Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

תראה, סער במצב שהוא נתן 3 הבטחות, והמציאות תכריח אותו להפר לפחות אחת מהן.

הוא הבטיח לא לשבת תחת נתניהו, הבטיח לא לשבת תחת לפיד, והבטיח לא להקים ממשלה עם המפלגות הערביות.

אם יילך עם הליכוד - הפר הבטחה 1, אם יילך עם לפיד הוא יצטרך להפר את 2 ו-3.

אז בשביל ללכת בכל זאת לנתניהו הוא צריך "דבר מה נוסף", כי הוא טוען שביבי צריך ללכת כי אין לו רוב בעם.

אז ביבי אומר - בוא נעשה בחירות ישירות ונראה אם יש או אין רוב בעם.

אז אם יעשו בחירות כאלה (ולא סביר), וביבי ייקח אותן (אפשרי, ואפשרי שלא), אז סער יוכל להגיד "הייתי חייב להפר הבטחת בחירות כלשהי, ולביבי יש רוב בעם".

מפה ממשלה זה רק הסכמים קואליציוניים.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4613

• SlowRide

4434

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

הוא לא צריך לקחת אותנו לעוד מערכת בחירות כדי להראות שלנתניהו אין רוב בעם.
עשו את החישוב הזה בחדשות. לקחו את גוש "רק לא ביבי" ואת גוש "ביבי"+נפתלי והראו שאין לו רוב בעם.
ככה פשוט. במה בדיוק זה ישתנה בבחירות ישירות? הרי כל סבבי הבחירות האחרונים היו בין לא ביבי לביבי. באף אח מהם הוא לא הרכיב ממשלה, אז רוב בעם אין לו.
במערכת הבחירות האחרונה הוא אפילו לא רץ מול מישהו, הוא התחרה בעצמו והפסיד.

סער ישב תחת נפתלי ובהתאם להרכב הרוטציה גם תחת לפיד. אם מישהו ישאל אותו "אבל הבטחת" הוא יגיד שהוא יושב תחת נפתלי שחתם על הסכם רוטציה. מאוד פשוט.
מקווה מאוד שהסיוט יגמר בעוד שבוע+-. 

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאין איזה מנדט או שניים או שלוש שחונים אצל סער / רע"מ ומעדיפים את ביבי?

אני דיי בטוח שיש כאלה, לא בטוח שזה מספיק בשביל 61, אבל בטוח יש כאלה.

ו"אני אשב תחת נפתלי שיושב תחת לפיד" זה משחקי מילים - הוא עדיין יישב תחת לפיד. וזה עדיין לא פותר את בעיית ההבטחה השלישית.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אבל לא נראה לי שלהב"ה הם נאצים.

ארגון שכל המהות שלו היא שמירה על טוהר הגזע (מניעת התבוללות בלשונם)?

מעניין למה חשבתי שיש להם מאפיינים נאציים.

צחקתי בקול רם עד שנזכרתי שיש להם נציגות בכנסת ושחברי פורום פה נתנו להם את קולם.

הצחוק התחלף ביאוש.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הם לא נאצים, סתם חבורה של גזענים חשוכים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

ארגון שכל המהות שלו היא שמירה על טוהר הגזע (מניעת התבוללות בלשונם)?

מעניין למה חשבתי שיש להם מאפיינים נאציים.

אתה יודע, מניעת התבוללות הייתה הרבה לפני שנולד הנאצי הראשון, מה הם היו אז?

כל הקונספט של אנשים שנולדו לזיווגים (מרצון) בין בני עמים שונים הוא דיי חדש.

עד אז זיווגים כאלה היו כשעם אחד כבש עם שני, ואז לא בדיוק באו חיילי העם הראשון ושאלו את הנערה מהעם השני אם היא רוצה לצאת לארוחת ערב.

אז הבעיה שלך היא שלהב"ה מתנגדים לנישואי תערובת, וגם הנאצים התנגדו לנישואי תערובת.

על זה אתה יודע מה אני אומר בד"כ כן? אל תשכח שהנאצים גם נשמו אוויר וגם שתו מים.

או בוא נאמר אחרת - הבעיה עם הנאצים היא לא שהם התנגדו לנישואים של יהודים וגרמניות (או הפוך).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבה רוצים לשמור על טוהר הגזע וגם שישראל (הגדולה) תהיה נקיה מלא יהודים.

אבל לא נקרא להם נאצים כי גם הנאצים שתו מים וכי גזענות של יהודים היתה קיימת מאז ומעולם.

זה הטיעון שלך?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה בטוח שאין איזה מנדט או שניים או שלוש שחונים אצל סער / רע"מ ומעדיפים את ביבי?

לגבי סער - לא.

למזלנו כדי לשלול טענות כאלה סער הכריז עוד במהלך הקמפיין ״מי שרוצה את ביבי כראש ממשלה שלא יצביע לי״.

