Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 27 דקות, nev כתב:

ברור שאני נגדה מהסיבות שלי. קוראים לזה אידיאולוגיה. אני עדיין מחכה לסיבות שאתה בעדה מעבר לרק לא ביבי.

אידאולוגיה. 

סיבות נתנו לך מספיק.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4596

• SlowRide

4417

• פינדר

3467

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

הבעיה היא לא עם העברת כסף בעייני. אלא בזה שמהחרדים זה לא יחזור אלי אף פעם.

אני מת על הנאיביות שלך שמהערבים זה יחזור. חביבי בסבירות גבוהה כל אחד שם שמצליח לנצל את התקציב הופך לשונא משודרג שלך. ואלה יכולים להסב יותר נזק מפלאח עם פלאייר ויום רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

מצדי שימשיכו לרפד את הכיסים, רק שיסתמו את הפה ולא יפריעו כשהמשטרה עוברת שם בית בית, מחרימה כלי נשק ועוצרת אנשים. מה שעד עכשיו לא ממש טרחו לעשות כי לאף אחד לא היה אכפת.

קראתי את זה 3 פעמים, ואני עדיין לא תופס.

אתה באמת בעד לחלק כסף לאזרחים במדינה, כדי שיואילו בטובם לא להפריע לפעילות השוטפת, ההכרחית, והמצילת חיים של המשטרה?

לאן אנחנו עוד נתדרדר?!

עריכה אחרונה על ידי - XM -

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, nev כתב:

עדיין לא ראיתי אחת.

1- לא סיבה אבל תגובה למשהו קודם שכתבת, מסתבר שעוזבי לא קיבלה מיליארדים ולא כלום, אלא התקפלה.

2- חובבי דף המסרים של הליכוד אוהבים לדקלם "50 מיליארד 50 מיליארד". בדקת מה היה קודם? בדקת מה אותם 50 מיליארד כוללים? על כמה זמן זה? במה זה תלוי?

עבאס לא קיבל לחשבון הבנק שלו 50 מיליארד שקלים, ולמעשה אף אחד לא קיבל. מדובר על היקף תקצוב לתכניות שעתידות להיפרש על פני עשור בכל תחום- תשתיות, חינוך, מלחמה בפשיעה, פיתוח עירוני, קידום הרשויות המקומיות, תשתיות משלימות (נסעת פעם בכביש 65? ידעת שחלק מהתקצוב הזה, לדוגמה, הוא סלילה מחדש של מקטעים בו? שומו שמים, נוסעים שם יהודים כשרים! מישהו סיפר לעבאס?? ומה עם זה שחלק מהתקצוב זה מתווסף, רחמנא לצלן, למשטרת ישראל?!$!@?%), התקצוב נעשה באופן שוטף ע"י משרדי הממשלה בהתאם לצרכי הפרויקטים שיוצאים לפועל.

אה, ועל הדרך, אותם הסעיפים בדיוק (מינוס 2 סעיפים שנוגעים לאוכלוסיה הדרוזית והאוכלוסיה הבדואית) תוקצבו ב 30 מיליארד ש"ח ע"י הממשלה הקודמת.

אז בא לך להמשיך לזעוק שוד ושבר למרות שלא קרה פה כלום?

*החרדים ממש לא קיבלו מיליארד שקלים בשנה, למעט קצבאות ישירות מקופת המדינה צריך גם לספור מס הכנסה שלילי/העלמת מס כי המגזר הזה חי בשחור/פריון עבודה נמוך בצורה מטמטמת ושאר גורמים לאי הכנסה ממיסים ביחס לשאר המגזרים (כן, אפילו ביחס למגזר הערבי. במגזר החרדי פריון העבודה נמוך מהמגזר הערבי במעל 15%.)

מפה לשם, המגזר החרדי עולה למדינה לפי ההערכות הנמוכות ביותר כ 20 מיליארד שקלים בשנה (הגבוהות מדברות על 35-37.)

