Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, פינדר כתב:

לא התייחסתי לסיבות והעדפות.

תיקנת את מי שכתב 20 הרוגים.

אז התרשמתי מהאהבה שלך לדיוק בפרטים, ותיקנתי אותך.

מותר לי סתם ככה להתעצב על ילדים הרוגים?

ולצורך הבהרה: אני לא מטומטם ולא מתאבד. וברור לי שאם יורים טילים עלינו, אנחנו נירה חזרה, והירי שלנו תמיד הרבה יותר אפקטיבי.

מותר לך להיות עצוב על הרבה דברים.

על התחממות גלובלית, על פינגווינים שהקרחונים שלהם נמסים, על יערות שנשרפים..

על זה שמתו ילדים בעזה במקום בישראל קצת פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4566

• SlowRide

4313

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

על זה שמתו ילדים בעזה במקום בישראל קצת פחות.

החלק המודגש הוא תוספת שלך למילים שלי.

לפני 12 דקות, korola כתב:

הכותרת מעניינת , אבל יותר מעניין , זה שבזמן הלחימה ממשלת חמאס הוציאה להורג בהליך בזק 21 תושבים. 

אתה חושב שאני מעריץ של חמאס או משהו כזה?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, פינדר כתב:

החלק המודגש הוא תוספת שלך למילים שלי.

כי זאת האמת. הסיבה שלא נהרגו ילדים בישראל זה בגלל שנהרגו ילדים בעזה, למרות שלא הייתה כוונה להרוג אותם. אם לא התקיפות היו משוגרות לישראל פי 3 או פי 4 רקטות והיו כנראה גורמות לאבידות בנפש.

שהמחבלים יפסיקו להסתובב עם מגנים אנושיים לא ימותו חפים מפשע.

והגישה הזאת היא שוב גישת ה"מוסר מזויף" שגורמת למוות מיותר של אזרחים ישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בד"כ בדיוק הפוך, כשנהרגים אזרחים וילדים בעזה, הארגונים שם מרגישים צורך לירות יותר טילים.

אבל אני באמת לא הולך להיכנס לויכוח הזה ואני באמת לא הולך להצדיק את חמאס או כל ארגון אחר שיורה עלינו טילים.

• רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

כי זאת האמת. הסיבה שלא נהרגו ילדים בישראל זה בגלל שנהרגו ילדים בעזה, למרות שלא הייתה כוונה להרוג אותם. אם לא התקיפות היו משוגרות לישראל פי 3 או פי 4 רקטות והיו כנראה גורמות לאבידות בנפש.

שהמחבלים יפסיקו להסתובב עם מגנים אנושיים לא ימותו חפים מפשע.

והגישה הזאת היא שוב גישת ה"מוסר מזויף" שגורמת למוות מיותר של אזרחים ישראלים.

הסיבה שלא נהרגו ילדים בישראל היא בעיקר עדיין של מזל.

פגעו טילים בבנייני מגורים, שאריות פגעו בקרקע.

זה שלא היה שם ילד זה רק עניין של תזמון.

בדיוק כמו האירוע במירון,בסוף ייגמר המזל.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הפלסטינים בישראל, נכנסו להם לקודש הקודשים של מסגד אל אקצא עם רימונים והפגזות. באמצע הרמדאן. זה מספיק כדי להביא למהומות בכל רחבי המדינה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, פינדר כתב:

אבל אני באמת לא הולך להיכנס לויכוח הזה

אי אפשר לנהל אותו, עם כל המגדלים והשמיניות באוויר מסביב ממול לטענות שלך. עזוב.

לפני כשעה, SurfHigh כתב:

נו, כבר יש דף מסרים מעודכן שמסביר למה בזכות ביבי ("מנהיג חזק מהימין") נתניהו הפרעות של הלילה האחרון היו הרבה פחות ממה שהיה קורה תחת ממשלת "שמאל"? 

אם לשפוט לפי השרשורים ברוטר, אנחנו נמצאים עכשיו בנקודת 0, לא היו 12 שנות שלטון נתניהו ורק הוא יכול אל מול החמאס. ובעצם הדבר היחידי שאפשר להסיק ממה שקורה זה לא למה ביבי נכשל כבר למעלה מעשור, אלא למה אין שום סיכוי שמישהו אחר יצליח.

bots gonna bot או משהו

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, garicho כתב:

מבחינת הפלסטינים בישראל, נכנסו להם לקודש הקודשים של מסגד אל אקצא עם רימונים והפגזות. באמצע הרמדאן. זה מספיק כדי להביא למהומות בכל רחבי המדינה.

