Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כאידיאל? זה האידיאל שלו.

מה האידיאל של בל"ד, תע"ל, חד"ש או אפילו רע"מ ומנסור עבאס?

אני אציב לך רגע בחירה בין שתי ברירות אכזריות, אידיאל אחד חייב להתגשם, אתה בוחר, איזה מהם - זה של רע"מ או זה של סמוטריץ'?

ברור ששתיהן זה לא מדינת ישראל של היום. אבל אתה חייב לבחור.

כן בתור ילדים גדולים יש לנו את האפשרות לנסות לעצב את המציאות קצת אחרת. ועולם האפשרויות הוא לא זה או זה. חוץ מזה הדיון המלומד כלל גם אך מרצ והעבודה. ואפשר לא לאהוב את שתיהן אבל מפלגות דת הו לא וגם לא מפלגות ערביות אתניות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4596

• SlowRide

4418

• פינדר

3468

• m3x7r3m3

2926

לפני 25 דקות, David32 כתב:

כן אבל זה לא רלוונטי.

לא יודע, פחות מצחיק הסיפור הזה. עם הטיקטוקים, טלגרמים וכו', גם ככה התדמית שלנו בעולם לא בדיוק הכי טובה... צריך לקוות שלשאר העולם לא יהיה אכפת כי הם שחומים ב''מבצע'' הרציני הקרקעי. 

בטח רלוונטי, בעוד שנתיים-שלוש שהאוקראינים יחזרו לחייהם, ורוב האוקראינים שברחו מאוקראינה יחזרו אליה, ישאלו - אם הם ברחו ממלחמה (מרוסיה הדיקטטורית של פוטין, "הצבא השני הכי חזק בעולם", ועוד סופרלטיבים) וחזרו לחייהם מהפליטות אחרי שנתיים-שלוש-חמש-עשר, אז למה הפלשתינים אחרי 70 שנה לא שיקמו את חייהם?

לפני 24 דקות, פינדר כתב:

איך אתה מעדיף שיוציאו אותך להורג? בתליה או ביריה?

זו שאלה ליבגני.

אם אתה שואל אותי, עדיף מדינת הלכה על פני השמדה בנוסח פרעות תרפ"ט, אבל אני מוזר כזה, מעדיף לחיות.

לפני 16 דקות, פינדר כתב:

בינתיים מנסור עבאס הצהיר שישראל מדינה יהודית ותישאר כזו. לא שזה הופך אותי למעריץ שלו, כן? אבל יש עם מה לעבוד.

סמוטריץ לעומת זאת מצהיר שהשאיפה היא מדינת הלכה.

אז לפחות ברמה ההצהרתית, אני רואה בסמוטריץ סיכון יותר גדול מעבאס.

כרגע, גם אצל סמוטריץ' אין מדינת הלכה כרגע (או לדבריו בעתיד הנראה לעין).

אנחנו מדברים על אידיאלים, אתה עשית השוואה מכוערת ולקחת אידיאל של אחד, מול פרקטיקה של השני.

אגב בכוונה השאלה לא התייחסה למנסור עבאס, אלא לרע"מ. לדעתי מנסור עבאס פרקטיקן שמוכן לשים את האידיאל בצד לטובת פרקטיקה שתעזור לבוחרים שלו בשנים הקרובות.

הבעיה היא שהוא במיעוט בתוך המפלגה, ואין שם פריימריז.

לפני 11 דקות, korola כתב:

זה בדיוק מה שישראל כץ כתב לגבי יום הנכבה.
אתה כותב את זה דרך המקלדת, וזה נראה רחוק.
אבל כרגע מישהו ממש משכנע את ערביי ישראל שהאידיאל של רע"מ בר השגה,
הם ממש מרגישים "שחר של יום חדש",  כל היהודים מחפשים שורשים במדינות אירופה,
יש נהירה מטורפת בשנים האחרונות להוצאות דרכון ארופאי.
איילת שקד מאשרת לישראלים לצאת מגבולות הארץ עם דרכון זר.

מבחינתם הם על הגל, עוד קצת והאידיאל שלהם מתקיים. ויכול להיות שבקרוב נצטרך לבחור.
וזאת לא תהיה בחירה על המקלדת במחשב אלה בשטח.
ולאחד הצדדים זאת תהיה נכבה. 

