Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אם אתה מסוגל להיות הוגן אני אענה לך בכיף. 

בוא נסכם ששוליים נגזרים מהמרכז. ככל שהשוליים גדולים יותר ואלימים יותר. ניתן לדעת שהמרכז הוא קיצוני יותר. משוואה פשוטה!

להכליל חרדים כגוף אחד זה מעט בעייתי. אין הרבה קשר ביני לבין אחד ממאה שערים ובכל זאת שנינו נקראים חרדים.

גם אצל הערבים יש בעיה כזו אין הרבה קשר בין הרופא שמטפל בי לאלו שביצעו לינץ' בללילה החולף.

עכשיו בוא נמדוד את השוליים. יש שכונה בירושלים שבה מתבצע כל יום יומיים הפגנה על משהו אחר. וכל מי שמחפש מעט אקשן הולך לשם גם אני בתור נער הייתי הולך נטו לצפות. שם יש השחתות רכוש וכדו' באופן קבע.

אבל רגע מאה שערים זה שכונה מאוד קטנה בירושלים. שמלאה בשכונות חרדיות הרבה יותר גדולות ממנה. מתי לאחרונה שמעת

שבהר נוף/רמות/גבעת שאול/גבעת זאב/מודיעין עילית/ביתר עילית/ב"ב/אלעד/אשדוד.

היו פרעות ועימותים אלימים עם המשטרה?

וגם כשתמצא, איזה עצימות זה היה. זה יגלה לך איפה נמצא מרכז הציבור מהבחינה הזו.

מצד שני במגזר הערבי. בכל ריכוז ערבי יש מהומות ובעצימות גבוהה. מלבד זאת וזה החמור באמת יש הרבה מאוד אקס טריטוריות קבועות שבהם ישראלי שפוי לא נכנס- כי הוא לא בטוח איך הוא יצא.

אני לא מכיר חוץ ממא"ש אזור חרדי נוסף שנהגת חילוניה תחשוש לעבור שם עם הוויז.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3471

• m3x7r3m3

2926

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

כן, ידעתי שהמשפט הזה יכתב עוד לפני שלחתי על הכפתור בפורום. זה לא מעניין אותי. אתה יכול לראות מה שאתה רוצה. הקשקוש הדתי רוחניקי הזה עתיק בערך כמו העולם. שמור את זה לאיזה ילד מבולבל שאולי עוד תצליח לשכנע שיבלע את הנזק שאתם עושים למפעל הציוני - שאף פעם לא הייתם חלק ממנו - כי אתה חושב שכולנו אחים. אני מעדיף לוותר על האחווה המזויפת איתך ולחסוך את אלפי השקלים שזה עולה לי בחודש, מיליארדי שקלים שהמשק מאבד בגללכם ועוד ועוד. 

זה מדהים שכאשר מישהו תוקף חרדים הוא "נאור" וכשמישהו רק מעיז להגיד משהו נגד ערבים הוא "גזען חשוך מסוכן פנאט והצל לכלא!!!11".
אחרי זה כשהילדים של אותם מגזר שכל היום תוקף את החרדים טס לדרום אמריקה לחצי שנה הוא ישר מחפש את החרדים האלה כדי שיארגנו לו סעודת חג בפסח.

ועכשיו המהומות גם מגיעות לפתח בתי חולים בישראל.. עוד מישהו חושב שהבעיה פה זה שייח ג'ראח או שאתם מתחילים להבין שהבעיה היא בעצם עם זה שאתם יהודים שיכולים לנשום?

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

בולשיט מוחלט. אתה לא הצלחת עד היום לענות על שאלה אחת ששאלתי אותך. אחת. אני עוד מחכה שתספר לי על רב שהודה פעם שטעה (פעם = לא בימי הרמבם, אלא בשנים האחרונות), שתסביר למה יש קולות ביהדות התורה שעדיין מבקשים שהמתחם בהר מירון ישאר בשליטת עסקנים חרדיים שמשחקים בחיים שלך ושל חברים שלך, שתגשר על הפער בין הנתנונים הרשמיים שמלמדים שבלי אלפי השקלים שאני ממשלם בחודש כדי לממן אותכם תמותו מרעב, לבין הבטחון שלכם שאתם ״תורמים למדינה״, שתסביר למה צריך שרב בן 100 יסביר למה קורונה זה מסוכן ושאר הירקות.

אני לא מטיח בך עלבונות. אני מציין עובדות יבשות. 

אני יענה על כל מה שכתבת מאוחר יותר. 

לגבי מירון כבר עניתי ויפה שאתה הגון מספיק לכתוב חלקים ביהדו"ת.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

אין לך מושג מה אני מכיר ומה לא.

מה זה מדיניות העמימות של הגרעין הישראלי? 

אם אתה מכיר את יכול לומר. כל עוד שלא אמרת את זה מכתיבתך ניכר שאינך מכיר מקרוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יובל .מ. כתב:

זה מדהים שכאשר מישהו תוקף חרדים הוא "נאור" וכשמישהו רק מעיז להגיד משהו נגד ערבים הוא "גזען חשוך מסוכן פנאט והצל לכלא!!!11".

