Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

https://fb.watch/6hHEUPyBgj/
בהמשך למה שרשמתי לפני כמה עמודים על הדיון בראשות תמר זנדברג שהוציאה את כולם:

חבר כנסת מהימין מדבר, מוחאים לו כפיים בזלזול באמצע הדיבור כולל חברי כנסת ערבים תומכי טרור, אף אחד לא מנסה להוציא אותם החוצה. בטח כשכל הדיון המסריח הזה מדבר על פאקינג אפרטהייד שאם קיים הוא יותר נגד יהודים מאשר ערבים.

השמאל בישראל לא רק לוזר, אלא גם שונא חופש, שונא ליברליזם, חשוך, גזעני ואנטישמי.

ובתור מצביע ימינה, כל דקה שהממשלה הזאת קיימת וכל התומכי טרור כמו מוסי רז וחברי הכנסת הערבים, או לחילופין אנשים הזויים שמכנים את היהודים נאצים כמו יאיר גולן נמצאים בממשלה זה בושה לבנט ובושה לכל אחד מחברי הכנסת של ימינה/תקווה חדשה/ישראל ביתנו.
אשכרה מעדיף את מירי רקב בממשלה מאשר האנשים הבזויים האלה.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4563

• SlowRide

4311

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

חברך לימין אריה דרעי צלצל לספר שהוא דאג שלא תהיה תשתית אינטרנט מהיר בבניינים חדשים שיועדו לחרדים כדי שהם ישארו מחוברים למסורת. כמה זה בליברליזם מ1 עד 10?

אתה באותה הנשימה מתייחס לשמאל כ-"גזעני ואנטישמי" ואז כועס על יאיר גולן (שלא כינה את "היהודים". בוא נדייק, בבקשה. כל "היהודים" אפילו לא חיים בישראל. יש עוד כמה בחול), שזה משעשע. ובכלליות המנהג הימני החביב הזה (אני באמת הייתי שמח לדעת מי המציא אותו) להאשים את השמאל ב"חוסר ליברליות" הוא מקסים בנאיביות שלו. בסדר. השמאל לא ליברלי. למזלך, יש לך ליברלים גדולים שתוכל להצביע להם בפעם הבאה - מירי רגב, אריה דרעי, משה גפני וכמובן בצאצל סמוטריץ' ואיתר בן גביר. הם יביאו אור לכולנו.

נ.ב. אם כבר ערכתי, אז אתה עושה שתי טעויות ימין קלסיות. אחת היא שאתה חושב שאם השמאלנים רוצים להסתדר עם הערבים זה אומר שהערבים הם שמאל. זה כמובן לא נכון. השנייה - והיא יותר עצובה - מדינה על טהרת הימין בלבד שלך, בלי אנשים "חשוכים" כמו מוסי רז לא תשרוד יום. אתה יכול לחזור למשפט הראשון כדי להבין לבד למה 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איך אפשר להעדיף את מירי רגב על משהו? בכל תפקיד שהיא תהיה היא תהרוס משהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, יבגניפ כתב:

חברך לימין אריה דרעי צלצל לספר שהוא דאג שלא תהיה תשתית אינטרנט מהיר בבניינים חדשים שיועדו לחרדים כדי שהם ישארו מחוברים למסורת. כמה זה בליברליזם מ1 עד 10?

אתה באותה הנשימה מתייחס לשמאל כ-"גזעני ואנטישמי" ואז כועס על יאיר גולן (שלא כינה את "היהודים". בוא נדייק, בבקשה. כל "היהודים" אפילו לא חיים בישראל. יש עוד כמה בחול), שזה משעשע. ובכלליות המנהג הימני החביב הזה (אני באמת הייתי שמח לדעת מי המציא אותו) להאשים את השמאל ב"חוסר ליברליות" הוא מקסים בנאיביות שלו. בסדר. השמאל לא ליברלי. למזלך, יש לך ליברלים גדולים שתוכל להצביע להם בפעם הבאה - מירי רגב, אריה דרעי, משה גפני וכמובן בצאצל סמוטריץ' ואיתר בן גביר. הם יביאו אור לכולנו.

נ.ב. אם כבר ערכתי, אז אתה עושה שתי טעויות ימין קלסיות. אחת היא שאתה חושב שאם השמאלנים רוצים להסתדר עם הערבים זה אומר שהערבים הם שמאל. זה כמובן לא נכון. השנייה - והיא יותר עצובה - מדינה על טהרת הימין בלבד שלך, בלי אנשים "חשוכים" כמו מוסי רז לא תשרוד יום. אתה יכול לחזור למשפט הראשון כדי להבין לבד למה 

