Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, yohai71 כתב:

אתם עושים צחוק? כשיש ספק, אין ספק - חוזרים למקור הבלתי מעורער: Black Sabbath.

*כמובן עם אוזי אוסבורן ומהתקופה היותר-מוקדמת. אפשר לוותר על כל מה שמעבר ל-1974.

War Pigs?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4596

• SlowRide

4414

• פינדר

3464

• m3x7r3m3

2926

לפני 26 דקות, יבגניפ כתב:

האמת שאף פעם לא היתה לי חולצה שלהם, אבל ה-מקור בשבילי זה בלקמור וחבריו, בימי השיא שלהם, עד שהוא התחרפן ועזב. 

הייתי עוקב אדוק בזמני, אבל בסוף אתה מבין שגיטריסטים גדולים באמת נמצאים בז'אנרים אחרים. אבל כן, דיפ פרפל של תחילת שנות השבעים היו מושלמים במה שהם עשו. ואפשר להוסיף גם את האלבום Burn של ההרכב דור 3 של הלהקה, אלבום מעולה.

לפני 18 דקות, farkash7 כתב:

War Pigs?

..?

אם כבר אז זה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לאלו שטוענים שהתקשורת יותר מדי שמאלנית

האם ערוץ בסגנון הזה 

https://www.youtube.com/channel/UCshCsg1YVKli8yBai-wa78w

יתאים לכם? אבל בעברית?

כעת הוא מסקר את המצב הנוכחי - ישראל ועזה

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תפסת מרובה לא תפסת"? 🤣

ציטוט

בנט הודיע בשבוע שעבר על הפסקת המגעים להקמת ממשלת השינוי, והערב אמורים להתחדש המגעים בין ימינה והליכוד. ואולם, לדברי הגורמים הפוליטיים, נתניהו העביר בימים האחרונים "מסרים ברורים" שאין בכוונתו להציע את אותה הצעה: לא רוטציה לבנט, לא שמונה שריונים ברשימת הליכוד אלא הרבה פחות, ולא הגבלת כהונה. לפי אחד הגורמים, "נתניהו מציג עכשיו עמדה קשוחה יותר מול בנט, ולמעשה פותח את כל המו"מ מחדש".

https://news.walla.co.il/item/3436030

נתניהו יודע שהוא חיסל סופית את אופציית שילוב הערבים אז עכשיו המנדטים של בנט כבר לא שווים הרבה.

עוד מפלגה שתיבלע ותעלם מהמפה, כמו המפלגות של כולנו/זהות ועכשיו ימינה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בנט הזה יצא סתום טורבו דיזל ספורט אינג'קשן, כבר היה עדיף להצביע למישהו שלא יעבור את אחוז החסימה.

• אהבתי 2
  • מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לשאלה ששאלתי לפני כמה ימים:

מישהו רואה סיבה לזה שישראל לא דנה בהפסקת אש (לפחות באופן רשמי) מעבר לזה שביבי רוצה למשוך כמה שיותר את המבצע, כל עוד המנדט אצל לפיד?

עוד שאלה:

אין לי בעיה עם הפצצת תשתיות של חמאס, חיסולים ממוקדים, אפילו הפלת בנייני משרדים.

אבל הפצצה של בתי בכירים, זה כבר מעלה אצלי שאלות.

למישהו היה נראה הגיוני אם אויב שלנו היה מפציץ בתים של קצינים בכירים ושל פוליטיקאים?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

מישהו רואה סיבה לזה שישראל לא דנה בהפסקת אש (לפחות באופן רשמי) מעבר לזה שביבי רוצה למשוך כמה שיותר את המבצע, כל עוד המנדט אצל לפיד?

לא. מימלא לא משיגים שום דבר נוסף כרגע, וכנראה שאין אומץ או מודיעין ללכת על הבכירים באמת.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

לא. מימלא לא משיגים שום דבר נוסף כרגע, וכנראה שאין אומץ או מודיעין ללכת על הבכירים באמת.

יותר בכיוון שאין אומץ להוריד את החמאס מהחשש שיעלה ארגון אחר יותר נוראי, זה נוח ל2 הצדדים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, פינדר כתב:

עוד שאלה:

למישהו היה נראה הגיוני אם אויב שלנו היה מפציץ בתים של קצינים בכירים ושל פוליטיקאים?

