Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, Potato כתב:

וכל מה שרשמת לא רלוונטי.

כתבת ששסע עדתי זה 1973, אני אומר שזה חלק רשמי לחלוטין בתעמולה והאג'נדה וההצלחה של הליכוד - אז זה הופך ללא רלוונטי?

ספר את זה לאבישי בן חיים, מירי רגב, נתן אשל, גלית דיסקית ושאר החברים. 

לפני 6 דקות, Potato כתב:

אי אפשר להאשים את ביבי בזה שה"דו קיום" התפוצץ בפנים.

למה לא? 

לפני 7 דקות, Potato כתב:

וא לא רלוונטי כרגע 

אז למה הוא כן רלוונטי? לתמונות עם קופסאות של מלפפונים וסיפורי סבתא על מנהיגים מהעולם שעומדים בתור כדי ללמוד ממנו איך לנהל מדינה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4566

• SlowRide

4314

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, David32 כתב:

תשמע, אם לא הייתי יודע שאתה מטריל בכוונה....

האמת,שהפעם אני לא.

זו דעתי האמיתית.

תמיד הצבעתי למפלגה הימנית ביותר(מדינית) שבעלת סיכויים להכנס לכנסת,בבחירות הקודמות ימינה,הפעם לציונות הדתית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה אחרונה בהחלט (הה הה)

אני טוען שהבעיה היא בכלל לא ביבי.

הבעיה היא בחומר האנושי של חברי הכנסת, יענו הליכוד. כישלון טוטאלי בעבודת השטח, כמעט כל פינה, חוץ מישראל כ"ץ בתחבורה.

מרוב שכולם תקועים על ביבי ביבי ביבי שכחו שהשינוי הגדול יגיעו רק כשיחליפו *אותם* - או מבפנים בפריימריז, או מבחוץ על ידי מפלגה אחרת.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

כתבת ששסע עדתי זה 1973, אני אומר שזה חלק רשמי לחלוטין בתעמולה והאג'נדה וההצלחה של הליכוד - אז זה הופך ללא רלוונטי?

ספר את זה לאבישי בן חיים, מירי רגב, נתן אשל, גלית דיסקית ושאר החברים. 

למה לא? 

כי אין לשטות הזו השפעה על החיים שלי ושלך ביומיום.

אני לא חודש לחיי ממזרחים או רוסים או אתיופים.

חוץ מקצת בלבולי מוח על "שמאלני תל אביבי/מזרחי מבית שאן" אין פה בשר.

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אז למה הוא כן רלוונטי? לתמונות עם קופסאות של מלפפונים וסיפורי סבתא על מנהיגים מהעולם שעומדים בתור כדי ללמוד ממנו איך לנהל מדינה?

לא.

אבל להאשים אותו בזה שמעולם לא היה דו קיום אתה לא יכול.

נשמר פה איזה מצב ביניים עקב מצב כלכלי טוב,אבל הם מעולם לא היו חלק מישראל ומעולם לא תמכו בה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Potato כתב:

כי אין לשטות הזו השפעה על החיים שלי ושלך ביומיום.

תוכיח.

לפני 3 דקות, Potato כתב:

אבל להאשים אותו בזה שמעולם לא היה דו קיום אתה לא יכול.

1. אני חושב שאתה טועה; 2. אף אחד לא האשים אותו בזה שהוא יצר את הבעיות שיש.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

תוכיח.

1. אני חושב שאתה טועה; 2. אף אחד לא האשים אותו בזה שהוא יצר את הבעיות שיש.

מה נהיית לי ליאור.

• מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, hans כתב:

עריכה אחרונה בהחלט (הה הה)

הבעיה היא בחומר האנושי של חברי הכנסת, יענו הליכוד. כישלון טוטאלי בעבודת השטח, כמעט כל פינה, חוץ מישראל כ"ץ בתחבורה.

מרוב שכולם תקועים על ביבי ביבי ביבי שכחו שהשינוי הגדול יגיעו רק כשיחליפו *אותם* - או מבפנים בפריימריז, או מבחוץ על ידי מפלגה אחרת.

