Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעה, motek כתב:

נכון. הם בעד "מס עשירים". משמע מי שעשיר יותר, לקחת לו יותר. אני אישית חושב שזה דבר לא באמת שוויוני, אלא בדיוק ההפך מזה, אבל הם לא. בכל אופן, אי אפשר לייחס לזה עניין של שנאה, אלא השקפת עולם (שבעיניי היא בזויה).

אין קשר לשנאה, יש קשר להבדל בין מה שאומרים למה שבפועל.

הם אומרים שהם בעד שוויון כלכלי, אבל הם בעד מיסים דיפרנציאליים.

אז ראוי שאם שופטים את סמוטריץ' לפי מה שנראה לכם שהוא רוצה, אז לשפוט באותם כלים את השמאל, ולא לפי מה שהם אומרים.

או לחילופין לשפוט את סמוטריץ' לפי מה שהוא אומר גם כן, ולא לפי מה שנראה לכם.

לפני שעה, motek כתב:

זה כבר לא קשור לעניין השוויון הכלכלי. זה כבר יותר מתקשר ל"הפרדת דת ומדינה", ובכוונה שמתי את זה בתוך מירכאות, כי זה נעשה בדרך עקיפה. אנחנו יכולים להבין לבד שזה נובע מכך שהחרדים שותים את קופת המדינה וסוג של מנצלים את קצבת הילדים..

לא נכון, שהרי גם אצל הערבים והבדואים יש הרבה ילדים, ולכן קצבת ילדים גבוהה (לא לדבר על התופעה של פוליגמיה אצל הבדואים, שמתבטאת בקצבאות גבוהות בהרבה בגלל ריבוי "נשים גרושות" על הנייר).

אבל אין לזה קשר לעניין, כי חלק משוויון כלכלי זה שהילד הראשון והשביעי מקבלים אותה קצבה. או נניח קצבה 0 לכל ילד, אבל גם לילד הראשון וגם לשביעי.

לפני שעה, motek כתב:

אתה שמעת פעם שמאלני מתבטא בצורה גזענית כלפיי מתנחל, ביביסט או סתם ימני? כי אני לא. אבל את סמוטריץ, הרב פרץ ובן גביר שמעתי לא מעט בהתבטויות גזעניות. ובכיאת, אל תבקש ממני למצוא לך אותם, אתה יודע שאני צודק.

אם אנחנו מתייחסים למתנחלים כאל גזע אז כן, אם לא אז השאלה שלך לא נכונה.

אבל האם יש התייחסות מלאת שנאה למתנחלים, ביביסטים (שבוא, זה בעצמו ביטוי שנאה, שהרי אין מצב שבן אדם שפוי בוחר בביבי אם הוא לא ביביסט, וזה למרות שאני בעצמי לא בחרתי ולא אבחר בביבי), ימניים (פאשיסטים כמילת קישור למשל).

רוצה דוגמאות?

אני אגב לא טוען שאין ביטויי שנאה מצד ימין, אני רק טוען שיש משני הצדדים, והרצון להאדיר את התלונות מצד שמאל, יחד עם השתקת התלונות מצד ימין, היא טיפשית.

לפני שעה, motek כתב:

גם וגם. אם היו לו 61 מנדטים והוא היה ראש ממשלה, לא מחר, לא היום, כבר אתמול הייתה פה מדינת הלכה עם משפט תורה, קידום התנחלויות ופעולות גזעניות נגד ערבים, הומואים ואולי אפילו שמאלנים. שלא נדבר על מעמד האישה שהיה צונח לו.

ואם לסבתא היו גלגלים, אתה מדבר על רשימה אחת, מ-3 מפלגות, שהוציאה 6 מנדטים, על מה אתה מדבר?

אם למר"צ היו 61 מנדטים אז היו גוזזים לחרדים פיאות, מכריחים כל אחד לאכול בייקון פעם ביום ואוסרים על ברית מילה.

סיימנו עם משחקי ה-What if?

לפני שעה, motek כתב:

א. נכון, ה"שמאל" (שתכף נדבר עליו) טוען טיעונים לגיטימיים, לפיהם מבחינה מוסרית וערכית, לא ייתכן שלראש הממשלה יהיו כתבי אישום פליליים. שלא נדבר על כך שע"פ חוק לא ניתן אפילו לעבוד כגננת או מאבטח עם כתבי אישום פליליים. וכמעט שכחתי לציין את העובדה שהוא צריך לבקר בבתי המשפט איזה 4 פעמים בשבוע תוך כדי שהוא על הדרך מנהל את המדינה הכי מורכבת במזרח התיכון. שום דבר פה לא אישי נגד ביבי, למרות שהוא מוכיח מיום ליום כמה זה כן צריך להיות אישי נגדו וכמה המדינה מעניינת לו את הביצה השמאלית.