ליטרלי אף אחד אף פעם בהיסטוריה של העולם לא גזר ״נאורות״ מתקיפה של חרדים. כל מה שנאמר על ידי בהקשר הזה הוא שלחרדים אין זכות לנכס עולם מושגים זר להם לחלוטין או לדבר על אחרים כ״ברברים״. 

תגיד מה שאתה רוצה על מי שאתה רוצה - מה אתה רוצה מממני? 

לפני 2 דקות, יובל .מ. כתב:

אחרי זה כשהילדים של אותם מגזר שכל היום תוקף את החרדים טס לדרום אמריקה לחצי שנה הוא ישר מחפש את החרדים האלה כדי שיארגנו לו סעודת חג בפסח.

לבכות עכשיו מהתרגשות חמימה או שאפשר לחכות קצת?

מה?

אגב, הנה התבוננות אחרת: אחר כך כשילדים פוסט טראומטיים ששרפו 3 שנים או יותר מהחיים שלהם על שירות צבאי שדפק אותם והשאיר בהם נזק לכל החיים טסים לברוח מהמציאות כאן, יש חברים טובים שמחכים להם בדרום אמריקה כדי להתאמץ להחזיר אותם בתשובה. מכיר כמה כאלו שנפלו. למזלם, רק אחד בחר להיות חרדי גם בהמשך.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

הסיבה שלא נהרגו ילדים בישראל זה בגלל שנהרגו ילדים בעזה

הנחת היסוד שלך שגויה. תנחשו למה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yd b-4 כתב:

אם אתה מכיר את יכול לומר. כל עוד שלא אמרת את זה מכתיבתך ניכר שאינך מכיר מקרוב. 

לא, זה לא ניכר מהכתיבה שלי. זה שוב חוסר היכולת שלך לדבר שלא בסרטאוטיפים מתפרצת. 

הדיון ברמה של ״אתה לא מכיר ערבים!״ כאילו מאחורי זה יש איזו מציאות אובייקטיבית של הבנה מעמיקה הוא מטומטם להחריד. אפילו לסטנדרטים של השרשור הזה. אתה יכול להיות רגוע. אתה טועה. גם בזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, yd b-4 כתב:

ידידי המשורר-

קודם כל אני לא בטוח לגבי 'הממוצע' שלך. רוב הערבים שחיים בתוכינו בקלות יושבים על משבצת ערס/בבון/בריון אם זה השותפים שלך תהנה. ובאמת אני לא מעדיף להיות חלק מה'ממוצע' שלך.

על אותו משקל כשאומרים שרוב החרדים יושבים על משבצת "טפיל/אוכל חינם/חסר תועלת לציבור" אתה פותח על 900 את כל מנגנוני ה"אני נעלב" שלך.

למה ככה?

אתה צודק ב100%

והתשובה לדבריך נמצאת בגוף ההצהרה שלך.

"אתה מכיר יותר ערבים מחרדים"

אם היית מכיר אולי דעתך הייתה שונה. יודע מה אני מוכן להתערב על זה גם.

אדם מכיר אנשים שיש לו איתם במשותף-אם זה בעלי מקצוע,בעבודה,בשוק.

אם הוא לא נתקל באף חרדי,מאיפה יכיר אותם?

לדפוק לך על הדלת "היי אני רוצה להכיר חרדי"?

לא משלמים מיסים (למה? לא יודע אבל נניח)+חיים על חשבונך.

תבטל קצבאות ילדים,תבטל תשלומים לכוללים ומוסדות דת(שהתרומה שלהם למדינה היא אפס עגול),

,תחוקק חוק לימודי ליבה,תחוקק חוק ש2 לידות ראשונות חינם ואחרי זה מי שרוצה ילדים שישלם.

ואז תבין כמה כסף הולך על האוכלוסיה הזו.

תקנות הקורונה נשמרו באופן דומה חוץ מעניין האכיפה. קשה לאכוף מסכות כשאתה צריך פלוגה שלמה לשמור על נותן הדו"ח.

לא יודע איזה סמים הרבי נותן לך,אבל הם מאוד מוצלחים אם אחרי שנה זה מה שראית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Potato כתב:

תחוקק חוק לימודי ליבה,תחוקק חוק ש2 לידות ראשונות חינם ואחרי זה מי שרוצה ילדים שישלם.

לאו דווקא לבטל אלא לשנות את המצב ככה שלא משתלם. 

ז"א לעבור לשיטת השוברים בחינוך וליצור שיוון במתן התקציבים לכל תלמיד במקום השונות שיש כרגע בין החרדי לערבי.

לבטל הוראות חוק של אי תשלום ארנונה למבני דת.