זה בדיוק מראה שהבעיה היא ביבי.

בכל פעם שמישהו בליכוד הרים את הראש והראה יכולות ביבי דאג לקבור אותו. הוא משאיר סביבו רק כאלה עם לשון ארוכה חובבת צואה ומוח קטן כדי שחס וחלילה לא יקום לו מתחרה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, hans כתב:

לא, זה לא לחולל. זה לנצל הזדמנות. יש הבדל והוא חשוב.

לא מסכים חלקית.

נכון, זה לא יש מאין.

אבל לא לטפל בדליפת גז, ואז לנצל את זה שיש דליפה לטובה אישית....

פעלת בכוונה כדי שתוכל לנצל את המצב. "יצרת" לעצמך את ההזדמנות שגם ניצלת. 

לפני 25 דקות, hans כתב:

אבל את ביבי אי אפשר להעיף מהליכוד. והוא מעיף את כול מי שעושה משהו.

שלא לרגע תחשוב שאני תומך בחברי הכנסת מהליכוד. אבל עומד שם איש אחד בראש המפלגה שמחזיק הכול ככה שיהיה לו נוח.

גם ישראל כץ לא איי איי איי ועכשיו ראינו את זה באוצר, אבל זה פחות רלוונטי.

לפני 29 דקות, Potato כתב:

האמת,שהפעם אני לא.

זו דעתי האמיתית.

שוב, סורי, לא יכול להתייחס לזה באמת ברצינות.

גם ביומיום הרגיל לוד לא בדיוק מקום להיט. איי איזה מפתיע שיש שם התפרעויות ויורים בנשק, אני פשוט בשוק.

לפני 15 דקות, Potato כתב:

מה נהיית לי ליאור.

אפשר גם לא באינדוקציה...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Potato כתב:

מערכת המשפט ערערה את עצמה,העונשים המצחיקים שפושעים מקבלים פה הם הגורם לאפס אמון במערכת המשפט.

לא מעניין אותי מנדלבליט או שי ניצן או חיות,העובדה שאם מחר ישדדו אותי הפושע ייצא עם שבועיים עבודות שירות מערער את האמון.

גבר שאנס ילדה בת 11 ולקח להם שבועיים לקרוא למעשה שלו אונס מערער את האמון.

מפה גם מגיעה המוטיבציה של המשטרה,

אתמול הם עצרו עשרות חשודים-תחקרו,תשאלו,הובילו, סיכנו את החיים שלהם בשביל שאחרי פחות מיממה כל המחבלים האלה יסתובבו בחוץ-איזה מוטיבציה יש לשוטרים בשטח להמשיך לעבוד? הם יעמדו מהצד ונגיע לאותה תוצאה.

עצוב כמה שאתה צודק. 

שלא נדבר על עבירות קלות כמו גניבות ועבירות רכוש, השוטרים בתנה צוקים לך בפרצוף. ואחרי שבוע "נסגר מחוסר עניין לצבור"

היה תוכנית של חיים הכט "בין אריזונה לנס ציונה" 

הלוואי היה אפשר להידמות בכמה עשרות אחוזים לאריזונה בקטע של ביטון אישי ופשיעה.

לפני 3 שעות, ניקו פ. כתב:

רק אמירה לגבי להכניס צבא לערים. זו שגיאה מאוד נפוצה של אנשים שלא מבינים איך הצבא נראה מבפנים. חיילים אינם ערוכים להתמודדות כזו, משלל סיבות אותן לא אמנה. יש משטרה ויש משמר גבול. התפקיד של הצבא הוא לנצח מלחמות, לחסל את האויב ולכבוש שטחים. הצבא אינו משטרה ומי שטוב בחיסולים לא בהכרח יהיה טוב בשליטה על אוכלוסיה אזרחית, אם כבר להפך. 

השאלה מה עדיף .

