Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אלא כי הישארות שם מבטיחה להם הרבה הטבות.

אשכרה צחקתי בקול רם.

אין על מועדון ההטבות של מחנות הפליטים.

• מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3471

• m3x7r3m3

2926

אתה מסתכל על זה מנקודת מבט של הייטקיסט יהודי ישראלי מפונק.

לא מנקודת מבט של פלשתיני שהאופציות שלו הן להשתמש ב-UNRWA עד כמה שאפשר, או שלא.

==========================

העברות כספים לרצועת עזה - החליפו את המנגנון של הכסף המזומן למנגנון של דלק שנרכש ממצרים ואז חמאס מוכרים את הדלק בתוך רצועת עזה.

אז ממחר, בנוסף להכנסת הדלק, קטאר מעבירים תלושים דיגיטליים לכל משפחה שקיבלה מזומן בעזה (100 דולר לכל משפחה), שאותם הם יוכלו לנצל בכל מיני חנויות בעזה.

אז ממחר אפשר לומר שמעבירים יותר מאשר מה שביבי אישר להעביר. כשהחלק המוצרי (דלק) בשליטה בלעדית של החמאס.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל את ליברמן.

בזמנו הוא פרש מהממשלה בגלל שביבי התיר לשליח הקטארי להכניס כסף מזומן ("המזוודות").

ולגבי הדלק? בוודאי שזה פוגע בנו, זה הופך את החמאס לספק מונופוליסטי של דלק (ככה שהמחיר בשליטתו), ואת הכסף הם משקיעים ברקטות, מנהרות ושות'.

רקטות פוגעות בך? מנהרות?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מקודם הם קיבלו כסף מזומן שהלך על פצצות ומנהרות.

עכשיו הם צריכים למכור דלק כדי להמיר את זה לכסף לפצצות ומנהרות.

איך אתה יודע להעריך אם זה טוב יותר או לא? 

לי אין מושג כמה עולה ליטר דלק היום בעזה, או כמה זה ביחס לסכומים שהם היו מקבלים קודם, או מה תהיה ההשפעה של העלאת מחיר הדלק בעזה, או כמה יעלה להם להפיץ ולמכור את הדלק לתחנות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היופי של מונופול, ליטר דלק יעלה כמה שחמאס צריך שזה יעלה.

להערכתי זה קצת פחות טוב (שער ההמרה של דלק לכסף בשליטה חמאסית מלאה), אבל נניח שלא, נניח שזה בדיוק אותו דבר.

מי שטען שזה יותר טוב זה בנט.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

התחמקויות

שטויות במיץ שטויות. עניתי לך.. וזה איפשהו בטופ 3 שאלות הכי מפגרןת שמישהו שאל אותי אי פעם. בטח שיא אישי שלך, כמה שזה קשה. אם יש לך פואנטה תכתוב אותה פשוט.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא ענית.

שאלתי שאלה כזו:

לפני 4 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אני אציב לך רגע בחירה בין שתי ברירות אכזריות, אידיאל אחד חייב להתגשם, אתה בוחר, איזה מהם - זה של רע"מ או זה של סמוטריץ'?

ברור ששתיהן זה לא מדינת ישראל של היום. אבל אתה חייב לבחור.

התשובה:

לפני שעה, יבגניפ כתב:

זו לא שאלה פשוטה. זו שאלה מפגרת שמתאימה כרגיל לגישה שלך. זו לא המציאות. זה תסריט דמיוני ילדותי שאם יתממש אפתור אותו בירידה מהארץ. אם אתה לא מבין שבשבילי זה סוג זהה של חרא זו בעיה שלך.

תשובות לשאלות של "או" (שאני לא מאמין שאני צריך להסביר את זה לתוכניתן) הן אחת מהאופציות הקיימות, במקרה הזה אחת משתי אופציות.

אם תענה אולי נגיע לפואנטה מתישהו בעשור הקרוב 🤣

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא נכון. זה בהכרח חסום מלעיל.

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

אם יש לך פואנטה תכתוב אותה פשוט.

יש פואנטה והיא די ברורה. אבל היא רלוונטית רק בעולם דיכוטומי סטייל משתנים בוליאניים עבור מקרי קצה שכנראה גם עבורו (ועבור רוב היהודים בישראל) אם אחד המשתנים יהיה חיובי, יהגר מישראל.

עבורי התשובה סופר ברורה, וככל הנראה מתלכדת עם דעתם של מרבית מהאוכלוסיה היהודית בארץ.

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 39 דקות, m3x7r3m3 כתב:

להערכתי זה קצת פחות טוב (שער ההמרה של דלק לכסף בשליטה חמאסית מלאה), אבל נניח שלא, נניח שזה בדיוק אותו דבר.

מי שטען שזה יותר טוב זה בנט.

הוא יכול להעלות את המחיר ל200 דולר לליטר, אף אחד לא יקנה. בנוסף זה יכול לגרום לציבור שם להתקומם עליהם.

אם זה פחות טוב לחמאס, מה הבעיה? שיבזבזו את הזמן וכח האדם שלהם על מכירת דלק ולא על פיגועים.

בנט אומר שזה יותר טוב לנו או לחמאס?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Gosser1860 כתב:

לא נכון. זה בהכרח חסום מלעיל.

לא זה לא, דלק זה מצרך חיוני וברצועה הוא גם בחוסר.

מכיוון שכך, בסופו של דבר כל הדלק יימכר, כמעט בכל מחיר.

