Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

לא טענתי לרגע שמישהו בפורום כאן טען משהו כזה, ואפילו עזרתי להוכיח שאתה לא כזה.

אז אם אתה לא טוען את זה ואני יודע שאני לא כזה, אז למה זה היה טעון הוכחה.. ? :)

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4565

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

אתה ואיתן, מנהלים פה דיון מול איש קש.

אף אחד פה בפורום לא טען משהו קרוב לזה.

נכון, גם לא טענתי שמישהו בפורום טען משהו קרוב לזה. אבל כמות הפעמים ששמעתי דברים בסגנון מחוץ לפורום היא לא מבוטלת, כך שאיש הקש לא מתאים פה.

תאמינו או לא, אבל יש אנשים שטוענים שהם הצביעו לליברמן רק כי הוא מפריע לביבי.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו הערבים לא ביקשו משילות ונוכחות משטרתית או שאני טועה...

אם חשבתי שהשר אוחנה דפוק מסתבר שהמחליף שלו לא חד יותר. גם ככה האמון במשטרה בקנטים ועד ששוטרים אשכרה עשו מה שצריך ופעלו לאתר מקור ירי בשטחי המדינה. התוצאה שהחרימו להם את האקדחים ושרפו להם את הניידות.

לו הייתי שוטר הייתי מפסיק לשמוע ירי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשי העדה כן ביקשו להלחם בנשק הבלתי חוקי , בחיסולים מצד אחד ומצד שני לא רוצים לעצור נוהל חתונות . בעיה. 

הפתרון הוא כנראה זיקוקים רק שהמחיר שלהם בשמים. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yd b-4 כתב:

לו הייתי שוטר הייתי מפסיק לשמוע ירי.

היית גם מפסיק לשמוע תלונות על אלימות בתוך משפחות חרדיות?

image.png.09ca9f5981324c3295deaebe65d01f15.png

וכן, אני יודע שיש הבדל ברמת האלימות וברמת המסוכנות בין החברה החרדית לחברה הערבית.

אבל זה מוזר שדווקא מי ששייך למגזר יהודי שפחות משתף פעולה עם שלטונות החוק, בלשון המעטה, מתלונן על אלימות כלפי שוטרים.

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, save כתב:

ראשי העדה כן ביקשו להלחם בנשק הבלתי חוקי , בחיסולים מצד אחד ומצד שני לא רוצים לעצור נוהל חתונות . בעיה. 

ראשי המגזר הערבי רוצים לייצר אוטונומיות שבהם שאליהם המשטרה לא תוכל להיכנס, הכל ייסגר על ידי מכובדי הכפר פנימה , די היה לשמוע את אחמד דבאח ראש עריית דיר אל אסאד כדי להבין זאת.

במדינה סוברנית, כוח משטרה אשר מותקף , נשקים וציוד נבזזים מניידות , שוטרים מותקפים, ושוטרות מוברחות החוצה , במדינה אשר חפצת חיים הכפר היה נסגר על ידי גדוד מגב עד החזרת הציוד במלואו לידי המשטרה.

הסגרת הפורעים ומציתי הרכב , והעמדה למשפט בזק את אילו אשר תקפו שוטרים.

• אהבתי 5

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגם ראשי המועצות הערביים מיואשים. לפעמים הם מאוימים באופן אישי. הם איבדו שליטה ברחוב. אין סמכות אין כבוד לזקני השבט. הרחוב נשלט בידי גורמים עבריינים . סולחות שלא שורדות , דמי חסות וכו

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא שאיבדו שליטה, הם רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

מצד אחד הם מתלוננים על עבריינים ופשיעה, מצד שני כשהמשטרה באה לעשות סדר אומרים שיודעים רק להפעיל כח.

זה כמו עם הפיתוח בכפרים שלהם. מצד אחד מתלוננים שהכל חרא ואין תשתיות, מצד שני כשרוצים להסדיר הם צועקים שלוקחים להם אדמות.

