Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אוקיי, ואני מחויב למה שאחרים הזכירו? אני הערתי לגבי משהו ספציפי שכתבת.

כן, ידעתי שגם התגובה הזו תבוא איכשהו..

תאר לעצמך עולם אחר שבו אתה מתנסח כמו בן אדם רגיל ולא מפציץ במאות ציטוטים שלאף אחד אין כח להתעמק בהם, וכותב משהו כמו:

"אני לא חושב שמרצ וחלקים מהעבודה פועלים להשמדת מדינת ישראל, אבל אני כן חושב שהמפלגות הערביות עושות את זה ובכוונת זדון. בעוד שאצל אח שלי בצלאל זה לכל היותר רשלנות".

מעביר את המסר בלי שאלות ברמה של "את מי אתה אוהב יותר - את אמא או אבא?"?

מחריג בדיוק את מה שאתה רצית להחריג ומצמצם את ההשוואה למשהו קצת שונה ממה שאני וnev וואדים התכתבנו עליו לפני שבחרת להגיב?

חוסך מקום בשרת? זמן? חזרה על הודעות ריקות מתוכן מינוס השאלות ה"חכמות"?

אבל למה, אה?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4595

• SlowRide

4413

• פינדר

3460

• m3x7r3m3

2926

לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

תאר לעצמך עולם אחר שבו אתה מתנסח כמו בן אדם רגיל ולא מפציץ במאות ציטוטים שלאף אחד אין כח להתעמק בהם, וכותב משהו כמו:

"אני לא חושב שמרצ וחלקים מהעבודה פועלים להשמדת מדינת ישראל, אבל אני כן חושב שהמפלגות הערביות עושות את זה ובכוונת זדון. בעוד שאצל אח שלי בצלאל זה לכל היותר רשלנות".

יותר נכון לומר שאני חושב שכל המפלגות הערביות וחלקים ממרצ (פריג', זועבי, אולי לסקי, אולי אחרים) והעבודה (מרעאנה, אולי אחרים) פועלים להשמדת מדינת ישראל בכוונת זדון.

בו בזמן, אצל שאר מרצ והעבודה, הליכוד, יש עתיד, כחול לבן, ש"ס, יהדות התורה, ימינה, תקווה חדשה זה לכל היותר רשלנות.

אבל זה כבר מכניס אותי ממש לדיון שלכם.

מעביר את המסר בלי שאלות ברמה של "את מי אתה אוהב יותר - את אמא או אבא?"?

מחריג בדיוק את מה שאתה רצית להחריג ומצמצם את ההשוואה למשהו קצת שונה ממה שאני וnev וואדים התכתבנו עליו לפני שבחרת להגיב?

חוסך מקום בשרת? זמן? חזרה על הודעות ריקות מתוכן מינוס השאלות ה"חכמות"?

אני חושב שהסיבה שלא הבנת את המסר היא שלא רצית להבין את המסר.

ובוודאי שההשוואה שונה ממה שאתם ניהלתם, אני הגבתי בכוונה לחלק מסוים בטקסט שלך, כי רק אליו רציתי להגיב, ואז עשיתי בכוונה השוואה שלא התייחסה בכלל למפלגות אחרות אלא רק לרע"מ מול הציונות הדתית.

חוץ מזה אתה מכיר אותי יותר מיומיים, אתה יודע שאם ציטטתי חלק ספציפי מאוד, רק שלך, אז רק אליו רציתי להתייחס.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 35 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא, אני אומר שכיהודי אתה צריך להיות מטומטם רציני כדי להעדיף שלטון איסלאמי על פני מדינת הלכה יהודית.

בשניהם אתה תמות כל עוד לא תקבל עליך את הדת. 

רק אם אתה יהודי דתי ששומר מצוות (מהזרם הנכון כמובן), עדיף לך מדינת הלכה יהודית על שלטון איסלמי.