1. ברור שאני לא חושב שאריה דרעי וחבריו ליברלים, אבל הם לפחות לא מציגים את עצמם ככאלה.
2. יאיר גולן וחבריו גזעניים כלפי יהודים. הם מעדיפים את הביטחון של מסתננים שתוקפים יהודיות ומחבלים שתוקפים יהודים בכל מקום בארץ על פני הביטחון של יבגני ומשפחתו. אם אתה לא מבין את זה ותמים אל תחשוב שאני טיפש שאחשוב אחרת.
3. מה הקשר? יש לך את זה ביותר פופוליזם?
אני מדבר על זה שחברי כנסת ערבים שתקפו בעבר שוטרים ותמכו בטרור לא נותנים לחבר כנסת לדבר בדיון בכנסת. תיכף תגיד לי שבאמת יש אפרטהייד במדינת ישראל והדיון הזה בכלל רלוונטי.
מדינת ישראל צריכה שמאל אמיתי שגם אם אני לא מסכים עם הדעות שלו עדיין יתמוך ברעיון המדינה הציונית. יש לי המון חברים בעלי דעות שמאל שאין לי בעיה לדבר איתם,  אתה באמת מאמין שמפלגה כמו מרץ הייתה מכריזה על מלחמה בששת הימים?
אפילו העבודה מאבדת כיוון.

ואם זה שכתבתי מירי רקב לא גרמה לך ולslowride להבין מה דעתי על חברי הליכוד... זאת כבר בעיה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

תיכף תגיד לי שבאמת יש אפרטהייד במדינת ישראל

ממה שאני מבין, וממש יש מצב שאני טועה כי אני לא נכנס לזה יותר מדי, זה שהטיעון לאפרטהייד הוא לא בישראל עצמה אלא באיו"ש. 

ושם...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, יובל .מ. כתב:

1. ברור שאני לא חושב שאריה דרעי וחבריו ליברלים, אבל הם לפחות לא מציגים את עצמם ככאלה.

אתה רואה בליברליזם ערך? רואה בעצמך ליברל? אם לא - מה אתה רוצה?

ובין אם כן לבין אם לאו - מי אמר שלליברליזם אין גבולות? הרי אפילו אתה בעצמך מציב אותם, כשאתה מציג את הציפיות שלך מהשמאל.

אפשר גם להיות ליברל וגם לא להיות סובלני לרעיונות מסוימים. באמת. רדו מחיפושי הצביעות האלו.

2. יאיר גולן וחבריו גזעניים כלפי יהודים. הם מעדיפים את הביטחון של מסתננים שתוקפים יהודיות ומחבלים שתוקפים יהודים בכל מקום בארץ על פני הביטחון של יבגני ומשפחתו. אם אתה לא מבין את זה ותמים אל תחשוב שאני טיפש שאחשוב אחרת.

שטויות. יאיר גולן סיכן את החיים שלו בשביל המדינה הזו יותר פעמים מרוב האנשים שהיו אמורים להרכיב את הדרים טים של ביבי ושות' בדרך ל"ממשלת ימין מלא מלא בחזקת מלא" (בערך ל-50% מהם היה יותר חשוב לתרום לבטחון מדינת ישראל בתפילות ולימודי תורה בזמן הזה).

הבן אדם,  בין שאר התפקידים שלו, לחם בלבנון, לחם נגד החיזבאללה, היה קצין אגם של אוגדת איו"ש, נלחם בחומת מגן וכו'. ואתה ממציא סיפורים פה שהוא מעדיף מחבלים, כי מה? כי הוא ביקר *חלק* מהישראלים (שזה, שוב, *חלק* מיהדות העולם), כמו שאתה מבקר *חלק אחר*?

מה?

3. מה הקשר? יש לך את זה ביותר פופוליזם?

לא הבנתי. קשר בין מה למה?

מדינת ישראל צריכה שמאל אמיתי שגם אם אני לא מסכים עם הדעות שלו עדיין יתמוך ברעיון המדינה הציונית. יש לי המון חברים בעלי דעות שמאל שאין לי בעיה לדבר איתם,  אתה באמת מאמין שמפלגה כמו מרץ הייתה מכריזה על מלחמה בששת הימים?

אתה בחרת לתאר את השמאל באופן הבא:

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

זה מה שאתה חושב על החברים שלך?

אני לא יודע אם מרצ היתה מכריזה על מלחמה בששת הימים. אני יודע מה קורה במציאות הנוכחית, ולא רק מבחינה בטחונית.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 23 דקות, יובל .מ. כתב:

ואם זה שכתבתי מירי רקב לא גרמה לך ולslowride להבין מה דעתי על חברי הליכוד... זאת כבר בעיה אחרת.

הבנתי טוב מאד אבל לפחות אותם שמאלנים הזויים לא מסתירים את הכוונות שלהם בניגוד לאנשי ה"ימין" שהם בתכלס שמאל בתוך סוס טרויאני שכתוב עליו "ליכוד".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אתה באמת מאמין שמפלגה כמו מרץ הייתה מכריזה על מלחמה בששת הימים? 

גם הליכוד לא היה מכריז מלחמה בששת הימים. 

וגם לא מכריז על שום דבר אחר. 

אלוף במשיכת זמן, גלגול אחריות והנאה ממנעמי השלטון. 

• אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

איך אפשר להעדיף את מירי רגב על משהו? בכל תפקיד שהיא תהיה היא תהרוס משהו.