אין יותר ברור מזה. אין יותר מוחלט מזה.

אולי הוא שילם על זה במנדט או שניים אבל מצד שני אפשר לומר ברמה מאוד גבוהה של וודאות שמי שכן הצביע לו לא רוצה את ביבי.

בקיצור אני אתן לסער קרדיט, הוא היה כנראה מספיק חכם כדי לדעת שינסו להגיד אחרי הבחירות שקולות של ביבי חונים אצלו ולביבי יש רוב. הוא חיסל את הטיעון הזה.

לגבי רע״מ - אתה חושב ששני מנדטים של ביבי חונים שם? אני מאמין שאתה בנאדם חכם, אם כן זו אמירה מטופשת וכנראה שלא התכוונת אליה ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

אבל לא נקרא להם נאצים כי גם הנאצים שתו מים וכי גזענות של יהודים היתה קיימת מאז ומעולם.

זה הטיעון שלך?

לא נקרא להם נאצים כי המילה נאצים שמורה לאלה שתכננו והוציאו לפועל השמדת עם בקנה מידה תעשייתי בפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית. הנאצים הם אלו שהקימו מפעלים תעשייתיים שמטרתם להפוך בני אדם לאפר ביעילות המקסימלית, לא בנצי גופשטיין.

לקרוא לפעילי להב"ה נאצים זו זילות השואה ולא שונה מחרדים שקוראים לשוטרים שמפזרים את ההפגנות שלהם נאצים.

פעילי להב"ה הם חבורה של ערסים גזענים ועבריינים שככל שיקבלו פחות תשומת לב כך ייטב לכולם, אבל הם לא נאצים. הנאצים היו נאצים.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, MiniMiz3r כתב:

פעילי להב"ה הם חבורה של ערסים גזענים ועבריינים שככל שיקבלו פחות תשומת לב כך ייטב לכולם,

הם כבר הרבה יותר מחבורה של ערסים.

יש להם נציגות בכנסת ואם ביבי היה מרכיב ממשלה היתה להם גם נציגות בה.

מבחינתי לקרוא "נאצים" לגזענים אלימים, שיש להם אידאולוגיה עם קווים מקבילים לאידאולוגיה הנאצית, זו לא זילות השואה.

• מעניין 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיני

גם הנאצים לא קמו בבוקר והתחילו להשמיד יהודים אתה יודע.

זה היה בשלבים... בכל פעם עלו עוד שלב בסולם. כל פעם היה טיעון אחר ללמה צריך לעלות בסולם.

אני לא אומר שהחברה האלה יגיעו לשם, אבל תראה כבר עכשיו הם צועקים ״מוות לערבים״ אז נכונות יש.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, פינדר כתב:

להבה רוצים לשמור על טוהר הגזע וגם שישראל (הגדולה) תהיה נקיה מלא יהודים.

זה הטיעון שלך?

אני לא מכיר שבלהב"ה רוצים שישראל תהיה נקייה מלא-יהודים.

לא אומר שזה לא נכון, אלא שאני לא מכיר רצון כזה.

והטיעון שלי הוא - אל תכתוב שטויות, אל תקרא נאצי למי שלא נאצי. (ועוד יהודי).

אני עם @MiniMiz3r בקטע הזה.

לפני 9 דקות, farkash7 כתב:

לגבי סער - לא.

למזלנו כדי לשלול טענות כאלה סער הכריז עוד במהלך הקמפיין ״מי שרוצה את ביבי כראש ממשלה שלא יצביע לי״.

אין יותר ברור מזה. אין יותר מוחלט מזה.

אולי הוא שילם על זה במנדט או שניים אבל מצד שני אפשר לומר ברמה מאוד גבוהה של וודאות שמי שכן הצביע לו לא רוצה את ביבי.

לא חושב שזה נכון, כי כאמור הוא הבטיח הבטחות שונות וסותרות. ולכן האמינות של כלל ההבטחות היא כמו של גנץ, שבסוף הפר.

לפני 9 דקות, farkash7 כתב:

בקיצור אני אתן לסער קרדיט, הוא היה כנראה מספיק חכם כדי לדעת שינסו להגיד אחרי הבחירות שקולות של ביבי חונים אצלו ולביבי יש רוב. הוא חיסל את הטיעון הזה.

לגבי רע״מ - אתה חושב ששני מנדטים של ביבי חונים שם? אני מאמין שאתה בנאדם חכם, אם כן זו אמירה מטופשת וכנראה שלא התכוונת אליה ברצינות.

לא מנדטים של ביבי שחונים אצל רע"מ, אלא מנדטים של רע"מ שאם תשאל אותם בבחירה ישירה מי צריך להיות רוה"מ הם יגידו ביבי.

וזה נכון גם לגבי סער.

