Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

כל הדיבורים על בלון נפץ = הפלת מגדל, רקטה לעוטף = השמדת שכונה וכו' פשוט לא מחזיקים מים. 

זה נובע מהעובדה הפשוטה שכדי להפריח בלון נפץ צריך שני עזתים בני 14 וכדי לירות רקטה צריך אחד בן 16, 17.

כדי לבצע את התגובה המובטחת צריך מערך הרבה יותר רציני. אני לא מדבר רק על המטוס שמשגר טיל על הבניין, יש עבודת מודיעין, צריך לודא שאין ילדים בסביבה, צריך להודיע למשת"פים שלנו ובטח יש עוד כמה דברים שאנחנו לא מודעים להם. 

כלומר מבחינה לוגיסטית זה לא בר ביצוע. 

לא כדאי לצאת בהצהרות או לאיים בדברים שלא יצאו לפועל. 

דרך אגב, מזכיר לכם שאלו היו בדיוק הדיבורים טרום ההתנתקות. 

צריך להשתמש בכלים שיטרפו את הקלפים, למשל, הגרלת "גרין קארד" ישראלי - משפחה גרעינית שהעבר שלה נקי מטרור או תמיכה בטרור, תוכל לבוא לגור בישראל למשך 3 שנים נניח. יהיו אזרחים נאמנים? יקבלו הארכה נוספת. נניח לפתוח אפשרות כזו ל 20 משפחות. 

אני בטוח שיש מוחות יותר חדים משלי בשב"כ. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4612

• SlowRide

4433

• פינדר

3493

• m3x7r3m3

2926

לפני 24 דקות, פינדר כתב:

למה אתה חושב שאני שוכח את זה?

אין לי סימפטיה לבכירי חמאס.

אבל כשמפציצים בתי מגורים ועל הדרך הורגים גם נשים וילדים (לטענת הפלסטינים נהרגו בימים האחרונים אזרחים, נשים וילדים בהפצצת שכונת ה"יוקרה" של חמאס) זה:

1. לא מוסרי בעיניי. מבחינתי הרג של ילדים צריך להיות רק במצב של אין ברירה.

2. בונים לעצמנו את התיק לחקירה הבינלאומית הבאה ששוב תאשים אותנו בפשעי מלחמה

3. מאבדים עוד נקודות בדעת הקהל הבינלאומי

כאשר אירגון בונה תשתית טרור מתוך אוכלוסיה אזרחית פגיעה באזרחים לצערי היא פועל יוצא.

ועדין אני מעדיף לראות את האויבים שלי בוכים מאשר את בני עמי.

1.לא מוסרי לירות מתוך ואו בקרבת בתי חולים \ גני ילדים \ בתי תושבים ואו ממחפורות אשר ממוקמות מתחת לבתי אזרחים, כאשר אתה צריך לנטרל ירי של טילים לפני שיגור הכל כשר.

2. האג ?? - חבורה של יפי נפש , מישהו מטפל באסד אשר טבח מעל למיליון מבני עמו ? , מה עם פוטין בחבל קרמיה ? צצניה ??, מישהו בודק מה קורה בסין  ??, ועוד עשרות דוגמאות.

אירגון אשר מונהג על ידי רוב אוטומטי של מדינות ערב , לך ובדוק מי מנהל כיום את הועדה לזכיות אדם בגנווה ...

3.נקודות בקהל הבינלאומי, אילו אשר רואים טילים עפים על ישראל ומצדיקים זאת , אין לי ציפיות מהם, כאחד אשר עוסק במכירות בינ"ל מעל 20 שנה אני פוגש אנשים בכל העולם, בשיחה אחד על אחד המציאות שונה לחלוטין מהמסכים של CNN \ CNBC ועוד רשתות פרוגרסיביות אשר שוטפות את המוח על בסיס שעתי.

• אהבתי 2

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, פינדר כתב:

אבל כשמפציצים בתי מגורים ועל הדרך הורגים גם נשים וילדים (לטענת הפלסטינים נהרגו בימים האחרונים אזרחים, נשים וילדים בהפצצת שכונת ה"יוקרה" של חמאס) זה:

1. זה הזמן להסביר לעולם שחמאס משתמש בילדים כמגן אנושי.
2. גם ככה יאשימו אותך.
3. המבצע הזה הוא לא באמת מה שמשנה את המצב שלך בעולם, בינתיים דווקא יש גיבוי לישראל. זה שחדשות 12 מתעקשים להציג מצב הפוך זה כי יש להם אינטרסים.

לפני 28 דקות, יבגניפ כתב:

אני חושב שהסיכוי והיכולת של ישראל לדרוש את החזרת גופות החיילים שנהרגו, או לבנות משהו סביב ציר פילדלפי שואפים ל-0 וכנראה גם מתכנסים לשם. 

צאו מהסרט. אתם לא אזרחים של איזו מעצמת על. וגם אלו לא ממש מצליחות במצבים דומים. 

קודם כל בתור מדינה שמגדירה את עצמה עם צבא שהוא "צבא העם" אנחנו מחויבים לנסות, דבר שני אתה לא חייב להכריח, פשוט תעביר למדינות העולם שאתה מוכן להפסקת אש פשוט אלה הדרישות שלך. הם כבר יעבירו את הלחץ לחמאס.
בסופו של יום זאת דרישה הגיונית, לא פירוז הרצועה ולא הקמת מכשול בגבול מצרים. כולה להחזיר אזרח חי וגופות של לוחמים.
מן הסתם זה יבוא עם איזה עסקת חבילה של שיקום הרצועה, פתיחת איזורי דיג וכל השטויות האלה.
אם המבצע לא מסתיים עם החזרת הגופות וחזרתו של אברה מנגיסטו זה כשלון.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופתעתי ליראות שיש אשכרה עיתונאים אמיתיים לשם שינוי שאומרים את האמת בפנים:

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.5.2021 בשעה 18:41, farkash7 כתב:

לא ציטטתי את ההמשך.
תראה נתעלם רגע ממצבו המשפטי של ראש הממשלה. נתעלם רגע מזה שמדובר בבנאדם שבטוח שהוא המשיח. נתעלם רגע מהעובדה שהוא לא רוצה לעזוב את התפקיד שלו. נתעלם רגע מזה שהוא תכלס ראש ממשלה בלי מנדט כבר יותר משנה, ונתעלם מזה שהבנאדם הזה שדיברתי עליו עכשיו רוצה להפעיל צווי חירום כדי להכניס צבא לרחובות.
נתעלם מהעובדה שלצבא יש "קצת" עבודה על הראש. יש לו את הגדה המערבית. יש לו את חיזבאללה, איראן אפילו מצרים איך אני איתך?
נתעלם מכל אלה כשאנחנו מדברים על הכנסת צבא לערים בישראל בצווי חירום.

