Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

זה לא, אבל אי אפשר לדבר על הגבלה של ראש רשות אחת כשראש רשות מתחרה נהנה מאורך כהונה מינימלי.

זה רק יחמיר את המצב שלנו כמשפטוקרטיה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4565

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

לפני 32 דקות, SlowRide כתב:

שיגבילו את כולם.

למה זה בעיה?

אם אתה אומר שזה פוגע בחופש של הבוחרים שרוצים שוב את אותו ראש ממשלה אבל אסור, זה מגוחך כי כל השיטה הזאת שמה ז' גדול על הרצון של הבוחרים בכך שאחרי הבחירות הם מחלקים בניהם את התיקים לפי מה שבא להם בלי קשר לרצון הבוחרים.

לא שאני מסכים עם הטיעון החלש הזה, אבל אם היו מגבילים כהונה אז דווקא היה יותר גרוע, כי בכהונה האחרונה היה ברור שאין כהונות נוספות ואז אפשר לעשות מה שרוצים -- ממילא לא תבחר שוב. 

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הוא יעשה מה שהוא רוצה בקדנציה השניה הוא מחרבן על הסיכוי של המפלגה שלו לנצח שוב. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טעון די גרוע. אם עד כדי כך לא סומכים על ההנהגה הנבחרת, אז עוד יותר חשוב להגביל את מספר הקדנציות.

כי מה שמצטייר פה זה תפיסה די מעוותת - אם מישהו יהיה ראש ממשלה 100 שנה, הוא לא יזיק, אבל רק אם יגבילו אותו ל8 שנים - ואי ואי ואי

עריכה: ביבז באמת הולך על סיפוח? למה? הרי הוא לא מאמין בזה מן הסתם. יש מישהו שלא מחכה למשיח ויכול להסביר לי מה יצא לי מזה?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורבן האחרון לשיטת ה"מידתיות" וה"סבירות"

https://rotter.net/forum/scoops1/630465.shtml

להוציא צו הריסה לבית של מחבל רוצח, אחרי תיק חקירה ארוך ומסועף, זה עם טיימר, אם הצו יצא 5 חודשים לאחר הפיגוע, לא תקין אליבא דבג"צ.

כמובן שהמערכת הרנדומלית זרקה את ברון כאחת משלושת השופטים, למי שלא מכיר את הנפשות הפועלות, ברון היא אולטרא אקטיביסטית "ליברלית" (כלומר שמאל קיצוני) שבמקרה שכלה את בנה בפיגוע.

מאותה סיבה במקריות מוחלטת מערכת השיבוץ הרנדומלית שמה אותה כמעט בכל דיון שקשור במחבלים, כולל הדיונים על "יום הזיכרון האלטרנטיבי". כי ככה מנטרלים מראש ביקורת על הפסקי דין שלה, מי יגיד לה אחרת? היא איבדה בן לטרור!

ואהבתי את הלוגיקה - צו הריסה אחרי 5 חודשים פוגע בתכלית ההרתעה, אבל ביטול ההריסה לחלוטין לא.

מה שנקרא, אין לי כסף לעוגה אז לא קניתי גם לחם.

לפני 18 דקות, יבגניפ כתב:

עריכה: ביבז באמת הולך על סיפוח? למה? הרי הוא לא מאמין בזה מן הסתם. יש מישהו שלא מחכה למשיח ויכול להסביר לי מה יצא לי מזה?

אם באמת היית רוצה תשובה הייתי מפנק אותך בתשובה מוסברת

אבל אתה לא, אתה רוצה לזרוק שאלה לאוויר בשביל שהחברים שלך יגידו "נכון, נכון, למה?"

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

ראיתם את שר החקלאות החדש בישראל אתמול?

"לא באנו להתחרות בברלין".

נכון, באנו לסבול ממחסורים במוצרי צריכה בסיסיים כדי שחברים שלו יוכלו להמשיך לחגוג על הציבור. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתי.