צריך לשים אותה להיות השרה לענייני מורשת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יובל .מ. כתב:

אנשים הזויים שמכנים את היהודים נאצים כמו יאיר גולן

יאיר גולן (שעם דעותיו אני לא מסכים כמעט באף נושא) מעולם לא כינה אף יהודי "נאצי".

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, יבגניפ כתב:

שטויות. יאיר גולן סיכן את החיים שלו בשביל המדינה הזו יותר פעמים מרוב האנשים שהיו אמורים להרכיב את הדרים טים של ביבי ושות' בדרך ל"ממשלת ימין מלא מלא בחזקת מלא" (בערך ל-50% מהם היה יותר חשוב לתרום לבטחון מדינת ישראל בתפילות ולימודי תורה בזמן הזה).

הבן אדם,  בין שאר התפקידים שלו, לחם בלבנון, לחם נגד החיזבאללה, היה קצין אגם של אוגדת איו"ש, נלחם בחומת מגן וכו'. ואתה ממציא סיפורים פה שהוא מעדיף מחבלים, כי מה? כי הוא ביקר *חלק* מהישראלים (שזה, שוב, *חלק* מיהדות העולם), כמו שאתה מבקר *חלק אחר*?

מה?

למען ההגינות אנשים שמכירים את יאיר גולן עשרות שנים, אומרים שיאיר גולן עד תא"ל (וכולל כנראה), ויאיר גולן מאלוף והלאה - טוענים שלא מדובר באותו אדם.

אחד אפילו אמר שזה נראה כאילו חטפו אותו חייזרים ושמו במקומו כפיל.

אני לא יודע להעיד מכלי ראשון כיוון שאני פגשתי בו רק מתקופתו כמפקד פיקוד צפון.

לפני 13 שעות, SlowRide כתב:

הבנתי טוב מאד אבל לפחות אותם שמאלנים הזויים לא מסתירים את הכוונות שלהם בניגוד לאנשי ה"ימין" שהם בתכלס שמאל בתוך סוס טרויאני שכתוב עליו "ליכוד".

הם לא שמאל, כדי להיות שמאל צריך אידיאולוגיה, ולליכוד אין כזו. אלא אם כן מחשיבים כיסאולוגיה כאידיאולוגיה.

לפני 11 שעות, MiniMiz3r כתב:

יאיר גולן (שעם דעותיו אני לא מסכים כמעט באף נושא) מעולם לא כינה אף יהודי "נאצי".

הוא עשה פליק פלאק לשוני כדי לרמוז (בלי להגיד במפורש "נאצי") שיש בישראל תהליכים נאציים.

זה לכאורה מעודן ועם Finesse, בפועל זה עדיין מגעיל, ועובדה שהוא חטף על זה אש מוצדקת.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני מתייחס למעשים ולא לאידיאולוגיה. בפועל רוב מה שהליכוד עשה (או לא עשה) בשנותיו האחרונות בשלטון מאפיין יותר שמאל מרכז מאשר ימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הוא עשה פליק פלאק לשוני כדי לרמוז (בלי להגיד במפורש "נאצי") שיש בישראל תהליכים נאציים.

זה לכאורה מעודן ועם Finesse, בפועל זה עדיין מגעיל, ועובדה שהוא חטף על זה אש מוצדקת.

לא, הוא לא. הוא אמר שהוא רואה בחברה הישראלית תהליכים שמזכירים את מה שקרה בגרמניה בשנות ה-30, טרם עליית הנאצים לשלטון. כל מה שכתבת הוא פרשנות אישית, שגויה, שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה די דומה לא?

הרי למה התהליכים האלו הובילו בסופו של דבר בגרמניה?

כמו שאומרים, העיקר הכוונה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, SlowRide כתב:

אני מתייחס למעשים ולא לאידיאולוגיה. בפועל רוב מה שהליכוד עשה (או לא עשה) בשנותיו האחרונות בשלטון מאפיין יותר שמאל מרכז מאשר ימין.

בבחינה של מעשים אתה צודק, אבל הם עושים מעשים לא מאידיאולוגיה.

לפני 32 דקות, MiniMiz3r כתב:

לא, הוא לא. הוא אמר שהוא רואה בחברה הישראלית תהליכים שמזכירים את מה שקרה בגרמניה בשנות ה-30, טרם עליית הנאצים לשלטון. כל מה שכתבת הוא פרשנות אישית, שגויה, שלך.

אתה צריך סקירה היסטורית בכמה משנות ה-30 הנאצים שלטו בגרמניה? רמז - רוב מוחלט של שנות ה-30.

ולא רק זה, בשנת 1930 עצמה, הנאצים החזיקו ב-18% מהמושבים לרייכסטאג, שזה 107 מושבים.

רק לשם השוואה זה שווה ערך ל-21 מושבים בכנסת שלנו, שזה קצת יותר ממה שקיבלה יש עתיד בבחירות האחרונות, למשל.

אז לפני שאתה טוען לפרשנות אישית ושגויה, תדע את ההיסטוריה.

קח תתחיל מפה

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...