לבטל קצבאות ילדים באופן מוחלט גם על ילד אחד. (כן א.נשים יבכו על זה שאין להם כסף אבל נראה לי שזה לא משנה בהרבה את החיים של הא.נשים ). גם אחרי המשבר הכלכלי הזה הייתי רוצה לראות שאין קצבאות ילדים. אבל אני לא חי באשליות אז יחזירו את הקצבאות.

להשתית מס דת. ככה שנוכל לממן את כל שירותי הדת למי שמעוניין בכך.

לבטל הנחות ארנונה.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gadik6 כתב:

התמימות. אם לא המסגד אז היו מוצאים תירוץ אחר. הפגנות אלימות שלהם (גם בהיקף נרחב) זה לא משהו נדיר לצערנו.

הבדואים בדרום זה גם ה"פלסטינים בישראל"?

לא תמימות. הבהרה על מה מתפרעים. יכולים להיות תירוצים אחרים להפגנות, אבל שום דבר כנראה לא יביא להתפרעויות בהיקף כזה כמו מה שיתפס בעיניהם כפגיעה באל אקצא.

מסגד אל אקצא מבחינת כל הערבים/בדואים בישראל הוא נקודת האפס. הציר המרכזי. ולכן היחס כלפיו הוא מאוד אמוציאונלי. 

וכן, גם הבדואים בדרום, ובצפון, והערבים במשולש, ובשטחים, ובעזה. אין ההבדל מהותי ביניהם. אז מישהו קורא להם פלסטינים, אחר קורא להם בדואים, שלישי קורא להם ערבים, ומישהו פה גם קרא להם ״מהגרי עבודה מיצרים״. כל זה לא משנה, מה שמשנה זה איך הם תופסים את עצמם ומה הם חושבים על עצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, יבגניפ כתב:

זה יהיה דיון חסר טעם לחלוטין, לא? 

גם לדעתי, לדעתי אנחנו צריכים לקבוע לעצמנו בעצמנו, מדינה ריבונית והכל.

אבל אז זה הורג לך את הפואנטה, כי מדינת ישראל קבעה לעצמה שהיא קובעת במזרח ירושלים, וגם ביפו.

ולא ממש קבעה לעצמה איך היא קובעת ביו"ש.

אזכור את זה לפעם הבאה שתטען לסמולניותה של מערכת המשפט.

שוב, אתה מסיק מדיון שלא יכל להתנהל אחרת.

צד' א' טוען - אני הבעלים, הנה רישום שמוכיח את זה, הדייר לא עומד בחוזה שקיבל מעמד של פסק דין

צד ב' טוען - הם לא הבעלים, אני לא הבעלים, אני בכלל לא מכיר בזכות של צד א' להיות בעלים של משהו.

איך חשבת שזה יתנהל? השופט יגיד "אוקיי הוא ערבי אז הוא צודק"?

השופט לא יכול לפסוק משהו שהצדדים לא טוענים.

סתם לדוגמה כשהעד המומחה של התביעה מראה מפות, חישובים, מסמכים וכו', העדה המומחית של ההגנה מה אומרת? זה לא זה, אני לא יודעת איפה זה, אני לא יודעת איפה זה יכול להיות, לא בדקתי, לא חקרתי, לא יודעת. מה נראה לך שיפסוק השופט? אוקיי היא ערבית אז למרות שהיא לא יודעת היא צודקת?

אגב מי שדן בעתירה לגופה היו בתי משפט שלום בד"כ (שהם לא פוליטיים כמעט בכלל), למעט מקרה הזיוף של אחד חיג'אזי שהגיע עד לבית המשפט העליון שם נקבע ששטר הבעלות שבידיו מזויף.

מה שהגיע לבית המשפט העליון זה רק בקשות מניעה - שלא יפנו אותם.

מה..

תן לי לספר לך משהו מרתק: כשאני קורא ספר פרוזה שמרגיש לי מורכב, אני מנסה להבין תוך כדי הקריאה ואחריה מה כוונת המשורר. לפעמים אני הולך ומחפש בגוגל לראות אם יש עוד אנשים שהבינו את הספר כמוני. וואללה, זה קורה. קסם לגמרי שאנשים מגיעים לפעמים למסנקות דומות.

...

גם לא נראה לי שאמרתי שזו פרשנות ייחודית לך או שאתה הראשון שהעלה אותה. היא שלך במובן הזה שיש אנשים, כמוני, שחולקים עליה. 

אתה יודע, אם אחד או שניים היו חושבים כמוני, מילא, אני בנאדם מיוחד.

אבל אם יש הרבה שחושבים כמוני, ומעט שחושבים כמוך, אז יש יותר סיכוי שהפרשנות שלך מקילה יתר על המידה, ושלי לא.

אבל נו, למי אכפת, העיקר שזה עלה לו בסיכוי לרמטכ"לות.

ציטוט

עזוב נו. אני קורא ברוטר בדיוק כמוך, ונתקל שם במגוון משתמשים שמאשימים את ליברמן באנטישמיות, למשל. וגם הם מסכימים אחד עם השני. אז מה?