התמימות. אם לא המסגד אז היו מוצאים תירוץ אחר. הפגנות אלימות שלהם (גם בהיקף נרחב) זה לא משהו נדיר לצערנו.

הבדואים בדרום זה גם ה"פלסטינים בישראל"?

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Pika007 כתב:

חדשות:

ברמה האישית, בין יהודי חילוני ממוצע מחיפה וערבי חילוני ממוצע מחיפה יש הרבה, הרבה יותר מן המשותף לעומת אותו יהודי לנגיד, יהודי חרדי מאותה העיר ממש.

ידידי המשורר-

קודם כל אני לא בטוח לגבי 'הממוצע' שלך. רוב הערבים שחיים בתוכינו בקלות יושבים על משבצת ערס/בבון/בריון אם זה השותפים שלך תהנה. ובאמת אני לא מעדיף להיות חלק מה'ממוצע' שלך.

ולפני שאתה מזנק רופאים רוקחים וזה. אותם גם אני מכיר ומסתדר איתם ברמה היומיומית.

אבל פרקטיקה ה'ממוצעים' החמודים שלך אשכרה ביצעו לינצ'ים לא באיו"ש בתוך שטחי ישראל.

לפני 12 שעות, DubelBoom כתב:

אני מכיר יותר ערבים מחרדים בגילי, והם הרבה יותר דומים לי מבחינת תחומי עניין, תחביבים, שאיפות לחיים, מאשר חרדים.

לאדם לא דתי יש לזה הרבה יותר משמעות מאשר זה שאני ואדם חרדי שנינו חוגגים את פסח וראש השנה. יש לי הרבה יותר עניין לייצר קשרים וחברויות עם ערבים חילונים, מאשר עם חרדים.

אתה צודק ב100%

והתשובה לדבריך נמצאת בגוף ההצהרה שלך.

"אתה מכיר יותר ערבים מחרדים"

אם היית מכיר אולי דעתך הייתה שונה. יודע מה אני מוכן להתערב על זה גם.

לפני 11 שעות, SlowRide כתב:

אהבתי שאצלך "נאור ומתקדם" זה מילות גנאי.

תסתכל על זה שניה מהצד. הערבים שמתפרעים וזורקים אבנים מייצגים ציבור שלם? אוקיי. אם ככה אז גם אלה שצרחו נאצים על שוטרים, שרפו אוטובוס, השתוללו ברחובות, שמו ז' על כל המאמצים להילחם בקורונה, עובדים בשחור, לא משלמים מיסים וחיים על כספי ציבור מייצגים אותך. כיף חיים.

יודע מה בוא נסתכל מהצד. עם הנתונים שאתה נתת-

צרחות נאצים+אוטובוס בודד(מהתמונות במקום ממש קל לראות ש"חרדים" שרפו אותו )+השתוללות ברחובות (לא יודע מה זה אומר בדיוק)+לא משלמים מיסים (למה? לא יודע אבל נניח)+חיים על חשבונך.

יידוי אבנים וזיקוקים + מכוניות ואוטובוסים שרופים+נסיונות לינץ' בנהגים בכל הארץ+ השתוללות ברחובות+לא משלמים מיסים וחיים על חשבונך. (ואם אתה מכיר ערבים ויישובים ערבים אתה תדע על מה אני מדבר)

תקנות הקורונה נשמרו באופן דומה חוץ מעניין האכיפה. קשה לאכוף מסכות כשאתה צריך פלוגה שלמה לשמור על נותן הדו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, יובל .מ. כתב:

אתה לוקח מקרה אחד שעדיין לא בטוח שבאמת בוצע על ידי חרדים ומשווה אותו לגל טרור ששוטף את המדינה כבר חודש?

אם כבר, ההצתה בוצעה בתוך תחומי בני ברק, אף אחד מהם לא בא לתל אביב והפגין שם.

מעניין שתמיד שהערבים משתגעים מי שנפגע הם יהודים.. איך זה שכל הלוקים בנפשם יודעים לקחת אוטובוס מכפר בגליל ולהגיע לרמת גן לדקור זה משהו מדהים..