• רעיון גרוע 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלטון איסלאמי אתה תמות אם לא תחליף את הדת, וגם תקבל עליך את הדת החדשה ותחיה לפיה.

וזה כשהדת האיסלאמית מחמירה בהרבה מהדת היהודית.

לעומת זאת שלטון של מדינת הלכה לא מחייב (וגם לא רואה אידיאל) בני דתות אחרות להתגייר (בניגוד לנצרות ואיסלאם).

המסקנה היא שעדיף לך שלטון איסלאמי רק אם אתה מוסלמי, כל אחד אחד עדיף לו מדינת הלכה יהודית.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ליאור, פישלת כרגיל, גם כי התייחסת לציטוט שלי שדיבר על ימין - שמאל, וגם כי התחלת ב:

ציטוט

במקרה הזה אנחנו מדברים תיאורטית על כך שאצל הימין זה מחדל, או לכל היותר רשלנות, ואצל המשותפת זה מכוונה תחילה.

המשותפת. לא רעם. ואחר כך עברת לדבר על כל המפלגות הערביות. ורק אחר כך הלכת לשאלה המייגעת על רעם וסמוטריץ' והחרגת את השאר. 

אדם ממוצע היה עושה את זה בדיוק איך שתארתי את זה קודם. האמן לי שזה יותר קל לכתוב "גם אם נשווה רק את רעם והציונות הדתית, אני חושב שרעם מסוכנת יותר כי הם יהרגו גייז ויהודים ובצלאל האח רק ישלח אותם לטיפול או משהו", שזה גם דיון מופרך בפני עצמו שאני לא יודע לנהל, כי הקונטקסט של "ימין מול שמאל, מרצ ועבודה מול ציונות דתית" הוא קצת יותר נרחב וריאליסטי מבחירה היפותטית בין מדינת הלכה מוסלמית ליהודית כרגע.

לפני 41 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לעומת זאת שלטון של מדינת הלכה לא מחייב (וגם לא רואה אידיאל) בני דתות אחרות להתגייר (בניגוד לנצרות ואיסלאם).

אתה לא יודע איך תראה מדינת הלכה יהודית על מלא. וזה גם סתם איש קש. וגם אתה מבין את זה. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשותפת. לא רעם. ואחר כך עברת לדבר על כל המפלגות הערביות. ורק אחר כך הלכת לשאלה המייגעת על רעם וסמוטריץ' והחרגת את השאר. 

רע"מ היא סוג של מפלצת דו-ראשית כרגע, היו"ר בדעה אחת, המפלגה ומוסדותיה בדעה אחרת.

זה כמובן לא יחזיק לאורך זמן, ומשהו יישבר, כשזה יקרה אז נוכל לבחון בדיעבד קצת יותר נכון את מה שקרה שם.

בגדול כרגע במצב הנוכחי אני מתייחס למנסור עבאס כחריג במפלגתו ובמפלגות הערביות.

יכול להיות שבעתיד נסתכל אחורה ונגיד שהוא הצליח לעבוד עליי. אבל לגבי מועצת השורא ושאר חברי רע"מ אין שאלה בכלל.

והסיבה שעשיתי את המסלול הזה, היא שרע"מ היא כמעט מפלגת מראה של רע"מ (למעט עניין מועצת השורא).

בל"ד ותע"ל וחד"ש (בוודאי) הן לא כאלה. ואז איזה השוואה אני יכול לעשות?

לפני 18 דקות, יבגניפ כתב:

אדם ממוצע היה עושה את זה בדיוק איך שתארתי את זה קודם. האמן לי שזה יותר קל לכתוב "גם אם נשווה רק את רעם והציונות הדתית, אני חושב שרעם מסוכנת יותר כי הם יהרגו גייז ויהודים ובצלאל האח רק ישלח אותם לטיפול או משהו", שזה גם דיון מופרך בפני עצמו שאני לא יודע לנהל, כי הקונטקסט של "ימין מול שמאל, מרצ ועבודה מול ציונות דתית" הוא קצת יותר נרחב וריאליסטי מבחירה היפותטית בין מדינת הלכה מוסלמית ליהודית כרגע.

