Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

שוב מהסיבה הפשוטה שהם רעיונות ביטחוניים שמגיעים מהציונות הדתית?

שוב, זה לא מה שאמרתי. זה לא כי ״הם מגיעים מהציונות הדתית״, אלא כי מאחורי ״הציונות הדתית״ של הכנסת הנוכחית מסתתרים אנשים שלא מבינים בצבא. כלום. שום דבר. אתה שוב מבלבל בין סיבה לתוצאה. צייר לך ציר זמן. יעזור. גיבשתי את הדעה שלי על הרעיונות שלהם כי הם.. קיימים. על סמך רעיונות קיימים החברים במפלגה שלך ביססו את הקריירה הציבורית שלהם בשנים האחרונות ורצו לכנסת. לא הפוך. לא הופיע יום אחד מסוטריץ׳ והחלטתי שאני לא אוהב אותו בלי שידעתי מיהו.

״צריך לפסול״... קוראים לזה ״דמוקרטיה״. אתה מצביע להם. אני מצביע לאחרים. נעים מאוד.

הם נראים כולם זהים, כולל החרדים את כולם חיברת ביחד.

התחלת לעשות לי מירי רגב וגלית דיסטל? עצוב. אתה יותר טוב מזה.

אבל זה לא אומר שבן גביר הוא סמוטריץ' 2 או שסמוטריץ' הוא בן גביר 2, או שמעוז הוא סמוטריץ' 3.

ברור. כל אחד הוא מיוחד, סנואופלייק ופרח. וכולם ביחד הם אנשים עם תפיסת עולם שרחוקה מאוד משלי. אני אהייה אתה רגע: מה? זה אסור? אתה לא דמוקרט!11111 הצילו!11 סכולסטיקה!11 ספריאל!11111

אני עושה את זה טוב?

זו לא מפלגה, זו רשימה שמורכבת מ-3 סיעות לפחות. אם הם מפלגה עם אג'נדה למה הם התחברו רק בבחירות האחרונות? למה בן גביר רץ לבד בבחירות הקודמות רק לפני שנה? וגם באלו שלפני כן? כלומר בחירות לכנסת 21 ו-24 הם רצו עם עוד מפלגות שונות, אבל ב-22 ו-23 לא? ולמה ב-24 הם רצו עם נועם והאיחוד הלאומי-תקומה, אבל ב-21 גם עם הבית היהודי בנוסף אבל בלי נועם?

צודק. זה כמה סוגים של פנטים דתיים קיצוניים שהתאחדו להם ביחד. הוקל לי עם ההבנה הזו. 

לגבי חד"ש ותע"ל יש לך תשובה או שלא?

נשמה, ערכת את התגובה אחרי שעניתי. בוודאי שיש הבדל בין תעל וחדש. יש גם הבדל בין ימינה של בנט והציונות הדתית של בן גביר. ואתה צודק ויש גם הבדל בין בן גביר לבין סמוטריץ׳. העולם הוא ספקטרום. אז מה? מה אתה רוצה ממני עם תע״ל או חד״ש? אה רגע אני יודע: אתה סכולסטי! רוברט הייליין! אתה לא מתייחס לעמדות אלא לאנשים. ובגלל שאני סמולן ידוע אני בטח צריך לגונן עכשיו על חד״ש ועל תע״ל.

אבל עזוב, אתה תזרוק את העובדות כשהן לא יתאימו לך.

העובדות הן שהמפלגה שבחרת בה היא המפלגה הכי ימנית בכנסת. מסכים? 

זו היא גם עובדה שסמוטריץ׳ שירת במסלול הסדר, רוטמן היה משק דת. על השירות הצבאי על הסנואופלייק מנעם לא מצאתי מידע. ועל בן גביר חפרנו מספיק.

פה מתחילה פרשנות. אתה יכול להנות משלך. אני נהנה משלי. הכל טוב

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4614

• SlowRide

4434

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 30 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה לא זגזוג, זה דריפט עם 180 מעלות (כולל פגיעה בגדר בדרך) ונסיעה בדיוק לכיוון ההפוך

נכון, אבל נראה לי שהוא התכוון שזה אפשרי במידה והמפלגה שלו תקבל 30 מנדטים כמו שקיבל הליכוד. 

