Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

@פינדר זה דיון שהוא לא לפה כי הוא כנראה יהיה יותר "אלים", אבל עצם העובדה שלפי ההודעות שלך אתה תתמוך במדינה תחת אידיאולגיה של רע"מ, שהם התנועה האיסלאמית, ושכנראה מבחינת אידיאולוגית תומכים באותו דבר כמו בן גביר ויהדות התורה, על פני מדינה תחת אידיאולוגיה של בן גביר, מראה פה על בעיה שהיא לדעתי הרבה יותר עמוקה, ברמה של האם בכלל אתה מגדיר את עצמך יהודי,  האם יש מבחינתך סיבה לזה שהמדינה הזאת היא יהודית, או האם בכלל יש לנו זכות להיות פה. 
בכל מקרה אני מבין כבר שהדעות פה יותר מדי מנוגדות, הצטרפתי אומנם רק ב-40-50 עמודים אחרונים אבל כנראה שאחרי 1348 עמודים הדיון זה לא ייגמר..
קיצר שיהיה לכם בהצלחה חברים נפגש בבחירות הבאות שם נמשיך להתווכח במקום לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4566

• SlowRide

4315

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

לפני 54 דקות, יבגניפ כתב:

עניתי. 

השאלה שלך מפגרת. מכמה סיבות. אחת היא שהיא דמגוגית להחריד כמו רוב ה'דילמות' ברמה של שיעור חברה בכיתה ח.

השניה היא שהיא סובלת מהבעיה הרגילנ שלך והתייחסות לעולם כבעיית תוכנה. במציאות האמיתית אני יורד מהארץ כשזה קורה. ובהנחנ שאתה ובן גביר לא תעמדו בכניסה לנתבג למנוע את זה, זו התשובה. 

מוזמן להגיע לפואנטה

כאמור ירידה מהארץ לא פותרת את העניין, עדיין אחד מהאידיאלים צריך להתגשם.

מה שאומר שלא ענית.

הפואנטה היא שעדיף לי בשלטון מישהו שמנסה להשפיע על דרך החיים שלי, מאשר בשלטון מישהו שרוצה אותי מת.

חרא של חיים עדיף על מוות.

אתה לא מסכים? אתה מעדיף למות מאשר לחיות במדינת הלכה?

(אני בכוונה לא נכנס לעניין הסיכוי שמדינת הלכה תתממש אם סמוטריץ' ראש ממשלה, לעומת הסיכוי לרצח עם יהודי אם יו"ר רע"מ הוא ראש ממשלה - לצורך הדיון נניח ששני הסיכויים שווים)

לפני 17 דקות, פינדר כתב:

איך זה קשור לשאלה של ליאור?

הוא בפירוש אמר שיתממש החזון של סמוטריץ', כלומר מדינת הלכה.

אני מבטיח לך שבתרחיש כזה אין מספיק מטוסים בארץ, כולל כל החברות הזרות שטסות לפה, בשביל לקחת את כל מי שירצה לברוח.

זו סתם שאלת המשך שלו.

אם אין מספיק מטוסים בארץ, אז זה אומר שיבגני לא יצליח לחמוק מהשאלה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

צריך לדייק, הוא רוצה אותך מת רק במידה ואתה לא מוכן להתפנות מרצונך. 

שכחת את הסרטונים המפגרים של חמאס בgmod שרואים מלא חרדים עולים על אוניות ומגורשים מפלסטין?

אז אם ירידה מהארץ זה אופציה, היא עדיפה על חיים במדינת הלכה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה יודע מה אתה לא מבין?
שגם אם יקרה

ככ הרבה מלל וככ מיותר, כי התרכזתי הפעם בבן גביר. כל השאר עוד פטישזיציה של ועל כלום. ישראלים המציאו את הקונספט של לעזור אחד לשני כשיש פנצר. הזלתי דמעה. לא.

עניתי. אין מציאות ילדןתית ומפגרת כרגע מהסוג שליאור מתאר. ה'אההה בסוף תעדיף בן גביר!!!!' הוא מפגר ככ שאני לא מאמין שאני עונה לכם. וכאילו שניכם באמת חיים באיזה סרט שזו שאלה אמיתית ולא כמו לשאול ילד אם הוא מעדיף שיאנסו את אמא שלו או יהפכו את אבא שלו לנכה.

בחייאת (ולא, לא הייתי מעדיף בן גביר)

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מהאידיאלים

יתגשם בלעדיי. וזה ברור שזו הפואנטה שלך. כל הבעיה והטענה שלי היא שאתה מוליך לשם. אתה יחד עם האחים האחרים מייצר מציאות שבה אלו יהיו האופציות של מי שלא יכול לברוח מכאן. ואז תוכל לשחק בדילמה הזו עם יובל פה ולהתמוגג ולהזיל דימעה מחרדים לאומיים שלא עשו צבא אבל שיעזרו לך עם פנצ'ר

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה לא מסכים? אתה מעדיף למות מאשר לחיות במדינת הלכה?