אבל אתה מסכים שהתפיסה האידיאליסטית של מפלגות כאלה מכתיבה את המעשי?

בוודאי שאתה מסכים, כי זה בדיוק מה שאתה טוען לגבי הציונות הדתית. אז זה נכון גם לגבי רע"מ, וגם לגבי מרצ, לגבי עבודה זה תלוי באיזה תקופה, בתקופת מירב מיכאלי זה גם נכון (לגבי תקופת אבי גבאי למשל לא).

ולכן ההסתכלות על האידיאל חשובה, גם כשמדברים על מפלגות אחרות ולא על הציונות הדתית.

לפני 20 דקות, יבגניפ כתב:

אתה לא יודע איך תראה מדינת הלכה יהודית על מלא. וזה גם סתם איש קש. וגם אתה מבין את זה. 

יהדות היא לא דת ששואפת לגייר את כל העולם נקודה.

ולכן גם מדינת הלכה יהודית על מלא, לא תשאף לגייר את כל מי שתחת שלטונה.

גם אם ניקח את הקיצוניים ביותר מיהדות התורה, אין להם שום שאיפה לגייר את כל אום אל פאחם.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה אכפת לי מה יהיה באום אל פחם, אני ערבי? 

עבור יהודי חילוני או סתם מסורתי, לחיות במדינת הלכה זה חרא לא משנה של איזה דת. 

או שאתה מבטל את עצמך לגמרי וחי לפי הגחמות של אנשי הדת או שאתה מת. עדיף למות.

אל תשכח שיש קהילות יהודיות במדינות איסלמיות, ככה שאת האיומים על מוות בטאבון צריך לקחת בעירבון מוגבל. את האידאל של רע"מ אתה יכול לראות במקומות אחרים בעולם, את האידאל של בנגביר וסמורטיץ אפשר רק לדמיין.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, m3x7r3m3 כתב:

והסיבה שעשיתי את המסלול הזה, היא שרע"מ היא כמעט מפלגת מראה של רע"מ (למעט עניין מועצת השורא).

אני מניח שהתכוונת לציונות הדתית. איזו השוואה היית יכול לעשות? התחלנו מ"בן גביר נגד מרצ וחלקים מהעבודה". היה אפשר להשאר שם, למשל. 

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ולכן ההסתכלות על האידיאל חשובה, גם כשמדברים על מפלגות אחרות ולא על הציונות הדתית.

לחלוטין. אם תכתוב למה אתה חושב שהאידיאלים של הציונות הדתית עדיפים על אלו של העבודה או מרצ - אפשר לדבר על זה. אבל נכנסת לדיון על ימין קיצוני - שמאל קיצוני, וניסית לתצמת אותו ל"רעם מול הציונות הדתית". וזה סתם. בעיקר כי בעוד שאתה מצביע לציונות הדתית, לא נראה לי שמישהו פה שקל להצביע לרעם. כלומר זה די איש קש.

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה לא רלוונטי לנו. מה שאני מתכוון הוא שאתה לא יודע איך ישפטו גם יהודים שלא חיים על פי ההלכה במדינת ההלכה. אין לך מודל להתעדכן ממנו. אז אתה מניח שזה יהיה פחות גרוע מהכי גרוע שיש למוסלמים להציע, ואני לא רואה סיבה לחשוב ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

ככה מתחילה דיקטטורה.

לא הרוב יחליט, יחליט איזה מישהו שרואה בעצמו "מוסר על" קדוש.

נו, גם אצל הסובייטים שאלו מי אמר שהרוב צודק.

רק אל תתלונן על קץ הדמוקרטיה לעולם, כי חשפת שדמוקרטיה לא מעניינת אותך.