בהקשר הזה כדאי לשמוע מה יש לח"כ גלנט לומר.

לצערי אני לא חושב שמחברי הכנסת של הליכוד זה יעבור מדיבורים למעשים.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

כן בתור ילדים גדולים יש לנו את האפשרות לנסות לעצב את המציאות קצת אחרת. ועולם האפשרויות הוא לא זה או זה. חוץ מזה הדיון המלומד כלל גם אך מרצ והעבודה. ואפשר לא לאהוב את שתיהן אבל מפלגות דת הו לא וגם לא מפלגות ערביות אתניות.

וכמובן שאין תשובה על שאלה מאוד פשוטה.

בחירה בינארית, זה או זה, מה אתה מעדיף?

עזוב רגע את מרצ והעבודה, גם לא לקחתי את בל"ד או תע"ל כדוגמה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, korola כתב:

כי משרד החוץ מקרטע... וזה עוד נאמר בעדינות.

כול מה שצריך זה להיות בכמה קבוצות של ישראלים בxxxx ולגלות כמה אנשים נתקלים בבעיות עם משרד החוץ והשגרירויות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 19 דקות, korola כתב:

כל היהודים מחפשים שורשים במדינות אירופה,
יש נהירה מטורפת בשנים האחרונות להוצאות דרכון ארופאי.

ומה אתה חושב הסיבות לזה? אמנם זה לא מייצג, אבל כל מי שאני מכיר וחושב על רילוקיישן/ עשה רילוקיישן, פחד מהטרור של הערבים זה לא הסיבה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, זו לא שאלה פשוטה אלא שאלה מפגרת חסרת תכלית. מה אתה מעדיף? שידקרו אותך בכבד או בלבלב? יוציאו לך עין שמאל או אוזן ימין? 

חוץ מזה, מדהים שבתור יהודי אתה שואל למה הפלסטינאים לא סדרו את חייהם תוך 70 שנה. מעבר לזה שרבים מהם דווקא כן, אנחנו לא סדרנו את שלנו במשך 2000 שנה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בעוד שנתיים-שלוש שהאוקראינים יחזרו לחייהם, ורוב האוקראינים שברחו מאוקראינה יחזרו אליה

אם כמובן האוקראיני ינצחו. במקרה של הפלסטינאים הם הפסידו, ואם האוקראינים יפסידו, הם לא בטוח יחזרו. (בוא לא ניכנס לאם זה יקרה או לא, לא רלוונטי לדיון הזה)

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ישאלו - אם הם ברחו ממלחמה

איך תחליט אם ברחו כי גירשו אותם, בגלל מלחמה או מה... איפה תפריד? אם נפל טיל בשכונה? פגז בסלון של השכן?

לפני 9 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז למה הפלשתינים אחרי 70 שנה לא שיקמו את חייהם?

יש לך עדיין מחנות פליטים, שלא יכולים לחזור ולא מתקבלים במדינות שבהם הם נמצאים.

שלא תבין אותי לא נכון, אני לא ממש רולה שיחזרו, אבל גם מודע לזה שאין להם אופציה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בטח רלוונטי, בעוד שנתיים-שלוש שהאוקראינים יחזרו לחייהם, ורוב האוקראינים שברחו מאוקראינה יחזרו אליה, ישאלו - אם הם ברחו ממלחמה (מרוסיה הדיקטטורית של פוטין, "הצבא השני הכי חזק בעולם", ועוד סופרלטיבים) וחזרו לחייהם מהפליטות אחרי שנתיים-שלוש-חמש-עשר, אז למה הפלשתינים אחרי 70 שנה לא שיקמו את חייהם?

אתה בעד זכות השיבה?

האוקראינים ישובו למדינה אוקראינית. אתה מוכן לתת לפלסטינים מדינה?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

ליאור, זו לא שאלה פשוטה אלא שאלה מפגרת חסרת תכלית. מה אתה מעדיף? שידקרו אותך בכבד או בלבלב? יוציאו לך עין שמאל או אוזן ימין? 

שאלה מאוד פשוטה, אתה אומר שסמוטריץ' מפחיד אותך יותר, אני רוצה לשים את האמירה שלך למבחן מעשי.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

חוץ מזה, מדהים שבתור יהודי אתה שואל למה הפלסטינאים לא סדרו את חייהם תוך 70 שנה. מעבר לזה שרבים מהם דווקא כן, אנחנו לא סדרנו את שלנו במשך 2000 שנה. 

