Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 36 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני יודע שאני מטריג את רובכם פה, אני חי עם זה בשלום, אתם מוזמנים לדלג על ההודעות שלי.

אבל להיות מוטרג, לא לקרוא, ואחרי 20 עמודים להגיד "אה כן זה בסדר" על מה שנאמר לפני 20 עמודים, זה פשוט אידיוטי.

לי זה נראה שאתה מטריג בעיקר את עצמך בייחוס אמירות מומצאות למשתתפים בדיון. הרי אין סיבה אמיתית שיהיה דיון של 20 עמודים על דבר שכולם מסכימים עליו לא? אבל בכל זאת קורה כל פעם. מניח שלרובינו אין מספיק זמן אסלה כל יום לעבור על כל התכתובות החזרתיות האלה

לפני 52 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה מסתכל על בעיה מדינית במשקפיים כלכליים / תכנוניים.

כי זאת גישה מדינית שגורמת לבעיות תכנוניות וכלכליות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4621

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

כמובן שזה החלק הכי פחות בעייתי בפער הרגיל שבין הבטחון העצמי שלך כאילו כל משפט שאתה כותב מקומפל לפירוש המיליוני והמעשי היחידי שיש לכל שפה ומושג בעולם לבין מה שקורה בפועל. ההנחה כאילו שמאלני לא יכול להיות מרוצה מראש ממשלה ימני היא תמוהה לכל הפחות. אבל אפילו את זה לא עשית. השתמשת בדיעה שלי בלבד, נניח, כי אני באמת לא זוכר מה בדיוק אמרתי בנושא חוץ מזה שאת לפיד אני שונא יותר, כדי להגיע ל"מ.ש." על זה שביבי לא ימני. כן, שמע, שימוש מדעי בהוכחה למהדרין שצריך ללמד באקדמיה בקורסים הרלוונטים.

בטח ששמאלני יכול להיות מרוצה מראש ממשלה ימני, במיוחד אם הוא עושה פעולות שהן שמאל.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אני מת על התגובות האוטומטיות שלך שבגדול לא אומרות כלום. לא "הצבתי רף". בעייני כל המלל שנכתב עד עכשיו על ההתנחלויות מוכיח שהן לא תורמות לבטחון. לא השתכנעת, כי בעינך הוכחה זה רק היסקים לוגים יוצאים דופן ברמה של "יבגני חושב שביבי בסדר, אזי ביבי לא ימני מ.ש.ל". זה גם בסדר.

בעיניך זה מוכיח.

הייתי שולח אותך לקרוא את ההגדרה של המילה הוכחה. אבל אני יודע שלא תקרא את זה, ובטח לא תפנים את זה.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

מה שיותר עצוב הוא שאני חושש שאתה בן לא מבין שמבחינה מעשית אין שום הבדל בין "לא הוכחת שהתנחלויות לא מועילות לבטחון!11111" לבין "אין הוכחה שהן תורמות".  אה בעצם יש. במקרה השני אתה נאחז באמונה ואבות הציונות כי מי יודע מה יכול להיות מחר, וזה מוביל אותנו הלאה

אני ביקשתי ממך להוכיח רק אחרי שטענת שבידך הוכחה. אז ביקשתי להעמיד אותך מאחורי דבריך.

ולכן יש הבדל (גם מעשי) בין "לא הוכחת" ובין "אין הוכחה".

הראשון מצביע רק עליך, השני כללי ולא מוגבל אליך.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

לפרקש כתבת שילך להתווכח עם טרומפלדור ובן גוריון ושלאורך זמן תפיסה של שטחים על ידי צבא בלי ישובים אזרחיים לא מחזיקה. כתבת גם שחומה ומגדל ומהחרשה זה מה שהביא לנו את  המדינה. כשלסואורייד שאל אותך איך התנחלויות קריטיות לנוכחות הצבא שלחת אותו לקרוא מושגים וציטוטים בהיסטוריה הציונית.

