Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אני אחרי ראיון "ארוך" אחד איתה הבנתי שאין מה לדבר עם הבן אדם הזה. אז ממש לא הופתעתי כשהיא זאת שפרשה.

לפני שעה, yd b-4 כתב:

אין יותר ג'ונגל אין יותר בניה בלי חשבון ובלי היתר

רק מה, תספק להם את האופציה להרחיב את הישובים שלהם.

• רעיון טוב! 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4600

• SlowRide

4420

• פינדר

3472

• m3x7r3m3

2926

לפני 4 שעות, farkash7 כתב:

בחור יהודי צעיר ששרף משפחה פלסטינית בכפר הוא מחבל? או שלא כי המניע הוא נקמה?

לא. הוא פושע וישפט ככזה.

לפני 3 שעות, MiniMiz3r כתב:

קודם כל, בהנתן שטרור הוא, לפי הגדרה, הפעלת אלימות כלפי אזרחים, הרי שזריקת אבנים על שוטרים לא יכולה להיות טרור ולכן מי שזורק אבנים לא יכול להיות מחבל.

שנית, בדוגמה שלך אין הגיון כי אתה לא מגדיר מה זה "מחבל" ואין כזאת הגדרה גם בחוק. בסופו של דבר, "מחבלים" נשפטים על סעיפי אישום "רגילים" (רצח, רצח בנסיבות מחמירות וכו'), בדיוק כמו מי שרוצח את אשתו.

לא.נכון.

טרור היא פעולת אויב שמטרתה להחליש\למוטט את המדינה. זו צורה אחרת של פעולה צבאית ונידונה לפי חוקי מלחמה ולא לפי חוקים אזרחיים.

היות שאכן מופנה כלפי אזרחים בד"כ (אתה באמת לא קורא לפיגועים מול חיילי צה"ל טרור?! ) אז אין להם גם את ההנחות של שבויי מלחמה וכדו'.

לא סתם הבאתי את ההשוואה בין מחבל לבין אדם שרוצח את אשתו. על פניו שניהם עשו אותה פעולה, המניע הוא ההבדל.

ממילא נגזר מתוך זה המענה - את המחבל אתה מחסל.נקודה. תעשה כמו שצריך ותקבל צל"ש.

את הרוצח אתה תנסה לעצור בדרך המינימלית, שאכן יכולה להגיע עד להרוג אותו במקרה שמסכן מישהו אחר, ולהביא אותו למשפט במערכת הפלילית.

זה הבדל כל כך פשוט שאיפהשהו הלך לאיבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, yd b-4 כתב:

כל הכבוד לרינא זועבי.

לי אישית היא התירה ספק אחד. האמנתי באמת ובתמים שיש ערבים שאפשר לעשות איתם עסקים, רווחה-השכלה-רמת חיים גבוהה  תמורת שקט.

לא מושלם אבל פחות גרוע...

אבל היא וההפגנות באוני' ת"א עם דגלי הרשות הכניסו לי טוב לראש.  הם לא רוצים אותנו כאן נקודה פסיק נקודה.

הם בעלי הבית ולא משנה כמה תארים יש להם וכמה כסף הם קיבלו מהמדינה. הם רוצים את מדינת פלשתין ואותנו לים.

בקיצור לו אני הייתי יושב על ההגאים עושה סיבוב 180 מעלות. אכיפה קשה מאוד על כל המגזר (כמובן על מעשים לא חוקיים- מי שנוהג על פי החוק מצידי שיתנו לו צלש). אין יותר ג'ונגל אין יותר בניה בלי חשבון ובלי היתר ואין נשק ברחובות.

שנה שנתיים יהיה כאן הרבה עשן, בסוף הכח יעשה את שלו.

image.thumb.png.40e31f51b88e8df16f935fa57f676639.png

היא רק אחת, אתה צריך להסתכל על התמונה הכוללת.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001412510

בתכלס כנראה רוב מהרשויות בארץ עובדות בדיוק כמו החמאס בעזה.
אתה מזרים להם כספים לפיתוח ולטובת האזרחים , אבל מסיבות רבות ומגוונות הכסף נשאר למעלה,
בעזה זה הולך לוילות של ראשי החמאס ולבניית מנהרות ובארץ אין פיתוח של כבישים /ביוב/גינון ציבורי.
ולא משנה כמה כסף תישפך שם , הוא לא יחלחל למטה.