אלו שסידרו את חייהם הם אלו שלא יושבים במחנות פליטים, והם אלו שלפי אמנת הפליטים (האוניברסלית, לא המיוחדת של הפלשתינים), לא זכאים לשום דבר, כי הם לא פליטים.

חוצמזה אנחנו סידרנו את חיינו במשך 2000 שנה בכל מיני מקומות, רוב המשפחה שלי התמקמה בספרד, והייתה נשארת שם אילולא גורשו, משם גורשו למרוקו ויוון, גם שם הם היו כנראה נשארים, אילולא הנאצים ביוון ואילולא השלטונות במרוקו (בהסכמה או התעלמות של המלך) היו דוחפים את היהודים לעזוב את מרוקו.

לפני כשעה, David32 כתב:

אם כמובן האוקראיני ינצחו. במקרה של הפלסטינאים הם הפסידו, ואם האוקראינים יפסידו, הם לא בטוח יחזרו. (בוא לא ניכנס לאם זה יקרה או לא, לא רלוונטי לדיון הזה)

אני לא רואה מצב שבו רוסיה מנצחת סטייל ישראל ב-48/67.

אתה מסכים איתי שאוקראינה תשאר מדינה עצמאית, בלי ממשלת בובות של פוטין, עם שליטה על חלק מהשטח לפחות?

האוקראינים יכולים לחזור לאותו שטח?

לפני כשעה, David32 כתב:

איך תחליט אם ברחו כי גירשו אותם, בגלל מלחמה או מה... איפה תפריד? אם נפל טיל בשכונה? פגז בסלון של השכן?

רוב מוחלט של הפלשתינים ברחו בגלל שמנהיגי מדינות ערב אמרו להם לברוח כחלק מההכנה לפלישה של מדינות ערב.

רוב מוחלט מאלה שברחו אחר כך, ברחו למרות שב"ג והממשלה הזמנית קראו להם דווקא להישאר והבטיחו שלא ייפגעו.

כל אלה לא מגיע להם שום דבר, הם ברחו מתוך מטרה לחזור ולרקוד על גופות היהודים והרכוש שלהם, מגיע להם משהו על זה שהם נכשלו?

עם מה נשארנו? במקסימום של המקסימום 50 או 100 אלף שברחו כי הלחימה הגיעה אליהם?

בוא נשים את זה בפרופורציה, מבחינתם זו הייתה מלחמה של לוקסוס, והמלחמה באוקראינה מראה בדיוק עד כמה.

לפני כשעה, David32 כתב:

יש לך עדיין מחנות פליטים, שלא יכולים לחזור ולא מתקבלים במדינות שבהם הם נמצאים.

שלא תבין אותי לא נכון, אני לא ממש רולה שיחזרו, אבל גם מודע לזה שאין להם אופציה.

הסיבה למחנות הפליטים היא לא בגלל שהם לא יכולים לחזור (מן הסתם) ולא בגלל שהם לא מתקבלים במדינות שבהם הם נמצאים.

מזכיר שיש שתי דוגמניות מאוד מפורסמות שההורים שלהם "פליטים פלשתינים" שהתקבלו בארה"ב, יש חברות קונגרס ובתי נבחרים בארה"ב ערביות, מוסלמיות, ואפילו אחת "פלשתינית", שנבחרו בקולות קהילות של "פלשתינים".

בחלק ממדינות אירופה אתה בטח מודע לקהילות ה"פלשתיניות" נכון? שוודיה, צרפת, גרמניה.

במדינות לא אירופיות יש לנו את מדינות דרום אמריקה, צ'ילה, ברזיל, ארגנטינה.

יש מדינה שעד היום לפחות 80% מאוכלוסייתה מגדירה עצמה כפלשתינית, עד הסכמי אוסלו כל תושבי יו"ש קיבלו דרכון מאותה מדינה.

ומאז הסכמי אוסלו כל מי שנחשב "פליט פלשתיני" יכול לקבל אזרחות של הרשות.

אז איך אין להם אופציה? יש פה לפחות 9 אופציות, וזה רק דוגמאות.