בתכלס בממשלה הקודמת היו 34 שרים, עכשיו 27. זה שיפור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, יבגניפ כתב:

שוב, זה לא מה שאמרתי. זה לא כי ״הם מגיעים מהציונות הדתית״, אלא כי מאחורי ״הציונות הדתית״ של הכנסת הנוכחית מסתתרים אנשים שלא מבינים בצבא. כלום. שום דבר. ״צריך לפסול״... אני פוסל. אתה מצביע. כל אחד ילד גדול לא?

אני לא מדבר על ההצבעה אלא על הרעיונות.

אתה לא רוצה להצביע להם תפאדל, אנחנו מדברים על ביקורת (/"עצות" או איך שלא תקרא לזה) שלהם כלפי הצבא.

אף פעם לא אמרתי לך תצביע להם. זה לא באותו סקופ בכלל.

התחלת לעשות לי מירי רגב וגלית דיסטל? עצוב. אתה יותר טוב מזה.

Dude זה מה שאתה כתבת, אתה לא שם לב?

לפני שעה, יבגניפ כתב:

הבחירה להתקמד בבן גביר היא שלך. אתה יכול להתמקד בסמוטריץ'. לוחם דגול ממסלול הסדר. או במשק דת רוטמן. או בהוא ממפלגת "נעם" (הוא שירת?). או בליצמן. או גפני. או מי שבא לך. אז תכתוב שוב "אבל אחרים שירתו בגלצ!111". בסדר. אבל "האחרים" לא עסוקים בלאונן אחד לשני תאוריות דיפ סטייט ואיך לא נותנים לצבא לנצח בגלל אסמולנים אבוגדים, מבלי שמעשית יש להם מושג מה זה טירונות 02 אפילו. וה"אחרים" לא ממציאים לעצמם מסלולי פטור כדי להתפלל במקום.

ברור. כל אחד הוא מיוחד, סנואופלייק ופרח. וכולם ביחד הם אנשים עם תפיסת עולם שרחוקה מאוד משלי. אני אהייה אתה רגע: מה? זה אסור? אתה לא דמוקרט!11111 הצילו!11 סכולסטיקה!11 ספריאל!11111

אני עושה את זה טוב?

לא, הם כולם כנראה רחוקים מאוד מתפיסת העולם שלך, זה אומר שהם בהכרח קרובים אחד לשני? אפילו זהים? המפלגות שלהן עם תפיסות עולם זהות? לכן יש 3 מפלגות שרצו ברשימה אחת?

צודק. זה כמה סוגים של פנטים דתיים קיצוניים שהתאחדו להם ביחד. הוקל לי עם ההבנה הזו. 

אחלה, יש גם מי שיאמר שהם פנטים דתיים מסוגים שונים אפילו.

נשמה, ערכת את התגובה אחרי שעניתי. בוודאי שיש הבדל בין תעל וחדש. יש גם הבדל בין ימינה של בנט והציונות הדתית של בן גביר. ואתה צודק ויש גם הבדל בין בן גביר לבין סמוטריץ׳. העולם הוא ספקטרום. אז מה? מה אתה רוצה ממני עם תע״ל או חד״ש? אה רגע אני יודע: אתה סכולסטי! רוברט הייליין! אתה לא מתייחס לעמדות אלא לאנשים. ובגלל שאני סמולן ידוע אני בטח צריך לגונן עכשיו על חד״ש ועל תע״ל.

כן ערכתי והוספתי.

הציונות הדתית אגב לא של בן גביר, הוא חלק ממנה. עוצמה יהודית זה של בן גביר.

אתה לא צריך לגונן על חד"ש ולא על תע"ל, אני שואל שאלה פשוטה יחסית, האם בעיניך חד"ש == תע"ל או לא?

העובדות הן שהמפלגה שבחרת בה היא המפלגה הכי ימנית בכנסת. מסכים? 