יכולת, לחסוך לעצמך ולכולנו, את ההסבר על דיקטטורה, אם היית קורא את מה שכתבתי בהמשך.

אה, רגע, בעצם קראת וגם ציטטת וגם ענית:

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

זכותך המלאה להחליט שהמדינה היא לא מדינה שבה אתה רוצה לחיות, ולעבור למדינה אחרת שבה אתה כן רוצה לחיות.

אז למה לבלבל במוח?

לפני 48 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יהדות היא לא דת ששואפת לגייר את כל העולם נקודה.

גם אם ניקח את הקיצוניים ביותר מיהדות התורה, אין להם שום שאיפה לגייר את כל אום אל פאחם.

הקטע הזה של להתווכח ברצינות, על מציאות דמיונית (מדינת הלכה מול מדינה אסלאמית בישראל), מוכר לי מאיפשהו..

הם לפחות מצחיקים:

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

מה אכפת לי מה יהיה באום אל פחם, אני ערבי? 

עבור יהודי חילוני או סתם מסורתי, לחיות במדינת הלכה זה חרא לא משנה של איזה דת. 

או שאתה מבטל את עצמך לגמרי וחי לפי הגחמות של אנשי הדת או שאתה מת. עדיף למות.

אל תשכח שיש קהילות יהודיות במדינות איסלמיות, ככה שאת האיומים על מוות בטאבון צריך לקחת בעירבון מוגבל. את האידאל של רע"מ אתה יכול לראות במקומות אחרים בעולם, את האידאל של בנגביר וסמורטיץ אפשר רק לדמיין.

אתה חושב ששלטון איסלאמי יהיה רק באום אל פאחם?!

הקהילות במדינות האיסלאמיות נרדפו עד חורמה.

באותה מידה יש היום קהילות קטנות בכל מיני מקומות באירופה - זה אומר שצריך לקחת בערבון מוגבל את השמדת היהודים בשואה?

אכן אני יכול לראות את האידיאל של רע"מ במקומות שונים בעולם, דעא"ש ועזה הן דוגמאות מצוינות, תחשוב לחיות שם בתור יהודי. זה באמת נראה לך עדיף על מדינת הלכה?

אם כן אז יש לי נסיך ניגרי להכיר לך.

לפני 35 דקות, יבגניפ כתב:

אני מניח שהתכוונת לציונות הדתית. איזו השוואה היית יכול לעשות? התחלנו מ"בן גביר נגד מרצ וחלקים מהעבודה". היה אפשר להשאר שם, למשל. 

כן הציונות הדתית, השוואה כזו מסתיימת כבר אצלי בראש - שניהם יכולים להרוס את המדינה, שניהם לא בכוונה ובזדון (כמובן כל עוד אנחנו מנטרלים את פריג', זועבי ומרעאנה).

ההערכה האישית שלי היא שמרצ והעבודה יהרסו כי הם חיים בלה לה לנד ולא מוכנים לקרוא לאויב - אויב, ולהתמודד איתו ככזה.

אבל זה הרבה פחות מעניין, וגם ייקח אותנו למחוזות של דתיים מול חילוניים, זה פחות מעניין מאשר דתיים יהודים מול דתיים מוסלמים 😂

לחלוטין. אם תכתוב למה אתה חושב שהאידיאלים של הציונות הדתית עדיפים על אלו של העבודה או מרצ - אפשר לדבר על זה. אבל נכנסת לדיון על ימין קיצוני - שמאל קיצוני, וניסית לתצמת אותו ל"רעם מול הציונות הדתית". וזה סתם. בעיקר כי בעוד שאתה מצביע לציונות הדתית, לא נראה לי שמישהו פה שקל להצביע לרעם. כלומר זה די איש קש.

רע"מ היא לא שמאל קיצוני, לראייה הם היו מוכנים להכנס גם לממשלה של ביבי, עם סמוטריץ' ובן גביר.