נו ו? כל זה נכון.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

בתור הקומפלייר המדויק שאתה, מפליא שפספסת גם פה. סלואורייד ופרקש לא שאלו אותך מה חשבו אבות הציונות על התנחלויות. אז למה בעצם הפנת אליהם כבר 3-4 פעמים אם אתה לא "מביע הסכמה או חוסר הסכמה" עם התפיסה שלהם ולא חושב שהיא מחזקת את מה שאתה רוצה להגיד? ואיך זה "הסכמה או חוסר הסכמה" מתיישבים עם המסקנה שלך שזה הביא לנו את המדינה? אתה לא מגובש אם זה טוב שיש לנו מדינה או לא?

פרקש טען שניתן להחזיק בתפיסה צבאית שטח ללא גב אזרחי, הראיתי שגדולים ממנו טוענים אחרת.

בנוסף לזה הראיתי שהניסיון היחיד להחזיק שטח בתפיסה צבאית ללא יישובים אזרחיים - נכשל אחרי 20 שנה והסתיים, לעומת זאת תפיסת שטח בתפיסה צבאית עם יישובים אזרחיים ממשיך כבר 55 שנה.

סלואי שאל למה, ולכן שלחתי אותו לקרוא למה התפיסות האלה קיימות ומה הן באות להשיג.

ואז הוא בא לשאול אם אני מאמין שהחקלאי שומר על השטח. 🤣

הדעה שלי בנושא הזו לא רלוונטית כרגע לדיון עם פרקש או עם סלואי, אם ממש תרצו אני אפרט. מבטיח לכם הטרגה או שתיים או עשר.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אז ירי על אלטלנה זה טוב? כי עובדתית יש לנו מדינה היום.

אם כבר יש לנו עובדתית מדינה למרות הירי על אלטלנה ולא בזכות הירי על אלטלנה.

מזכיר שזו הייתה ספינה עמוסה בנשק, ומדינת ישראל באותה תקופה הייתה במחסור חמור של נשק.

לעומת זאת, רוב יישובי חומה ומגדל השפיעו על גבולות המדינה בתקופה שבין 48 ל-67.

אם זה טוב או רע זה לשיפוטך, אבל עובדתית הייתה להם השפעה אקטיבית על הגבולות בתקופה מסוימת.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לי זה נראה שאתה מטריג בעיקר את עצמך בייחוס אמירות מומצאות למשתתפים בדיון. הרי אין סיבה אמיתית שיהיה דיון של 20 עמודים על דבר שכולם מסכימים עליו לא? אבל בכל זאת קורה כל פעם. מניח שלרובינו אין מספיק זמן אסלה כל יום לעבור על כל התכתובות החזרתיות האלה

אם אני מטריג את עצמי אז למה בסוף יצא שהסכמת עם מה שכתבתי?

לפני כשעה, SlowRide כתב:

כי זאת גישה מדינית שגורמת לבעיות תכנוניות וכלכליות.

גם קו מז'ינו היה גישה מדינית שגרמה לבעיות תכנוניות וכלכליות.

גם כיפת ברזל, גם רכישת F35 וכו'.

הפואנטה היא שהמשקפיים התכנוניות והכלכליות מראות לך רק חלק מהתמונה, ואתה מפספס את כל השאר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא, הפואנטה היא שהגישה המדינית שתומכת בהקמת התנחלויות לא רק שלא תורמת לביטחון כמו שראינו אלא גורמת נזקים בתחומים אחרים.

לפני 35 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לעומת זאת, רוב יישובי חומה ומגדל השפיעו על גבולות המדינה בתקופה שבין 48 ל-67.

אם זה טוב או רע זה לשיפוטך, אבל עובדתית הייתה להם השפעה אקטיבית על הגבולות בתקופה מסוימת

אבל אנחנו ב2022, והמדינה קיימת. הסורים והמצרים כבר ירדו מהגדרות. בן גוריון לא התמודד עם פיגועי התאבדות וירי רקטות על אוכלוסיה אזרחית. אז במה עוזרות לנו התנחלויות היום?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

לא, הפואנטה היא שהגישה המדינית שתומכת בהקמת התנחלויות לא רק שלא תורמת לביטחון כמו שראינו אלא גורמת נזקים בתחומים אחרים.

