Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 17 דקות, Potato כתב:

חחחחחחחחחחח תמצא תחביב.

חבל על התסכול....

יש לי הרבה תחביבים. לדבר על פוליטיקה הוא לא אחד מהם, אבל זה בכל זאת נושא חשוב (אגב גם אתה פה להזכירך), במיוחד כשיש בינינו אנשים כמוך שמזלזלים וצוחקים על עניין כלכך חשוב שצריך להטריד את כולנו.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4566

• SlowRide

4315

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, motek כתב:

יש לי הרבה תחביבים. לדבר על פוליטיקה הוא לא אחד מהם, אבל זה בכל זאת נושא חשוב (אגב גם אתה פה להזכירך), במיוחד כשיש בינינו אנשים כמוך שמזלזלים וצוחקים על נושא כלכך חשוב שצריך להטריד את כולנו.

אם לא היה מעניין אותך לא היית טוחן על זה עמודים שלמים פה...

למה שה5000 שקל האלה יטרידו אותי?

לפני 9 דקות, David32 כתב:

אתה אומר לו את זה אחרי שאתה בא להטריל בשירשור הפוליטי?

אני מטריל גם בקבוצות מקצועיות,פה זה מובן מאליו

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- 5000/6000 ש"ח האלו זה לא מה שצריך להטריד אותך. מה שכן צריך, זו העובדה שראש הממשלה שלך בעשור האחרון, מתנהג בצורה מבישה ומכוערת. עניין ה6000 שח הוא רק דוגמא קטנה לכך. ואתה יודע, לפעמים מהדברים הקטנים אפשר להסיק מסקנות משמעותיות. מה שעוד צריך להטריד אותך, זה העניין שכמות לא מבוטלת במדינה מעודדים ומעריצים אותו, ויש סיכוי לא נמוך שהוא עוד יחזור לכס המלכות שלו בקרוב. ולכן אני אומר שצריך לדבר ולעלות את הדברים האלה, כדי לא לתת לגיטימציה לדברים שהוא עושה.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, motek כתב:

ה- 5000/6000 ש"ח האלו זה לא מה שצריך להטריד אותך.

מעולה,אז הם לא.

לפני 4 דקות, motek כתב:

מה שכן צריך, זו העובדה שראש הממשלה שלך בעשור האחרון, מתנהג בצורה מבישה ומכוערת.

הוא נבחר עד לפני שנתיים ברוב קולות.

אם זו בחירת הציבור והאיש שמייצג אותם,מה רע?

לפני 4 דקות, motek כתב:

עניין ה6000 שח הוא רק דוגמא קטנה לכך. ואתה יודע, לפעמים מהדברים הקטנים אפשר להסיק מסקנות משמעותיות.

לרוב לא.

גם פה לא.

לפני 4 דקות, motek כתב:

מה שעוד צריך להטריד אותך, זה העניין שכמות לא מבוטלת במדינה מעודדים ומעריצים אותו, ויש סיכוי לא נמוך שהוא עוד יחזור לכס המלכות שלו בקרוב.

ראשות הממשלה ולא כס מלכות.

אם הממשלה הנוכחית תיפול(הלוואי) והוא ינצח וירכיב ממשלה-שיחזור.

לפני 4 דקות, motek כתב:

ולכן אני אומר שצריך לדבר ולעלות את הדברים האלה, כדי לא לתת לגיטימציה לדברים שהוא עושה.

מה הוא עושה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Potato כתב:

הוא נבחר עד לפני שנתיים ברוב קולות.

אם זו בחירת הציבור והאיש שמייצג אותם,מה רע?

הפעם האחרונה שממשלה (רגילה, לא ממשלת חילופים) בראשות נתניהו זכתה לאמון הכנסת הייתה לפני יותר משש שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, MiniMiz3r כתב:

הפעם האחרונה שממשלה (רגילה, לא ממשלת חילופים) בראשות נתניהו זכתה לאמון הכנסת הייתה לפני יותר משש שנים.

שש שנים,4 שנות כהונה שהסתיימו.

"עד לפני שנתיים" נשמע דיי מדויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הנוכל מתעכב בכוונה בבלפור, או שפשוט יתרגלו שהוא שם, או שיהיו תמונות של מאבטחים גוררים את שרה החוצה ואז הוא יבכה בתקשורת על איך שהשמאל והתקשורת והחמוצים מתנכלים לו ולבני משפחתו. 

ווין ווין מבחינתו. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Potato כתב:

הוא לא ישתה את זה לבד,מאמין שההזמנה לא בוצעה כי לביבי התחשק קולה זירו.

מה פתאום קולה זירו לביבי? זה שוופס תותית לשרה.

• מצחיק 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, borsood כתב:

מה פתאום קולה זירו לביבי? זה שוופס תותית לשרה.

לא נראה לי. הוא לא שותה זירו. הוא לא שותה שוופס תותית. רק ג׳יין טוניק ומועבט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בסוף בנט יגור במגורי הצוות של בלפור וישלם דמי שכירות לשרה.