הטיעונים הלגיטימיים האלה, היו גם לפני כתבי האישום, עוד בשלבי החקירה, אז גם כרכו יחד את תיק 3000, שלא היה חלק מכתב האישום נגד ביבי.

וזו אפילו לא הבעיה הכי גדולה שלי עם הטענה (ה-So called לגיטימית הזו). שהרי נניח, רק נניח, שלפיד ראש ממשלה, ואני וחבריי בפרקליטות לא מרוצים ממנו, לא הצבענו לו בבחירות ובגדול אנחנו חושבים שהוא גורם נזק למדינה, מה מונע מאיתנו להגיש נגדו כתב אישום נכון פחות או יותר, רק כדי שיילך הביתה, שכן ראש ממשלה לא יכול להיות עם כתבי אישום?

מספיקים כמה פקידים כדי להזיז מתפקידו ראש ממשלה, ואז אתם קוראים לעצמכם המחנה הדמוקרטי, דמוקרטיה So called, ברור. כמו שאתם בעד שוויון, בערך, כל עוד זה משרת אתכם. שוב ההבדל בין השפה לפועל.

וזה שקר מוחלט שזה לא אישי נגד ביבי, שהרי בבחירות הראשונות בהן נולדה רשימת כחול לבן, עדיין לא היה כתב אישום, אז מה הייתה הבעיה אז?

מכאן:

ציטוט

לקראת הבחירות לכנסת העשרים ואחת, ב-29 בינואר 2019, הכריזו מפלגת "חוסן לישראל", בראשות בני גנץ, ומפלגת תל"ם של משה יעלון, שתיהן מפלגות חדשות בראשות רמטכ"לים לשעבר, על ריצה משותפת לכנסת[7].

ב-21 בפברואר 2019, יום לפני המועד האחרון להגשת הרשימות, הודיעו המפלגות על ריצה ברשימה משותפת יחד עם מפלגת "יש עתיד" בראשות יאיר לפיד. אל הרשימה המשותפת של המפלגות הצטרף הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי[8].

לעומת זאת:

ציטוט

בפברואר 2019 הודיע היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, כי החליט לשקול העמדה לדין של נתניהו, בכפוף לשימוע, בשלושת התיקים: בתיק 1000 ו-2000 באשמת מרמה והפרת אמונים, ובתיק 4000 באשמת שוחד, מרמה והפרת אמונים[206]. בתגובה האשים נתניהו את השמאל במסע ציד נגדו ובהפעלת לחץ פסול על היועץ המשפטי לממשלה ומתח ביקורת על פרקליט המדינה שי ניצן ועל הפרקליטה ליאת בן ארי, שלדבריו תמכו בעמדה קיצונית בעניין העמדתו לדין[207][208]. השימוע התקיים במשך ארבעה ימים באוקטובר אותה שנה[209].

...

ב-21 בנובמבר 2019 הודיע מנדלבליט כי החליט להגיש כתב אישום נגד נתניהו בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים בתיק 4000, ובעבירות מרמה והפרת אמונים בתיקי 1000 ו-2000[210]. בתגובה יצא נתניהו בהודעה שבה מתח ביקורת חריפה על מערכת אכיפת החוק (המשטרה, פרקליטות המדינה והיועץ המשפטי לממשלה)[211].

65680330.jpg

לפני שעה, motek כתב:

ב. איזה שמאל תגיד לי? סער זה שמאל? בנט זה שמאל? ובטח ליברמן זה שמאל.. ואגב גם לפיד זה לא שמאל. מנגד, החרדים הם לא ימין וגם הליכוד של ימינו כבר ממזמן לא ימין, אז תעשה לי טובה, אין פה ויכוח בין ימין ושמאל, יש פה ויכוח בין גוש מושחת שמעודד את שלטון נתניהו לבין גוש שרוצה להחליף אותו.

גם מר"צ זה לא שמאל וגם העבודה זה לא שמאל, ובכלל אין שמאל, זה שמאל וירטואלי.

אגב p->q לא גורר q->p, משמע זה שהשמאל שונא את ביבי לא אומר שכל מי ששונא את ביבי הוא שמאל.

ואם תשאל אותי ביבי הרוויח את ה"כבוד" הזה ששונאים אותו בעבודה קשה שלו.

אגב גם הקריאה לגוש שבעד נתניהו כגוש מושחת, גם הוא שיח שנאה, אם כבר אז כבר.

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

אה אה. אני יודע! @יבגניפ הגדול לימד אותי (ואותנו) לקח חשוב (לפני כמה עשרות/מאות עמודים):

הסכנה הגדולה ביותר היא יצירת סימטריה. 