לדעתך יש לציין.

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

אבל אנחנו ב2022, והמדינה קיימת. הסורים והמצרים כבר ירדו מהגדרות. בן גוריון לא התמודד עם פיגועי התאבדות וירי רקטות על אוכלוסיה אזרחית. אז במה עוזרות לנו התנחלויות היום?

לא היו ירי רקטות?

אתה דחוף צריך שיעור בהיסטוריה.

היה ירי של פצצות מרגמה, ירי צלפים, ירי נק"ל וכו' וכו' גם מצד הסורים.

פיגועי התאבדות אכן נולדו מאוחר יותר (וגם עכשיו לשמחתנו אין), אבל פיגועי הסתננויות היו גם היו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

זה לגמרי נתון לויכוח.

הנשק הלך לאיבוד, אבל נשמר העיקרון שיש במדינה צבא אחד ויחיד ולא אוסף של פלנגות עצמאיות.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אלה שנכנסים עם סכין או רובה נחשבים גם למתאבדים, רק שהם לא מתפוצצים.

אבל זה לא העניין, הנושא פה הוא הקמת ישובים בכל חור אפשרי. לפני שהיתה מדינה, בטח שזה תרם כי זה מה שקבע את הגבולות. אבל כשיש מדינה, למה בעצם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בעיניך זה מוכיח.

בעינך זה שאני הייתי מרוצה מביבי כי את לפיד אני שונא יותר מוכיח שביבי לא ימני. הייתי שולח אותך לקרוא את ההגדרה של המילה ההוכחה אבל לא תעשה זה. ובטח לא תפנים.

לפני 10 דקות, m3x7r3m3 כתב:

פרקש טען שניתן להחזיק בתפיסה צבאית שטח ללא גב אזרחי, הראיתי שגדולים ממנו טוענים אחרת.

"גדולים ממנו". פניה לסמכות נטו. גדולים ממנו גם חשבו שירי על אלטלנה מוצדק ושאוסלו זה טוב. אז?

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הדעה שלי בנושא הזו לא רלוונטית כרגע לדיון עם פרקש או עם סלואי, אם ממש תרצו אני אפרט. מבטיח לכם הטרגה או שתיים או עשר.

תפסיק כל כך להתאמץ ולהתחכם בשקל וחצי, כי זה מה שמטריג, ולא הדעות שלך. וזה גם לא עובד על אף אחד. אף פעם. כנראה כולל אותך.

פרקש כתב לך "שמענו את הדוקטרינה שלך". הוא וסלואורייד ואני מנסים לנהל דיון איתך. הפנת ל"גדולים מאיתנו" וסיפרת שזו השיטה שהביאה לנו מדינה. אחר כך גילית שיש לך כשל רטורי גנרי, אז עכשיו צריך לספר לנו שאתה סתם מפנה אנשים פה לקרוא ציטוטים של אבות הציונות. ומה אתה חושב זה סוד גדול.

לפני 19 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מזכיר שזו הייתה ספינה עמוסה בנשק, ומדינת ישראל באותה תקופה הייתה במחסור חמור של נשק.

מזכיר לך שרק הפנתי אותך לגדולים ממך לקרוא מה הם חשבו.

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

והנה עוד פרשנות היסטורית של ליאור שמוצגת כעובדה. פרשנות לגיטימית כמובן. 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

נכשל אחרי 20 שנה והסתיים, לעומת זאת תפיסת שטח בתפיסה צבאית עם יישובים אזרחיים ממשיך כבר 55 שנה.

איך הולך? טוב? מהלך מוצלח היית אומר?

אההה בדיוק מתווכחים על אם זה מוצלח או לא. הבנתי.

