Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, yd b-4 כתב:

אז ידידי הירוק מה דעתך שננחית מיסים כבדים אבל מאוד על שימוש ברכב פרטי?

תגיד, שואל ברצינות: אתה אזרח ישראלי? או בניסוח אחר: אתה חי כאן? או בברוקלין?

מבזק חדשות: גם את התחבצ אנחנו מממנים לך. כמו כל דבר אחר. הטענה שמשמיעים כלכלנים רצינים בארץ היא שאנחנו מנדבים לכם כ-5000 בחודש למשפחה ממוצעת. 

בלי קשר אליכם ולהתייחסותם המתחדסת לכולנו כארנק צריך לצמצם את השימוש ברכב פרטי. אבל ברשותך, אני מעדיף שאת ההחלטה על מה לבזבז את הקופה הציבורית יקבלו מי שמלכתחילה שם בה משהו. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4612

• SlowRide

4433

• פינדר

3493

• m3x7r3m3

2926

לפני 10 דקות, yd b-4 כתב:

פששש פתאום שימוש בכסף בעבור נוחות בסיסית אפילו לא פרימיום- זו עצלנות. זה מעניין! 

גם לחרבן באמצע הרחוב זה יותר נוח לפעמים מאשר לחפש שירותים, אז בואו כולנו נחרבן ברחוב?

איזה קשקוש, בשביל העצלנות שלהם (סליחה נוחות) העולם הזה הזדהם ושנילך כולנו לעזאזל.

אגב המים והחופים המלוכלכים לא ממש קשורים לחרדים תראה בעצמך מה אחוז החופים הנפרדים וגודלם. גם במקורות מים חופשיים, חרדים נמנעים מאוד ללכת מבעיותצ צניעות. כנראה שהחילוני יותר מזהם מקבילו החרדי במקורות המים המטונפים שלנו

מה הקשר? אם הם לא הולכים לים אז הפלסטיק שלהם לא מוצא את דרכו לים? איזה מן טיעון זה?

הפלסטיק בים מגיע רק מאנשים שמבקרים בים?

מוכן לחתום על זה מחר בבוקר. תארגן לי אוטובוס/רכבת לעבודה ותחבורה ציבורית לכל מקום בארץ בסופש (מה שאתם לא מוכנים שיקרה) ואני חותם על זה מחר בבוקר.

לחרדים יש אופציה לקנות כלים וסכו״ם רב פעמי וזול באיקאה ומקסטוק, הכל עצלנות ומנהגים של ברברים. הדוגמאות שלך פשוט גרועות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ראיתם את היציאה החדשה של ליברמן? גופים פרטיים יכולים לתת תעודות כשרות לעסקים.

מצויין.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, yd b-4 כתב:

מה פיספסתי?

עכשיו זה מיסים קלים?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, yd b-4 כתב:

אגב המים והחופים המלוכלכים לא ממש קשורים לחרדים

החרדים לא מלכלכים את החופים בחד"פ.

מלכלכים חילונים שמרשים לעצמם להשתמש בחופשיות בחד"פ. משתמשים בבזבזנות כי החד"פ זול. הוא זול בגלל הלובי החרדי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

מקסטוק

6.9 שקל לצלחת זכוכית של duralex וluminrac. תוצרת צרפת. אחלה תוצרת.

לפני 52 דקות, SlowRide כתב:

ראיתם את היציאה החדשה של ליברמן? גופים פרטיים יכולים לתת תעודות כשרות לעסקים.

מצויין.

כמו כל דבר שקורה בחודש וקצת האחרונים, אני רוצה לראות את זה קורה לפני שאני מחלק להם מחאות. מה שנקרא נראה ונחיה

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

יש תחב"צ (וחרדים דווקא נוסעים בו לא מעט) אל תהיה "עצלן"

אחלה, צריך להתחיל להשוות מחירים בין מה שהחילוני משלם לבין מה שהחרדי משלם

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת לראות איך כולכם תאכלו את הכובע שתגלו ש"החרדים החדשים" (הלקוחות של עבאס ושו'ת) טיפל'ה פחות משתלמים.

מה שכיף בטיפשות בתחפושת קידמה זה שהיא ממוטטת את עצמה ודיי מהר.

אני רגוע ככל שהממשלה מגזימה ביחסה לחרדים כך אני בטוח שזה משתנה על היום הראשון בפוזיציה הפוליטית הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, yd b-4 כתב:

מס על חד"פ זה טיפשות בתחפושת קידמה? 