• מצחיק 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ביבי עזב והוא כבר מסדר התפרצות קורונה חדשה.

אבל לא יעזור לו , כי לבנט יש סיסמאות טובות. "לא קורונה לא מעניין", "לא כלכלה לא מעניין" , "טון על כל בלון"

צריכים סלוגן חדש ל"דלתא קורונה"  משהו שמתחרז עם בינימינה ומודיעין.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.6.2021 בשעה 18:25, Pika007 כתב:

אתה רואה את יש עתיד עם 35 מנדטים בראש קואליציה שיחסי הכוחות במו"מ הם משהו אפילו קרוב להיות לטובתם?

כמו שיבגני אמר, דברים צריך לקחת בהקשר. (ומעבר לזה, לא ראיתי שהם אמרו לשניה אחת "בעצם צריך יותר", יאיר לפיד פנה לתקשורת ואמר משהו שלא ראיתי אף אחד אחר פה עושה כבר שנים: למרות הנסיבות, למרות האילוצים, הוא הכריז "נכשלתי" )

עכשיו צלול פנימה ותביא לי משהו רלוונטי בבקשה- נושא בטחוני, מדיני, מדיניות חוץ או כלכלי. למעט סטיות קטנות של כמה מעלות, לא תמצא. אני יודע את זה כי אני עוקב, והבטחתי לעצמי שאם זה יקרה אני מפסיק להצביע להם מיד.

אז מה אם אין להם 35 מנדטים?! אז זה אומר שהוא צדק או טעה במה שאמר כל השנה הזו?

ברור שהוא היה צריך ללכת לתקשורת ולהגיד נכשלתי, הוא אמר מול המצלמה כל כך הרבה פעמים שלא צריך יותר מ-18 שרים כדי לנהל את המדינה, ואז הסתובב וחירבן על זה.

מה חשבת שיאכלו את זה? ובוא, זה לא שהוא מיוזמתו בא ואמר את זה, הוא ענה בתשובה לזה ששאלו אותו.

ומה לגבי זה שיש עתיד הייתה ראש חץ נגד חוק נורווגי כשהיו באופוזיציה, וכשהם בקואליציה זה לא רק חוק נורבגי, אלא חוק נורבגי מורחב? הוא קרא לזה "עוד ג'ובים לחבר'ההההה" (ה' נוספות זה שלו).

או בקיצור הוא היה ממש טוב בלנהל מהיציע מה שנקרא, כשהוא ממש צריך לנהל משהו (כמו מו"מ קואליציוני למשל) הוא פתאום עושה כל מה שהוא אמר שמיותר.

שלא תבין לא נכון, אני בעד נורבגי מוחלט, הפרדה בין הרשות המחוקקת למבצעת, אבל ההתהפכויות האלה מזלזלות באינטלגנציה שלנו.

רוצה נושא ביטחוני - הוראת שעה למניעת איחוד משפחות פלשתיניות.

הקואליציה שהיא בת שבוע (!) מתחננת לעזרה מהאופוזיציה בהארכת הוראת השעה מהר מהר, כדי שלא יגיעו למצב שבו השותף לקואליציה (עבאס) מובך והחוק מגיע לאישור לוועדה משותפת שלו ושל וועדת חו"ב 🤣

בתאריך 17.6.2021 בשעה 10:22, Gosser1860 כתב:

@David32 @m3x7r3m3 @יבגניפ

שרשור פוליטי שלום, חזרתי לחבב את יאיר לפיד קצת יותר לאחרונה, האם אני בהריון?

כן, אבל זה לא בן או בת, זה חייזר שהוא נגד כל מה שרע ובעד כל מה שטוב.

כמו כן הוא יודע לתת עצות מהיציע, וכשנותנים לו את הבמה הוא עושה בדיוק מה שהוא אומר שלא צריך לעשות.

בקיצור יאיר הכניס אותך להריון עם יאיר קטן.

ברצינות, למה לעזאזל אתה מחבב את יאיר?

בתאריך 17.6.2021 בשעה 10:26, יבגניפ כתב:

על הכל אני סולח לביבי, באמת. חוץ מעל זה שהוא הצליח לגרום ליאיר לפיד להיות אלטרנטיבה שלטונית אמיתית.

האמת זה נכון, כבר שנים אני טוען שהוא משמיד את האלטרנטיבות מבית ומחוץ.

בתאריך 17.6.2021 בשעה 10:53, פינדר כתב:

יש רק פשע אחד של ביבי שעולה על זה: גרם לי לשמוח על זה שבנט התמנה לרוה"מ.

"תן לי את מנכ"ל מועצת יש"ע לשעבר, רק לא את ביבי", אדיר.

בתאריך 17.6.2021 בשעה 15:15, farkash7 כתב:

תגידו מה היה קורה אם מפלגת "שמאל" באופוזיציה הייתה מתנגדת לחוק שמונע איחוד משפחות בארץ?
יש מצב שבכל מקום היינו שומעים הטיות של השורש ב.ג.ד?
תגידו מה לדעתכם יותר גרוע, מפלגה "ימנית" ציונית שמתנגדת לחוק שנועד לשמור על מדינת ישראל מדינה יהודית כי הם באופוזיציה או מפלגה ערבית שמתנגדת לחוק כזה?