אם לאויב היה אפשרות הוא היה תוקף בכוונהבתי חולים, בתי ספר, גנים וסתם בניינים בתל אביב. אז כן, באופן עקרוני זה הגיוני לתקוף בתים של אנשים בכירים בצד השני, בטח כשאזרחים רגילים שם לא מעניינים אותם.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, פינדר כתב:

לראשונה מזה הרבה סבבים היוזמה אצל ישראל והמומנט בצד של צה''ל. מעבר לכך, למרות שלחמאס יש אפשרות להמשיך ולירות הרבה רקטות לטווחים שונים, הוא לא עושה את זה כבר יומיים. למה?

לדעתי ישראל מציבה דרישות שהחמאס לא שמע הרבה זמן (או בכלל). זה קשה לעיכול, אבל אם ימשיכו ללחוץ, יקבלו.

ציטוט

עוד שאלה:

בנוגע לחלק הראשון, במקרים שסוקרו דובר צה''ל עדכן שהבתים היוו בסיס לפעילות טרור, בין אם באחסון אמל"ח, איסוף מודיעין או פתח/בסיס למנהרות.

בנוגע לחלק השני, ברגע שהאויב שלנו יורה לריכוזי אוכלוסין, הוא מאבד כל "קרדיט". זה לא משנה אם זה לגן ילדים, בית חולים או בית של קצין. אני לא טוען שצריך "להחזיר לו באותו מטבע", כי זה ילדותי, אבל כל עוד ישראל פוגעת במטרות טרור, יש לכך הצדקה. 

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
  • אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אסור להפסיק את האש ללא קיום התנאים הבאים:

1. השבה מיידית של השבויים הנעדרים והחללים

2. פירוז ציר פילדלפי והרחבה שלו ל20 ק"מ + בניית מכשול תת קרקעי למניעת הברחות נשק + מעבר סחורות מסודרת בפיקוח מצרי וישראלי משותף

3. הבהרה ברורה שבפעם הבאה שנשלח אלינו ולו פצמ"ר בודד או בלון או עפיפון, נמחקים באופן מיידי בתיהם של 100 הבכירים ברשימה שתועבר אליהם מראש. לא ייתכן שאזרחים יהיו מטווחים לפי גחמות חמאס.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

עוד שאלה:

שום סיבה לדון בהפסקת אש, צריך להמשיך ולהכות בחמאס מכות נמרצות על מנת לייצר תודעה שהפעם זה שונה ואין חזרה לסטסטוס קוו ערב המבצע.

כאשר צהל יחליט שהוא מיצה את בנק המטרות רק אז לחתור להפסקת אש עם מחירים מוגדרים מראש על ירי ואו משלוח בלוני טרור על ישראל , קטיושה לדרום = שכונה מוחרבת בעזה , בלון נפץ = הורדת בנין רב קומות באופן מיידי, שיהיה להם ברור מה המחיר לפני הירי.

אתה כמובן נוטה לשכות שהבכירים בחמאס הם אנשי טרור אשר מכוונים ויורים טילים על אוכלוסיה אזרחית ולכן דמם בראשם , הם וכל אשר להם.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, CX25GTI כתב:

אתה כמובן נוטה לשכות שהבכירים בחמאס הם אנשי טרור אשר מכוונים ויורים טילים על אוכלוסיה אזרחית

למה אתה חושב שאני שוכח את זה?

אין לי סימפטיה לבכירי חמאס.

אבל כשמפציצים בתי מגורים ועל הדרך הורגים גם נשים וילדים (לטענת הפלסטינים נהרגו בימים האחרונים אזרחים, נשים וילדים בהפצצת שכונת ה"יוקרה" של חמאס) זה:

1. לא מוסרי בעיניי. מבחינתי הרג של ילדים צריך להיות רק במצב של אין ברירה.

2. בונים לעצמנו את התיק לחקירה הבינלאומית הבאה ששוב תאשים אותנו בפשעי מלחמה

3. מאבדים עוד נקודות בדעת הקהל הבינלאומי

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהסיכוי והיכולת של ישראל לדרוש את החזרת גופות החיילים שנהרגו, או לבנות משהו סביב ציר פילדלפי שואפים ל-0 וכנראה גם מתכנסים לשם. 

צאו מהסרט. אתם לא אזרחים של איזו מעצמת על. וגם אלו לא ממש מצליחות במצבים דומים. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...