ברור שהיה מושלם אם היו עוד 20000 שוטרים מיומנים בזמין. אבל אין.

מה עדיף שמיליציות כרגע מנהלות את בטחון הפנים בישראל? לינצ'ים ופרעות בכל מקום זו תמונה עדיפה.

לא הייתי חייל ואני לא יודע איך הצב בנוי אבל אפשר לצוות חיילים לשוטרים ככח עזר.  השוטר עם הסמכות והחיילים עוזרים בביצוע.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, yd b-4 כתב:

עצוב כמה שאתה צודק. 

שלא נדבר על עבירות קלות כמו גניבות ועבירות רכוש, השוטרים בתנה צוקים לך בפרצוף. ואחרי שבוע "נסגר מחוסר עניין לצבור"

היה תוכנית של חיים הכט "בין אריזונה לנס ציונה" 

הלוואי היה אפשר להידמות בכמה עשרות אחוזים לאריזונה בקטע של ביטון אישי ופשיעה.

לפחות על משהו אנחנו מסכימים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

אחרי יותר מעשור בשלטון שבו פעל ל:

פילוג ושיסוע של יהודים בערבים, מזרחים באשכנזים, דתיים בחילונים,ימנים ובוגדים

ערעור האמון במערכת המשפט

ערעור האמון במשטרה והחלשה שלה

על זה אין ויכוח. כמובן שביבס לא פעל בריק, והוא לא היחיד. גם הצד "השני" לא סופר תמים.

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

הכין את הקרקע לשלב הבא. כשהוא כפסע מאיבוד השלטון הוא מכניס אותנו למלחמת אזרחים ומלחמה עם עזה, מלחמה שאחת המטרות שלה היא לסכל קואליציה עם יהודים וערבים.

יש לך ספק שלא תהיה הפסקת אש כל עוד המנדט אצל לפיד ויש לו סיכוי תיאורטי להרכיב ממשלה?

נתחיל עם זה שגם הוא התכוון להקים קואליציה עם יהודים וערבים (בין אם בהימנעות או לא). גם לממשלת השינוי לא היה הרבה סיכוי (אם היה, לא היו צריך כל כך הרבה זמן). 

ואני חושב שהמילה "הכניס" היא קצת חזקה. הוא לכל היותר ניצל הזדמנות. דרך אגב ההזדמנות שהוא ניצל כוללת בין היתר החלשת המשטרה לאורך שנים. אני מניח שזה ברור שהוא לא תכנן מראש למצב הנוכחי. ההסבר של @hans על מחולל vs. ניצול הזדמנות הוא די מדוייק.

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

עם כל יום אנחנו פחות ופחות הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון.

ופחות ופחות מקום שאני רואה בו עתיד לי ולילדיי.

זו כבר הפעם השניה (לפחות) שאתה כותב את זה בצורה כזו או אחרת. זה בהחלט לא נעים לשמוע, בעיקר כי יש בזה מן האמת. מצד שני, אני חושב שהמציאות רחוקה מהמצב שאתה מתאר (בין היתר מה שכתבת קודם לכן).

לפני 4 שעות, ניקו פ. כתב:

רק אמירה לגבי להכניס צבא לערים. זו שגיאה מאוד נפוצה של אנשים שלא מבינים איך הצבא נראה מבפנים. חיילים אינם ערוכים להתמודדות כזו, משלל סיבות אותן לא אמנה. יש משטרה ויש משמר גבול. התפקיד של הצבא הוא לנצח מלחמות, לחסל את האויב ולכבוש שטחים. הצבא אינו משטרה ומי שטוב בחיסולים לא בהכרח יהיה טוב בשליטה על אוכלוסיה אזרחית, אם כבר להפך. 

אין לי על כך ויכוח. אבל כדאי לציין שבמקרה של צה"ל וביחידות שתופסות קווים ביו"ש כן יש השקה מסויימת בנושא שליטה על אוכלוסיה אזרחית.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

אבל את ביבי אי אפשר להעיף מהליכוד. והוא מעיף את כול מי שעושה משהו.

