Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעה, avargel כתב:

להערכתי לש"ס יש מנדט אחד *לפחות* רק ממצביעים שברור להם שש"ס = ביבי

אם הם יבגדו בו בשלב זה, הם יכולים לומר שלום ולא להתראות לכמה עשרות אלפי קולות

המנדטים של החרדים די קשיחים. מותו של הרב עובדיה לא שינה אותם אז אתה חושב שביבי ישנה?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3472

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 שעות, borsood כתב:

השרשור הזה מטרתו להעביר את הזמן עד שהבילד בעבודה של סניור-סניור-סניור aka m3x7r3m3 aka ליאור יסתיים.

נו, שיפסיק לערוך קבצי .h כל הזמן. או שישקיעו ויקנו רישיון ל-incredibuild או משהו.

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

יש לא מעט "שסניקים" שהצביעו לליכוד כדי לחזק אותו.

אם ההסכם עם הליכוד ייפול כמות המנדטים לא תזוז יותר מיגי

מאיפה לך?

לפני 57 דקות, farkash7 כתב:

המנדטים של החרדים די קשיחים. מותו של הרב עובדיה לא שינה אותם אז אתה חושב שביבי ישנה?

החרדים הקשיחים זה יהדות התורה (ליטאים וחסידים), וגם שם היתה זליגה נאה לכיוון סמוטריץ' בבחירות האחרונות 

בציבור הספרדי הגרעין הקשיח הוא 6-7 מנדטים (אני פשוט מכיר את המספרים), כל השאר זה בעלי זיקה חזקה מאוד למסורת ולימין ושרופים על ביבי

דרעי שידר מסר מאוד ברור, הצבעת ש"ס קיבלת מסורת + ביבי. וזה עבד לו טוב. תוריד את ביבי מהמשוואה, חלק מהחבר'ה יתפזרו לו. 

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.4.2021 בשעה 20:33, MiniMiz3r כתב:

אופציה 2 היא הדרך היחידה להמנע מאופציה 4. הראשונה והשלישית לא יקרו.

עריכה: אפילו לא צריך את רע"מ באופציה 4.

זה יותר Wishful thinking מאשר מציאות.

באופציה 4 רע"מ בפנים והמשותפת בחוץ, על סמך ה"הכשרה" של ביבי לרע"מ וזה ש"רע"מ זה לא המשותפת".

בתאריך 13.4.2021 בשעה 21:15, farkash7 כתב:

פתטי זה לחשוב שמשהו בעמדות של רע"מ השתנה ככה פתאום ממערכת בחירות קודמת להיום, או מלפני 5 שנים להיום כי הם אמרו או דיברו בעברית.
דעותיהם לא השתנו כלל. הדבר היחיד שהשתנה זה שביבי העביר את המשותפת שחיטה כשרה, הבשר הוא אותו בשר רק החותמת נוספה
.

אולי כן השתנה ואולי לא השתנה, אמרתי שאולי בערבית הם מדברים אחרת, אבל הבסיס לקואליציה זה הסכמים קואליציוניים, כל עוד אין שם "עזים לאומיות" אין עם זה בעיה, ולא הייתה עם זה בעיה אף פעם.

והנה ההערכה שלך לא נכונה, כי הם לא דורשים עיזים לאומיות, לא ביטול חוק קמיניץ ולא שינוי חוק הלאום.

האם זה מבטיח שבעוד שנה או שנתיים הם לא ידרשו שינוי חוק הלאום או ביטול חוק קמיניץ? לא, אין ביטוחים במערכת הפוליטית, וכמו שהם עשו סיבוב פרסה הפעם, הם יכולים לעשות סיבוב פרסה שוב.

פתטי זה להגיד "אם הם יצהירו א', ב', ג' אז הם כשרים". מה זה משנה מה הם מצהירים? הרי אלו כולה מילים.
האג'נדה שלך נראית על פניו "מתקדמת" בפועל זו אג'נדה ימנית טיפוסית "אם הם יהיו ערביי מחמד הם כשרים בעיני". חבר הם לא ישנו את דעותיהם ולא ישנו את הזהות שלהם מהיום למחר או אף פעם.
אתה יכול לעבוד איתם כמו שהם או לא לעבוד איתם, אבל להתפלסף פה ולהציג דעות "מתקדמות"? עזוב, אנחנו לא בנט, לא עשו אותנו באצבע.

למה לא? שהרי אם הבעיה שלי היא עם עצם היותם ערבים הרי שזו אפליה וגזענות, אבל זו טעות נפוצה לחשוב שאני גזען, כי אני לא, ולאורך כל החיים היו לי חברים ערביים.

ואין לי בעיה עם ערבים מעצם היותם ערבים, יש לי בעיה עם שאיפות לאומיות שלהם שהן בהכרח מחיקת השאיפות הלאומיות שלי.