אל תסתמך על זה, בתגובות ברוטר צריך לברור טוב מי זה מי, יש שם לא מעט שמחזיקים כמה חשבונות ו"מחזקים" אחד את השני.

יש שם גם לא מעט משתמשים ממומנים, מי מטעם הימין ומי מטעם השמאל. נו אתה יודע, כמו התגובות בטמקא או בהארץ.

לא הראת איך, אלא אם אבדתי את זה בין שורות הקומפליציה. למעשה, אני די בטוח שאין לך איך בצורה שתהייה מוסכמת על כולנו, מכיוון שפינדר ואני נעצרנו בנקודה שבה הסברנו לך שלא ראינו בהתייחסות של גולן התייחסות כללית, ואתה חולק על זה. אי אפשר להמשיך מכאן, אתה מבין את זה, כן? אתה בונה את ההוכחה שלך על טענה שאין עליה הסכמה. 

אבל אתם במיעוט מספרי בטענה שלכם.

אפילו בשלב מסוים גולן בעצמו טען שליברמן אמר לו שהוא נפסל במירוץ לרמטכ"לות בגלל הנאום הזה.

משמע יש יותר מאחד או שניים כאלה.

אגב אתה כן מסכים שלכל הפחות, יאיר גולן התייחס לקבוצה מסוימת מתוך היהודים בישראל?

לא, רק הסברתי למה הגישה המתבכיינת הזו, שמחפשת אנטישמיות בכל דבר, היא בעייתית.

הכל בעייתי בעיניך, מותר גם לנשום? או שגם זה בעייתי בעיניך?

לפני 17 שעות, hwgeek כתב:

אני מפחד שבוקר אחד עוד נתעורר עם ממשלת חירום בהובלת בנימין נתניהו אם המצב ימשיך להתדרדר.
או בחירות חמישיות בקרוב.

נשמע הולך ומתקרב, בפינה השמאלית רע"מ עוצרת סוסים, בפינה המרכזית סער ולפיד מודיעים שייתנו גיבוי לממשלה.

ועם כל זה הסטופר של המנדט ממשיך לתקתק.

לפני 17 שעות, garicho כתב:

אולי זה המוח הקונספירטיבי שלי, אבל מה הסיכוי שנתניהו פודה עכשיו את התשלום על כל הכסף שסיע להעביר לחמאס לאורך השנים האחרונות...?

כמו בבדיחה הישנה על הבחור שנפל מטייס והלך לנ״מ...

לא סביר, נתניהו יותר מתאים לבדיחה על הגנב שנתפס, בבחירת העונש בחר במלקות, באמצע הדרך ביקש להחליף לדגים סרוחים, ובאמצע הדרך ביקש להיות מגורש מהעיר.

הסיבה היחידה שהגענו לזה - היא שהוא כבר שלושה שבועות בערך מנסה להכיל את ההתפרעויות.

וכמו כל בריון רגיל, כשאתה מכיל את ההתנהגות שלו הוא מפתח תיאבון.

לפני 17 שעות, farkash7 כתב:

אני שואל את עצמי מה הסיכוי שהטיל נופל באל עקצה ואיך אפשר לשפר את הסיכויים שלו ליפול שם.

אם זה היה טיל - אפשר היה ע"י הונאה (תחום בלוחמה אלקטרונית) להשתלט עליו ולהפעיל את מערכת הניווט שלו לאן שתרצה.

אבל זה לא, זה רקטה, אין לה מערכת ניווט, יש לה כיוון בליסטי שלא ניתן לשינוי בזמן התעופה.

ציטוט

הרקטה היא למעשה "גולם". היא ניתנת לכיוון לעבר המטרה בעת הצבתה על הקרקע, אבל אינה ניתנת ל"כוונון" בעת מעוף. לעומת זאת, הטיל הוא ''חכם''. הוא לא זקוק לכינון לעברה של המטרה, אבל מרגע שיגורו ועד לרגע פגיעתו במטרה, הוא ניתן ל"כוונון".

לפני 17 שעות, yd b-4 כתב:

מבצעון קטן והממשלה נופלת. צפיתי היום בראיון בוינט עם חה"כ פריג' אדם אינטלגנט למדיי ומתון שהצליח להוציא את אלכס והפרשן הצבאי מהכלים.

הם לא מסוגלים להודות שהם ברברים ואלימים. לטענתו צריך להכיל ולהתקפל ואז שוב להתקפל ואז אולי לארוז וזהו.

וזה עוד ממרץ מעניין מה דעתם של החבורה מרע"מ. מה שבטוח עושים לביבי יופי של עבודה עוד יומיים כאלו ויש ממשלת שינוי בחלום השביעי :) מיכאלי תזדרזי....

מתבקשת תגובת הפטריוט הדגול יאיר גולן.

הבעיה עם רע"מ היא שגם ביבי רצה אותם.