אכן

זו היא גם עובדה שסמוטריץ׳ שירת במסלול הסדר, רוטמן היה משק דת. על השירות הצבאי על הסנואופלייק מנעם לא מצאתי מידע. ועל בן גביר חפרנו מספיק.

אבי מעוז:

ציטוט

מעוז, כמעט 65, הוא בן למשפחה "מפד"לניקית שורשית" כדבריו. הוא גדל בקריית־שמואל בחיפה והתחנך בערוגות הציונות הדתית – בני עקיבא, התיכון הדתי יבנה בחיפה. בצבא שירת בגדוד 50 של הנח"ל, תחת פיקודו של משה יעלון ("אנחנו מכירים, אבל אין קשר בינינו"). ב־1977 סיים את השירות, ויצא מיד עם חבריו מהגרעין לייסד את קיבוץ מגדל־עוז בגוש עציון. בעת מגוריו שם התחתן עם גלית, וזהו גם המקור לשם משפחתם. בהמשך למד 11 שנים בישיבת מרכז הרב ("כי חשקה נפשי בתורה"), אצל הרב יהושע צוקרמן והרב טאו.

מקור (ראשון)

פה מתחילה פרשנות. אתה יכול להנות משלך. אני נהנה משלי. הכל טוב

בעולם שלי, אם אתה ימני אני לא מצפה שתהיה מינימום סא"ל במיל' בסיירת מטכ"ל.

אם אתה שמאלני אני לא מצפה שתהיה פטור מהצבא מטעמי מצפון.

אתה יכול לחשוב אחרת, אבל זה כבר לא סכולסטי זה סתם הכללה טיפשית (ועובדתית לא נכונה).

לפני 22 דקות, SlowRide כתב:

נכון, אבל נראה לי שהוא התכוון שזה אפשרי במידה והמפלגה שלו תקבל 30 מנדטים כמו שקיבל הליכוד. 

בתכלס בממשלה הקודמת היו 34 שרים, עכשיו 27. זה שיפור.

לא הוא לא, אחרי זה הוא נאלץ להתנצל ולהגיד שהם היו חייבים את כמות השרים הזו כדי להקים את הממשלה.

זה מפורסם הסיפור הזה:

ומספר השרים עצמו מספר רק חצי סיפור, היחס בין כמות השרים למנדטים מעניין הרבה יותר.

היוצאת הייתה עם 34 שרים ביחס ל-67-73 מנדטים.

הנכנסת עם 27 שרים ביחס ל-60-61 מנדטים.

לא פחות מעניין זה למשל שנשיאות הכנסת רוצה עכשיו להפחית את כמות החברים בוועדות הכנסת, אתה יודע למה?

כי יש לקואליציה כל כך הרבה שרים, שלא נשאר להם מספיק חברי כנסת שיעשו עבודה פרלמנטרית!

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Pika007 כתב:

יש עתיד היא כנראה המפלגה היחידה במערכת הפוליטית עם מצע מסודר שלא זגזגו ממנו מהיום הראשון שנכנסו למשחק. בנוגע לזגזוגים אנקדוטליים- כמו כל פוליטיקאי אחר, אבל זה גם לא מהותי או משמעותי. בכל הנוגע למשנה סדורה, לא זכור לי שהוא שינה את עמדתו בנוגע למשהו.

אני לא זוכר על מה כל הזמן שינה את דעתו, אבל היו לא מעט כאלה.

מהותי יותר או פחות? לא זוכר כבר, אבל הרושם שנוצר אצלי זה אדם שכל הזמן מחליף דעות כדי לא להתלכלך וכדי למצוא חן כמה שיותר.

דעתי הכללית על מצעים - נחמדים בקמפיין בחירות ואז הולכים לנגב איתם את הישבן.