כתבת הרבה בשביל "נתעלם מכל אלה"...

אגב, בישראל, כמו בכל מדינה מערבית, הממשלה האחרונה שהוקמה, היא זו שנהנית מהמנדט, עד שמוקמת ממשלה חדשה.

לא עד בחירות, לא עד שמנדט להקמת ממשלה ניתן למאן דהוא, אלא עד שמושבעת ממשלה חדשה. אז הממשלה הקודמת מאבדת את המנדט שלה.

אז הראש ממשלה עדיין עם המנדט, מה לעשות, עד שתוקם ממשלה, שלא בראשותו.

יש בעייתיות להכניס צבא לערים כדי לאכוף סדר בכוח נגד אזרחים ש95% מהם לא קשורים בכלל למה שקורה (הגזמתי עם ה5% כן?). אם אתה לא רואה את הבעייתיות הזו אין לי איך לעזור לך.
אם אתה רואה אותה ומתעלם ממנה אין לי איך לעזור לך.

אכיפת סדר היא בהגדרה נגד אזרחים ש-95% מהם לא קשורים בכלל למה שקורה.

גם פשיעה לצורך העניין, אז זה בעייתי שמשטרה מסתובבת ברחובות הערים כשהיא אמורה לאכוף סדר נגד אזרחים ש-99% מהם לא קשורים בכלל לעבירות?

הבעייתיות היחידה שאני בינתיים שמעתי (חוץ מהעניין החוקי) של שימוש בצה"ל לאכוף סדר, זה שזה יכול לגרום לערבים לתחושה שחוזר הממשל הצבאי.

שזה בפני עצמו, מחטיא לגמרי את המטרה.

מה הייתה התשובה של שר הבטחון והרמטכל לרעיון? שאת זה הם יעשו אם תגיע האפוקליפסה. אנחנו לא שם. אתה טוען שאנחנו שם? 

אם רחובות לוד, עכו, יפו, חיפה וכו', נראים כמו ליל הבדולח, אין לי הגדרה אחרת.

נכון שאם אנחנו מסתכלים מבחוץ, מערים לא מעורבות, זה נראה "בקטנה" כי אנחנו לא מרגישים את זה.

אבל זה עניין סובייקטיבי לחלוטין, ולדעתי, כשלוד נראית כמו שילוב בין ליל הבדולח למוסול, זה הזמן להכניס צבא, לעשות עוצר מוחלט, מעצרים של מי שכבר התפרע, עם הגשת כתבי אישום בהליך מזורז, ללא אפשרות לעסקת טיעון, ותוך בקשת העונש המקסימלי הקבוע בחוק.

זה כמובן נכון גם לגבי בת ים. אם בבת ים גם יש התפרעויות, שריפת עסקים ובתי תפילה וכו' - גם לשם להכניס צבא. גם שם לעשות עוצר מוחלט.

בתאריך 13.5.2021 בשעה 18:55, פינדר כתב:

דהיינו אתה כביכול מפרק כל טענה לטענות בסיסיות, שואל שאלות מנחות ובסוף מנסה להצביע על סתירות לוגיות.

יש עם זה שתי בעיות:

1. אתה לא סוקרטס (כבר כתבתי לך את זה)

2. זה מתיששששש (כמו שהרבה אנשים כתבו לך)

הבעיה היא שבאמת יש לכם סתירות לוגיות בתפיסות.

ודיונים פוליטיים הם מתישים, בטח אם צד אחד מצטייר בתור "חצרוני".

בתאריך 13.5.2021 בשעה 19:11, garicho כתב:

לא הבנת אותי. כתבתי שהדעה האישית שלי היא שזה אותו הדבר. לא יודע מה ״השמאל״ אמר על זה, אבל די בטוח שהתגובה של חברי הכנסת הערבים הייתה דומה לתגובה של חברי הכנסת החרדים במקרים דומים או של חברי הציונות הדתית במקרים אחרים. כולם אותו הדבר - כשמה שמניע זה האידיאולוגיה, אין צד שני...

צודק לגמרי.

הבעיה שיש מי שמקבל הגנה, ויש מי שלא.

גרעין תורני שהולך לעיר מעורבת נתפס כסיבה לגיטימית לתקיפת רב ברחוב, להצתת פרעות שנראות כמו 1938 ברייך, ולרצח של יהודים.

לעומת זאת יהודים שלא רוצים חמולה שלמה של ערבים שתקים שכונה בעיר יהודית, זה לא לגיטימי, אפילו כשהמכרז עצמו מתנהל תוך עבירות של הערבים עצמם. אל דאגה, בית המשפט ידאג להם.

את הערבים צריך "להכיל", את היהודים צריך "לחנך", זו התפיסה השולטת במערכת המשפט, ומאז וועדת אור, גם במשטרה. את מי שחשב אחרת, יישרו או העיפו.

בתאריך 13.5.2021 בשעה 19:46, פינדר כתב:

אני הרבה פעמים חושב שאני צודק.

אבל יצא לי גם להבין שטעיתי וגם למדתי דברים חדשים או ראיתי נקודות מבט שלא חשבתי עליהן לפני כן. גם מליאור.

גם לי, יותר מפעם אחת, ואפילו הנצחת את זה בחתימה שלך.

בתאריך 13.5.2021 בשעה 19:49, יבגניפ כתב:

אבל זה מה שאתה עושה כל הזמן. אתה באמת לא שם לב כמה פעמים אתה מגיע לנקודה שמישהו כותב מה הוא חושב, אתה שם לו מסקנה בפה ומשם מתווכח 4-5 עמודים על מסקנה שאתה שם? הבעיה היא לא עם ה"אם..אז". הבעיה השיטה. אתה קודם כל מניח שהצד השני סותר את עצמו. ומשם אתה בונה "אם..אז"ים, שאתה לא משאיר אף מקום לספק שהם היחידים שאפשרים. ולא משנה כמה כותבים לך שלא. 

צא מתוך נקודת הנחה של-100% מהאנשים בעולם יש סתירות פנימיות כלשהן ועקרונות מתנגשים בתפיסת העולם שלהם. זו המציאות. וזה כולל גם אותך. וזה בסדר. באמת. וקרא את מה שפינדר כתב. 

ברור שתמיד יש סתירות, גם אצלי.

רק שכשזה קורה, אני לא מנסה לכפות את התפיסה שלי על המציאות, אלא מבין שיש סתירה, קובע אם..אז נוסף, או מחליט שעקרון אחד חשוב יותר.