לא ברור לי עדיין אם עבאס בעצמו עשה שוב סיבוב פרסה חזרה לבדלנות, אבל מה שבטוח זה שאין לו את הגיבוי של התנועה האיסלאמית להמשיך בכיוון הזה.

לפני 16 שעות, יבגניפ כתב:

בניגוד ליהדות החרדית, בה צריך המלצה של רב בן 100 כדי להחליט אם להתחסן. הגיוני.

בניגוד לעולם החרדי, שם המונים חלו בקורונה  ביחס לסביבה, בגלל שהחליטו שרבנים בני 100 יודעים יותר טוב מרופאים. על הר מירון אני אפילו לא מדבר. או על רבנים ששכנעו מאמינים להשאר באירופה בימי מלחמת העולם השניה. והסוף ידוע.

מזל שאתם פה כדי להראות לנו מה זה קידמה מפויסת.

אתה יודע שיש טענות שהשמאל מתנהל כמו דת כן?

לפני 16 שעות, farkash7 כתב:

לגבי התגובה שהצעת, הלוואי... אני אומר יותר מזה. חכה שבוע אחרי שהסבב הסתיים ואז תעשה את זה ככה תשיג אפקט מקסימאלי כמו שעשו בעופרת יצוקה.
תהיה בטוח שהחולדות התחפרו עוד לפני שנורתה הרקטה הראשונה.

אתה מתכוון שצריך לתקוף כרגיל, לתת לארה"ב, אירופה, האו"ם, מצרים, איחוד האמירויות, קטאר וכו' להיכנס ולתווך (כרגיל) כדי להגיע לרגיעה.

ואז אחרי שיש רגיעה בהסכמה של מדינות אחרות (שהן "ערבות" להסכמה הזו) - לתת להם שבוע ואז להפר אותה ולתקוף?

לפני 14 שעות, netco כתב:

(רק בוא לא נקרא לגישה הזו ציונות אה?).

לא למדת? הם יגדירו את הציונות איך שבא להם.

הפקעת שטח מבעלים יהודיים כדי לתת אותו לפולשים ערביים שאפילו לא מצליחים לעמוד בהסכמים שלהם - זו ציונות אמיתית!

יהודי טוב צריך לשלם על הקרקע שלו 3 פעמים לפחות (על הקרקע של שכונת שמעון הצדיק שילמו כבר פעמיים).

לפני 14 שעות, Pika007 כתב:

ברמה האישית, בין יהודי חילוני ממוצע מחיפה וערבי חילוני ממוצע מחיפה יש הרבה, הרבה יותר מן המשותף לעומת אותו יהודי לנגיד, יהודי חרדי מאותה העיר ממש.

עד שהערבי החילוני הזה יוצא במהומות

ציטוט

עימותים חריגים נרשמו גם בשדרות בן גוריון בחיפה, שם נעצרו 15 מפגינים - מחיפה, טייבה וסכנין. לטענת המשטרה, הם תקפו שוטרים, ניסו לפרוץ מחסום משטרתי, חסמו ציר תנועה ורגמו את הכוחות באבנים ובקבוקים.

לפני 14 שעות, Pika007 כתב:

ועכשיו הרגע שבו האירוניה מכה: ברמה הקבוצתית, ביניכם לבין הערבים הקיצונים מבחינה דתית יש הרבה, הרבה יותר מהמשותף לעומת רוב קבוצות האוכלוסיה השונות בישראל. יום אחד אולי גם תצליח לראות את זה ותתחיל לחשוב קצת.

בזה אתה צודק, לא סתם דרעי, ליצמן, טיבי ועודה חברים כל כך טובים (באמת! תשב כמה ימים במזנון הכנסת ותראה), הם משתפים פעולה בהמון המון חוקים.

לפני 13 שעות, DubelBoom כתב:

יש לי הרבה יותר עניין לייצר קשרים וחברויות עם ערבים חילונים, מאשר עם חרדים.

רק תשתדל שהם לא יגידו לך "כאן יהודים לא יחיו". אם הם צועקים "ח'ייבר ח'ייבר יא יאהוד" אז תסתובב ותברח, כמה שיותר מהר.

לפני 13 שעות, DareDevil כתב:

האמת זה ההקדשים שקיבלו בחזרה ל3 שנים בתנאי את ניהול המקום.

במהלך שנת הקורונה הם קיבלו לקראת אירועי הר מירון דאז ובעצם היו אחראים על המתחם וניהולו, כמו שכתבתי ל3 שנים ניהול המתחם על תנאי. וזה מה שקרה באירוע הגדול הראשון שהם ניהלו.

הם לא קיבלו בחזרה, הם קיבלו דחייה בדיון עצמו האם להפקיע או לא, הם באופן רציף הבעלים עד היום.