נותן לך איזו ראייה כללית איפה המפלגה עומדת על המפה הפוליטית אבל המרחק בין המלל לבין הביצוע - שנות אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוכחה נוספת לכך שהשמאל בישראל הוא חתיכת לוזר שלא מסוגל לשמוע דברים מהצד השני, לא דמוקרטי ובערך כל מה שהם הפחידו מפניו זה הם:
מהומה בוועדה המסדרת: ח"כים טענו לביזוי הכנסת והורחקו (ynet.co.il)

מזכיר את הפעם שתמר זנדברג העיפה חצי מהאנשים מהדיון של המלחמה בועדה למלחמה בסמים סתם ככה כי לא אהבה את התשובות.. אנשים לוזרים.
פחד מוות מה יקרה אם אי פעם תהיה פה ממשלת שמאל על מלא.
שיבואו רק במלחמות שם הם דווקא סבבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרקליטות הודיעה שייקח להם בערך שבועיים לספק להגנה את החומרים מהטלפונים של ישועה.

המשפט יתחדש בעוד שלושה שבועות והחומר יועבר בעוד שבועיים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, יובל .מ. כתב:

הוכחה נוספת לכך שהשמאל בישראל הוא חתיכת לוזר שלא מסוגל לשמוע דברים מהצד השני, לא דמוקרטי

עידית סילמן היא ממפלגת ימינה, אבל בשבילך כל מה שהוא לא ביבי הוא שמאל...

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני לא מדבר על ההצבעה אלא על הרעיונות.

בסדר, זה שרשור פוליטי ואני מסביר למה לדעתי לתת להם כח פוליטי בהקשר הזה, או לפני זה - לקנות את הרעיונות שלהם על מה כן ומה לא אפשרי צבאית זו טעות בעייני. זה הכל. ההצבעה נגזרת מזה. אני משתדל לא להצביע למי שאני חושב שטועה. זה לא אומר שאני חושב שצריך בהכרח למנוע ממנו להתמודד.

אחלה, יש גם מי שיאמר שהם פנטים דתיים מסוגים שונים אפילו.

:D :D :D :D

זה מקסים שאתה נעלב בשם השוני בין הפנטים הדתיים.

אתה לא צריך לגונן על חד"ש ולא על תע"ל, אני שואל שאלה פשוטה יחסית, האם בעיניך חד"ש == תע"ל או לא?

ברור שלא. אבל כשהרשימה המשותפת בחרה לרוץ ביחד התייחסתי אליה ככזו. ולצד השני אני מתעב את איילת שקד. אבל ברגע שהיא ונפתול התנתקו מסמוטריץ׳ ושברו למרכז אז אני מתייחס אליהם בהתאם. 

בעולם שלי, אם אתה ימני אני לא מצפה שתהיה מינימום סא"ל במיל' בסיירת מטכ"ל.

אם אתה שמאלני אני לא מצפה שתהיה פטור מהצבא מטעמי מצפון.

אתה יכול לחשוב אחרת, אבל זה כבר לא סכולסטי זה סתם הכללה טיפשית (ועובדתית לא נכונה)

ברור, בגלל זה אני לא חושב ככה.

עריכה: אני מבקש שתשנה את החתימה. ההשוואת המפגרות לספריאל שברו לי את הלב.

ונכנסתי לשרשור השכן שבו אתה רב עם ספריאל - נראה לי שאתה טיפל׳ה אונס את המילה ואת ההגדרה.

אני חושב שגם אתה וגם אני רחוקים שנות אור מההגדרה של סכולסטי שהבאת.

ההבדל הגדול בינינו הוא כנראה במה שכל אחד מאיתנו מאמין שנוסה ולא עובד. וזה הכל.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

בסדר, זה שרשור פוליטי ואני מסביר למה לדעתי לתת להם כח פוליטי בהקשר הזה, או לפני זה - לקנות את הרעיונות שלהם על מה כן ומה לא אפשרי צבאית זו טעות בעייני. זה הכל. ההצבעה נגזרת מזה. אני משתדל לא להצביע למי שאני חושב שטועה. זה לא אומר שאני חושב שצריך בהכרח למנוע ממנו להתמודד.

סבבה, במסגרת האפשרויות שלך לא לתת להם כוח פוליטי, ואפילו לשכנע אחרים לא להצביע להם (משמע לא לתת להם כוח פוליטי) אל תתן.