שוב, יכול להיות שזה סתם איזה ניואנס בניסוח, אבל שים לב לניסוח. הוא והוא והוא והוא ואי אפשר איתו. 

אה, ו"הוא הכניס אותנו למלחמת אזרחים". זה בדיוק הדיבור (מהצד השמאלי...) שמעלה אותו מדרגת אדם לחצי-אל או נבל-על. טון קונספירטיבי / דתי.

אני סתם מציע קו מחשבה אחר - לטפל בסימפטומים. מה, ביבי לבד, 1 נגד 119, טירפד את מינויו של מפכ"ל משטרה עד שהגיע הטאלנט? לבד?

אולי הרכב אנושי שונה בכנסת, אפילו במקצת, היה מעביר החלטות ענייניות שראש הממשלה, לא משנה איך קוראים לו, יתקשה לטרפד?

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, hans כתב:

מה, ביבי לבד, 1 נגד 119, טירפד את מינויו של מפכ"ל משטרה עד שהגיע הטאלנט? לבד?

בוא ניהיה מציאותיים.

זה לא 1 נגד 119.

זה ביבי, עם כול הליכוד + כול החברים שמקשיבים לו כי הוא ביבי. אז זה לא 1 נגד 119. 40-50 נגד 70-80 , כשחלק לא קטן מתעצל ובכלל לא מגיע לכול מיני הצבעות. וואלה כן.

ושלא תבין לא נכון, כולם לא בסדר. אבל אם בנית מפלגה של "יס-פיפל" ואתה בכוונה מתחזק את זה ככה. אז כן, אתה אשם.

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשביבי יפנה את הכיסא שלו, יהיו הרבה מאוד אנשים (גם בשרשור הזה) שלא ימצאו מה לעשות עם עצמם בבוקר שלמחרת.

למקרה ומישהו שכח, ביבי הוא לא פוטין/קים ג'ונג, זה לא מופע של בן אדם אחד שבו הוא מחליט לבד מה קורה ואיפה.

למשל שר הבטחון - בשנים שביבי ראש ממשלה, רק פעם אחת (אם אני לא טועה) הוא מינה בעצמו את שר הבטחון. כל שאר שרי הבטחון התמנו במסגרת הסכמים קואליציוניים בצורה כזאת או אחרת.

עכשיו בחזרה למאורעות 2021 - אנשים מתחילים להתפכח מהאשליה של דו-קיום. חלק מלינים על כך שחברים שלהם במגזר לא יוצאים כנגד האלימות, חלק אף קוראים לחרם על כפרים שתושביהם השתתפו בהתפרעויות, ונראה שכולם כבר מסכימים על כך שהמדינה פשוט בוחרת שלא להתעמת עם המתפרעים מהמגזר.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, gadik6 כתב:

למשל שר הבטחון - בשנים שביבי ראש ממשלה, רק פעם אחת (אם אני לא טועה) הוא מינה בעצמו את שר הבטחון. כל שאר שרי הבטחון התמנו במסגרת הסכמים קואליציוניים בצורה כזאת או אחרת.

זה לא היה רק עניין של אילוץ, אלה בחירה.

ביבי נמנע מלחלק תיקים כבדים לחברי מפלגתו, ולא רק בגלל שהם חבורה של מטומטמים. אלה גם כדי שלא בטעות יצמח שם איזה עילוי שיערער על מנהיגותו.

כשכחלון בטעות או בכוונה (יש לי הרבה כבוד לכחלון על הרפורמה הזו) שינה את שוק הסלולר והפך לכוכב במשרד אפרורי כמו משרד התקשורת ביבי מיד דאג לגרום לו לעזוב. המשרד גם פתאום הפך ללא אפרורי בעיניו של נתניהו…

את תיק האוצר לדעתי הוא נתן לכץ כי הוא רצה להוציא את כץ ממשרד התחבורה שם רשם הצלחות ולקבור אותו במשרד האוצר בשיא המשבר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...