וזו בכלל לא דעה "מתקדמת" בטח לא פרוגרסיבית, הפוך, היא כזו שמציבה חובות לצד זכויות, ולא קודם זכויות ואז חובות רק לחלק מהאזרחים.

כן אני מדבר קצת שכונה, אין לי כוח להתפלספויות עם מיליון ציטוטים ו"הפרכות". 
בשורה התחתונה הדעות שלך לא מתקדמות, ולא שונות מהמיינסטרים ה"ימני".

לא טענתי לטענות מתקדמות, אלא שונות מהמיינסטרים, בטח הימני. כאלו שעמדתי מאחוריהן גם כשבעיני הימין הן היו מוקצות.

או שאתה טוען שכבר לפני 4-5-6 שנים אני תיכננתי את הרגע הזה שיצטרכו להקים ממשלת ימין עם תמיכה של רע"מ?

הבחור שבחרת בו דווקא קצת שונה מ"ימני" טיפוסי. הוא גזען, לא מתבייש בזה, לא מאמין למילה של ערבים ולא מתבייש בזה. שונא להטב"ים ולא מתבייש בזה. 
הוא גם טוען שלא יסכים לשום ממשלה שנשענת עליהם. נראה אם יעמוד גם בזה.
האמת נראה בחור טוב, גם היה שר תחבורה לא רע ומקצועי עושה רושם. אני רחוק מהדעות שלו לכן לא יכול לבחור בו, אבל כפוליטיקאי הוא עדיף על הרבה אחרים...

נכון הוא שונה, ואגיד לך יותר מזה, גם אני לא מסכים עם התפיסה שלו בנוגע לרע"מ (ודווקא נשמע שאתה כן). כאמור אין לי את הפריבילגיה של לבחור במי שאני מסכים איתו בכל.

אבל גם אני לא ימני טיפוסי וזה.

בתאריך 14.4.2021 בשעה 10:39, MiniMiz3r כתב:

אתה מודע להבדל בין ממשלה לקואליציה?

בנט אמר את זה בקולו - הוא יכל כבר להיות ראש ממשלה בפועל אם הוא היה רוצה.

מרצ + העבודה + סער + בנט + לפיד + ליברמן + גנץ = 58 אצבעות בעד הממשלה, 52 אצבעות נגד הממשלה. גם אם רע"מ יצביעו נגד, זה לא יספיק. בל"ד תמנע, חד"ש תצביע בעד או תמנע. זה הכל.

זה בהנחה שהנשיא יעביר את המנדט, ואז השאלה למי, ללפיד או לבנט? אולי בכלל לגנץ? הבחור זכה בתפקיד הרמטכ"ל במסגרת ה"ריב" בין ברק (גלנט) ואשכנזי (אייזנקוט) בתור שניים רבים והשלישי לוקח. אולי הפעם בנט ולפיד יריבו והוא ייקח.

אם הנשיא מעביר את המנדט לכנסת לא מספיק 58 אצבעות, צריך 61 חתימות פעילות.

וגם בשביל זה לבנט יש תנאים, הוא יודע שמתכננים להשתמש בו ולזרוק הצידה אחרי שיעיפו את ביבי, הוא לא רוצה להיות הגנב שגם מקבל מלקות, גם אוכל את הדגים הסרוחים וגם מגורש מהעיר.

בתאריך 14.4.2021 בשעה 12:09, פינדר כתב:

לא יודע מה נחת עלי, אבל הצצתי בעמוד הראשון של השרשור הזה - 2013.

וזה בהודעה הראשונה:

וזו גם הרוח השורה על רוב ההודעות בעמוד.

רק מראה למה שווים כל הפלפולים והתחזיות שלנו פה...

גדול 😂

בתאריך 14.4.2021 בשעה 14:08, borsood כתב:

תראה, זה פורום של אנשים שמבינים במכוניות, לא בפוליטיקה (אני גם במכוניות לא ממש מבין)

השרשור הזה מטרתו להעביר את הזמן עד שהבילד בעבודה של סניור-סניור-סניור aka m3x7r3m3 aka ליאור יסתיים.

כל מי שמקשר את מה שכתוב פה למציאות עושה זאת על אחריותו האישית.

ראית מה זה? שיכנעתי את @roee לפתוח את הדיון הזה במיוחד בשביל להעביר לי את הזמן.

בתאריך 14.4.2021 בשעה 17:52, Gosser1860 כתב:

נו, שיפסיק לערוך קבצי .h כל הזמן. או שישקיעו ויקנו רישיון ל-incredibuild או משהו.

הבעיה זה לא שאני עורך קבצי h 😂

ויש רישיון ל-incredibuild, לפחות בחלקים שאני אחראי עליהם זה גם עובד

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

נכון הוא שונה, ואגיד לך יותר מזה, גם אני לא מסכים עם התפיסה שלו בנוגע לרע"מ (ודווקא נשמע שאתה כן). כאמור אין לי את הפריבילגיה של לבחור במי שאני מסכים איתו בכל.