מה השלב הבא? הליכוד יפיל את ההמשלה באמצע מבצע צבאי אני מניח כשאנחנו "עם הגב לים", ויש אנשים שעדיין מאמינים שהמדינה מעניינת אותם 😂.

התנגדו, יותר מזה, עד כמה שאני יודע בהארכה הקודמת מפלגת "ימינה" עשתה "ויברח" מההצבעה.

חוץ מזה, הציעו במקום חוק יסוד שלדעתי הרבה יותר נכון.

רק בשביל להביא הצעות חוק ימניות צריך את רוטמן ובן גביר בכנסת. כי האחרים לא מסוגלים.

בתאריך 17.6.2021 בשעה 18:23, SlowRide כתב:

מצד שני, איזה מין ימין הליכוד שהוא מצביע נגד חוקים כאלה?

למדו מהשותפים הטבעיים שלהם. אין אידאולוגיה, רק עסקנות.

On other news, the sun rises in the east.

הבעיה שלך היא שאתה מחפש בליכוד אידיאולוגיה, ועוד ימנית 🤣

בתאריך 17.6.2021 בשעה 18:29, farkash7 כתב:

אה הבנתי צריך להצביע נגד החוק הזה או לעשות קולות של "נצביע נגד החוק הזה" כדי להראות שהקואליציה שברירית? כאילו שזה לא ברור גם ככה.
ראש הממשלה הוא מפלגה עם 6 מנדטים. הממשלה הושבעה עם 60 הצבעות אפילו לא 61. היא נשענת על קולות של מפלגה ערבית שברור שלא תתמוך בשום מהלך שיש בו היבט של מדינה יהודית. כל זה ברור לכל מי שיש לו משהו מעל הכתפיים, אפילו אם הוא ריק.

יהיו להם מלא הזדמנויות להביך את הקואליציה ולהפיל את ההמשלה גם בלי החוק הזה, אל תדאג.

אז מה שווה הממשלה הזו? היא רלוונטית כמו קוטג' מהמחאה של 2012.

על קואליציית 61 נהגו לומר "קואליציית כל ממזר מלך", אז מה פה?

על כל מה שלא יבוא בטוב לרע"מ יבואו ויבקשו קולות מהאופוזיציה? יש את זה ביותר פריבילגי?

לפני 23 שעות, פינדר כתב:

אז בינתיים יש לנו ראש ממשלה לשעבר ש

- מפמפם אצל המעריצים שלו שגנבו לו את המלוכה

- גורס מסמכים בניגוד לחוק

- מעביר את התפקיד בחצי שעה, אחרי ששנים הוא מדקלם שמדובר בתפקיד הכי קשה בעולם

- יפנה את הארמון, כלומר מעון, מתישהו במועד לא ידוע

אבל תמר זנדברג היא היא הסכנה לדמוקרטיה במדינה.

לא מבין, ציפית למשהו אחר מביבי?

בטח בכל החצי שעה הזו היה לביבי טיקים בעין מעצבים.

* לגבי המסמכים עוד לא ברור מה קרה שם אז אני לא נוגע בזה.

לפני 20 שעות, MiniMiz3r כתב:

זה לא נכון, שהרי כל הצבעה על תקציב מדינה היא בהגדרתה הצבעת אי אמון בממשלה, ז"א שבמקרה הכי הכי קיצוני, הממשלה של ביבי שזכתה לאמון הכנסת הייתה בהצבעה על התקציב האחרון, הווה אומר תקציב 2019, שעבר במרץ 2018.

עכשיו אם נלך ונבדוק, אין לי ספק שהיו עוד הצעות חוק שהוגדרו כהצבעת אי אמון בממשלה מאז מרץ 2018. אבל זה מיותר כי כבר הוכחתי שאתה טועה.

הפעם האחרונה שממשלה רגילה בראשות נתניהו זכתה לאמון הכנסת הייתה במרץ 2018, לפני 3 שנים ו-3 חודשים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, m3x7r3m3 כתב:

"תן לי את מנכ"ל מועצת יש"ע לשעבר, רק לא את ביבי", אדיר.

נכון... וזה בדיוק בגלל זה:

לפני 29 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא מבין, ציפית למשהו אחר מביבי?

ביבי הגיע לשלב שבו זה קודם כל הוא (ומשפחתו) ורק אח"כ המדינה.

אם חיילים נשבעים למות למען המדינה, אז ביבי מוכן לשרוף את המדינה אם הוא לא זה שעומד בראשה.

ובגלל זה אני מוכן לקבל את בנט, כי אני מאמין שסדר העדיפויוית שלו יותר נורמלי, בטח כשהוא בקואליציה עם אנשים שיותר מייצגים את תפיסת העולם שלי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...