השמאל רק חושב על ממשלה עם סמוטריץ' ובן גביר וחוטף שפשפת וההפך.

זה לא רלוונטי לנו. מה שאני מתכוון הוא שאתה לא יודע איך ישפטו גם יהודים שלא חיים על פי ההלכה במדינת ההלכה. אין לך מודל להתעדכן ממנו. אז אתה מניח שזה יהיה פחות גרוע מהכי גרוע שיש למוסלמים להציע, ואני לא רואה סיבה לחשוב ככה.

הערכה זהירה אומרת שלא יסתובבו ויחתכו ליהודים חילוניים ברחוב את הידיים והרגליים.

הערכה זהירה אומרת שלא יתפסו בנות חילוניות ויאנסו אותן לעיני אביהן ואז יעקרו לו את העיניים ולסיום ידקרו אותו עד שידמם למוות.

הערכה זהירה אומרת שלא יכנסו למאפייה, יתפסו חילוני שעובד שם ויזרקו אותו לתוך התנור.

הערכה זהירה אומרת שלא יראו אמא ותינוק חילוניים ברחוב, יהרגו את האמא וימלקו לתינוק את הראש.

אני מעריך בזהירות המתבקשת (פחחחח, יסלח לי עמוס) שהכי גרוע שיש למדינת הלכה להציע, זה הרבה פחות גרוע ממה שהמוסלמים כבר ביצעו בפועל.

עצם העובדה שאנחנו מדברים על משהו שאולי מדינת הלכה יהודית תעשה (בלי שום בסיס, כי אלה דברים שלא קרו אף פעם בהיסטוריה היהודית), לעומת משהו שמוסלמים עשו אפילו בלי מדינת הלכה איסלמית.

לפני 30 דקות, פינדר כתב:

יכולת, לחסוך לעצמך ולכולנו, את ההסבר על דיקטטורה, אם היית קורא את מה שכתבתי בהמשך.

אה, רגע, בעצם קראת וגם ציטטת וגם ענית:

אז למה לבלבל במוח?

כי ככה זה מתחיל, מי אמר שהרוב X Y Z?

מזה נולדות דיקטטורות.

במקרה שלך זה לא יילך לשם אלא להגירה - מאוד סביר להניח, אבל מספיק אחד במדינה שחושב כמוך ובמקרה שלו זה לא יילך להגירה אלא לדיקטטורה.

לפני 30 דקות, פינדר כתב:

הקטע הזה של להתווכח ברצינות, על מציאות דמיונית (מדינת הלכה מול מדינה אסלאמית בישראל), מוכר לי מאיפשהו..

הם לפחות מצחיקים:

הקטע הוא שאת המדינה האיסלמית טעמנו ואנחנו טועמים, גם בלי שזו תהיה מדינה איסלמית בפועל.

כל התיאורים שהעליתי הם אמיתיים, מאירועים אמיתיים שקרו, מטבח חברון ב-1929.

אני כמובן יכול ללכת לאירועים עדכניים אבל אני חושב שטבח חברון מדגים את הנקודה הזו הכי טוב.

היא גם מוכיחה שהויכוח לא ממש דמיוני, כי לפחות החלק המוסלמי, כבר קרה.

אז נשארנו עם ויכוח חצי תיאורטי, אם עדיף מוסלמי בשלטון שיעשה לנו טבח חברון 2 בכל ישראל (כלומר שינוי הסקאלה מהיישוב היהודי בחברון ליישוב היהודי בארץ ישראל), או איזה סיכוי תיאורטי ולא מעשי (כפי שלמיטב זכרוני גם אתה וגם רומן וגם יבגני הודיתם) לגבי מדינת הלכה יהודית.