אבל גם אני לא ימני טיפוסי וזה.

לא אמרתי שאני מסכים עם הגישה שלו, ולא אמרתי שלא.
רק אמרתי שלהתבסס על איזו הצהרה של גורם פוליטי ערבי כדי להכשיר אותו זו שטות.
ברורה מאוד האג'נדה שלו וברורות מאוד השאיפות שלו (רע"מ).

אני לא אומר להחרים אותם בגלל זה. מה שאני אומר זה או שתקבל אותם כמו שהם ועם הזמן תוכיח להם שהם מתעסקים בקקי/תוציא להם את החשק/תלמד לחיות עם זה, או שאל תעשה איתם עסקים/תחרים אותם.
כל דבר אחר זה עצימת עיניים.

אם היה בא גורם פוליטי חדש משום מקום, חילוני עם שאיפות של קידום המגזר וללא שום אג'נדה פלסטינית היית יכול להגיד "או איתו אני עושה עסקים", אבל כל ח"כ הערבים לא שינו את דעותיהם ולא משנה מה הם הצהירו, ולמען הסר ספק אני כן בעד לשלב אותם, לא בקבינט, ולא בממשלה שנשענת עליהם, אבל בממשלה רחבה שהם חלק ממנה והם מקבלים תיקים אזרחיים למה לא? וכן אני מודע לדעות שלהם, וזה לא מעניין אותי, גם אני רוצה הרבה דברים.  מה שמעניין אותי זה שלציבור שלהם יהיה טוב, אחרת יהיה פה יותר רע.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, farkash7 כתב:

לא אמרתי שאני מסכים עם הגישה שלו, ולא אמרתי שלא.
רק אמרתי שלהתבסס על איזו הצהרה של גורם פוליטי ערבי כדי להכשיר אותו זו שטות.
ברורה מאוד האג'נדה שלו וברורות מאוד השאיפות שלו (רע"מ).

מי מתבסס על הצהרה?

מתבססים על מסמך שנקרא קווי יסוד קואליציוניים, הסכמים קואליציוניים וכו'.

לפני 3 דקות, farkash7 כתב:

אני לא אומר להחרים אותם בגלל זה. מה שאני אומר זה או שתקבל אותם כמו שהם ועם הזמן תוכיח להם שהם מתעסקים בקקי/תוציא להם את החשק/תלמד לחיות עם זה, או שאל תעשה איתם עסקים/תחרים אותם.
כל דבר אחר זה עצימת עיניים.

האם יכול להיות שהגענו לנקודת הזמן הזו שהם הבינו שהם מתעסקים בקקי או יצא להם החשק והם אשכרה רוצים לחיות כמו בני אדם?

אולי זה אפילו מתוך ראייה צרת אופקים שהפוליטיקאים הערביים עד לא מזמן היו "מוגנים" ופתאום כבר לא? פתאום יכול להיות שיחסלו אותם ביישובים שלהם?

לפני 6 דקות, farkash7 כתב:

אם היה בא גורם פוליטי חדש משום מקום, חילוני עם שאיפות של קידום המגזר וללא שום אג'נדה פלסטינית היית יכול להגיד "או איתו אני עושה עסקים", אבל כל ח"כ הערבים לא שינו את דעותיהם ולא משנה מה הם הצהירו, ולמען הסר ספק אני כן בעד לשלב אותם, לא בקבינט, ולא בממשלה שנשענת עליהם, אבל בממשלה רחבה שהם חלק ממנה והם מקבלים תיקים אזרחיים למה לא?

ואם זה גורם פוליטי קיים ששינה את תפיסתו? או רחמנא ליצלן, אומר שנכון לתקופה הקרובה השאיפות הלאומיות אינן רלוונטיות בכלל? אז אי אפשר לעשות איתו עסקים?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר, אבל אז זו תהיה צביעות/פטתיות/עצימת עיניים, בקיצור מעשה ״ימין״ טיפוסי.

הימין (ליכוד) בארץ הוא פיקציה. הוא ימין בהתאם לכמות המנדטים שזה מסדר לו.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

אפשר, אבל אז זו תהיה צביעות/פטתיות/עצימת עיניים, בקיצור מעשה ״ימין״ טיפוסי.

אז למה בדיוק אתה מחכה על מנת שיהיה אפשר לעשות עם עבאס עסקים?

כלומר מה תנאי הסף שלך עבור זה?

לפני שעה, farkash7 כתב:

הימין (ליכוד) בארץ הוא פיקציה. הוא ימין בהתאם לכמות המנדטים שזה מסדר לו.