ומה זה אתה לא ממש רוצה שיחזרו אבל אין להם אופציה? אז מבחינתך שכל מי שמגדיר עצמו כפלשתיני ייכנס לישראל ויקבל אזרחות / תושבות ישראלית?

לפני 34 דקות, פינדר כתב:

אתה בעד זכות השיבה?

האוקראינים ישובו למדינה אוקראינית. אתה מוכן לתת לפלסטינים מדינה?

יש להם, מדינה שבה לכל הפחות 80% מהאוכלוסיה מזדהה כפלשתינית, תושבי יו"ש אפילו בעבר החזיקו דרכון ותעודת זהות של אותה מדינה.

תנחש איזה.

אני מוכן שזכות השיבה תהיה לתוך המדינה הפלשתינית הזו.

וחוץ מזה בינתיים כל מי שמוגדר "פליט פלשתיני" תחת טיפול של UNRWA זכאי לאזרחות של הרש"פ.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

רוב מוחלט של הפלשתינים ברחו בגלל שמנהיגי מדינות ערב אמרו להם לברוח כחלק מההכנה לפלישה של מדינות ערב.

רוב מוחלט מאלה שברחו אחר כך, ברחו למרות שב"ג והממשלה הזמנית קראו להם דווקא להישאר והבטיחו שלא ייפגעו.

אגדות וסיפורי עם.

הנה דו"ח של צהל מ48, על ההגירה הערבית, מספרים וגורמים.

ככה הם מדרגים את הסיבות להגירה לפי סדר חשיבות:

image.png.0942a582ab0bfacc2b9bbc588625a1b9.png

הדו"ח המלא:

https://www.akevot.org.il/wp-content/uploads/2019/07/1948ISReport.pdf

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אם אתה שואל אותי, עדיף מדינת הלכה על פני השמדה בנוסח פרעות תרפ"ט, אבל אני מוזר כזה, מעדיף לחיות.

אם אתה שואל אותי, אם אלה האופציות, אני מעדיף לחזור לאוקראינה, גם במצב הנוכחי שלהם.

לא פרעות ולא מדינת הלכה סטייל דאע"ש (או גלעד מסיפורה של שפחה), שבה אהיה אזרח סוג ג׳ במקרה הטוב, ותלוי על עמוד תאורה במקרה הפחות טוב.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכפי שהתברר מאוחר יותר, זה היה דו"ח מוטעה (וגם פוליטי - תסתכל על סעיף 3 במיוחד).

חוץ מזה שים לב ל:

2 - שזה תוצאה של לחימה יזומה ערבית

4 - מדבר בעד עצמו

6 - אולטימטום של מי?

7 - הם תקפו יהודים, ואז פחדו מה היהודים יעשו בתגובה

8 - איזה כנופיות? איזה לוחמים זרים? מעניין. הם כאלה שמתפללים 3 פעמים ביום או 5?

9 - מדבר בעד עצמו

10 - ערטילאי לחלוטין, הם פחדו כי הם היו לבד

11 - עוד יותר ערטילאי אם אפשר

אז עם מה נשארנו? 1, 3 ו-5 כשסעיף 1 זה שהם ברחו כי עשינו להם מה שהם עשו לנו, סעיף 3 שם לצורך פוליטי מובהק, ו-5 זה גורם אמיתי.

לפני 3 דקות, vadim6385 כתב:

אם אתה שואל אותי, אם אלה האופציות, אני מעדיף לחזור לאוקראינה, גם במצב הנוכחי שלהם.

לא פרעות ולא מדינת הלכה סטייל דאע"ש, שבה אהיה אזרח סוג ג׳ במקרה הטוב, ותלוי על עמוד תאורה במקרה הפחות טוב.

זה לא הייתה אופציה על הלוח.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני לא רואה מצב שבו רוסיה מנצחת סטייל ישראל ב-48/67.

אתה מסכים איתי שאוקראינה תשאר מדינה עצמאית, בלי ממשלת בובות של פוטין, עם שליטה על חלק מהשטח לפחות?

האוקראינים יכולים לחזור לאותו שטח

שאני אבין, אשכרה ציטט את החלק שבוא רשמתי ''בוא לא ניכנס לזה'' ואז ענית בדיוק למה שרשמתי ''בוא לא ניכנס לזה''?