אם כבר חזרנו לחיים פה - מישהו מבין מה מספחים ולמה?

המתנחלים, מסתבר, מתנגדים לפחות בחלקם לתכנית טראמפ. בסופש קראתי טור דיעה של אחד מהם במעריב, שהסביר שזו בעצם דרך ערמומית לכפות פה מדינה פלסטינאית.

השמאל מן הסתם גם נגד.

גנרלים ומשרד החוץ מדליפים לתקשורת שאין להם מושג מה ביבז עושה ואיך לתמוך ב״הסברה״ (המושג הכי ריק מתוכן שיש לא?) כלפי חוץ.

אז מי בעד? ולמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהבן אדם 13 שנה ראש ממשלה ורוצה להשאיר חותם כלשהו.

כל ההישגים בכלכלה שהוא טוען שבזכותו דיי נמחקו במשבר הנוכחי ויש לו בערך שנה לבוא עם משהו שייזכר לשנים קדימה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, יבגניפ כתב:

פספסתי.

אם כבר חזרנו לחיים פה - מישהו מבין מה מספחים ולמה?

המתנחלים, מסתבר, מתנגדים לפחות בחלקם לתכנית טראמפ. בסופש קראתי טור דיעה של אחד מהם במעריב, שהסביר שזו בעצם דרך ערמומית לכפות פה מדינה פלסטינאית.

השמאל מן הסתם גם נגד.

גנרלים ומשרד החוץ מדליפים לתקשורת שאין להם מושג מה ביבז עושה ואיך לתמוך ב״הסברה״ (המושג הכי ריק מתוכן שיש לא?) כלפי חוץ.

אז מי בעד? ולמה?

ביבי עושה כאן מהלך הצהרתי, נטול עשייה ממשית, אבל שעדיין יכול להדהד, בלי שצריך להזיז פלוגה או קראוון או אוהל מהמקום. אין פה שום התחייבות לשומדבר ארוך טווח או מהותי. לא מתחייב לסיפוח השטחים או מדינה פלסטינית או ההפך.

מעולה.

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהוא הצהרתי זה נכון, 

אבל יש לו להבנתי משמעויות משפטיות במיוחד עבור מי שגר שם. 

נכון להיום כל מי שגר ביו"ש מתנהל למעשה תחת המפקד הצבאי, רישום קרקע- במנהל האזרחי, רוצה לסגור מרפסת? מנהל האזרחי, וכו' וכו'. 
סיפוח למעשה יחיל את החוק הישראלי על אותם יישובים, והם כבר לא יהיו כפופים לצבא על גרורותיו, בדיוק כמו בתל אביב או כל מקום אחר. 

ולזה כן יש משמעות מעשית. 

(לא שאני חושב שיהיה סיפוח, אולי ביבי כן יעשה את זה, אבל בג"ץ לא ימהר לדון בעתירות, יחכה שנתיים שלוש (חוק ההסדרה מישהו?) ואז יפסוק באיזו עילה מקושקשת שהממשלה לא יכולה לעשות זה ,בלי לטרוח לנמק משפטית). 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו נחמד לצהריים:

קבוצת פייסבוק בשם ״נתניהו כולנו איתך״.

מישהי מעלה פוסט עם מה שנראה כמו תמונה של בריטני ספירס, וציטוט מיוחס לאיזו שחקנית תל אביבית על הכיבוש.

כמעט 700 תגובות, כולל התייחסויות לתמונה, איחולי אונס על ידי אריתראים ומה לא.

סך הכל שיח פוליטי בריא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, RK כתב:

תיכנס לאתרים  של המחנה שלך, תראה איחולי רצח לנתניהו ולמשפחה שלו גם כן. so?

תכיר את זלאד, זה חבר של ולאד, הוא בעצם ראשי תיבות - זלא"ד, או במילים אחרות "זה לא אותו דבר".

או לכל היותר גלגול עיניים "זה גם לא בסדר"

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...