ואתה, מרוב שנאה לסמוטריץ' ובן גביר, אומר למוסלמים "הנה הראש שלי, קחו ותערפו, הנה אשתי, תאנסו ותרצחו, הנה בנותיי קחו לשפחות, הנה בניי תסרסו ותקטעו להם ידיים ורגליים", על זה נאמר Smort.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בכל העולם נרדפו יהודים ויש אנטישמיות. זה אומר שהיהודים צריכים להקים מושבה במאדים, בכל מקום על הפלנטה הזו הם בסכנת חיים.
לא יודע איך אפשר להראות לך כמה מגוחכת צורת המחשבה הגלותית הזו שבגללה אתה מייחס חשיבות לשאלה הדבילית שהתחילה את הדיון הזה. זה מסוג השאלות שדנים בהן כשמעבירים ג'וינט ומחכים שתגיע הפיצה, כמו מה היית מעדיף להיות, סוס או צלחת של יס?

אתה מתנסח כאילו אתה חי בצל הסכנה, מתחמק מאיומים ונמלט מרוצחים על בסיס יומי. הקיום שלך על כרעי תרנגולת, בכל רגע כל הטוב הזה יכול להעלם ותתחיל להיות פה הפיכה איסלמית שתכלא אותנו במחנות ריכוז בהם נעמוד בתור להיזרק חיים לטאבון ואנחנו כמובן נלך כמו צאן לטבח / נעשה קולות של שטיח כי זה מה שעשינו ב39.
ברור שבמדינה דמוקרטית עם רוב יהודי, הסיכוי שיקום שלטון איסלמי יותר קטן מהסיכוי שתבין כמה הגלותיות הזו, שמובילה לתמיכה באנשים קיצוניים שמסוכנים לך, ולא לערבי שאתה פוחד ממנו, מגוחכת.

עריכה, נדמה לי שמצאתי את הכתבה שראיתי על היחס בין הרוגים מתנחלים לכלל האוכליוסיה אבל הקישור כבר לא עובד משום מה.

1.JPG

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אבל זה הרבה פחות מעניין, וגם ייקח אותנו למחוזות של דתיים מול חילוניים, זה פחות מעניין מאשר דתיים יהודים מול דתיים מוסלמים 😂

נא, זה לא מעניין אותי להתווכח מי מנצח במכות פיל או לוויתן. 

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

כל התיאורים שהעליתי הם אמיתיים, מאירועים אמיתיים שקרו, מטבח חברון ב-1929.

ב-1929 אנשים אכלו את הילדים שלהם באוקראינה ורוסיה כדי לא למות מרעב, וזה לא כל כך עזר, ואתה יכול למצוא עדויות דומות למה שאתה מתאר ממלחמת האזרחים בספרד כמה שנים אחרי, ובטח עוד מקומות בעולם. אז?

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אז נשארנו עם ויכוח חצי תיאורטי

נא, נשארנו עם טעוני איש קש כי הויכוח הוא בערך ככה:

אנשים שהם שמאלה ממך: בן גביר קיצוני ומזיק

אתה: אבל רעמ יותר גרועים מבן גביר

אנשים: מה?! מה זה קשור?! אנחנו לא מצביעים רעמ. יש עוד מלא מפלגות

אתה: לא! אתם בעד פוגרומים ביהודים. רעמ זה יותר גרוע! אונס ופוגרומים!

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

ואתה, מרוב שנאה לסמוטריץ' ובן גביר, אומר למוסלמים "הנה הראש שלי, קחו ותערפו, הנה אשתי, תאנסו ותרצחו, הנה בנותיי קחו לשפחות, הנה בניי תסרסו ותקטעו להם ידיים ורגליים", על זה נאמר Smort.

ועל זה נאמר "שברת שיא בדמגוגיה".

כל כך התמכרת לויכוח התאורטי על פיל מול לוותין שכבר הספקת לשכוח שאתה חי את האופוזיציה הבינארית הזו - לא האחרים. ועכשיו אתה גם כאילו משדרג אותה. אם לא בן גביר אז בטוח יהיה רעמ בסוף ותהייה כאן מדינת הלכה מוסלמית.

על זה נאמר גם "בולשיט".

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...