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, פינדר כתב:

זה לגמרי נתון לויכוח.

הנשק הלך לאיבוד, אבל נשמר העיקרון שיש במדינה צבא אחד ויחיד ולא אוסף של פלנגות עצמאיות.

אתה יודע שלא על זה היה הסיפור של אלטלנה כן?

הייתה הסכמה בין כולם שרוב הנשק הולך לצה"ל.

הויכוח היה על חלק קטן מהנשק שהאצ"ל דרש שיגיע ללוחמי האצ"ל בירושלים, שם לא היה עדיין צבא אחד אלא כל מחתרת עצמאית.

לפני 30 דקות, SlowRide כתב:

אלה שנכנסים עם סכין או רובה נחשבים גם למתאבדים, רק שהם לא מתפוצצים.

אבל זה לא העניין, הנושא פה הוא הקמת ישובים בכל חור אפשרי. לפני שהיתה מדינה, בטח שזה תרם כי זה מה שקבע את הגבולות. אבל כשיש מדינה, למה בעצם?

עובדה - אבל גם עכשיו אין למדינה גבולות סופיים.

תפיסה של גוש אמונים (וממשיכיו) - ולכן הקמת יישובים בכל חור אפשרי תורם כי זה יכול לקבוע את הגבולות.

לפני 16 דקות, יבגניפ כתב:

בעינך זה שאני הייתי מרוצה מביבי כי את לפיד אני שונא יותר מוכיח שביבי לא ימני. הייתי שולח אותך לקרוא את ההגדרה של המילה ההוכחה אבל לא תעשה זה. ובטח לא תפנים.

אני גם שונא את לפיד יותר מאת ביבי, ועדיין לא מרוצה מביבי.

"גדולים ממנו". פניה לסמכות נטו. גדולים ממנו גם חשבו שירי על אלטלנה מוצדק ושאוסלו זה טוב. אז?

תפסיק כל כך להתאמץ ולהתחכם בשקל וחצי, כי זה מה שמטריג, ולא הדעות שלך. וזה גם לא עובד על אף אחד. אף פעם. כנראה כולל אותך.

לא צריך הרבה כדי להיות גדול ממי שטוען ששיתוק נתב"ג זה לא בעיה אסטרטגית.

אולי הוא גם חושב שירי על אלטלנה מוצדק ושאוסלו זה טוב.

פרקש כתב לך "שמענו את הדוקטרינה שלך". הוא וסלואורייד ואני מנסים לנהל דיון איתך. הפנת ל"גדולים מאיתנו" וסיפרת שזו השיטה שהביאה לנו מדינה. אחר כך גילית שיש לך כשל רטורי גנרי, אז עכשיו צריך לספר לנו שאתה סתם מפנה אנשים פה לקרוא ציטוטים של אבות הציונות. ומה אתה חושב זה סוד גדול.

מזכיר לך שרק הפנתי אותך לגדולים ממך לקרוא מה הם חשבו.

בדיוק העניין - זו לא דוקטרינה שלי, המציאו אותה יותר מחצי מאה לפני שחשבו עליי בכלל.

ואני בכוונה לא נכנסתי לדעה האישית שלי על הדוקטרינה הזו - כי זה בכלל לא האישיו פה, ואם בלי שפירטתי את דעתי זה הדיון שיצא, אז תחשוב מה היה קורה אם הייתי כן מפרט את דעתי.

והנה עוד פרשנות היסטורית של ליאור שמוצגת כעובדה. פרשנות לגיטימית כמובן. 

הרי הגיוני למדיי שמדינה עם מחסור קשה בנשק פשוט תטביע משלוח נשק, ואיכשהו זה משרת את המלחמה הקיומית של אז.

אכן, היגיון צרוף.

on that note, יש לי חוב של 100 אלף שקל ולכן לקחתי הלוואה של 50 אלף שקל והטבעתי אותם בים.