אתם פשוט מתעלמים מהסתירה בקביעה ש"זה לא אותו דבר", למרות שזה כן, כלומר אם מתעלמים מההבדל האפלייתי בנושא.

מה שאני מנסה להעביר זה לא להצביע על סתירות, זה להביא אתכם לנקודת הסתירה, שתבינו שיש סתירה, ותקבלו החלטה מושכלת מה לעשות עם הסתירה הזו.

והרי זה גם בדיוק מה שאתם מנסים לעשות.

בתאריך 13.5.2021 בשעה 19:49, יבגניפ כתב:

סבבה נהדר, אז בוא נקרא לזה "אכזבה". והרף חייב להיות זהה. 

שיהיה סופש רגוע

אתה רואה, אנחנו יכולים להגיע להסכמות 😉

בתאריך 13.5.2021 בשעה 20:00, Pika007 כתב:

לא, הבסיס הוא "אני חושב כך, כי א' ב' ג' ", הצד השני יכול להשיב ב "אתה צודק, הנה ד' ה' " או ב "אני דווקא חושב כך, כי A B C"

"אם-אז" זה כבר סיפור קצת אחר, גם לו יש מקום בדיון, אבל כמו שכבר אמרו פה לפני- שימוש יתר של "אם-אז" הופך מאוד מהר לספקולציות, ומהר עוד יותר למתיש.

לא הבנת, כשאתה כותב א', ב', ג', אני צריך להבין שאם כתבת א', אז אתה מתכוון לא', ולא לט'.

ולכן אם...אז, זה בסיס להבנת הנקרא, והבנת הנקרא זה בסיס לדיון. אחד בנוי על גבי השני.

אין דיון בלי הבנת הנקרא, ואין הבנת הנקרא בלי אם...אז.

בתאריך 13.5.2021 בשעה 20:43, hwgeek כתב:

תלמדו חברים- ככה עושים קסמים...
כמובן שאנחנו אלה שמלשמים את המחיר היקר עבור הכרטיס למופע ...

image.thumb.png.34f5d85669a8970266282ba8a8256b2d.png

מישהו חשב אחרת? הרי בכל מקרה ממשלת שינוי הייתה נשענת על קולות המשותפת, ובכך כל מבצע בעזה היה מפרק אותה.

זה פשוט קרה עוד לפני שהיא הוקמה, הקוטג' התקלקל לפני שהוא הגיע לסופר.

בתאריך 13.5.2021 בשעה 20:52, Pika007 כתב:

פוליטיקאי גאון- וחלאת אדם דרג א'. 

לבנט לא חסר גם כן, הוא כנראה חושב שהפחד יטה את הציבור בישראל ללאומנות ולבחור בו יותר בבחירות חמישיות.

אופרוטניסט במסווה.

בנט יותר בכיוון להימחק מהמפה הפוליטית, או להיות משוריין בליכוד.

למה לבחור בו אחרי הטריק שהוא ניסה לעשות? מי שימני יבחר בסמוטריץ', מי שרוצה להחליף את נתניהו יבחר בלפיד/סער.

והפאנבויז של ימינה ימצאו אליל חדש.

בתאריך 13.5.2021 בשעה 21:13, hwgeek כתב:

המטרה הושגה, לדעתי כבר מחר בבוקר ניהיה במתכונת של "אם הם לא תוקפים אנחנו לא תוקפים" ובהמשך הודעה על רגיע.

לא בדיוק... עברו כבר 5 ימים מאז, ורק עכשיו מתחילה להסתמן רגיעה בירי מהצד שלהם.

+ בקשה מהצד שלהם להפסקת אש הומניטרית שנדחתה על הסף.

בתאריך 13.5.2021 בשעה 21:45, avargel כתב:

זה הכל ביחד

מה שמוביל אותי למסקנה הבלתי נמנעת

אין מנוס מחילופי שטחים *כולל חילופי אוכלוסין*

לא ייתכן שהמדינה היהודית תהיה ברוטו (היינו כולל ערבים שביום פקודה משמשים כגיס חמישי) ומדינה ערבית יודנריין

אז בבחירות הבאות - בן גביר.

בתאריך 13.5.2021 בשעה 21:58, יבגניפ כתב:

המפכל מצוטט בתקשורת אומר "בן גביר אחראי לאינטיפדה".

המפכל.

לא מנכל בצלם.

...

ברור שהוא יחפש את האשם התורן, התחת שלו על הגריל, הוא חייב להוציא מתחת לאדמה עכשיו איזה דרייפוס.

אדון לא אחראי ולא אשם. מביאים את הכל לפתחה של המשטרה.

הוא-הוא זה שנכשל לאכוף את החוק כשזה היה תקיפה ברכבת הקלה וברחובות יפו.

בתאריך 13.5.2021 בשעה 22:11, יבגניפ כתב:

מעניין אם שליטה ביסודות ההוכחה באינדוקציה זה תנאי סף

(סתם, סתם ליאור, לא לכעוס)

מזלך שאני לא מהעם ה"זועם" 😂

בתאריך 13.5.2021 בשעה 22:56, SlowRide כתב:

ניקח את השיטה שעובדת. כי להזניח אותם ולחזק את הנרטיב של המסכנים והנרדפים שהמדינה דפקה אותם בטוח לא עובד בשום צורה.
הבאת 2 דוגמאות למחבלים עם פרופיל יוצא דופן וקבעת מזה שהשיטה לא עובדת. על אותו משקל אני קובע שצמיגים מגומי זה רעיון דפוק שעובד רק ב- 0.00001%  כי היה לי פנצ'ר. פעמיים.

אבל השיטה לא עובדת. כי אתה מסמן את העיגול על המטרה הלא נכונה.

שוב, אין מישהו שפוי בדעתו נראה לי שטוען לקורלטיביות היום בין מצב סוציו אקונומי נמוך, לבין עיסוק בטרור. הקורלטיביות היא הפוכה.

שתי הדוגמאות הן רק האחרונות, אני יכול לחזור איתך גם עשרות שנים אחורה.

האוני' הערביות בעזה, או בגדה, הן כר גידול לפעילי החמאס והג'יהאד וזה ככה כבר עשורים.