לפני 2 דקות, פינדר כתב:

הם כבר הרבה יותר מחבורה של ערסים.

יש להם נציגות בכנסת ואם ביבי היה מרכיב ממשלה היתה להם גם נציגות בה.

מבחינתי לקרוא "נאצים" לגזענים אלימים, שיש להם אידאולוגיה עם קווים מקבילים לאידאולוגיה הנאצית, זו לא זילות השואה.

איזה נציגות יש להם בכנסת? למיטב זכרוני גופשטיין לא נכנס.

לפני 2 דקות, farkash7 כתב:

מיני

גם הנאצים לא קמו בבוקר והתחילו להשמיד יהודים אתה יודע.

זה היה בשלבים... בכל פעם עלו עוד שלב בסולם. כל פעם היה טיעון אחר ללמה צריך לעלות בסולם.

אני לא אומר שהחברה האלה יגיעו לשם, אבל תראה כבר עכשיו הם צועקים ״מוות לערבים״ אז נכונות יש.

אז? ערבים צועקים כבר עשורים מוות ליהודים וכו'. אז הם נאצים?

שוב, לא זו ההגדרה לנאציזם.

אגב אצל חלק מהערבים בהחלט יש נאציזם, עוד מימי המופתי החבר של היטלר. אבל זה לא הופך את כל הערבים לנאצים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני לא מכיר שבלהב"ה רוצים שישראל תהיה נקייה מלא-יהודים.

צריך ממש לסתום אוזניים ועצום עיניים בשביל לא להכיר בזה.

image.png.30374a8f409b2d6a65eeb62bb997db8d.png

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אגב אצל חלק מהערבים בהחלט יש נאציזם, עוד מימי המופתי החבר של היטלר. אבל זה לא הופך את כל הערבים לנאצים.

אז אם אני אגיד שאצל חלק מהיהודים יש נאציזם, זה בסדר מבחינתך?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, פינדר כתב:

א) לכל תנועה לאומנית בכל מדינה בעולם יש "אידאולוגיה עם קווים מקבילים לאידאולוגיה הנאצית", החל מהחמאס בעזה וכלה בחלק מהרפובליקנים בארה"ב. 

ב) לאידאולוגיה הנאצית היו אספקטים שלא קשורים לגזע. למשל, הם התנגדו לקומוניזם. לשיטתך, כל מי שמתנגד לקומוניזם מחזיק באידאולוגיה "עם קווים מקבילים לאידאולוגיה הנאצית" ולכן הוא נאצי.

ג) מאכזב שדווקא יהודי בישראל מרשה לעצמו לזרוק את המילה "נאצי" בכזו חופשיות. אני יכול להמליץ לך על ביקור קצר בטרבלינקה, טיקוצ'ין או בבאבי יאר, אולי זה יאיר את עיניך לגבי ההבדל בין הנאצים לבין להב"ה.

אני אחזור על זה רק כדי שזה יהיה ברור יותר - להב"ה הוא ארגון גזעני ואלים שצריך להיות מוצא מחוץ לחוק. אבל אין שום קשר בינו לנאצים או לנאציזם וכל נסיון לצייר קשר כזה הוא זילות בשואה ובמיליוני שנרצחו על ידי הנאצים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא חושב שזה נכון, כי כאמור הוא הבטיח הבטחות שונות וסותרות. ולכן האמינות של כלל ההבטחות היא כמו של גנץ, שבסוף הפר.

למה אתה לא חושב שזה נכון? הוא היה מאוד חד משמעי בעניין הזה אז למה שזה לא יהיה נכון?

גם מבחינת מנדטים זה מסתדר, הרי בסוף הוא קיבל מספר נמוך יחסית. כנראה שברגע האמת הנאמנים לביבי נשארו בבית.

לגבי הערבים אני חושב שאתה טועה, בגדול. 

חוץ מזה מה בדיוק ישנו בחירות ישירות?

הרי כל החלטה דורשת 61 ואין לביבי 61 אפילו כדי להקים ממשלה, אז עם מי בדיוק הוא יעבוד? עפ מי בדיוק הוא יעביר חוקים (כמו תקציב למשל?).

בקיצור זה בלוף מבית היוצר כדי לגרור את ישראל לעוד מערכת בחירות, להשאיר אותו כחליפי לעוד זמן שבו הוא יוכל למנות נשיא שנוח לו, יועץ משפטי שנוח לו וכו׳, או בקיצור לשים חותמת על ישראטורקיה.

חבל לנהל על זה בכלל דו שיח ולתת קרדיט לנוכל הזה.

לגבי הערבים, אתה צודק כמובן (זה לא כולם שם כמו שזה לא כולם פה כן?), אבל זה התירוץ שלנו? הם פאשיסטים בואו נהיה גם אנחנו?

• אהבתי 1
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...