אני אומר שתתנתק רגע ממה שאתה מצביע, ותקשיב לרעיונות, לא משנה ממי הם מגיעים, לטיבי יכול להיות רעיון טוב וגם לבן גביר.

אתה אפילו רחמנא ליצלן, יכול לחשוב שרעיון כלשהו (אפילו צבאי!) של בן גביר או סמוטריץ' הוא רעיון טוב, ועדיין להגיד שזה לא בא בחשבון להצביע לבנאדם או למפלגה שלו או לרשימה שמכילה אותו.

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

:D :D :D :D

זה מקסים שאתה נעלב בשם השוני בין הפנטים הדתיים.

לא נעלבתי כן?

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

ברור שלא. אבל כשהרשימה המשותפת בחרה לרוץ ביחד התייחסתי אליה ככזו. ולצד השני אני מתעב את איילת שקד. אבל ברגע שהיא ונפתול התנתקו מסמוטריץ׳ ושברו למרכז אז אני מתייחס אליהם בהתאם. 

ז"א שכשהרשימה המשותפת בחרה לרוץ יחד מבחינתך חד"ש == תע"ל?

זכותך, זה פשוט הכללה לא נכונה.

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

ברור, בגלל זה אני לא חושב ככה.

נו אז למה זה מוזר בעיניך שמפלגה שהיא הסמן הימני בכנסת לא מצטיינת בשנות שירות בצבא?

זה בסה"כ איזה אנקדוטה, ואפילו לא אחת חכמה.

לפני 7 דקות, פינדר כתב:

ציטוט

חלק מחברי הוועדה זעמו על ההתנהלות של בית הנשיא, שלדבריהם מייתרת את עבודת הכנסת. חבר הכנסת שלמה קרעי מהליכוד אמר ליו"ר הוועדה המסדרת עידית סילמן מימינה: "את יודעת שדוברות בית הנשיא הוציאה הודעה שההשבעה תתקיים ביום שאנחנו אמורים להצביע עליו? בית הנשיא עושה מכם צחוק". בהמשך אמר קרעי דברים ברוח דומה למי שהחליף זמנית את סילמן, ח"כ בועז טופורובסקי - והורחק. הדבר הוביל למהומה שבמהלכה הרחיק טופורובסקי ח"כים נוספים.

אל תתן לעובדות להפריע לך.

אגב אם יש לך שאלה, אז טופורובסקי שייך ליש עתיד, לא לימינה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

נו אז למה זה מוזר בעיניך שמפלגה שהיא הסמן הימני בכנסת לא מצטיינת בשנות שירות בצבא?

מאותה הסיבה שבגללה אתה נוטה להזכיר שיש מסתננים מאפריקה רק בדרום תל אביב ולא איפה שגרים אסמולנים.

זו סיבה אחת.

סיבה אחרת היא שאני חושב שהם לא באמת פטריוטים במובן של איכפתיות יתרה מהמדינה. בדיוק כמו החרדים. למרות שמדובר בקבוצות שונות. וממציע לזכור את זה.

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ז"א שכשהרשימה המשותפת בחרה לרוץ יחד מבחינתך חד"ש == תע"ל?

תלוי קונטקסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אל תתן לעובדות להפריע לך.

מה הבעיה עם מה שכתבתי?

סילמן ניהלה את הוועדה או לא?

אז פיספסתי את טופרובסקי.. אני מבין שהוא מבחינתך שמאל תמר זנדברג?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

מאותה הסיבה שבגללה אתה נוטה להזכיר שיש מסתננים מאפריקה רק בדרום תל אביב ולא איפה שגרים אסמולנים.

זו סיבה אחת.

לא ירדתי בכלל לסוף דעתך.

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

סיבה אחרת היא שאני חושב שהם לא באמת פטריוטים במובן של איכפתיות יתרה מהמדינה. בדיוק כמו החרדים. למרות שמדובר בקבוצות שונות. וממציע לזכור את זה.