לא. לטרור מאורגן אין קשר לעוני. פה מדובר על טרור יחידני. הערבים האלה שהולכים לשרוף מכוניות לא מקבלים אימון וציוד מאש"ף ולא מתכננים את הפעולות שלהם חוץ מהודעות "יאללה מכות על היאהוד" בטלגרם. אמנם לא בדקתי אבל לא נדמה לי שיש שם חברה מהפקולטה לאווירונאוטיקה בטכניון או מהנדסת מחשבים. כנ"ל היהודים הנחמדים שהצטרפו לחגיגה, אל תצפה למצוא שם כל מיני עילויים שהלכו לזרוק אבנים מתוך שיעמום וחיפוש עצמי כי לימודי הנדסת חשמל קלים ומשעממים מדי בשבילם.
הנה ציטוט מוויקיפדיה שאתה אוהב:

ציטוט

לעומת זאת, טרור יחידני, דוגמת פיגועי דריסה או סכינאות, שונה בהקשר זה, ולעיתים נובע גם מתוך מצוקה כלכלית או אישית אחרת. כלומר, נמצא קשר מובהק בין "איכות" הפיגוע ל"איכות" המבצע – ככל שמבצע הפעולה משכיל יותר ומגיע מרקע אמיד יותר כך הפיגוע יהיה קטלני יותר ויופעל נגד מטרות חשובות יותר

אני מקווה שאתה לא באמת מאמין שאלפי, אם לא עשרות אלפי, ערבים, לאורך ורוחב הארץ, יחד עם עוד אלפים בגדה, יחד עם חמאס בעזה, החליטו במקרה, להתפרע ביחד, לתקוף ביחד, לירות רקטות וכו'.

זה בדיוק ההגדרה של המילה מאורגן.

אתה יודע מה, אני באותו ראש איתך. שב"כ צריך לשים מעקבים על שרי אריסון וחבריה דחוף בגלל שככל שאנשים יותר משכילים ועשירים יש יותר סיכוי שהם יהיו טרוריסטים מסוכנים כי -

אם יש לה נטיות לרדיקליות אז למה לא?

אבל אם אין לה נטיות לרדיקליות אז אני יאמר לך שהרבה זמן לא אמרתי p->q לא אומר q->p.

זה אומר שלא בהכרח אנשים משכילים ועשירים יעסקו בטרור, אלא שעוסקים בטרור הם בד"כ משכילים ועשירים יותר.

ועל זה אמר הרב רוני If you listen to fools - the mob rules.

אתה חושב אחרת? כמה נראה לך יחזיק המיזם הזה של דו קיום בערים מעורבות?

כמה פיגועים של ערבים ישראלים היו בתקופה האחרונה לפני ש"מישהו" החליט לשבור את כל הכלים ולשלהב את האספסוף?
חוץ מזה שהשיטה מיושמת בצורה מאד עקומה, או לא מיושמת בכלל. אין שום מקל, בקושי קיסם שיניים. בכפרים הערביים יש פשיעה קשה, נשק חם מסתובב חופשי, הרבה עניים, הרבה עובדים בשחור, אין משטרה, אין כלום. בשנים האחרונות כן עושים מאמצים לשפר להם את התנאים,לפחות ממה שאני מכיר מתחום העיסוק שלי, אבל זה בא מאוחר מדי אחרי הזנחה ארוכה שעכשיו מתפוצצת לנו בפנים.

כמה פיגועים היו בכלל בתקופה האחרונה? וכמה מתוכם של ערבים ישראלים?

זה בסטטוס קוו פחות או יותר, ככל שיש יותר פיגועים יש יותר פיגועים של ערבים ישראלים. האחוז נשאר דומה.

זה אתה אמרת, לא אני.
אני אומר שצריך מקל באותה רמת אפקטיביות של הגזר אם לא יותר. אתה נלחם בעוני, אתה מפחית את הפשיעה, יש יותר אזרחים שמשלמים מיסים, יש פחות נשק ברחובות, יש לך פחות טרור יחידני. בטרור מאורגן נלחמים בצורה אחרת. אבל איזה אינטרס יש למדינה לשמור שמגזר מסויים ישאר עני וטיפש? 

אני לא מבין, לדעתך להלחם בעוני זה מקל?

ואיך להפחית פשיעה אם גם במקרים של סכנת חיים המשטרה לא נכנסת לאיזורים מסוימים?

בתאריך 14.5.2021 בשעה 01:03, Pika007 כתב:

ציר ז'בוטינסקי בין ר"ג לבני ברק (לא יודע איפה עובר הגבול)

ר"ג מהבורסה עד בן גוריון, מבן גוריון עד גהה זה בני ברק.

בן גוריון עצמו מחולקת חצי-חצי, צד אחד של הכביש (בצד הקרוב יותר לבורסה) הוא ר"ג, הצד השני של הכביש בני ברק.

הרבה נופלים בזה בהפעלה של פנגו, כי אם חנית בצד אחד אתה צריך להפעיל ר"ג, ובצד השני להפעיל בני ברק.

בתאריך 14.5.2021 בשעה 08:34, פינדר כתב:

אחרי יותר מעשור בשלטון שבו פעל ל:

פילוג ושיסוע של יהודים בערבים, מזרחים באשכנזים, דתיים בחילונים,ימנים ובוגדים

ערעור האמון במערכת המשפט

ערעור האמון במשטרה והחלשה שלה

הכין את הקרקע לשלב הבא. כשהוא כפסע מאיבוד השלטון הוא מכניס אותנו למלחמת אזרחים ומלחמה עם עזה, מלחמה שאחת המטרות שלה היא לסכל קואליציה עם יהודים וערבים.

עם כל יום אנחנו פחות ופחות הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון.

ופחות ופחות מקום שאני רואה בו עתיד לי ולילדיי.

@shellcase תודה על האייקון המתאים :Foil:

בתאריך 14.5.2021 בשעה 09:18, יבגניפ כתב:

העובדה היא שהאפשרות הזו קיימת והיא לא נראית כהזויה מדי לרבים וטובים. וזה כבר חרא מספיק

יש רבים וטובים שחושבים שהחיסון קורונה מכניס להם צ'יפים של 5G לגוף, זה לא אומר שום דבר, חוץ מאשר על הקונספירטורים עצמם.

בתאריך 14.5.2021 בשעה 09:25, ניקו פ. כתב:

רק אמירה לגבי להכניס צבא לערים. זו שגיאה מאוד נפוצה של אנשים שלא מבינים איך הצבא נראה מבפנים. חיילים אינם ערוכים להתמודדות כזו, משלל סיבות אותן לא אמנה. יש משטרה ויש משמר גבול. התפקיד של הצבא הוא לנצח מלחמות, לחסל את האויב ולכבוש שטחים. הצבא אינו משטרה ומי שטוב בחיסולים לא בהכרח יהיה טוב בשליטה על אוכלוסיה אזרחית, אם כבר להפך. 

חטיבת כפיר היא בהגדרתה מיועדת להתמודד עם אותו מתאר בדיוק, רק במקום בלוד, בפאתי רמאללה, או פאתי שכם, או אפילו בתוך הערים האלה עצמן.