לפני 8 דקות, David32 כתב:

איך הולך? טוב? מהלך מוצלח היית אומר?

אההה בדיוק מתווכחים על אם זה מוצלח או לא. הבנתי.

לדעתי מוצלח, בטח בהתחשב באלטרנטיבה.

בכל מקרה לא זו השאלה שלי - אלא מה אורך החיים הצפוי של אחזקת שטח בתפיסה לוחמתית ע"י צבא, ללא יישובים אזרחיים באותו שטח.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני גם שונא את לפיד יותר מאת ביבי, ועדיין לא מרוצה מביבי.

ריגשת. אתה פשוט לא יכול לדלג על משהו שנכתב בלי לצטט אותו אה?

לא צריך הרבה כדי להיות גדול ממי שטוען ששיתוק נתב"ג זה לא בעיה אסטרטגית.

לא רלוונטי לשום דבר חוץ מהצורך שלך להקטין אחרים.

בדיוק העניין - זו לא דוקטרינה שלי, המציאו אותה יותר מחצי מאה לפני שחשבו עליי בכלל.

ואני בכוונה לא נכנסתי לדעה האישית שלי על הדוקטרינה הזו - כי זה בכלל לא האישיו פה, ואם בלי שפירטתי את דעתי זה הדיון שיצא, אז תחשוב מה היה קורה אם הייתי כן מפרט את דעתי.

פירטת את הדעה שלך. זה שוב פשוט לא בא לך טוב כי אחר כך קלטת שיצא לך עוד באג רטורי קטן.

אם אתה חושב שאתה מצליח לעבוד על מישהו ש"סתם" בחרת לתת רפרנס 4-5 פעמים לטרומפלדור ובן גוריון, וחיזקת אותו ב"בזכות זה יש לנו מדינה" זה עצוב. מבטיח לך שלא. 

ברור שזו לא דוקטרינה שלך. זה סתם משהו שאתה מפנה אליו כמסכות. אף אחד לא אמר שזו הדוקטרינה שלך. אבל בדרך כלל אנשים נוטים לסייג כשהם מגינים על גישה שהם לא בהכרח מאמינים בה. בטח אנשים שמתנסחים בדיוק מושלם כמוך תמיד ולא טועים אף פעם.

אכן, היגיון צרוף.

אני לא יודע מה היה הגיוני לגדולים ממך, אבל מפציר בך לקרוא.

וחוץ מזה גם בזה פספסת את הנקודה וטעית בניסוח. העובדה היחידה במשפט שלך היא "המדינה קמה". 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

ריגשת. אתה פשוט לא יכול לדלג על משהו שנכתב בלי לצטט אותו אה?

לא, מפריע לך?

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

לא רלוונטי לשום דבר חוץ מהצורך שלך להקטין אחרים.

רלוונטי מאוד למי שטוען בסמכותיות "שטויות" וכו' על כל מיני דברים, למרות שהמציאות שונה לחלוטין.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

פירטת את הדעה שלך. זה שוב פשוט לא בא לך טוב כי אחר כך קלטת שיצא לך עוד באג רטורי קטן.

אם אתה חושב שאתה מצליח לעבוד על מישהו ש"סתם" בחרת לתת רפרנס 4-5 פעמים לטרומפלדור ובן גוריון, וחיזקת אותו ב"בזכות זה יש לנו מדינה" זה עצוב. מבטיח לך שלא. 

ברור שזו לא דוקטרינה שלך. זה סתם משהו שאתה מפנה אליו כמסכות. אף אחד לא אמר שזו הדוקטרינה שלך. אבל בדרך כלל אנשים נוטים לסייג כשהם מגינים על גישה שהם לא בהכרח מאמינים בה. בטח אנשים שמתנסחים בדיוק מושלם כמוך תמיד ולא טועים אף פעם.

יא אח, הפניתי לדוקטרינה שלמה שגורסת בדיוק הפוך ממה שאתם טוענים, והביאה תוצאות בפועל, לפחות לתקופה מסוימת.