כן. לא 50 מיליארד ב 10 שנים, אלא 20 בשנה. ול 20 בשנה האלו גם אין תועלת.

ועכשיו נעבור לסיבות שקל יותר להבין כי הן ברורות כשמש וקל למנות אותן:

3- משרד אוצר מתפקד שמכסה את הגרעון ולא חופר בור עמוק יותר (אין לך מושג כמה מצבנו טוב כרגע ביחס לשאר העולם בכל נושא עליות מחירים ואינפלציה משתוללת)

4- שקט. שמת לב שלא מפחידים אותנו יותר בטלויזיה והתקשורת על בסיס יומי? שמת לב שאיראן היא לא מרכז השיח הציבורי ולא נוכחת בכל נאום ממשלתי? שמת לב שאף פוליטיקאי לא רץ להצטלם עם מטוסים מלאי חיסונים ושאר זוטות? שאף אחד לא מנסה לצייר עצמו כמושיע יחיד סגולה? פרקטיקת ה "רק אני יכול" שאפיינה את קברניטי הממשלה הקודמת כבר לא כאן. ואישית, זה משהו שאני מוכן לשלם עליו.

5- כל דבר ודבר שמתן כהנא עשה ועושה. מדהים, לא פחות. התחלת פירוק מונופול הכשרות, טיפול בסיאוב הבלתי נסבל של המשרד לשירותי דת, סיום שיטת הג'ובים ברשויות המקומיות, הנגשת שירותי דת ומודרניזציה של המשרד

6- רשות המיסים התעוררה (זה טכנית שייך לאוצר- אבל הפעילות שם היא תיאום של כמה גורמים בממשלה), בשנה האחרונה נערכו יותר פשיטות מב 4 השנים הקודמות גם יחד. ומה תגיד על זה- חלק נכבד מהפשיטות הוא בדיוק במקומות מהם נמנעו בעבר, המגזר הערבי. יש לך מושג כמה רכבי יוקרה הוחרמו שם בשנה החולפת?

7- כבר כתבו את זה, אבל התעלמת באלגנטיות אז אעלה את זה שוב כי החשיבות של זה לא תסולא בפז: ביטול מת"י , סטנדרטיזציה עם המערב (תקני CE למשל), הסרת הרבה ביורוקרטיה וחסמי יבוא. הבשורה פה היא גם עבור היבואן הפרטי, אבל כמובן גם עבור מוצרי צריכה

8- הידוק יחסים שלא ראינו באיזורינו כבר עשורים עם השכנים. כן, הסכמי אברהם זה נחמד, אבל דובאי מעולם לא היו אויבים שלנו ולא חולקים איתנו גבול. ירדן ומצרים מצד שני? מהותיים לכל דבר שקורה פה באיזור (זה לא יתן לנו יעד חדש ומגניב לטוס אליו, זה כן ישפר פה את הבטחון של כולנו.)

אני יכול להמשיך לכתוב, אבל את דעתך זה לא ישנה- וסביר להניח שבעוד 2 עמודים בדיוק תמשיך לזעוק "50 מיליארד 50 מיליארד". לא יודע למה טרחתי עם הפוסט הארוך הזה, האמת.

• אהבתי 4
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, פינדר כתב:

בזה שהיא לא מנוהלת על ידי ראש ממשלה שנאשם בשחיתות, ששם את השרידות הפוליטית שלו ושל משפחתו לפני הכל, מסית ומפלג ומנהיג מפלגה של לקקנים שנבחרים רק לפי נאמנותם למנהיג.

קצת מצחיק הסרט שאתה חי בו.

רבין קרא למתיישבי רמת הגולן ”פרופלורים”, ולאנשי הגוש האמוני ”סרטן בליבה של הדמוקרטיה”, עם כל הכבוד לביבי הוא לא אמר דברים כאלה.

למה רבין נהפך למשיח, וביבי למסית ומפלג?