בתאריך 14.5.2021 בשעה 09:43, יבגניפ כתב:

גם בלי קונספירציות, למרות שבימין דאגו לבנות תאוריה פוליטית שלמה על מעמקי הדיפ סטייט והפרוטוקולים של זקני בגצ - שזו קונספירציה בפני עצמה - נתניהו הוא ראש ממשלה כבר מספיק שנים, כדי שלכל הפחות יהיה אפשר להגיד שיש לו אחריות כלשהי על כל התנאים מסביב - התחזקות החמאס, המאבקים במזרח ירושלים, בדואים בדרום, פשע וכו'. 

יותר מזה, ביבי הוא חלק בעצמו מהמשפטוקרתיה שהולכת פה.

במסגרת פינתנו - מי אמר למי ומתי, "...גנזתי כל הצעה שנועדה לפגוע או לקצץ בכל צורה שהיא בעצמאותו של בית המשפט".

בתאריך 14.5.2021 בשעה 10:18, יבגניפ כתב:

בגלל זה לא היה מפכל שנתיים, והקודם הואשם בסמולנות?

לא סמולנות, לקקנות.

בתאריך 14.5.2021 בשעה 10:47, hans כתב:

עריכה אחרונה בהחלט (הה הה)

אני טוען שהבעיה היא בכלל לא ביבי.

הבעיה היא בחומר האנושי של חברי הכנסת, יענו הליכוד. כישלון טוטאלי בעבודת השטח, כמעט כל פינה, חוץ מישראל כ"ץ בתחבורה.

מרוב שכולם תקועים על ביבי ביבי ביבי שכחו שהשינוי הגדול יגיעו רק כשיחליפו *אותם* - או מבפנים בפריימריז, או מבחוץ על ידי מפלגה אחרת.

בעיקרון אתה צודק, אבל הבעיה היא שנכון לעכשיו הליכוד === ביבי.

לפחות עד להודעה חדשה. וזה יהיה נכון גם אם הוא לא יהיה בפרונט, אלא מאחורי הקלעים.

בתאריך 14.5.2021 בשעה 13:46, hans כתב:

אני סתם מציע קו מחשבה אחר - לטפל בסימפטומים. מה, ביבי לבד, 1 נגד 119, טירפד את מינויו של מפכ"ל משטרה עד שהגיע הטאלנט? לבד?

אולי הרכב אנושי שונה בכנסת, אפילו במקצת, היה מעביר החלטות ענייניות שראש הממשלה, לא משנה איך קוראים לו, יתקשה לטרפד?

לפחות צריך להתחיל מלהגיד את האמת.

אין לנו מפכ"ל שנתיים כי היועמ"ש אמר שאסור למנות מפכ"ל בממשלת מעבר, וזה היה מעט לפני הבחירות הראשונות ב-2019.

אחרי הבחירות הללו קיבלנו עוד בחירות ב-2019, משמע ממשלת מעבר נשארת מעבר, אין מינוי, אחרי זה קיבלנו עוד בחירות במרץ 2020, עד הקמת ממשלה פריטטית שדורשת אישור של גנץ ושל ביבי יחד, כדי למנות מפכ"ל.

זה אומר שיותר משנה, מתוך השנתיים שאין לנו מפכ"ל, זה בכלל באשמת היועמ"ש, לא ביבי.

ולגבי החצי השני זה אשמה משותפת של ביבי וגנץ, שעשו הכל לטרפד אחד לשני. שזה בדיוק מה שאני הזהרתי ממנו ב"ממשלת שיתוק לאומי".

בתאריך 14.5.2021 בשעה 15:21, farkash7 כתב:

זה לא היה רק עניין של אילוץ, אלה בחירה.

ביבי נמנע מלחלק תיקים כבדים לחברי מפלגתו, ולא רק בגלל שהם חבורה של מטומטמים. אלה גם כדי שלא בטעות יצמח שם איזה עילוי שיערער על מנהיגותו.

כשכחלון בטעות או בכוונה (יש לי הרבה כבוד לכחלון על הרפורמה הזו) שינה את שוק הסלולר והפך לכוכב במשרד אפרורי כמו משרד התקשורת ביבי מיד דאג לגרום לו לעזוב. המשרד גם פתאום הפך ללא אפרורי בעיניו של נתניהו…

את תיק האוצר לדעתי הוא נתן לכץ כי הוא רצה להוציא את כץ ממשרד התחבורה שם רשם הצלחות ולקבור אותו במשרד האוצר בשיא המשבר.

מכיר ראונדאפ?

ביבי זה ראונדאפ למנהיגים פוטנציאליים בליכוד.

בתאריך 14.5.2021 בשעה 15:34, יבגניפ כתב:

היחידים שמציעים משהו שחורג מפורמט כלשהו של דו קיום אלו אנשים כמו ליאור, שדבקים ברעיון של הטרנספר. גם הימין הפחות קיצוני, כולל ליכודניקים ומנתחלים, טורח להציג אג'נדה כלשהי בה הערבים משולבים לכל הפחות בכלכלה כאן (גם בישראל וגם בשטחים). דו קיום הוא לא אשליה. הוא המציאות. עם כל המגבלות הברורות, שאפשר להתווכח עליהן מכאן ועד ראש השנה. 

שילוב בכלכלה זה לא בהכרח דו קיום.

לדוגמה המודל של הירדנים במלונאות באילת, הם נכנסים באישור לעבוד, וחוזרים לירדן.

בלי אזרחות, בלי תושבות, בלי להצביע לראשות העיר אילת ובלי ביטוח לאומי.

בתאריך 14.5.2021 בשעה 16:15, avargel כתב:

קרדיט: יחזקאל רוזנבלום

היכי דמי בועה פונדמנטליסטית?

מראיינת בגלי צה"ל: אדוני השוטר, מה המצב כרגע?
שוטר: עצרנו כבר את רוב הפורעים הוונדאליסטים, שעקרו תמרורים, רמזורים וגדרות, ושרפו מכוניות.
מראיינת: כמה מתוכם יהודים?
שוטר: 85% ערבים ו-15% יהודים.
מראיינת: זה לא מראה על אכיפה בררנית?

אמיתי. לפני כמה דקות.

זו דוגמא לכך שאנשים קובעים את האג'נדה, ואז מנסים להתאים את העובדות לאג'נדה, ולא הפוך.

בתאריך 14.5.2021 בשעה 17:29, farkash7 כתב:

הצבא שלנו מתעסק בשליטה באוכלוסיה אזרחית בלית ברירה.

הצבא היה שמח לא לעשות את זה. זה פוגע בכשירות שלו ובביצועים שלו. הוא צריך להעסיק חטיבות במשימות שיטור במקום באימון למלחמה.