בטח שזה לא בוצע ע"י חרדים, באמצע הפגנה וחסימת רחוב של חרדים. בטח איזה ערבי עלה על אוטובוס מהכפר ובא לבני ברק לעשות את זה. ומי נפגע מההתפרעויות של החרדים? ערבים בעיקר?

לפני שעה, avargel כתב:

מקרה חריג, בוצע ע"י שבבניקים משועממים, לא נתמך בשום צורה על ידי שום דרג בהנהגה של המגזר בכל רמה שהיא

מה חריג בזה? חרדים שורפים פחים ומתעמתים עם שוטרים זה לא חריג. ראינו כבר בשנה האחרונה כמה מעניינים חוקי המדינה את הנהגה החרדית ומי באמת בעל הבית שם.

אז נכון, לשרוף פחי זבל, להתקהל בזמנים של מגפה נגד החוק ולהרביץ לשוטרים תוך כדי צעקות "נאצים" כשמשהו שהמדינה עושה לא נראה לכם זה לא בדיוק כמו לזרוק אבנים על מכוניות בכביש, להרביץ לסתם עוברי אורח עד זוב דם, להצית מכוניות להשחית רכוש ולעשות חגיגות כשאנשים נפגעים ממתקפת טרור, אבל ברמת העיקרון זה די דומה וגם הטיפול צריך להיות דומה. שניהם צריכים למצוא את עצמם אזוקים בזינזנה עם פנסים בעיניים וסדקים בצלעות אחרי שרבו עם שוטרים.

הכוונה כמובן לאזרחים ישראלים. בנוגע לפלסטינים, שילכו קיבינימט. כמו שכבר נכתב, אם הבחירה היא בין ילדים מתים פה או שם, שימותו שם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, יבגניפ כתב:

אני "מת" על זה שאתה מנסה להשתמש בעולם מונחים שרחוק ממך בערך כמו ששינטואיזם יפני רחוק ממני.

אתה לא אח שלי. את הפאסיב אגרסיב תשמור למישהו שקונה אותו. אם יש. 

ואין שום קשר בין זה לבין מה שאני כתבתי.

כחרדי, שוב, אין לך שום זכות לבוא וללגלג על אחרים שחושבים שהם יודעים טוב מכולם. ביום שבו תספר על קבלת החלטות עצמאית סביב הקורונה, שלא דרך תיווך רב בן מאה שמבין ברפואה כמו שאני מבין ברפואה, אשמח לחזור לדבר ברצינות על הנושא. 

א.-אני רואה בך אח גם אם אתה לא. 

ב.-נסיון הטחת העלבונות שלך סה"כ מראה שאין לך מה להשיב, לא משהו מבהיל במיוחד.

ג.-אנשים שחיים במציאות מנותקת (לא באזורי העימות) לא ישנו את דעתי על חבריהם הנהדרים שהם לא ממש מכירים. הנסיון של בן גביר עם הבריכה בזמנו הוכיח את זה יפה מאוד.

לפני 43 דקות, garicho כתב:

אתה/הם לא שואלים את עצמם/ך למה נכנסו לשם? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, yd b-4 כתב:

תקנות הקורונה נשמרו באופן דומה חוץ מעניין האכיפה. קשה לאכוף מסכות כשאתה צריך פלוגה שלמה לשמור על נותן הדו"ח.

חחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחח

מוזמן להסתכל על פילוח דוחות הקורונה לפי ערים.

בערים ערביות חילקו הרבה הרבה הרבה יותר דוחות מאשר בערים חרדיות.

גם במספרים מוחלטים וגם במספרים יחסיים:

https://www.ynet.co.il/news/article/rJNmTIQ100

בכלל, אם הייתי חרדי הייתי שותק מהבושה, אחרי הקורונה.

אחרי שנים שמדקלמים לנו "פיקוח נפש .." ו-"כל המציל נפש אחת.." וכו', פשוט ביצעתם חיסול ממוקד באוכלוסיה הבוגרת שלכם (ועל הדרך הדבקתם גם חילונים).

אין מילים יפות לתאר את זה. הוצאתם להורג אנשים מבוגרים, כדי שתוכלו לפתוח תלמודי תורה וישיבות ולקיים חתונות המוניות וטישים.

באמת שלא יודע איך אתם כציבור ישנים בלילה.

• רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

בטח שזה לא בוצע ע"י חרדים, באמצע הפגנה וחסימת רחוב של חרדים. בטח איזה ערבי עלה על אוטובוס מהכפר ובא לבני ברק לעשות את זה. ומי נפגע מההתפרעויות של החרדים? ערבים בעיקר?

אני מציע לך להסתכל בסרטונים שמשטרה שחררה מתיעוד האירוע. ואת אלו שנעצרו תגיד לי אתה אם הם נראים לך חרדים.

עכשיו בא לא ניתמם הם לא שרפו סתם אוטובוס באמצע היום. הם שרפו אותו בהפגנה של חרדים. 

אבל אל תגזים חרדים לא שורפים אוטובסים בהפגנות.

Just now, פינדר כתב:

בכלל, אם הייתי חרדי הייתי שותק מהבושה, אחרי הקורונה.

אחרי שנים שמדקלמים לנו "פיקוח נפש .." ו-"כל המציל נפש אחת.." וכו', פשוט ביצעתם חיסול ממוקד באוכלוסיה הבוגרת שלכם (ועל הדרך הדבקתם גם חילונים).

אין מילים יפות לתאר את זה. הוצאתם להורג אנשים מבוגרים, כדי שתוכלו לפתוח תלמודי תורה וישיבות ולקיים חתונות המוניות וטישים.

באמת שלא יודע איך אתם כציבור ישנים בלילה.

תראה אני לא מתבייש מסיבה די פרקטית אני משתייך לזרמים שכן שמרו על התקנות (שזה רוב ספרדים/ליטאים/חלק מהחסידים). נכון שגם אצלנו העסק היה יותר פרגמטי אבל שמרנו ויפה מאוד.

לגבי החסידויות והטישים= מודה לא יודע ולא מבין מה השיקולים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שורפים פחי זבל? משחיתים רכוש ציבורי? זורקים אבנים על מכוניות בשבת/יום כיפור? אז סבבה, אוטובוס אחד הם לא שרפו. זה משנה במשהו את התמונה הכללית?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, yd b-4 כתב:

א.-אני רואה בך אח גם אם אתה לא. 

כן, ידעתי שהמשפט הזה יכתב עוד לפני שלחתי על הכפתור בפורום. זה לא מעניין אותי. אתה יכול לראות מה שאתה רוצה. הקשקוש דתי רוחניקי הזה עתיק בערך כמו העולם. שמור את זה לאיזה ילד מבולבל שאולי עוד תצליח לשכנע שיבלע את הנזק שאתם עושים למפעל הציוני - שאף פעם לא הייתם חלק ממנו - כי אתה חושב שכולנו אחים. אני מעדיף לוותר על האחווה המזויפת איתך ולחסוך את אלפי השקלים שזה עולה לי בחודש, מיליארדי שקלים שהמשק מאבד בגללכם ועוד ועוד. 

ב.-נסיון הטחת העלבונות שלך סה"כ מראה שאין לך מה להשיב, לא משהו מבהיל במיוחד.

בולשיט מוחלט. אתה לא הצלחת עד היום לענות על שאלה אחת ששאלתי אותך. אחת. אני עוד מחכה שתספר לי על רב שהודה פעם שטעה (פעם = לא בימי הרמבם, אלא בשנים האחרונות), שתסביר למה יש קולות ביהדות התורה שעדיין מבקשים שהמתחם בהר מירון ישאר בשליטת עסקנים חרדיים שמשחקים בחיים שלך ושל חברים שלך, שתגשר על הפער בין הנתנונים הרשמיים שמלמדים שבלי אלפי השקלים שאני ממשלם בחודש כדי לממן אותכם תמותו מרעב, לבין הבטחון שלכם שאתם ״תורמים למדינה״, שתסביר למה צריך שרב בן 100 יסביר למה קורונה זה מסוכן ושאר הירקות.

אני לא מטיח בך עלבונות. אני מציין עובדות יבשות. 

ג.-אנשים שחיים במציאות מנותקת (לא באזורי העימות) לא ישנו את דעתי על חבריהם הנהדרים שהם לא ממש מכירים.

אין לך מושג מה אני מכיר ומה לא. זה דבר אחד. דבר שני זה בכלל לא רלוונטי. אני לא מנסה לשנות את הדעה שלך על שום דבר. זה בלתי אפשרי. אני רק מצביע על האירוניה שבכתיבה שלך. אתה מניח, עושה רושם, שמותר לך להאשים אחרים בברבריות. וזה די מופרך. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...