לפיד מרענן כל מערכת בחירות את המפלגה ומוציא כאלה שלא ישרו קו, שלא לדבר על ליברמן... 

בליכוד מועמדים לפחות נבחרים ברובם ע’’י פריימריז דמוקרטי,

אז איזו מפלגה בדיוק היא מפלגת לקקנים שנבחרים ע’’פ נאמנותם למנהיג?

הנכונות של בנט ולפיד לתחזק את הממשלה הכי סחיטה בהיסטוריה, זה לא לשים את השרידות הפוליטית לפני הכל?

רק כדי להבהיר, אני לא חושב שביבי יותר טוב, אני חושב שכל מי שמגיע לעמדה כזו מתנהג בגדול אותו דבר, לכתוב הוא כך והוא לא זה שטות.

• אהבתי 1

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

אין שום קשר אידאולוגי בין החרדים לליכוד. למרות שאני לא בטוח מה האידיאולוגיה של הליכוד בכלל ואם יש.

עזוב, אתה נגד הממשלה הזו מהסיבות שלך. ברור שהיא לא ממשלת החלומות של אף אחד. אבל כבר כתבו למה בהנתן האלטרנטיבה היא הרע במיעוטו. אפילו רק זה שאני לא צריך לשמוע את ביבי מסביר לי איך הוא הציל אותי מהקורונה ואיזה בסטי של פוטין הוא כבר מספיק.

ממשלה שלא יכולה לקדם שום דבר כי אין לה רוב,

היא הרע במיעוטו?

השתגענו?!

שיפסיקו לאיים עלינו מבחירות,

לממשלה אין רוב בכנסת וכנראה גם בציבור.

אפשר לפרוש בכבוד.

האינטרס של כולנו אמור להיות שהממשלה תוכל לתפקד כמו שצריך.

בנתיים זה לא המצב.

כל טמבל הוא מלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, avi 1234 כתב:

לממשלה אין רוב בכנסת

אם זה היה נכון היא לא הייתה קיימת כבר. 

נתניהו וישראל כץ צריכים לשבת בכלא רק על זה שסירבו להעביר תקציב מסיבות פוליטיות, הנזק שזה עשה - בכל המישורים (כולל בטחוני, מימוש תר"ש תנופה) - הוא עצום. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, nev כתב:

סוף סוף תגובה מנומקת. למותר לציין שרובה ככולה לא קשורה למציאות אבל לפחות זה יותר מ"רק לא ביבי".

אל תציין, תסביר ותנמק כמו שאתה מצפה מאחרים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא רציתי להאריך על התגובה הארוכה. בקצרה:

1. ועוד איך קיבלה. פשוט תפסיק להקשיב למסרים המדוקלמים של לפיד ותקשיב לסביבה שלה.

2. עובדתית הכסף הנ"ל נחתם בהסכמים הקואליציוניים ומועבר. תסובב את זה איך שאתה רוצה. מדובר כמובן על כסף מעבר לבסיס שכל רשות רגילה מקבלת.

3. אני לא יודע מה איתך - החשבון שלי בסופר עלה בלפחות 30%. בתקשורת? שקט. לפני 10 שנים יצאו לרחובות על 20 אג' עליה במחירי הקוטג. איפה כולם עכשיו?

אה, שכחתי זו הממשלה הנכונה.

4. מתחלק ל2:

4א. קבירת ראש בחול זה לא פתרון. בינתיים מתבשל לך הסכם שהולך לאיים אסטרטגית על מדינת ישראל בעכשרות השנים הקרובות. זה שטומנים את הראש בחול לא אומר שהאויב לא פועל.

4ב. עיין 3. כשהממשלה הנכונה בשלטון הכל בסדר. אין כותרת "משבר", "מחדל", "קטסטרופה". הכל מצויין. חכה שתעלה ממשלת ימין וכבר ידאגו להזריק לך את זה חזרה לוריד.