בדיוק הבוקר שמעתי פודקסט על הסדרה הסופרנוס. הזכירו שם את אחד הפרקים הטובים שנקרא, שים לב:

live free or die

אגב רק מזכיר שבמדינת הלכה יש עונש מוות למחללי שבת, הומואים וכו'. אז הברירה להיות מוצא להורג או לחיות בגרסה הסמוטריצית של אירן. 

וחוזה את העתיד, תחסוך ממני את הניטפוקים של מוות וסנהדרין וכו'...

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, SlowRide כתב:

צריך לדייק, הוא רוצה אותך מת רק במידה ואתה לא מוכן להתפנות מרצונך. 

שכחת את הסרטונים המפגרים של חמאס בgmod שרואים מלא חרדים עולים על אוניות ומגורשים מפלסטין?

אז אם ירידה מהארץ זה אופציה, היא עדיפה על חיים במדינת הלכה.

זה לצרכי טרור - מבחינתם אם הסרטון גורם ליהודי כלשהו לברוח זה רווח נקי.

בקוראן יש להם פסוק שמדבר על כך שבמלחמה היהודים יתחבאו מאחורי עצים ואבנים, ואז העץ והאבן יתחילו לדבר ויגידו למוסלמי "הנה, כאן נמצא יהודי".

בקריאות "בדם ובאש נפדה את אל אקצא" לא מדברים על דם של כבש מהסולחה, ולא על דם מוסלמי, אלא על דם יהודי.

בקריאות "חייבר חייבר יא יאהוד" לא רוצים שאתה תתפנה מרצונך.

בקריאות "איטבח אל יאהוד" הם לא רוצים את היאהוד במטבח.

ולא שאלתי לגבי ירידה מהארץ מול חיים במדינת הלכה, אלא חיים במדינת הלכה מול חיים תחת שלטון איסלמיסטי בסגנון מועצת השורא.

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

בחייאת (ולא, לא הייתי מעדיף בן גביר)

רציני? אתה מעדיף שישחטו אותך ברחוב, יערפו לך את הראש, יזרקו אותך חי לטאבון, יעקרו לך את העיניים, יחתכו לך את הרגליים, יקטעו לך את הידיים, יאנסו מול העיניים שלך את אשתך והבנות שלך, יקשרו אותך לסוס או אופנוע ויגררו אותך ברחוב, ישרפו אותך עם בנזין, יסרסו אותך וכו' כמיטב המסורת שלהם?

לפני 16 דקות, יבגניפ כתב:

יתגשם בלעדיי. וזה ברור שזו הפואנטה שלך. כל הבעיה והטענה שלי היא שאתה מוליך לשם. אתה יחד עם האחים האחרים מייצר מציאות שבה אלו יהיו האופציות של מי שלא יכול לברוח מכאן. ואז תוכל לשחק בדילמה הזו עם יובל פה ולהתמוגג ולהזיל דימעה מחרדים לאומיים שלא עשו צבא אבל שיעזרו לך עם פנצ'ר

לא, הפואנטה היא שבסוף עדיף חיים חרא מאשר מוות.

לפני 3 דקות, פינדר כתב:

בדיוק הבוקר שמעתי פודקסט על הסדרה הסופרנוס. הזכירו שם את אחד הפרקים הטובים שנקרא, שים לב:

live free or die

אגב רק מזכיר שבמדינת הלכה יש עונש מוות למחללי שבת, הומואים וכו'. אז הברירה להיות מוצא להורג או לחיות בגרסה הסמוטריצית של אירן. 

וחוזה את העתיד, תחסוך ממני את הניטפוקים של מוות וסנהדרין וכו'...

אז אתה מעדיף למות באחת או יותר מהדרכים הללו:

ישחטו אותך ברחוב, יערפו לך את הראש, יזרקו אותך חי לטאבון, יעקרו לך את העיניים, יחתכו לך את הרגליים, יקטעו לך את הידיים, יאנסו מול העיניים שלך את אשתך והבנות שלך, יקשרו אותך לסוס או אופנוע ויגררו אותך ברחוב, ישרפו אותך עם בנזין, יסרסו אותך וכו' כמיטב המסורת שלהם?

כשהאלטרנטיבה היא לחיות, אבל לא לחלל שבת ולא לשכב משכבי זכר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהשאלה על מה עדיף מדינת הלכה או מדינת חמאס (או מה שזה לא היה) בוגרת ברמה של "מה עדיף, לאכול עוגה ולשבת על ז*ן או לשבת על עוגה ולאכול ז*ן". תמשיכו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, פינדר כתב:

באופציה השנייה שלך אני יכול להתאסלם. זה בערך כמו דבר.

אם תתאסלם אתה עדיין לא תוכל להנות ממשכבי זכר, וגם אלכוהול יהיה אסור.