לפני 12 שעות, garicho כתב:

חייב לציין שבנימין ״מקיוואלי״ נתניהו רב אומן פוליטי בדרגה הכי גבוהה. היופי שבו הצליח לטרפד את ממשלת בנט-לפיד עוד ילמד בבתי הספר לממשל ומדיניות בעולם. כמובן שלא חסר ציניות במהלכים שלו, וכמה ערבים ויהודים כנראה ימותו, אבל ככה זה בעולם האמיתי. 

הפוך, ביבי עשה הכל (כולל בערך להוריד את המכנסיים הלאומיות שלנו ולחשוף את הישבן) כדי להכיל את כל מה שקרה פה ב-3 שבועות האחרונים.

וזה לא רב אומן, זה טעות בסיסית, שביבי בעצמו אומר שאסור לעשות - בספר שלו.

לפני 11 שעות, avi 1234 כתב:

אפשר באמת להודיע על סיום הרומן הפוליטי עם המפלגות הערביות לעת עתה.

עברו רק 20 שנה מאז פעם אחרונה שמפלגות ערביות הוקעו מהזירה הפוליטית עקב מהומות שנת 2000.

כנראה שהסיבוב הזה יעלה לערבים בעוד איזה עשור או שניים שישבו בספסלי המנודים.

לפני 11 שעות, Potato כתב:

וסיום הקריירה הפוליטית של בנט.

לא יקבל אף קול מהימין....

ודיי בצדק, הוא הימר All in, גם כשהמהומות היו ברקע (אבל מוגבלות גיאוגרפית).

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

(ראה מה קרה וקורה בערד, טבריה, בית שמש - שליאור כתב עליה פה לפני כמה שנים באריכות)

כחברה אתה צודק לגמרי, גם החברה החרדית כשהיא רוצה להילחם על משהו היא עושה את זה באמצעים כוחניים.

כולל כשבצד ה"חוטף" נמצאים חרדים שלא בדיוק מתיישרים לפי הרצונות (ראה למשל את ההיסטוריה האישית של יהודה משי זהב ו"משמרות הצניעות")

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

נשים אותם בצד - זה מדהים לראות הבוקר שדף המסרים של הליכודניקים ממשיך להתעסק בממשלה שאולי תהייה. כאילו 12 שנות שלטון נתניהו הן לגמרי לא רלוונטיות לחלוטין למה שקורה עכשיו בחוץ. 

ליכודניקים נו מה אתה מצפה? זה אותו חומר אנושי שמצביע למי שאומרת שצריך פנקס כחול.

אני הפסקתי מזמן לצפות מהליכוד למשהו.

הייתה תקופה שחשבתי שאולי זה הולך לכיוון טוב יותר, אבל גם זה לא החזיק.

לפני שעתיים, SurfHigh כתב:

נו, כבר יש דף מסרים מעודכן שמסביר למה בזכות ביבי ("מנהיג חזק מהימין") נתניהו הפרעות של הלילה האחרון היו הרבה פחות ממה שהיה קורה תחת ממשלת "שמאל"? 

באופן טבעי הם יסבירו שמה שבזכות ביבי - זה בזכות ביבי, ומה שבגלל ביבי - זה לא בגלל ביבי.

להצלחה אבות רבות, הכשלון נותר יתום.

אני לא יודע אם היה פחות גרוע תחת ממשלת שמאל, אבל זה בטוח לא היה יותר טוב. סביר להניח שזה היה משהו דומה בגדול.

איך יבגני אמר פעם שהוא מרוצה מביבי - כי ביבי מדבר ימין ימין, אבל במקרה הטוב הוא עושה מרכז.

לפני שעתיים, פינדר כתב:

מותר לי סתם ככה להתעצב על ילדים הרוגים?

מותר, אבל עצה קטנה, תשתדל את הביקורת שנשמע שיש לך על החמאס, להכניס ביחד עם העצב, כי התחושה של הקורא היא שאתה מתחיל מאיזה הזדהות או אמפתיה לפלסטיני, ואז עם התגובות הולך ומסייג את זה.

לפני שעה, garicho כתב:

מבחינת הפלסטינים בישראל, נכנסו להם לקודש הקודשים של מסגד אל אקצא עם רימונים והפגזות. באמצע הרמדאן. זה מספיק כדי להביא למהומות בכל רחבי המדינה.

הפריעו להם במצווה הקדושה של איסוף בקבוקי תבערה, אבנים וזיקוקים לקראת הרמאדן, אחרי התפילה הם באופן מרוכז עוברים למצווה הקדושה של להשתמש בכלים הללו נגד היהודים.

אגב שימו לב שהסיבה היחידה שלא היו שם כלי יריה, זה שרובי הקרלו נתפסו במחסום ביום שישי בניסיון הפיגוע שם.

לפני 57 דקות, יבגניפ כתב:

שתסביר למה יש קולות ביהדות התורה שעדיין מבקשים שהמתחם בהר מירון ישאר בשליטת עסקנים חרדיים שמשחקים בחיים שלך ושל חברים שלך

לח"כ מיקי זוהר התשובות - או כמו שהוא אמר - "כסף, כבוד וכוח".