ואני בחרתי לתת רפרנס אליהם כי זו הדוקטרינה שאומרת הפוך מהטענה שלכם, מומשה ואפשר להתייחס אליה כהצלחה (מכיר יישוב של חומה ומגדל שלא נמצא בשטח ישראל היום למשל?)

אני לא אמרתי שאני מאמין בה או לא מאמין בה, כי אז אתם תסיטו את הדיון לשם.

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

אני לא יודע מה היה הגיוני לגדולים ממך, אבל מפציר בך לקרוא.

וחוץ מזה גם בזה פספסת את הנקודה וטעית בניסוח. העובדה היחידה במשפט שלך היא "המדינה קמה". 

קח:

ציטוט

פרשת אלטלנה התרחשה במהלך ההפוגה הראשונה במלחמת העצמאות (11 ביוני - 9 ביולי 1948), זמן קצר לאחר הקמת מדינת ישראל. באותה תקופה הייתה המדינה היהודית הצעירה נתונה במצב צבאי קשה, בעקבות פלישת צבאות ערב לשטח ארץ ישראל המנדטורית, שהחלה ב-15 במאי 1948. היא סבלה ממחסור חמור בציוד צבאי מכל הסוגים, ובמיוחד בנשק כבד (כלי רכב משוריינים, מטוסים וכלי ארטילריה), ונסיונותיה לרכוש נשק ולהביאו לישראל, נתקלו בקשיים חמורים עקב האמברגו שהוטל על ידי מועצת הביטחון של האו"ם, על אספקת נשק לצדדים היריבים במלחמה בא"י.[4]

עובדה יחידה...

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסתי בתגובתי. סורי. קבל ביטול ליאור

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי ביטול

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה יודע שלא על זה היה הסיפור של אלטלנה כן?

הייתה הסכמה בין כולם שרוב הנשק הולך לצה"ל.

הויכוח היה על חלק קטן מהנשק שהאצ"ל דרש שיגיע ללוחמי האצ"ל בירושלים, שם לא היה עדיין צבא אחד אלא כל מחתרת עצמאית.

אני לא מתכוון להיכנס לויכוח אם אלטלנה מוצדק או לא. אני רק טוען שיש מקום לויכוח.

מה התפקיד של האצ"ל? מי הסמיך אותו לייבא נשק ולקבוע לאן הוא ילך?

זו לא שאלת הוכח\הפרך באינפי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יא אח, הפניתי לדוקטרינה שלמה שגורסת בדיוק הפוך ממה שאתם טוענים, והביאה תוצאות בפועל, לפחות לתקופה מסוימת.

די יא מתאמץ. הויכוח איתך. לא עם כותבי דוקטרינות. אתה שותף להרבה ויכוחים בהם אנשים מביאים רפרפנסים לעמדה שהם אולי מסכימים איתה אולי לא, כששואלים אותם מה הם חושבים, בלי לסייג? ושוב, זה בדיוק מה ש"מטריג". 

לפני 45 דקות, m3x7r3m3 כתב:

עובדה יחידה...

במשפט שאני התייחסתי אליו היתה עובדה יחידה. מדינת ישראל קמה. למרות או בזכות זו פרשנות. הציטוט מכיל עוד כמה טענות שכל אחת מהן אני מניח אפשר להוכיח ואני אתייחס אליהן כמוכחות. מה שהוא לא מכיל זה את הטענה שלך על "למרות ולא בזכות". ואני כמובן לא אומר שזה לא נכון. זה שוב אתה מתבלבל. זה בכלל לא מעניין אותי. אני פשוט נהנה כל יום מחדש לראות איך אתה מציב חוקי משחק לכל העולם ואישתו ולא מצליח לעמוד בהם בעצמך אפילו לתגובה אחת.

תתמקד. יעזור לך. ותפסיק לחפש באגים. פשוט תכתוב מה שאתה חושב. עד כדי כך פשוט.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...