אתה יודע שאפשר להיות פטריוט בלי לשרת 300 שנה בצבא כן?

ממיליון ורבע סיבות.

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

תלוי קונטקסט

תפאדל, לדעתי זה לא הכללה חכמה, אבל זכותך.

לפני 2 דקות, פינדר כתב:

מה הבעיה עם מה שכתבתי?

סילמן ניהלה את הוועדה או לא?

אז פיספסתי את טופרובסקי.. אני מבין שהוא מבחינתך שמאל תמר זנדברג?

סילמן ניהלה ולא הוציאה, טופורובסקי החליף אותה והוציא כמות מסחרית של ח"כים.

הוא לא תמר זנדברג, אבל הוא גם לא סילמן 🤣

Small recap:

לפני 37 דקות, יובל .מ. כתב:

הוכחה נוספת לכך שהשמאל בישראל הוא חתיכת לוזר שלא מסוגל לשמוע דברים מהצד השני, לא דמוקרטי ובערך כל מה שהם הפחידו מפניו זה הם:
מהומה בוועדה המסדרת: ח"כים טענו לביזוי הכנסת והורחקו (ynet.co.il)

(שאר הציטוט לא רלוונטי לעניין)

תגובתך הייתה:

לפני 21 דקות, פינדר כתב:

וכשהצבעתי על זה שמי שהרחיק (הכותרת של YNET כן?) זה לא סילמן אז אתה שואל מה הבעיה עם מה שכתבת?

הבעיה היא שמה שכתבת פשוט לא נכון.

נאמר על זה הוא טען חיטין, ואתה הודית לו בשעורין

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענות היו עוד לפני ההרחקות:

"חלק מחברי הוועדה זעמו על ההתנהלות של בית הנשיא, שלדבריהם מייתרת את עבודת הכנסת. חבר הכנסת שלמה קרעי מהליכוד אמר ליו"ר הוועדה המסדרת עידית סילמן מימינה: "את יודעת שדוברות בית הנשיא הוציאה הודעה שההשבעה תתקיים ביום שאנחנו אמורים להצביע עליו? בית הנשיא עושה מכם צחוק".

אבל זה לא משנה את הנקודה בכלל.

לא סילמן ולא טופרובסקי הם שמאל. וממשלה שכוללת את ימינה, תקווה חדשה, יש עתיד וכחול לבן היא לא ממשלת שמאל.

אבל חברינו יובל מהדהד את הרציונל הביביסטי, שכל ממשלה ללא ביבי היא שמאל קיצוני.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • מעניין 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה עבודה רגילה של וועדת כנסת, לא על זה בכלל הכתבה ובטח ובטח שלא על זה הכותרת.

הכותרת מתייחסת ישירות להוצאה של חברי הכנסת מהוועדה.

לא יודע אם טופורובסקי הוא שמאל או לא, לא יודע אם הממשלה ממשלת שמאל או לא, אבל אתה יכול להעלות את הטענות שלך, מבלי להיעזר בדברים שהם פשוט לא נכונים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

ומספר השרים עצמו מספר רק חצי סיפור, היחס בין כמות השרים למנדטים מעניין הרבה יותר.

היוצאת הייתה עם 34 שרים ביחס ל-67-73 מנדטים.

הנכנסת עם 27 שרים ביחס ל-60-61 מנדטים.

איף (אגב לא קראתי את כול שאר השיגולי מוח שלכם, אבל פה רציתי להגיב)

נכון, זה לא ה 18, ויש יותר מדי שרים, והחרא של החוק הנורבגי. כאילו כן, 27 קטן מ 34 אבל לא שווה יותר מדי.

אבללללללל

אל תתחיל פה להמציא סטטיסטיקה שנוחה לך, יחסית למנדטים, פר קפיטה, כתלות בכמות ה"מבצעים" בעשור האחרון.

או! כדי להיות רלבנטי לשירשור אפשר להכניס סטטיסטיקה חדשה: כמות מנדטים יחסית לכמות שנות השירות של כלל השרים בממשלה. 

לא צריך את זה פה.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...