חשבת שהם יוותרו על תרנגולת שמטילה ביצי זהב?

לפני 6 דקות, garicho כתב:

לא תמימות. הבהרה על מה מתפרעים. יכולים להיות תירוצים אחרים להפגנות, אבל שום דבר כנראה לא יביא להתפרעויות בהיקף כזה כמו מה שיתפס בעיניהם כפגיעה באל אקצא.

מסגד אל אקצא מבחינת כל הערבים/בדואים בישראל הוא נקודת האפס. הציר המרכזי. ולכן היחס כלפיו הוא מאוד אמוציאונלי. 

וזו הסיבה שאוגרים בו כלי נשק כן?

או שאולי בקבוקי תבערה זה חלק מהפולחן של הרמדאן, אולי זה מלווה את סעודת האיפטאר?

לפני 7 דקות, garicho כתב:

וכן, גם הבדואים בדרום, ובצפון, והערבים במשולש, ובשטחים, ובעזה. אין ההבדל מהותי ביניהם. אז מישהו קורא להם פלסטינים, אחר קורא להם בדואים, שלישי קורא להם ערבים, ומישהו פה גם קרא להם ״מהגרי עבודה מיצרים״. כל זה לא משנה, מה שמשנה זה איך הם תופסים את עצמם ומה הם חושבים על עצמם.

פגז, אז כשהתוכנית לעידוד הגירה תקרום עור וגידים, נכלול בפנים גם את הבדואים בצפון ובדרום, הערבים במשולש, ביו"ש ובעזה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסגד אל אקצא במורשת רוב המוסלמים הוא שולי ביותר

סתם נתפסו עליו כדי להוציא עלינו את הברבריות שלהם (לא כל הערבים. חלילה. רק 2 החבר'ה שישבו אתמול בשערי צדק ליד המיטה של הסבא שלהם בן ה95 שמקבל טיפול משמר חיים כבר חודש (אני יודע כי הוא ליד המיטה של חמי. הוא ועוד 75% ממחלקת פנימית ה'.), על חשבוני, אבל שאגו משמחה כל פעם שהיתה אזעקה באשקלון. 2 החבר'ה האלה, ועוד אי-אלו מאות אלפים מערביי ישראל שמשתתפים בפוגרומים. בחיפה, בלוד, ברמלה, ביפו, באום אל פחם, בטייבה ובסכנין)

• אהבתי 2
  • מעניין 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אבל אז זה הורג לך את הפואנטה, כי מדינת ישראל קבעה לעצמה שהיא קובעת במזרח ירושלים, וגם ביפו.

כנראה שלא הסברתי את הפואנטה שלי טוב מספיק.

איך חשבת שזה יתנהל? השופט יגיד "אוקיי הוא ערבי אז הוא צודק"?

אני חושב שכתבתי במצטבר משהו כמו עשר פעמים שלדעתי העניין כאן הוא לא משפטי, בטח לא כזה רק פנימי לישראל, והסברתי למה. לא ציפיתי לשום דבר. הסברתי למה בעייני ההתעקשות על מאבק על בניינים בשייח גראח היא מפגרת להחריד.

אתה יודע, אם אחד או שניים היו חושבים כמוני, מילא, אני בנאדם מיוחד.

אבל אם יש הרבה שחושבים כמוני, ומעט שחושבים כמוך, אז יש יותר סיכוי שהפרשנות שלך מקילה יתר על המידה, ושלי לא.

איזו הפתעה גדולה. יש גם הרבה (30 מנדטים) אנשים שחושבים שביבי הוא המלך. למה אתה לא מצביע לו? יש בעולם גם הרבה אנשים שחושבים שישו הוא הבן של אלוהים והוא עוד יחזור וישלח אותי ואותך לגהינום. למה שלא תתצנר? אני מקווה שרעיון ברור, אבל אם לא - אין שום דבר במספרים במקרה הזה שמעיד על נכונות. בכל מקרה, זכותך לחשוב שזו אמירה אנטישמית. נראה לי שהסברתי לאן זה מוביל לדעתי.

אגב אתה כן מסכים שלכל הפחות, יאיר גולן התייחס לקבוצה מסוימת מתוך היהודים בישראל?

בוודאי.

אתה יודע שיש טענות שהשמאל מתנהל כמו דת כן?