בלי קונטקסט, הטיעון שלך כוללני מידי. וברור שיש קונטקסט, יש "טובים" ויש "רעים". יש "נכון" ויש "לא נכון". הרבה זה עניין של השקפה.

כן, אבל מי אני או אתה או יבגני (או ביבי!) שיקבעו את גבולות הגזרה?

מי אנחנו שנקבע שליבגני ומותק מותר להתלונן על שיח שנאה, אבל לסמוטריץ' אסור?

אם אסור X אז אסור X לכולם, אם מותר X אז מותר X לכולם, אי אפשר להגיד ש-X מותר ליבגני אבל אסור לסמוטריץ'.

לפני כשעה, פינדר כתב:

לוגיקה. לא אמרתי "רק".

הוא מקדם התנחלויות (שם מכובס לגזל קרקעות) והוא גם מקדם שנאה. זה לא סותר.

הוא נגד "מצעד הבהמות". והוא לא רוצה שאשתו תשכב בבית חולים ליד יולדת ערביה (ציטוט שלו).

והכי יפה שהוא הקיף את עצמו בחבורה של קיצונים, שהוא עוד נראה מתון לידם.

אז לא. לא כל הדעות שוות.

מי שמקדם גזענות ושנאה הדיעה שלו לא לגיטימית בעיניי.

מי החליט שזה גזל קרקעות? על בסיס מה? גזל ממי?

לא כל הדעות שוות (בעיניך, וגם בעיניי), אז מי יקבע איזה דעה לגיטימית להשמיע ואיזה לא? מי הקומיסר?

לדעתי אסור להשמיע דעה שנותנת זכות להומואים לפונדקאות בארץ.

לפני כשעה, פינדר כתב:

גם שמאלנים יכולים להיות גזענים מטומטמים, ומתנשאים ושונאים.

רק שהשמאל לא מקדם שנאה כדרך חיים. זה לא חלק מהמצע והאידאולוגיה.

ואני בכלל לא מגדיר את עצמי כשמאל..

ברור, המטרה היא שכולם יהיו שווים ויישבו במעגל וישירו קומביה.

חוץ מאלה שאסור להשמיע את דעותיהם, להעסיק אותם, ובכלל עדיף שהם יישבו בסיביר.

או במילים אחרות - לכולנו נוח ונעים לשמוע דעות שדומות לנו.

אתה יכול אם ממש בא לך להכניס את הציטוט של וולטר.

לפני כשעה, פינדר כתב:

מה שכן מבדיל בין הצדדים הוא האלימות. אלימות פיזית מגיעה כמעט באופן בלעדי מכיוון הימין.

כתבתי כמעט, כדי לסייג את עצמי, למרות שבפועל אני לא באמת זוכר מאורע אלים מכיוון השמאל כנגד הימין, בעוד שבכיוון ההפוך אני זוכר גם זוכר.

אלימות ממוסדת נניח, כמה פעמים הזכרתי פה את הנושא של יעקב נאמן ז"ל. זה סופר-אלים, רק בצורה ממוסדת.

לפני 34 דקות, יבגניפ כתב:

ליאור, ברוב המדינות חופש הביטוי הוא לא מוחלט. בטח לא בישראל. אבל לא על זה הדיון. אני לא בעד להשתיק אותך או את סמוטריץ' כי אתם ימין קיצוני.

אבל החופש להתלונן הוא חלק מחופש הביטוי, אז כן על זה הדיון.

אתה רוצה למנוע מסמוטריץ' להתלונן על משהו שלטעמך הוא צבוע, בעוד כולם צבועים וכולם מתלוננים על שיח שנאה בזמן שהם מלבים אותו.

למרות שיש בוג אינהרנטי בתלונה שלך סביב זה (במפלגה של סמוטריץ' מבקשים לגרש מפה ערבים שלא מבינים שזו מדינה של יהודים - מה זה?).

זה ניסיון לשינוי התשתית של המדינה המדינה הוקמה כבית לאומי לעם היהודי, מדינת ישראל הוקמה כמדינה לעם היהודי, עם שוויון זכויות (אישי, לא לאומי) למיעוטים.

ערבים שלא מבינים את זה - זה בסדר, ערבים (וגם לא ערבים) שמנסים לשנות את זה, כדי שמדינת ישראל תהיה לא מדינה לעם היהודי, חופרים תחת יסודות המדינה עצמם.

הם מוזמנים לקום, ולהקים לעצמם את מדינת "ישראל2" על איזה בסיס שהם ירצו.

קראו לזה פעם דמוקרטיה מתגוננת, הדמוקרטיה לא צריכה לאפשר זכות להיבחר, למי שרוצה להשמיד אותה.