5. מתנגד הדת הגדול תומך בכהנא. ממש מפתיע. לבן אדם יש תסמונת משיחית (תקרא מה הוא כותב, הוא בטוח שהוא מציל את המדינה במו ידיו) והצליח להקים עליו את כל הרבנים מכל הזרמים (ממש לא רק חרדים), אנשי מקצוע ודתיים באופן כללי. הבן אדם הזה הוא בכיה לדורות. אגב, איפה בדיוק היועצים המשפטיים כשהוא עושה מה שמתחשק לו בלי שמץ של ביסוס חוקי?

ובכלל - איפה היועצים המשפטיים? בזמנו על כל גירוד באף מנדלבליט קפץ על "הרס הדמוקרטיה". איפםה הוא עכשיו כשקונים קולות בכסף?

6-7. האמת שפחות מכיר את התחום. אני כן יכול לומר שמה שקשור למחיקת החקלאים ומוצרי היסוד בארץ הוא בכיה לדורות.

8. אנחנו חיים באותה פלנטה? על איזה הידוק יחסים אתה מדבר? מדינת בובות כמו ירדן מחלקת לנו הוראות ולזה אתה קורא הידוק יחסים?

אגב,  במשך שנים מכרו לנו את הלוקש של "בידוד מדיני". ברגע שנתניהו (ואני ממש לא מתומכיו הגדולים) במו ידיו התחיל לשבור את הגוש הערבי שעמד מאחורי הפלסטינים פתאום זה לא חשוב?

צביעות בהתגלמותה.

אתה יודע מה - את כל זה עוד הייתי בולע, או לפחות מכנה "לגיטימי" אם היה רוב בעם לממשלה. זה לא המצב וזו החרפה הגדולה.

עריכה אחרונה על ידי nev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Pika007 כתב:

(אין לך מושג כמה מצבנו טוב כרגע ביחס לשאר העולם בכל נושא עליות מחירים ואינפלציה משתוללת)

Be Quiet Season 5 GIF by Friends

תוריד תוריד ציפיות. וגם זה שאומרים X לא אומר שהאינפלציה באמת X.

לפני 12 דקות, nev כתב:

איפה כולם עכשיו?

אה, שכחתי זו הממשלה הנכונה.

לא יודע איך להסביר לך את זה. גם בחול המחירים עלו בצורה מטורפת, ואף אחד לא יצא לרחובות.... כנראה זה גם כי בנט ולא ביבי.

לפני 7 שעות, - XM - כתב:

בליכוד מועמדים לפחות נבחרים ברובם ע’’י פריימריז דמוקרטי,

אז איזו מפלגה בדיוק היא מפלגת לקקנים שנבחרים ע’’פ נאמנותם למנהיג?

בגלל זה אנחנו כמובן רואים, שבליכוד אין לקקנים שנאמנים רק לביבי. כי לאורך השנים ביביס קידם ריבוי דעות בליכוד.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, nev כתב:

סוף סוף תגובה מנומקת. למותר לציין שרובה ככולה לא קשורה למציאות אבל לפחות זה יותר מ"רק לא ביבי"

התגובות שלך לא חורגות מ'אני לא אוהב את הממשלה הנוכחית כי ככה'. אני לא יודע למה אתה חושב שיש בזה יותר אידאולוגיה או בסיס 'קשור למציאות'. 

גם בלי הפן האישי והסלידה שלי מביבי בשנים האחרונות, ובהתחשב בזה שביבי היום זה חרדים ובן גביר, להיות נגדו זו גם אחלה אידיאולוגיה. גם אם היא לא נראית לך. וגם אם החלופה לא אידיאלית.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מרוצים חלקית מהתיפקוד. זה ה"בעד"

נשמע שאתה רוצה לשמוע את אותה ההערצה שיש לאחרים לממשלה ברשות ביבי. אבל זה לא המצב. לא עפים פה על השילוב הזה, על הבלאגן. אבל כן מרוצים מכול מיני צעדים שפירטו.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...