או שנורא חשוב לך לשמור על מונופול הכשרות?

ולמה הערבים הם "החרדים החדשים"? גם הם מתכוונים ללכת ללמוד תורה על חשבון משלם המיסים?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, yd b-4 כתב:

שמע, באמת, בחיים לא ראיתי אותך עונה לעניין. מה קשורים השותפים של הממשלה החדשה לעובדה שאתה והמחנה שלך תלויים בזה שאני ודומיי נמשיך להעביר 5000 בחודש כל חודש? 

הטיפשות החרדית מוטטה את עצמה אינספור פעמים כבר. בפעם האחרונה, סליחה, בפעמיים האחרונות, זה עלה בחייהם של למעלה מ-200 בני אדם. קצת לפני זה אלוהים יודע כמה מכם חלו בקורונה בברכת הרבנים.

בעצם עזוב.. מה אני טורח.. זו שיחה שאני יכול לנהל עם בוט שאני כותב בג'אווה סקריפט ב-20 דקות. אל תודה לי על המימון, זה בסדר. 

• רעיון טוב! 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה זה טיפשות במסווה של קידמה?
לא, באמת.
לנסות למנוע זיהום זה טיפשי? עזוב את הדרך שבחרו בה, על זה אפשר להתווכח. אבל מה טיפשי בזה?
לנסות להוזיל את הכשרות לכל מי שרוצה ולפרק מונופול שתוקע עסקים ומונע פרנסה זה טיפשי? 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yd b-4 כתב:

אני מת לראות איך כולכם תאכלו את הכובע שתגלו ש"החרדים החדשים" (הלקוחות של עבאס ושו'ת) טיפל'ה פחות משתלמים.

למען האמת, הכסף הרבה פחות מפריע לי. מה שמפריע לי זו ההתערבות בחיים הפרטיים שלי כי זה "פוגע ברגשותיו" של מישהו אחר שבכלל יושב בביתו 150 קילומטר מפה, לא ראיתי בחיים ולא אראה בחיים.

אני צריך "להתחשב בו" כאשר אני בביתי שלי, כאשר אני מכניס מוצרים לעגלת הסופר שלי, כאשר אני עם החברים שלי או חס וחלילה, בת זוג כלשהי, וצריך להתחשב בו כאשר אני יוצא למקומות בילוי שלעולם לא יפקוד ואין לו עניין בלפקוד.

בקטע הזה יש לי איזושהי תחושה שבעבאס אצטרך "להתחשב" קצת פחות. לא צריך לאהוב אותו ואני לא צריך שיאהב אותי. רק שיפריע לי קצת פחות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השותפים החדשים, נראה לי רוצים סוג של שינוי. לעומת השותפים הישנים שלא כל כך רוצים בשינוי אלא רק להחמיר עם הסטטוס קוו. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yd b-4 כתב:

מה גורם לך לחשוב שאם יעבור תקציב (וזה סימן השאלה הגדול) ה״חרדים הישנים״ לא יזחלו לממשלה גם אם מס על חד פעמי?

יש מספיק כסף שאפשר להשיג לציבור שלהם, פחות חד פעמי זה לא סוך העולם, אבל הם בינתיים ממתינים (בצדק מבחינתם) שלא יעבור תקציב.

חוזר ואומר אם עובר תקציב דו שנתי הם יעלו לרגל לבית של לפיד.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, פינדר כתב:

החרדים לא מלכלכים את החופים בחד"פ.

מלכלכים חילונים שמרשים לעצמם להשתמש בחופשיות בחד"פ. משתמשים בבזבזנות כי החד"פ זול. הוא זול בגלל הלובי החרדי.

צריך להבדיל בין בזבזנות ללכלוך החופים. אתה יכול להיות בזבזן ועדיין לקחת את הלכלוך איתך ולא להשאיר אותו על החוף.

וגם אם חד"פ היה מחולק בחינם בגלל איזה לובי, לא הלובי אשם בלכלוך אלא אך ורק מי שמלכלך.

הלובי אשם בכך שגרם לשימוש מוגבר באותו מוצר כי הפך אותו לזול ונגיש.

ואם כבר צריכה מוגברת, הלוואי ויחזרו הימים שמכשיר חשמל היה סוס עבודה ולא מתפרק אחרי 3 שנים ונדרש להחליפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...