ואז אתה מקבל מה שאתה מקבל,   היא תמשיך לכתוב שיהודים מדכאים את העם שלה,
תמשיך להאשים אותנו.
אבל בפועל זאת המנטליות שלהם, אפשר להסתכל מסביב , לבנון, מצרים , עזה , הרשות הפלסטינית.
זה רק הם שמדכאים את העם, רק המנהיגים שלהם מושחתים. 

טוב, גם אצלנו יש מנהיגים מושחתים , אבל לא ברמה כזאת. 

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

אני לא יודע מה הפלשתינים או המוסלמים בכלל, צריכים לעבור כדי להתחיל לחשוב בצורה דמוקרטית.

אולי עוד כמה עשרות/מאות שנים, כרגע זה פשוט לא עובד.

מה שמגוחך הוא, שבמקום לדבר ”בשפה” שלהם, אנחנו מדברים איתם ”בשפה” שלנו. וזה חוזר אלינו כבומרנג כבר עשרות שנים.

עריכה אחרונה על ידי - XM -
  • רעיון טוב! 2

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 18.5.2022 בשעה 15:10, m3x7r3m3 כתב:

אם תביא את הנתונים ואת הטענה באופן מסודר יהיה אפשר להתייחס אליהם

כבר יומיים אני מחפש את הכתבה הזאת ולא מוצא. אבל היד פתוח והפנקס רושמת, אתה תקבל נתונים.

לפני 13 שעות, David32 כתב:

רק מה, תספק להם את האופציה להרחיב את הישובים שלהם.

את זה המדינה עושה ומשקיעה לא מעט, רק שהם מתנגדים לכל התוכניות האלה. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, farkash7 כתב:

האמת שאין לי בעיה אם הכו אנשים שזרקו אבנים על שוטרים גם אם הם נשאו ארון וגם אם זה טוב לBDS.
השאלה איך בנאדם עם ארון על הכתף מתכופף, מרים וזורק אבן.

מרים אבן, זורק, רץ להתחבא מאחורי הארון.
ההודעה שלך זה פשוט עוד שקר שהם מפרסמים כדי להגיד שהם לא היו אלימים בהלוויה, והיהודים אוכלים את זה בכפית.

מה שמחזיר אותי לתגובה השנייה שלך, ערביה מפילה את הממשלה ואתה מאשים את הימין.
אם הייתם כל כך יציבים, מגובשים ומאוחדים איך זה שמתקרבים לבחירות? הפרישה של סילמן לא הפילה אתכם, זועבי כן.
החלום של לפיד להיות ראש ממשלה יתרחק עוד קצת.. לא נורא.

עריכה:
ציטוט של לפיד ב-YNET : "יש כוחות גדולים - ואפלים - שנאבקים בנו.".

טוב שלא אמר "היהודים האלה עם הכיפות רוצים לגנוב לנו את הכסף". יש אנשים עם דעות שונות משלך זה לא אומר שהם אפלים ולא שהם יפילו את המדינה. אני לא מסכים עם הדעות של חברי העבודה ומרצ אז מה זה שאומר שהם אנשים רעים שרק רוצים לפגוע בי?
חתיכת לוזר אנטי דמוקרטי שאפילו לא מעז לעשות פריימריז אצלו במפלגה.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, בלי להעליב, אבל אתה מסוגל לנסח תגובה על משהו שקשור לפוליטיקה שבה העולם זה לא יהודים במחבוא בגטו מחד וקוזאקים נאצים אנטישמיים מחבלים מצד שני?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, nev כתב:

לא.נכון.

טרור היא פעולת אויב שמטרתה להחליש\למוטט את המדינה. זו צורה אחרת של פעולה צבאית ונידונה לפי חוקי מלחמה ולא לפי חוקים אזרחיים.

היות שאכן מופנה כלפי אזרחים בד"כ (אתה באמת לא קורא לפיגועים מול חיילי צה"ל טרור?! ) אז אין להם גם את ההנחות של שבויי מלחמה וכדו'.