מנטליות בעייתית של התקרבנות תמידית.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו למשבר נתב"ג. במשך כחודש כבר שוחררו אלפים של אנשים בלי בדיקות קורונה מנתב"ג בשל "חוסך היערכות". אני רואה כבר אנשים שטוענים שמדובר בעוד מוקש שהממשלה הקודמת השאירה לנוכחית

אבל לדעתי פשוט מדובר בהמשך של ההתנהלות השוטפת הרשלנית, לא באירוע מכוון. יהיה מעניין לראות מה הציבור בישראל יגיד, יש כמובן את אלו שכבר אומרים "רק ביבי הלך הקורונה חזרה"

ללא ספק אתגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, פינדר כתב:

אז אם אתה לא טוען את זה ואני יודע שאני לא כזה, אז למה זה היה טעון הוכחה.. ? :)

להסיר כל אופציה לספק. 🤣

לפני 4 שעות, save כתב:

זיקוקים יש כבר היום, וגם הם משמשים ככלי נשק מצד אחד (ירי זיקוקים בכינון ישיר בהר הבית לדוגמה), וגם גורמים לסיכון מצד שני כשמשתמשים בהם למטרה שלהם (כלומר ירי זיקוקים לשמיים) אבל לא בצורה בטיחותית בלי אישורים.

לפני שעתיים, CX25GTI כתב:

ראשי המגזר הערבי רוצים לייצר אוטונומיות שבהם שאליהם המשטרה לא תוכל להיכנס, הכל ייסגר על ידי מכובדי הכפר פנימה , די היה לשמוע את אחמד דבאח ראש עריית דיר אל אסאד כדי להבין זאת.

במדינה סוברנית, כוח משטרה אשר מותקף , נשקים וציוד נבזזים מניידות , שוטרים מותקפים, ושוטרות מוברחות החוצה , במדינה אשר חפצת חיים הכפר היה נסגר על ידי גדוד מגב עד החזרת הציוד במלואו לידי המשטרה.

הסגרת הפורעים ומציתי הרכב , והעמדה למשפט בזק את אילו אשר תקפו שוטרים.

אבל הם כן רוצים שבאוטונומיות הללו, השוטרים יגנו על מכובדי הכפר מפני התנקשויות למשל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, פינדר כתב:

וכן, אני יודע שיש הבדל ברמת האלימות וברמת המסוכנות בין החברה החרדית לחברה הערבית.

את ההבדל העיקרי שכחת שהרוב המוחלט לא יתנהג כך, וודאי שלא יעודד התנהלות כזו ברמת ראשי עיר!!!. בבית שמש הסיפור שונה מעט יש שם פשוט שכונה שהיא תאומה שח מאה שערים. וזה התוצאות. גם בבית שמש ברוב הריכוזים החרדיים כח משטרה לא היה מותקף.

ובלי קשר מי שתוקף שוטרים שיאכל אותה חזק מבחינתי.

ואני לא חרדי לייט.... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו דרך רוטר את גפני נובח שבנט הוא "אפס" כי "חמישה ימים הוא ראש ממשלה והקורונה חזרה".

אני מניח שגפני בתהליכי גמילה קשים מתקציב המדינה, ומקווה בשבילו שיעבור אותם בשלום, בלי התקפי זעם מהסוג שאנחנו רגילים לראות יותר אצל הליכונדיקים.

ובכל זאת, באיזו מציאות אלטרנטיבית ומדומינת יש למישהו מנבחרי הציבור החרדים את הזכות לבקר מישהו אחר במשהו שקשור לקורונה?

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

נובח שבנט הוא "אפס" כי "חמישה ימים הוא ראש ממשלה והקורונה חזרה".

לפני הבחירות לא ממש עניין אותי מי יעמוד בראש. אבל אם הייתי יודע שזה המופע שמחכה לנו הייתי שם בנט או לפיד בקלפי.

אחד קורע חולצה במשכן, השני לא מוכן לעבור דירה, השלישי חושב שהוירוס הוא ביביסט... איזו תעודת עניות למדינה/עם/וואטאבר שלנו.

אבל מה? זה מצחיק רצח :) :) :)

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי יודע, הייתי מצביע לעבאס

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו נחמד מרוטר: https://rotter.net/forum/scoops1/704989.shtml 

בינתיים הציוץ נמחק והועלה במקומו הסרטון בלבד, בלי שום הבהרה או תיקון.

מעניין מאוד מה קרה שם, אם בכוונה שמו 3 כוכביות - "עם" "האויבים" "שלנו" כדי שנחשוב שזה מה שחשבנו שזה או שזה מישהו שפשוט רץ להוציא פוש כי הוא שמע "תז".

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...