פיזור מהומות זה לא משימת שיטור בהגדרתה.

ברוב מדינות העולם המערבי פיזור מהומות הוא לא תפקיד המשטרה (משמר לאומי למשל), או שהוא תפקיד של יחידות ייעודיות לכך בתוך המשטרה (יחידות לפיזור מהומות).

אצלנו אין משמר לאומי, ואין יחידה ייעודית לכך בתוך המשטרה.

אבל יש לנו חטיבת כפיר, שאחד הייעודים העיקריים שלה, הוא פיזור מהומות.

נכון שזה פיזור מהומות במקום גיאוגרפי אחר, אבל זו אחת ההתמחויות של החטיבה הזו. ממש בהגדרה.

הצבא לא צריך על הראש חיכוך עם אזרחים תושבי ישראל כרגע, בטח שהעימות הזה יכול לגלוש בקלות לעימות בצפון ובשטחים. אתם חושבים שלצהל יש סד״כ בלי סוף? 

אל תדאג, יש מספיק ימ"מים במידת הצורך.

גם המדים שלי כבר בהיכון.

בשביל תגבור המשטרה יש את מג״ב. התחילו לגייס אולי באיחור.

בשביל משימות מיוחדות יש את הימ״מ. הייתי מכניס את הימ״מ עם צלפים ורכבים ממוגנים לואדי ערה שישליט שם סדר, הזוי שכביש כמו כביש 65 נחסם. זה כמעט כמו לחסום את כביש החוף. זה מקביל ללהגיד שחמאס כבש ציר מרכזי.

כנל בנגב. הייתי שולח אותם לסייר שם, צוותים מלאים עם כל הציוד וכח המשתמע. יורה ומחסל אם צריך. הם יודעים את העבודה מצויין, אולי טוב מכולם.

שוב, זה נשמע נחמד, אבל במשטרת ישראל פוסט וועדת אור, זה לא יקרה, וועדת אור ווידאה שאין מצב שיכניסו ימ"מ עם צלפים למהומות של ערבים, לא בלוד ולא בוואדי ערה.

בנוסף יש מלא שוטרים שיושבים במשרד. כל מני פקידים/פקידות/חוקרים וכו׳.

הם שוטרים. שיתנו להם אקדח/טייזר ושיוציאו אותם לשטח להסתובב ולהראות נוכחות. במשרד הם גם ככה לא מועילים כרגע.

זה טוב אולי ביישובים יהודיים, בישובים ערביים עם מהומות מה שזה יגרום זה שיהיה לך שוטרים שעברו לינץ'.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 10:16, David32 כתב:

נראה לך שהעזתי הממוצע חושב שהסבל שלו הוא למטרה כולשהי?

בטח שכן, ככה החמאס מספר לו, זה חלק חשוב בשמירה של האזרחים שם צייתנים ופוטנציאלית מגויסי חמאס.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 11:46, Giant_TA כתב:

היה עכשיו קטע בחדשות עם המשפחה הערבית שזרקו להם בקתב לחלון. הלב כואב על הילדים וגם את האבא אני מבין כהורה, אבל מה שגרם לי להרגיש מוזר זה שהוא מדבר על איפה המשטרה,דו קיום, למה? איך?... כשברקע תלוי מעל הטלוויזיה צעיף של חמאס או משהו בסגנון...

במקביל נכנס שם בראיון שכן שלהם(יהודי) שמספר כמה ליהודים שזרקו את הבקתב אין קשר ליהדות, שהחלון שלו נמצא בדיוק ליד ונראה זהה והם בעצם יכלו לפגוע בו.

ואני חושב, מי בכלל קבע שזה יהודים זרקו? אולי המטרה היתה אותו השכן?

לוטו לא מילאת?

בתאריך 15.5.2021 בשעה 12:00, Pika007 כתב:

תראה, אם אתה רוצה להעביר מסר, להג בתקשורת הישראלית זה לא האמצעי הכי יעיל... כל האוננות הלאומית הזו נועדה בשבילנו, לא בשבילם. אם היו סותמים את הפה, היה נשאר תכסיס מוצלח שאפשר להשתמש בו שוב (ואל תטעה- תוך שנה או משהו כזה חמאס יתקנו את נזקי "המטרו". )

זה תכסיס שתמיד אפשר להשתמש בו.

בין אם רגע לפני כניסה קרקעית, בזמן שהכוחות בתוך הרצועה בדרך ליעדים, או בלי באמת להיכנס.

יש שני מצבים פה:

1. הם מחליטים לשקם את המטרו - זה במטרה כלשהי, כדי שביום פקודה יכניסו לשם חמאסניקים.

2. הם מחליטים לא לשקם את המטרו ולפנות לאפיקים אחרים.

אין שום היגיון בשיקום המטרו, תוך הקצאת משאבים גדולה לכך, כדי שביום פקודה הוא יישאר מיותם.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 13:36, David32 כתב:

אני נגיד כותב "רק לא ביבי" רק בשירשור הזה. מה זה אומר? שהדבקתי מדבקת "לך" על האוטו?

המקבילה של זה היא שאתה עושה ג'וגינג בפארק תוך כדי סקירת הג'וגריות.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 15:01, פינדר כתב:

ובשביל לאזן, תושבי טייבה חוגגים נפילת טיל ב... טייבה.

מרגיש שאני תקוע בגיהנום של מטומטמים.

https://twitter.com/Reporting_12/status/1393533314569576454?s=20

הם לא מטומטמים, זה מה שאתה לא מבין.

יש להם תפיסת עולם סדורה. וחגיגת נפילת רקטות היא חלק מזה, לא משנה איפה הרקטה תיפול.

גם אם הרקטה הורגת אבא ובת ערבים בפאתי לוד.

כי יש בתפיסת העולם שלהם דברים יותר חשובים, אז הערבי שנהרג מידי ערבי, במסגרת המאבק הלאומי הוא שאהיד וחלק מהמאבק ומדפדפים אותו הלאה.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 17:50, Gosser1860 כתב:

התעמולה בהחלט מכוונת כלפי פנימה. ואם להאמין לתכסיס הזה, אזי הוא די חד-פעמי. עיתונאים זרים לא יקפצו על ידיעות של צה"ל בעתיד באותו אופן והאמון שלהם במקורות שלהם בתוך הצבא נפגע. 

מי שגילגל את כל הנושא זה שגיאה של הכתב.

אני תמיד אמרתי שטקסט כתוב היטב ומנוסח כהלכה הוא קריטי. החמאס למד עכשיו כמה קריטי.

הוא אמר שכוחות אוויר ויבשה כרגע תוקפים ברצועת עזה, שזה נכון, על גבול הרצועה יושבים טנקים וכלי ארטילריה שונים, ותוקפים ברצועת עזה.