הימין והשמאל הרדיקליים הם תחליף לדת (או חלק ממנה, במקרה של החברים שאתה מצביע להם). אתה תאלץ ללמוד לחיות עם זה שאין לי פוסטר של לנין וסטלין בחדר. ואולי גם עם זה, שבזמן שאתה מתבכיין על אנטישמיות מצידו של סגן רמטכל במדינה היהודית, יהיה נחמד אם לא תתייחס לכל מי שמחזיק בדעות שמאלניות כאילו אנחנו נפגשים בכיכר רבין בכל בוקר לשיר את האינטרנציונאל ביחד.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, avargel כתב:

מסגד אל אקצא במורשת רוב המוסלמים הוא שולי ביותר

סתם נתפסו עליו כדי להוציא עלינו את הברבריות שלהם (לא כל הערבים. חלילה. רק 2 החבר'ה שישבו אתמול בשערי צדק ליד המיטה של הסבא שלהם בן ה95 שמקבל טיפול משמר חיים כבר חודש (אני יודע כי הוא ליד המיטה של חמי. הוא ועוד 75% ממחלקת פנימית ה'.), על חשבוני, אבל שאגו משמחה כל פעם שהיתה אזעקה באשקלון. 2 החבר'ה האלה, ועוד אי-אלו מאות אלפים מערביי ישראל שמשתתפים בפוגרומים. בחיפה, בלוד, ברמלה, ביפו, באום אל פחם, בטייבה ובסכנין)

למה אתה מחליט למוסלמים מה חשוב להם ומה לא? יכול להיות שלרוב המוסלמים זה לא חשוב. למוסלמים שחיים בישראל זה מאוד חשוב. מי אתה שתחליט בשבילם?

לפני 27 דקות, m3x7r3m3 כתב:

וזו הסיבה שאוגרים בו כלי נשק כן?

או שאולי בקבוקי תבערה זה חלק מהפולחן של הרמדאן, אולי זה מלווה את סעודת האיפטאר?

אוגרים שם נשק כי משטרת ישראל לא מעיזה להכנס לשם, ולכן הם יכולים להיות בטוחים שהנשק שנאגר שם לא יילקח על ידי המשטרה.

לפני 28 דקות, m3x7r3m3 כתב:

פגז, אז כשהתוכנית לעידוד הגירה תקרום עור וגידים, נכלול בפנים גם את הבדואים בצפון ובדרום, הערבים במשולש, ביו"ש ובעזה.

בהצלחה עם זה, ספר לי איך היה. מה שהיה אפשר לעשות ב-48 או ב-67 אי אפשר לעשות ב-21 (בסדר העולמי הקיים). מה שהבינו מקבלי ההחלטות במהלך מלחמת העולם השניה, ומה שקרה בהודו ב-47, לא ניתן לביצוע היום. אתה תקוע איתם, והם איתך. בהצלחה!

ואם נקח רק את שייח ג'ראח, יש בסיס לטענות המוסלמים של אפליה ואי צדק.

כל היהודים שגורשו משייח ג'ראח במהלך מלחמת העצמאות קיבלו בתים ערבים נטושים במערב ירושלים. אז הם מסודרים.

תחזירו את הבתים הערבים בשכונות מערב ירושלים ותקבלו בחזרה את הבתים בשייח ג'ראח....

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

הימין והשמאל הרדיקליים הם תחליף לדת. אתה תאלץ ללמוד לחיות עם זה שאין לי פוסטר של לנין וסטלין בחדר. ואולי גם עם זה שבזמן שאתה מתבכיין על אנטישמיות מצידו של סגן רמטכל במדינה היהודית, אולי יהיה נחמד אם לא תתייחס לכל מי שמחזיק בדעות שמאלניות כאילו אנחנו נפגשים בכיכר רבין בכל בוקר לשיר את האינטרנציונאל ביחד.

תהיתי למה הפסקת להגיע. הסופרנו שלך היה חסר...

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, garicho כתב:

בהצלחה עם זה, ספר לי איך היה. מה שהיה אפשר לעשות ב-48 או ב-67 אי אפשר לעשות ב-21 (בסדר העולמי הקיים). מה שהבינו מקבלי ההחלטות במהלך מלחמת העולם השניה, ומה שקרה בהודו ב-47, לא ניתן לביצוע היום. אתה תקוע איתם, והם איתך. בהצלחה!

ואם נקח רק את שייח ג'ראח, יש בסיס לטענות המוסלמים של אפליה ואי צדק.

כל היהודים שגורשו משייח ג'ראח במהלך מלחמת העצמאות קיבלו בתים ערבים נטושים במערב ירושלים. אז הם מסודרים.

תחזירו את הבתים הערבים בשכונות מערב ירושלים ותקבלו בחזרה את הבתים בשייח ג'ראח....

יש צד שהחל מלחמת שמד על מדינת ישראל במטרה פשוטה להרג ולאבד , לכן מי שהתחיל במלחמה והפסיד צריך לשלם מחיר כבד על הרצון להכחיד עם אחר.

הטעות הפשוטה היא שכבר אז ישראל הייתה צריכה להלאים את הרכוש ולא לאפשר לאיש לשוב חזרה לארץ.

• אהבתי 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, garicho כתב:

אוגרים שם נשק כי משטרת ישראל לא מעיזה להכנס לשם, ולכן הם יכולים להיות בטוחים שהנשק שנאגר שם לא יילקח על ידי המשטרה.

וזה משפט הגיוני במדינה ריבונית שאמור להתקיים בה איזשהו שלטון חוק בעיניך?

עריכה אחרונה על ידי netco
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...