הליכוד הוא לא ימין, אבל הוא בהחלט פיקציה.

אין דרך אחרת להסביר את הקיום של צחי הנגבי ומירי רגב שם.

הליכוד הוא מפלגה עם הרבה דעות שונות בה, החל מקצת שמאלה מהמרכז (נניח 40%), ועד לימין נניח 70%.

הרבה מהאנשים שם לא מכירים את ז'בוטינסקי, בגין בשבילם זה בני בגין, והם רק מחפשים את הדרך הכי נוחה לתפקידים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

כלומר מה תנאי הסף שלך עבור זה?

תקרא מה רשמתי קודם. אין לי תנאי סף לזה. מבחינתי הם יכולים להחזיק בדעות שלהם. זה לא מפריע לי. מי שמעמיד תנאי סף חי בסרט. את דעתם הם לא ישנו  (הנציגות הנוכחית), ולא משנה כמה נאומים בעברית הם יעשו.

מצד שני רשמתי, לא הייתי נותן להם מקום בקבינט ולא הייתי מקים ממשלה שאמורה להישען לאורך זמן עליהם (לפחות לא בייצוג הנוכחי שלהם). הייתי מצרף אותם בשמחה לממשלה קיימת, ממשלה יציבה ונותן להם תיקים ותפקידי שר בתחומים אזרחיים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, farkash7 כתב:

תקרא מה רשמתי קודם. אין לי תנאי סף לזה. מבחינתי הם יכולים להחזיק בדעות שלהם. זה לא מפריע לי. מי שמעמיד תנאי סף חי בסרט. את דעתם הם לא ישנו  (הנציגות הנוכחית), ולא משנה כמה נאומים בעברית הם יעשו.

אז מבחינתך בל"ד יכולים להיות בממשלה כשהם שרים לא בקבינט (אגב איזה קבינט? הביטחוני מדיני?) אבל נניח הם יכולים להיות שרי החינוך? השר לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל? אולי שר הכלכלה? אולי התחבורה? אולי החקלאות? אולי האנרגיה? או המודיעין? או או או יש לי, הכי טוב שר לענייני ירושלים?

לפני 38 דקות, farkash7 כתב:

מצד שני רשמתי, לא הייתי נותן להם מקום בקבינט ולא הייתי מקים ממשלה שאמורה להישען לאורך זמן עליהם (לפחות לא בייצוג הנוכחי שלהם). הייתי מצרף אותם בשמחה לממשלה קיימת, ממשלה יציבה ונותן להם תיקים ותפקידי שר בתחומים אזרחיים.

אז על איזה ממשלה אתה בונה מהצד של לפיד?

חוצמזה זה לא קצת גזעני להניח שהנבחרים הערביים מסוגלים אך ורק להצדיק טרור, לחבק מחבלים, לכסות על פשעים וכו'?

כאילו זה נכון שעד לפני שנה זה כמעט באופן מוחלט מה שעשו כל המשותפת, אבל אני לא מניח שהם לא יכולים להשתנות.

לפחות בכל הנושא של לכסות על פשעים חלקם כבר הפסיקו, אני ממש ממליץ על הציטוטים שהבאתי מהוועדה המיוחדת לענייני פשיעה במגזר הערבי, הדיון שבו השתתף ביבי בעצמו.

כדי לחסוך לך חיפוש, הנה לינק ישיר

מי שיטען שמנסור עבאס של 2019 זהה למנסור עבאס של 2020 הוא כנראה עיוור, או שמניח שכל הערבים הם אותו דבר ולכן התבלבל בין טיבי למנסור עבאס 🤣

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אין דרך אחרת להסביר את הקיום של צחי הנגבי ומירי רגב שם.

יחסית לאורלי לוי שניהם קוראים בשקיקה את כתבי זבוטינסקי עם הקפה של הבוקר.

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אז על איזה ממשלה אתה בונה מהצד של לפיד?

זו הממשלה שלפיד הכריז עליה היום: בנט וסער, יש עתיד וכחול לבן, העבודה ומרצ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, MiniMiz3r כתב:

בקיצור אסף את כל השבורים לממשלת "רק לא ביבי" שתחזיק מעמד במקרה הטוב שנה וחצי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, MiniMiz3r כתב:

יחסית לאורלי לוי שניהם קוראים בשקיקה את כתבי זבוטינסקי עם הקפה של הבוקר.

אורלי לוי גדלה בבית עם הרבה יותר הכרה בז'בוטינסקי.

היא משתלבת יופי עם כל המיש-מש של הדעות שיש בליכוד היום.

לפני 14 שעות, MiniMiz3r כתב:

יש עתיד (17) וכחול לבן (8) ובנט (7) וסער (6) והעבודה (7) ומרצ (6) הגענו ל-51.

אתה יודע, צריך 61 מנדטים, לא 51...

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...