בא איזה כתב, אולי אפילו לא כזה דובר אנגלית טוב, והפך את זה לכך שכוחות צה"ל נכנסים קרקעית לרצועת עזה.

איזה בסיס יש לזה בציוץ למעלה? אין.

מכאן חמאס מבין שכוחות צה"ל נכנסים קרקעית לרצועה ומחליטים להפעיל את מתחם המטרו.

והגורם לכל זה? כתב שהבין מה שרצה להבין ולא מה שכתוב.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 18:20, קורן בן אשר כתב:

אין במעשי נתניהו גרם אחד של מדיניות עקבית וחוכמה יהודית ישנה כיצד לתמרן במיצר הצר והמפותל בין כל הקרוקודילים הרצחניים ששורצים מסביבנו.

שני דברים בלבד עקביים אצל נתניהו, זה הרצון להישאר בכיסא, והעדפת הסטטוס קוו.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 18:28, Potato כתב:

שכחת פרמטר חשוב,

עזה נהיית יותר ויותר עניה.

הקורונה והסבב הנוכחי יביאו אותה לשפל חדש .

לא ברור מה זה אומר לגבינו....

יותר כסף מקטאר כל חודש.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 18:56, קורן בן אשר כתב:

ומה עם האופציה של לפעול בתבונה ובשום שכל כפי שפעלו מנהיגי הישוב היהודי במלחמת העצמאות ולפניה?

הלוואי שהיה לנו קמצוץ מהתבונה, התעוזה, והפרואקטיביות שלהם. בזכותם יש לנו מדינה, וזה עם פחות מעשירית האוכלוסיה דהיום.

אתה מתכוון לניהול קרבות הגנתי כמעט באופן גורף?

בתאריך 15.5.2021 בשעה 19:14, קורן בן אשר כתב:

אוסלו היה אסון. אבל היו לנו מספר הזדמנויות לפני כן, להפטר מתפוח האדמה הלוהט הזה. אולי היינו מצליחים? אולי כן ואולי לא. לפחות היינו מנסים?

את מי שהציע פתרון אחר, הגלו פוליטית, סגרו בפניהם את הדלת, הפכו אותם למוקצים, חלקם אפילו הוציאו מחוץ לחוק.

וכל זה עוד לפני אוסלו עצמו. הייתה תקופה שסגדו לשלום פה, לא יכלת להגיד שום דבר אחר.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 20:03, SlowRide כתב:

וכל עוד הוא לא מתקומם נגד חמאס ושאר ארגוני הטרור שמנהלים שם את העניינים הוא ימשיך לסבול כל כמה שנים מהרוגים, עוני, מחסור וחרדה.  

תסתכל על סיכום ההרוגים של ארגון "בצלם" לגבי צוק איתן:

תוך כדי הלחימה (גם קרקעית!) בישראל ברצועת עזה, הזרוע הצבאית של החמאס, מצאה לעצמה זמן להוציא להורג 21 אנשים בהליך בזק בשני מועדים.

סדרי עדיפויות כן? קודם סוגרים את הסיפור עם המתנגדים מבית, אחרי זה נלחמים בכיבוש האכזר.

קשה לי להאמין שתבוא התקוממות כלשהי נגד החמאס. הוא לא יוותר על השלטון מיוזמתו, ומדכא מאוד (כמו כל שלטון אוטוקרטי) כל התנגדות פנימית.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 20:29, MiniMiz3r כתב:

לבנון השניה לא הייתה אסון. בלעדיה ייתכן והיינו במצב הרבה יותר גרוע. בכל מקרה כל הקרדיט על לבנון הולך לאהוד ברק שהגיש לחיזבאללה את דרום לבנון על מגש של כסף (ואז עוד נתן להם לחרבן לנו בפה כשהכיל את חטיפת החיילים בהר דב).

לא אסון, אבל לגמרי לא מערכה צבאית מוצלחת.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 20:41, David32 כתב:

ואם הוא יתקומם הוא יחטוף כדור. העזתי הממוצע במצב מאוד מחורבן.

על זה נאמר שאבן שטיפש אחת (בוש) זרק לבאר, גם אלף חכמים לא יוציאו.

עכשיו הפלת החמאס מהשלטון זה משהו שמצריך הרבה עבודה צבאית, כיבוש הרצועה ככה"נ וכו'.

בתאריך 15.5.2021 בשעה 23:01, avargel כתב:

נראה לכם שיאיר גולן יתקן את הודעת המחאה שלו?

לא, הוא רק העלים אותה.

בתאריך 16.5.2021 בשעה 08:23, vadim6385 כתב:

מה מונע מהם לעשות את זה עכשיו?

החשש לסיים עם הראש מנותק מהגוף.

בתאריך 16.5.2021 בשעה 13:55, save כתב:

נושא אחר :הבטיחו טילים על חיפה וכלום.

תבקש החזר 😂

בתאריך 16.5.2021 בשעה 15:39, farkash7 כתב:

אז הרשות תחזור לשלוט בעזה. נהדר. יותר רע יהיה אולי לאחר 20 שנה, לבנות יכולות לוקח זמן.

להחזיר את אבו מאזן, על כידוני צה"ל, לשלוט על עזה?

כאילו לא מספיק שאבו מאזן וחמאס טוענים שבגלל ישראל אין להם בחירות שבהן חמאס יכל להשתלט גם על הגדה, עכשיו אנחנו נראה שזה בדיוק נכון לגבי עזה?

הצנחה והמלכה בד"כ לא עובדת.

בתאריך 16.5.2021 בשעה 17:00, farkash7 כתב:

חכה שנתיים ותקבל אותם עם יכולות ניהוג ודיוק של 10 מטר.

המרחק מרקטה (עם חומר נפץ תקני או לא תקני, ראש קרב כזה או אחר, טווח כזה או אחר), הוא גדול בכמה סדרי גודל, מאשר המרחק בין הקסאם ובין הרקטות שירו על ת"א.

וזה לא שהם לא מנסים לפעול בכיוון כן? הם כן, אבל זה לגמרי לא פשוט כמו שאתה מצייר את זה.

בתאריך 16.5.2021 בשעה 17:16, Gosser1860 כתב:

ד"א, איפה ליאור?

כאן, בשבתות וחגים אני מקדיש את הזמן למשפחה.

בתאריך 16.5.2021 בשעה 22:43, David32 כתב:

מתוך סקרנות אישית מעניין אותי מה החיתוך של דיאגרמת הוון בין אנשים שהיו במירון לפני שבועיים לבין אנשים שהגיעו לחגיגות הלא מאושרות האלה הערב.

