Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

הכל פיזדייץ כי הקימו ממשלה שהיריעה הפוליטית שלה היא מימין פלשתיני (שרק אתמול הצהיר שהמאבקים האזרחיים זה מבחינתו "ג'יהאד אזרחי" - מה שלא חשב להוציא מהפה כשהיה במו"מ עם ביבי) ועד לכאורה ימין ישראלי, כולל השמאל ה"גלובליסטי" והפופוליסטים באמצע...

אז ברור שאם תקים ממשלת פיזדייץ אז ייצא פיזדייץ.

אותי שיעשע הבוקר הפליק פלאק המילולי שעושים כדי להאשים את האופוזיציה שלא עוזרת לקואליציה, בזמן שלקואליציה לכאורה יש מספיק אצבעות.

ואז עוד קוראים לאופוזיציה שהיא "מסכנת את ביטחון ישראל", בו בזמן שהגורמים בתוך הקואליציה, שמתנגדים לאותו חוק ממש, אבל מטעמים אידיאולוגיים, הם "לא מסכנים את ביטחון ישראל", הם בסדר.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4608

• SlowRide

4427

• פינדר

3484

• m3x7r3m3

2926

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הכל פיזדייץ כי הקימו ממשלה שהיריעה הפוליטית שלה היא מימין פלשתיני (שרק אתמול הצהיר שהמאבקים האזרחיים זה מבחינתו "ג'יהאד אזרחי" - מה שלא חשב להוציא מהפה כשהיה במו"מ עם ביבי)

bro, אל תספר לנו חארטות, הגנת על רע"מ לפני 40 עמודים. סיפרת פה סיפורים... 

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז ברור שאם תקים ממשלת פיזדייץ אז ייצא פיזדייץ.

לא, לא ממש.

אנחנו מדברים על זה שהליכוד, ואיתם גם כמה מפלגות אחרות, מחבלות בכוונה בדברים שלכולם כמעט יש הסכמה שהם נחוצים כן?

לכולם חם בחדר, אבל בגלל שממשלת בנט-לפיד מציעה להדליק מזגן הליכוד מתנגד.

אם זה לא חבלה... 

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אותי שיעשע הבוקר הפליק פלאק המילולי שעושים כדי להאשים את האופוזיציה שלא עוזרת לקואליציה, בזמן שלקואליציה לכאורה יש מספיק אצבעות.

ואז עוד קוראים לאופוזיציה שהיא "מסכנת את ביטחון ישראל", בו בזמן שהגורמים בתוך הקואליציה, שמתנגדים לאותו חוק ממש, אבל מטעמים אידיאולוגיים, הם "לא מסכנים את ביטחון ישראל", הם בסדר.

מתאר לעצמי שאתה לא מדבר עלי, אבל:

כן הייתי מצפה מהליכוד ומשס ושאר המפלגות להצביע בעד חוק שימנע פגיעה במדינה, מהערבים אני לא מצפה להרבה (סורי...) אבל כפי שאפשר לראות הליכוד והמפלגות החרדיות תופסות את אותה העמדה המחבלת. לא משנה איך תסובב את זה - טוב זה לא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, David32 כתב:

bro, אל תספר לנו חארטות, הגנת על רע"מ לפני 40 עמודים. סיפרת פה סיפורים... 

לא הגנתי על רע"מ, אלא הייתי מוכן לתת להם הזדמנות כשהיה נראה שהם מוכנים באמת לדאוג לערבים ישראלים.

בסוף פשוט מתברר שמנסור עבאס עבד עלינו.

לפני 6 דקות, David32 כתב:

לא, לא ממש.

אנחנו מדברים על זה שהליכוד, ואיתם גם כמה מפלגות אחרות, מחבלות בכוונה בדברים שלכולם כמעט יש הסכמה שהם נחוצים כן?

לכולם חם בחדר, אבל בגלל שממשלת בנט-לפיד מציעה להדליק מזגן הליכוד מתנגד.

אם זה לא חבלה... 

לכולם כמעט יש הסכמה שהם נחוצים? אז למה קשה לקושש 61 אצבעות בשבילם?

אני אעזור לך, לממשלה הזו יש לכאורה 61 אצבעות, מכאן נוריד את ה-4 של רע"מ שמתנגדים להוראת השעה, נשארו 57, מזה צריך להוריד את מר"צ על 6 מנדטיה נשארו 51, גם בעבודה יש לפחות מתנגדת אחת, נשארנו עם 50 במקרה הכי טוב.

אז לפחות 11 מתוך ה-61 (יענו 18%, בערך חמישית מהממשלה הזו) אין הסכמה שהוראת השעה הזו נחוצה, לא רק שהיא לא נחוצה, בעיניהם היא שגויה בכלל.

אז לא לכולם חם בחדר, יש לפחות 18% חוץ מהליכוד, שלא חם להם, אפילו קר.

לפני 10 דקות, David32 כתב:

מתאר לעצמי שאתה לא מדבר עלי, אבל:

כן הייתי מצפה מהליכוד ומשס ושאר המפלגות להצביע בעד חוק שימנע פגיעה במדינה, מהערבים אני לא מצפה להרבה (סורי...) אבל כפי שאפשר לראות הליכוד והמפלגות החרדיות תופסות את אותה העמדה המחבלת. לא משנה איך תסובב את זה - טוב זה לא.