לפני 30 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הסיבה למחנות הפליטים היא לא בגלל שהם לא יכולים לחזור (מן הסתם) ולא בגלל שהם לא מתקבלים במדינות שבהם הם נמצאים

אה, בטח כי הם נהנים שם. יעד פופולארי מחנות פליטים פלסטינים. הכי פופולארי אחרי דובאי.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, m3x7r3m3 כתב:

רוצה

זו לא שאלה פשוטה. זו שאלה מפגרת שמתאימה כרגיל לגישה שלך. זו לא המציאות. זה תסריט דמיוני ילדותי שאם יתממש אפתור אותו בירידה מהארץ. אם אתה לא מבין שבשבילי זה סוג זהה של חרא זו בעיה שלך.

לגבי הויכוח על פליטים כן או לא - גם הוא ילדותי. אף אחד מאיתנו לא רוצה שהפליטים יחזרו לכאן. אבל כל ה'אצלנו זה שונה כי הסתדרנו עד שגרשו אותנו מספרד והם מטפחים פליטות' ככ מזיעים ממאמץ רגיל לקמפל מבנה נתונים שיתאים להרגשה שלך שאין מה להוסיף בערך. 

אני לא רוצה שיממשו את זכות השיבה. התעקשות להציג את זה כדפוק יותר מחלום בן 2000 שנה על אי זה פשוט חוסר מודעות עצמית מושרשת כאן. זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, David32 כתב:

שאני אבין, אשכרה ציטט את החלק שבוא רשמתי ''בוא לא ניכנס לזה'' ואז ענית בדיוק למה שרשמתי ''בוא לא ניכנס לזה''?

כי זה לא באמת יכול לקרות שרוסיה תביס את אוקראינה לרמת ממשלת בובות או סיפוח...

לפני 24 דקות, David32 כתב:

אה, בטח כי הם נהנים שם. יעד פופולארי מחנות פליטים פלסטינים. הכי פופולארי אחרי דובאי.

בסדר רוב האנשים גם לא נהנים בעבודות, והם עדיין הולכים אליהן.

בכל מקרה הם לא נמצאים שם כי הם נהנים שם, אלא כי הישארות שם מבטיחה להם הרבה הטבות.

אם יעזבו, ישארו עם חלק מההטבות, אבל חלק יאבדו.

יש מי שזה משתלם לו, ומי שלא.

לפני 23 דקות, יבגניפ כתב:

זו לא שאלה פשוטה. זו שאלה מפגרת שמתאימה כרגיל לגישה שלך. זו לא המציאות. זה תסריט דמיוני ילדותי שאם יתממש אפתור אותו בירידה מהארץ. אם אתה לא מבין שבשבילי זה סוג זהה של חרא זו בעיה שלך.

בתוך המשתנה Boolean שלך שמת Truffle...

זו אולי שאלה מפגרת, אבל תנסה לענות... בלי פתרון שכולל לתת מכות למנסור עבאס מצד אחד, ובלי לברוח מהארץ מצד שני. כי שניהם בכלל לא תשובה לשאלה, אם אתה תעזוב את הארץ / תתן מכות לעבאס זה איכשהו מונע מימוש אידיאל של רע"מ או של סמוטריץ'? ברור שלא.

ולכן התשובות האלה הן התחמקויות.

לגבי הויכוח על פליטים כן או לא - גם הוא ילדותי. אף אחד מאיתנו לא רוצה שהפליטים יחזרו לכאן. אבל כל ה'אצלנו זה שונה כי הסתדרנו עד שגרשו אותנו מספרד והם מטפחים פליטות' ככ מזיעים ממאמץ רגיל לקמפל מבנה נתונים שיתאים להרגשה שלך שאין מה להוסיף בערך. 

ומה נראה לך שיקרה עם כל הפליטים האלה? פתרון ריאלי...

אני לא רוצה שיממשו את זכות השיבה. התעקשות להציג את זה כדפוק יותר מחלום בן 2000 שנה על אי זה פשוט חוסר מודעות עצמית מושרשת כאן. זה הכל.

החלום שלהם הוא לא דפוק הוא צפוי (אם אתה מכיר טיפה מנטליות ערבית-מוסלמית), זה שהם לא עשו כלום ב-70 שנה האלה עם עצמם, זה דפוק (ועדיין צפוי אם אתה מכיר טיפה מנטליות ערבית-מוסלמית)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...