זה קל, חסידות קרלין.

הרי החגיגות האלה קרו בבית כנסת של חסידות קרלין, והכילו רק אנשי חסידות קרלין.

למיטב ידיעתי החסידות הזו גם חלק מהחגיגות במירון, אם כי לא החסידות היחידה בחגיגות במירון.

ולכן החיתוך של דיאגרמת הוון (או מתורת הקבוצות) תהיה חסידי קרלין, וכנראה גם לא כולם.

לפני 21 שעות, SlowRide כתב:

נראה שאין להם כבר תחמושת שמגיעה לת"א כי בפעמים הקודמות שהורידו איזה בכיר הם כן שיגרו לאזור, אבל עכשיו הם יורים בעיקר על באר שבע למרות שהשמידו להם מלא ליצנים ותשתיות חשובות אתמול והיום. 

אבל לך תדע.

צא מנקודת הנחה, שיש להם חימוש לטווח ארוך, מכוון לת"א, שרק ממתין לשריקת הסיום.

חמאס תמיד עושה את זה, רגע לפני הפסקת האש הוא יורה כדי לומר את המילה האחרונה.

לפני 6 שעות, hwgeek כתב:

"תפסת מרובה לא תפסת"? 🤣

https://news.walla.co.il/item/3436030

נתניהו יודע שהוא חיסל סופית את אופציית שילוב הערבים אז עכשיו המנדטים של בנט כבר לא שווים הרבה.

עוד מפלגה שתיבלע ותעלם מהמפה, כמו המפלגות של כולנו/זהות ועכשיו ימינה.

זה בדיוק מה שמירב מיכאלי לא רצתה להבין אז, ה-7 מנדטים שלה שווים פחות מה-7 של בנט, ועכשיו ה-7 של בנט של היום שווים פחות מה-7 של בנט מלפני שבוע

לפני 5 שעות, פינדר כתב:

חוזר לשאלה ששאלתי לפני כמה ימים:

מישהו רואה סיבה לזה שישראל לא דנה בהפסקת אש (לפחות באופן רשמי) מעבר לזה שביבי רוצה למשוך כמה שיותר את המבצע, כל עוד המנדט אצל לפיד?

כן, חוץ מה"בכירים עלומי שם" שמדברים על הפסקת אש, המערכת הצבאית לא רוצה להפסיק, יש להם בנק מטרות, יש להם אור ירוק, ויד כמעט חופשית.

אפילו בזמן צוק איתן לא היה מצב כזה מבחינת המערכת הצבאית, ולכן הם רוצים לנצל אותה עד תום.

הצבא ניצל את ההסלמה כדי לדפוק מטרות שהוא שמר ליום פקודה, ונכון לעכשיו לא נראה שעשו איזה טעות קשה שתגרום ללחץ בינ"ל להפסיק. ולכן הצבא רוצה עכשיו לדפוק כמה שיותר מטרות.

ציטוט

עוד שאלה:

אין לי בעיה עם הפצצת תשתיות של חמאס, חיסולים ממוקדים, אפילו הפלת בנייני משרדים.

אבל הפצצה של בתי בכירים, זה כבר מעלה אצלי שאלות.

למישהו היה נראה הגיוני אם אויב שלנו היה מפציץ בתים של קצינים בכירים ושל פוליטיקאים?

ההבדל הוא לא ברצון, אלא ביכולת.

אילו הם היו יכולים - הם היו מפציצים בתים של קצינים ופוליטיקאים.

מעבר לזה, אצל החמאס WFH זה מושג שגור כבר עוד הרבה לפני הקורונה.

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

לא. מימלא לא משיגים שום דבר נוסף כרגע, וכנראה שאין אומץ או מודיעין ללכת על הבכירים באמת.

זה לא עניין של מודיעין או אומץ ככה"נ, אלא שהבכירים באמת יושבים בבונקר מתחת לבית החולים שיפא.

הם ישבו שם עוד לפני שהחמאס ירה את הרקטה הראשונה בסבב.

ופינוי בית חולים לפני הפצצה, זה קטגוריה אחרת לחלוטין מפינוי בניין משרדים לפני הפצצה.

ואז יש את עניין התחליפים - אין בניין משרדים אז אין, אין בית חולים אז מה עושים במקום? בית חולים שדה? אנחנו מפנים את כל החולים לברזילי?

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

החקירה הבינלאומית לא נותנת לעובדות לבלבל אותה מהמטרה, קודם קובעים את הפסק דין ואז עושים את המסביב.

ולכן אם תתקוף, או לא תתקוף את רימאל, התוצאה תהיה זהה, כי התוצאה נקבעת בתחילת ההליך, ללא שום משמעות לכל מה שבדרך.

בדעת הקהל זה תמיד יהיה נגדנו מהסיבה הפשוטה שאת המחיר שחמאס והעזתים משלמים, אנחנו לא מוכנים לשלם לעולם. הרבה לפני זה אנחנו ניכנס קרקעית ונתלה חמאסניקים הפוך מהאשכים.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bruhh What GIF

• מצחיק 8
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, הרגת את עמוס הרגת.

פעם הבאה, תשאיר stub-ים אוטומטיים ואז תמלא את התגובות.

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא בדיוק... עברו כבר 5 ימים מאז, ורק עכשיו מתחילה להסתמן רגיעה בירי מהצד שלהם.

+ בקשה מהצד שלהם להפסקת אש הומניטרית שנדחתה על הסף.

צודק, ניראה שלא הצליחו להגיע להסכמה על גובה שכר הטירחה 😉.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Blaz00r כתב:

מה זה המגילות האלה אתם התחרפנתם? נראה לכם שמישהו טורח לקרוא את כל זה?

לליאור אין עבודה..

האמת הפסקתי להתייחס למגילות הללו

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

Bruhh What GIF

תעשה Ctrl+F מה הבעיה? 😂

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

ליאור, הרגת את עמוס הרגת.

פעם הבאה, תשאיר stub-ים אוטומטיים ואז תמלא את התגובות.

אכלתם את הראש פה 5 ימים בלעדיי, אולי פעם הבאה במקום סדר כרונולוגי אני אנסה סדר לפי המצוטט

לפני 39 דקות, DareDevil כתב:

לליאור אין עבודה..

ליאור בעיקר מתעסק עם בעיות של לקוחות כבר שבועיים, אז ליאור צריך תעסוקה בזמן שהוא שומע טענות של אנשי Customer Support

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענה על כל מגיב באופן פרטני, מה הבעיה?

תסכימו או לא, חתיכת מוטיבציה...

תכל'ס לליאור היה הרבה יותר קל במבנה פורום "עץ", שדי אבד עליו הכלח.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...