דיברתי על חברי הקואליציה דווקא.

אם אתה לא מצפה להרבה מהערבים - אז למה שיהיו בכלל חלק מהממשלה? למה שיהיו בכלל בכנסת?

למה לחלק (כמו מר"צ ורע"מ) מותר להצביע נגד החוק, והם לא "בעמדה מחבלת" כלשונך? אבל הליכוד והחרדים מצביעים נגד החוק והם כן "בעמדה מחבלת"?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם אתה לא מצפה להרבה מהערבים - אז למה שיהיו בכלל חלק מהממשלה?

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

למה שיהיו בכלל בכנסת?

כי ייצוג.

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

והם לא "בעמדה מחבלת" כלשונך?

לפני 15 דקות, David32 כתב:

תופסות את אותה העמדה המחבלת

.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצוין, אם כן אז לשיטתך המשותפת, רע"מ, מר"צ וחלק מהעבודה, הם בעמדה מחבלת כלפי המדינה נכון?

אם כך אז הרי לשיטת אהרון ברק, הדמוקרטיה המתגוננת אינה צריכה לאפשר להם ייצוג בכנסת ומשכך גם בקואליציה ובממשלה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה רוצה ממני ומה אני קשור לאהרון ברק

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה שאם אתה באמת חושב שהעמדה הזו מחבלת במדינה (ולמען ההבהרה - אני בהחלט חושב ככה), אז אתה צריך גם לתמוך בפסילת המשותפת, רע"מ, מר"צ וח"כ מרעאנה מהעבודה מהיבחרות לכנסת.

אתה לא צריך להיות קשור לאהרון ברק, התפיסה של דמוקרטיה מתגוננת לא נולדה עם אהרון ברק ולא מתה איתו, הוא פשוט השתמש בה כדי לפסול את מי שרצה לפסול... אם כי הוא בהחלט היה מנושאי הדגל של התפיסה הזו בארץ.

וזו אגב אחת התפיסות שאני והוא לא חלוקים בדעתנו.

אני אפילו מחמיר ממנו בנושא, מבחינתי אם פוסלים את אלה שרוצים להשמיד את המדינה ולבנות אחרת תחתיה, אז שיפסלו גם את כל מי שרוצה להקים מדינת הלכה.

בגירסה מקוצרת - מי שנגד הגדרת המדינה כיהודית ומי שנגד הגדרת המדינה כדמוקרטית.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם מתנגדים למדינה יהודית או למדינה דמוקרטית?

לדוגמה קשה לי להאמין שעומר בר לב מתנגד למדינה יהודית ודמוקרטית, וזה נכון כנראה עד (לא כולל) נציג נועם...

לגבי הערבים - ברובם המוחלט כמובן שמתנגדים למדינה יהודית (וגם לדמוקרטית).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.7.2021 בשעה 12:15, פינדר כתב:

לענ"ד העימות הקודם היה במידה רבה יוזמה של אירן וחיזבאללה, שמשתמשות בחמאס כדי לבדוק את היכולות של כיפת ברזל.

הם עכשיו בשלב של הסקת מסקנות ואני לא מאמין שירצו לירות שוב אלפי טילים, בלי שיש להם אסטרטגיה חדשה.

לא צריך אסטרטגיה, צריך סד"כ טכנולוגי מתקדם. כבר יש להם יכולות וכמויות לכמה ימים עד שבוע. הם צריכים לכמויות של 3-4 שבועות בשביל "אפקטיביות".

בתאריך 4.7.2021 בשעה 13:47, m3x7r3m3 כתב:

גם עכשיו אנחנו לא מעבירים ישירות לחמאס מזוודה מלאה מזומנים, אלא מאפשרים לנציג רשמי קטארי להגיע עם מזוודת כסף שלו, להיכנס לרצועה ולחלק...

לא שזה טוב, אבל מה שאנחנו עושים זה מאפשרים, לא מעבירים בעצמנו...

יש כנראה פה חוסר הבנה.

נכנס הקאטרי לרצועה דרך מעבר כרם שלום, נוסע ישירות לבנק הדואר, שם הוא נותן את הכסף לפקידים והם נותנים לזכאים לקבלת מענק כספי.

עליה וקוץ בה, מחוץ לבנק מחכה גובה מיסים שלוקח 90 אחוז מס. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה? אפילו עבאס דואג לביטחון המדינה יותר מביבי ושות'? ("ימניים על מלא מלא") 🤣

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה (לצערי אין לי זמן לגגל ולחקור את זה), למה האופוזיציה שמחה שחוק האזרחות נפל?

זה אומר שנכון לכרגע, שום פלסטיני לא יוכל להשיג אזרחות ישראלית? או להפך? אני קצת מבולבל, אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מה כל הבאז שעמד מאחורי זה.

תודה.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופוזיציה במתכונתה הנוכחית תשמח גם אם יפול חוק "הצלת ישראל ופתירת 100% מבעיותיה" במידה והקואליציה הם אלו שינסו להעביר את זה והכשלון יגרום להם למבוכה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...