לא תוכל לאכול בייקון, אבל כן פירות ים.

לעומת זאת אתה לא תוכל להנות עם בת הזוג ממין אוראלי ואנאלי שמותרים ביהדות אך אסורים כלל באיסלאם.

כלומר אתה גם צריך להתאסלם, וגם לחיות במדינה דתית, רק דת שאתה לא באמת מכיר.

לפני 2 דקות, RK כתב:

אני חייב לציין שהשאלה על מה עדיף מדינת הלכה או מדינת חמאס (או מה שזה לא היה) בוגרת ברמה של "מה עדיף, לאכול עוגה ולשבת על ז*ן או לשבת על עוגה ולאכול ז*ן". תמשיכו.

לא בדיוק, זה האם אתה מעדיף לחיות במדינת הלכה או למות בעינויים...

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מוחלט. זאת שאלה שנטולה כל היתכנות והקשר הגיוני. הבחירה הזאת לא תקרה. בתיאוריה גם לי יש 75% סיכוי לתת במוניקה בלוצ'י אהובתי הנצחית (אני רוצה, אז זה 50%, והיא 50/50, אז עוד 25%) שזה הסיכוי הכי טוב שלי למשהו, בכלל, בחיים.

בפועל זה רלוונטי כמו הבחירה שלך.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כשהאלטרנטיבה היא לחיות, אבל לא לחלל שבת ולא לשכב משכבי זכר

כי אלו האיסורים היחידים שיש ביהדות.

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הפואנטה היא שבסוף עדיף חיים חרא מאשר מוות

לך אולי, אני מניח שלא ראית Braveheart.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, RK כתב:

בדיוק מוחלט. זאת שאלה שנטולה כל היתכנות והקשר הגיוני.

יש לזה את אותה היתכנות.

ההקשר ההגיוני נזכיר התחיל מההודעה הזו: 

לפני 6 שעות, יבגניפ כתב:

האח בצלאל מהמפלגה שלך דיבר על מדינת הלכה לדוגמא. זה לא תופעת לוואי. זו המטרה ותמיד היתה. בשבילי זה הרס יותר וודאי של המדינה. אבל כמובן שזה עניין של דעה. אפשר לדמיין ישראל כזו ממשיכה להתקיים בדיוק כמו ישראל שהיא מדינת כל אזרחיה

לפני 8 דקות, RK כתב:

הבחירה הזאת לא תקרה.

מסכים שאנחנו לא נגיע לנקודת קיצון כזו, כי הרבה לפני זה תקרה נכבה 2, אבל בזעיר אנפין אנחנו מתעסקים בזה כרגע.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, SlowRide כתב:

כי אלו האיסורים היחידים שיש ביהדות.

אלה האיסורים שהיה ממש חשוב לו לציין, כנראה שהם הקריטיים בשבילו

לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

לך אולי, אני מניח שלא ראית Braveheart.

אני בוחר לחיות במדינת הלכה יהודית כל יום על פני זה

אתה חושב שמדובר על איזה מוות הירואי הוליוודי, אבל לא, ברל כצנלסון תמצת את זה יפה:

ציטוט

"היש בעמים אשר מבניו הגיעו לידי סילוף כזה, שכלי ונפשי, שכל מה שעושה עמם, כל יצירתו וכל יסוריו הם בזויים ושנואים, וכל מה שעושה אויב־עמם, כל שוד וכל רצח וכל אונס ממלא את לבם רגש הערצה והתמכרות? אכן, ברוסיה ב-1881, בעצם ימי הפרעות, ישבו בנים ובנות לעם ישראל והדפיסו בחשאי מתוך מסירות־נפש, פרוקלמציות, הקוראות לפוגרומים, מתוך תקווה שהדם היהודי שישפך יעזור להתקוממותו של המוז'יק הרוסי. אכן, יודעת ההיסטוריה העברית כל מני רנגטים ודגנרטים. צורות שונות ל'שמד'! כל עוד אפשרי הדבר שיבוא ילד יהודי לארץ ישראל, ילד שטופח על־ידי יסורי העם ומשאת נפש של דורות, וכאן ידבקו בו חיידקים של שנאה לעצמו, של 'עבדות בתוך המהפכה', ויטרפו עליו את דעתו עד כדי כך שיראה את הגאולה הסוציאלית בנאצים הפלשתינאים, שהצליחו לרכז כאן בארץ את האנטישמיות הזואולוגית של אירופה עם תאוות הפיגיון שבמזרח – אל ידע מצפוננו שקט." ~ נאום 1 במאי 1936.[6]

לפני 9 דקות, RK כתב:

אנחנו לא נגיע למדינת הלכה, זה בסדר.

תגיד את זה ליבגני, נראה לי הוא כבר מזמין כרטיסי טיסה ובטח כבר פרסם את הרכב למכירה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...