הגדרה מעניינת. בעצם לשיטתך ישראל מעולם לא הייתה במלחמה, אלא תמיד סבלה מפעולות טרור של האויבים שלנו, כמו פיגוע יום כיפור, פיגוע ששת הימים, פיגוע שלום הגליל... לפי ההגדרה הזאת מסתבר שגם אנחנו בעצמנו טרוריסטים.

הנה, אני ארדד את זה למשהו שתוכל להבין:

אלימות כלפי אזרחים => טרור

אלימות כלפי צבא => לחימה

זריקת אבנים על חיילים => הפרת סדר

• רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות גמורות + מכבסת מילים. אתה באמת קורא למחבל בזוי שמבצע פיגוע נגד לוחמי צה"ל "לוחם"?

לגבי הקשקוש שלך לגבי המלחמות - ההבדל הפשוט הוא כמובן שכאן עומדת מדינה מול מדינה וכאן לא. זה הכל.

אלו הבדלים בסיסיים מאוד שאי ההבנה שלהם מובילה לחוסר אונים, רוח לחימה והבנה של האויב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, nev כתב:

שטויות גמורות + מכבסת מילים. אתה באמת קורא למחבל בזוי שמבצע פיגוע נגד לוחמי צה"ל "לוחם"?

מתי הוא הופך להיות לוחם? עם מדים של צבא?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, nev כתב:

לגבי הקשקוש שלך לגבי המלחמות - ההבדל הפשוט הוא כמובן שכאן עומדת מדינה מול מדינה וכאן לא. זה הכל.

אלו הבדלים בסיסיים מאוד שאי ההבנה שלהם מובילה לחוסר אונים, רוח לחימה והבנה של האויב.

אם יש לו נשק והוא חלק מארגון צבאי/פרא-צבאי, כן, הוא לוחם. איזה חלק מהמילה בת 4 אותיות הזאת לא מסתדר לך בראש?

נ.ב. אשמח לדעת נגד איזו מדינה ישראל נלחמה כשהיא פלשה ללבנון (רמז: לא לבנון).

בקיצור, כשתגדל תבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, יובל .מ. כתב:

מצטער, פעם הבאה אנסה להשתמש במילים גבוהות ולבלבל את השכל כמו שאתם עושים פה מאשר להסתכל למציאות בעיניים.

עוד קצת רגשי נחיתות. מאיפה כל זה בא? גם מי זה 'אתם'? 

לפני 26 דקות, nev כתב:

יבגני - אתה מוכן להכיר בזה שיש אויב שרוצה למחוק אותך ולא מדבר בשפה\ערכים\הגיון שלך? 

אתה כן מדבר בערכים וההגיון שלי? אם לשפוט לפי השרשורים פה - הפער בינינו אדיר. ועדיין, מסתדרים איכשהו.

נ.ב טרור היא אלימות להשגת מטרות פוליטיות. גם חרדים יכולים להפעיל טרור ןזה אכן קורה לפעמים. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תוהה אם לדמוקרטיה שנהוגה עכשיו יש עתיד במיוחד במדינות מאוד רגישות להישרדות כמו שלנו. אולי צריך לשנות פורמט, ליצור איזו מערכת ניקוד למשקל קול מול פרמטרים מסויימים.  

לא הגיוני, שקבוצות אנטי-דמוקרטיות שההצבעה שם היא הכי לא דמוקרטית: מה החליט הרב בשביל כולם או מה החליטה החמולה יקבלו משקל אחיד.

לא הגיוני, שקבוצות שמהוות נטל כלכלי ינהלו את הכספים של אותה השכבה שמכניסה אותם לקופת המדינה, וכל זה בזלזול והתנהגות שהיא הכי לא חושבת על ה״כלל״.

בסוף המדינה הזו מרגישה על זמן שאול בגלל המשוואה הרגישה שבא היא צריכה להתקיים.

הערבים מבזבים זמן עלינו, יש כוח הרבה יותר חזק מהם שיפרק את המדינה הזו מבפנים בלי אף סכין או כדור…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...