לפני 13 דקות, Gosser1860 כתב:

יש פואנטה והיא די ברורה. אבל היא רלוונטית רק בעולם דיכוטומי סטייל משתנים בוליאניים עבור מקרי קצה שכנראה גם עבורו (ועבור רוב היהודים בישראל) אם אחד המשתנים יהיה חיובי, יהגר מישראל.

עבורי התשובה סופר ברורה, וככל הנראה מתלכדת עם דעתם של מרבית מהאוכלוסיה היהודית בארץ.

והיא?

לפני 5 דקות, SlowRide כתב:

הוא יכול להעלות את המחיר ל200 דולר לליטר, אף אחד לא יקנה. בנוסף זה יכול לגרום לציבור שם להתקומם עליהם.

אם זה פחות טוב לחמאס, מה הבעיה? שיבזבזו את הזמן וכח האדם שלהם על מכירת דלק ולא על פיגועים.

בנט אומר שזה יותר טוב לנו או לחמאס?

בוא לא נגזים, 200 דולר לליטר.

אבל 3-4-5-6-10 דולר, בוודאי יימכר.

אל תשכח גם שבעזה למי שיש מספיק כסף (ויש כאלה), יש גנרטור, בין היתר כי הם לא משלמים על החשמל שהם צורכים ולכן מנתקים אותם מדי פעם, ובין היתר כי הם לפעמים פוגעים בכבלי אספקת החשמל לרצועה, ובכך נשארים ללא חשמל.

גם במצב "תקין" יש ברצועת עזה כ-8 שעות חשמל מתוך יממה.

אז מי שיכול להרשות לעצמו גנרטור, יש לו גנרטור, וגנרטור צריך משהו כדי לפעול, דלק וכזה.

אגב לחמאס יש מספיק כ"א כדי גם למכור דלק וגם לבצע פיגועים.

בנט הסתיר לחלוטין את עניין הדלק, הוא פשוט טען שהוא הפסיק את העברת המזומנים לחמאס ובזה סיים את השיח (לא שמישהו חשב לשאול אותו שאלה קשה). חצי אמת גרועה משקר וכו'.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה לא ענית.

שאלתי שאלה כזו:

התשובה:

תשובות לשאלות של "או" (שאני לא מאמין שאני צריך להסביר את זה לתוכניתן) הן אחת מהאופציות הקיימות, במקרה הזה אחת משתי אופציות.

אם תענה אולי נגיע לפואנטה מתישהו בעשור הקרוב 🤣

עניתי. 

השאלה שלך מפגרת. מכמה סיבות. אחת היא שהיא דמגוגית להחריד כמו רוב ה'דילמות' ברמה של שיעור חברה בכיתה ח.

השניה היא שהיא סובלת מהבעיה הרגילנ שלך והתייחסות לעולם כבעיית תוכנה. במציאות האמיתית אני יורד מהארץ כשזה קורה. ובהנחנ שאתה ובן גביר לא תעמדו בכניסה לנתבג למנוע את זה, זו התשובה. 

מוזמן להגיע לפואנטה

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לי אין מושג כמה עולה ליטר דלק היום בעזה

ניחוש פרוע - הרבה יותר זול מאשר פה

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, יבגניפ כתב:

השניה היא שהיא סובלת מהבעיה הרגילנ שלך והתייחסות לעולם כבעיית תוכנה. במציאות האמיתית אני יורד מהארץ כשזה קורה. ובהנחנ שאתה ובן גביר לא תעמדו בכניסה לנתבג למנוע את זה, זו התשובה. 

אתה יודע מה אתה לא מבין?
שגם אם יקרה מה שאתה מתאר פה, ימלאו אולי 2-3 מטוסים. 
הרוב המוחלט של האזרחים לא שונא את החרדים כמו שאתה חושב או מנסה לצייר פה, וגם מצביעי יש עתיד לא יפתחו מלחמת אזרחים כשהליכוד יהיה בשלטון.
צא החוצה, תראה עולם, אם לאשתך יהיה פנצ'ר יהיו מספיק חרדים שיעזרו לה להחליף גלגל, ואם הבן שלך יצטרך עזרה בקולומביה שליחי חב"ד יהיו הראשונים שיעזרו לו.

בסופו של דבר זה פוליטיקה, כל אחד מושך לצד שלו עם הצהרות מפוצצות והכל נשאר באמצע, אתה זה שמקודם אמר לי להפסיק להתבכיין ועכשיו כל תגובה שלך היא כאילו החרדים מתכננים לעלות לשלטון ולזרוק תינוקות של אזרחים רוסים לנהר.
ובואו, הם היו בשלטון מספיק זמן, אם הטענות הטיפשיות שאתה מעלה פה היו השאיפות האמיתיות שלהם זה כבר היה קורה.
אף דתי לא מתכנן לגרש חילונים, אולי רק הקיצוניים שמתפרעים אבל הם לא מכירים אפילו במדינה ואין להם כוח להשפיע בשום רמה למעט קצת פקקים בזמן הפגנה.
עריכה:
ועדיין לא ענית לו לשאלה, נניח אין יציאה מהארץ, כל הארץ גדר. בן גביר וחרדים או רע"מ ומשותפת?

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

הרוב המוחלט של האזרחים לא שונא את החרדים

איך זה קשור לשאלה של ליאור?

הוא בפירוש אמר שיתממש החזון של סמוטריץ', כלומר מדינת הלכה.

אני מבטיח לך שבתרחיש כזה אין מספיק מטוסים בארץ, כולל כל החברות הזרות שטסות לפה, בשביל לקחת את כל מי שירצה לברוח.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...