זה נכון לגבי סמוטריץ' (היה ויצהיר שכוונתו לעבור משלטון דמוקרטי לשלטון אחר), וגם לגבי מפלגות ערביות. וזה נכון (לדעתי, בג"צ לא הסכים, מעניין למה) גם לגבי אינדיבידואלים - מכל קשתות הפוליטיקה, לא מרוצה מהבסיס של הבסיס של מדינת ישראל? (הווה אומר יהודית דמוקרטית) - בהצלחה לך, המדינה לא צריכה לתת בידיך אפשרות להרוס אותה כפי שהוקמה.

אני בעד להפסיק עם הצביעות. אדם שמציג תפיסת עולם דתית וחשוכה שאין בה שום דבר חוץ משנאה לכל מי שהוא לא יהודי, רצוי דתי (לא דתיים מתישהו ילמדו עוד מה טוב להם) לא יכול להשתמש בעולם מושגים פלורליסטי כדי להתבכיין.

אחשלו, חופש הביטוי קדם לפלורליזם בכמה עשרות עד מאות שנים.

הניסיון לנכס את חופש הביטוי לתוך הפלורליזם ובכך לשמאל (וע"י כך להגיע למצב שחופש הביטוי מוענק רק לשמאל) הוא טיפשי, נמוך, וקצת בזוי.

לא לדבר על זה שהפלורליזם בשמאל הוא בע"מ, לגמרי בע"מ.

לא בפן החוקי. בפן של יושר אינטלקטואלי בסיסי. אבל הוא עושה את זה. שוב, בדיוק כמו שיש גם פנאטים מוסלמיים, שגם עושים את זה.

שאני אבין? אתה מדבר על פן של יושר אינטלקטואלי? בנוגע לחברי כנסת (כלשהם)? חשבתי שאנחנו מנהלים דיון רציני ולא דיון בדיחה.

אל תחפש יושר אינטלקטואלי, אצל אף נבחר ציבור, משום מפלגה או סקטור.

זה מפתיע שאתה מתווכח על זה. הרי אתה מאמין ב"אמת", לא? כשחיזבאללה מדברת על "תוקפנות ישראלית" - לשים את זה בפרופורציה זה מקראטיזם לדעתך? :)

Say what now? לא הבנתי בכלל את הכוונה שלך.

מקארתיזם זה השתקת דעות שלא מתאימות לשלטון (או גורמים בשלטון)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4612

• SlowRide

4433

• פינדר

3493

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אגב p->q לא גורר q->p

שוב זה???

------------------------------------

אם בנט ילך עם נתניהו כמו שגנץ הלך זאת תיהיה חתיכת טעות טיפשית.

• מצחיק 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, David32 כתב:

שוב זה???

הרבה זמן לא התמודדנו עם טענות לוגיות לא נכונות 😂

לפני 6 דקות, David32 כתב:

אם בנט ילך עם נתניהו כמו שגנץ הלך זאת תיהיה חתיכת טעות טיפשית.

כן, אבל תגיע הנקודה בזמן שבה הוא יצטרך לבחור בין פתרון רע (ללכת עם נתניהו), לבין פתרון רע יותר (ללכת עם לפיד, המפלגות הערביות, ישתמשו בו, יעיפו את ביבי, ויצאו שוב לבחירות).

אתה מכיר את הסיפור על הבחור שנתפס גונב? נתנו לו לבחור אם לאכול דגים סרוחים, לחטוף מלקות, או גירוש מהעיר.

לא רצה גירוש מהעיר אז בחר מלקות, מתוך 50 מלקות אחרי 40 לא יכל יותר, אמר להם תעצרו, אני רוצה דגים סרוחים.

נתנו לו 10 דגים סרוחים, אכל אכל אכל, אחרי 8 אמר עצרו לא יכול יותר, אני עוזב את העיר.

בנט אמנם "נסיך" לכאורה מבחינה פוליטית, אבל הוא יכול בקלות למצוא את עצמו במצב של הגנב ההוא, גם אוכל את הדגים הסרוחים, גם חוטף מלקות, וגם מגורש מהעיר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה רוצה למנוע מסמוטריץ' להתלונן על משהו שלטעמך הוא צבוע,

לא, מה?

מה המאמץ הזה, אלו? אני לא רוצה ״למנוע ממנו להתלונן״. אני שם את התלונה שלו בפרופורציה. הוא יכול גם לספר למצביעים שלו שהחלום שלו זה לגדל פרפרי מחמד ולבשל חומוס יחד עם תושבי חברון. בסדר. ואני יכול להמשיך ולשים את זה בפורפורציה.

לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בהצלחה לך, המדינה לא צריכה לתת בידיך אפשרות להרוס אותה כפי שהוקמה

כל זה לא קשור לחופש הביטוי. תחליט על מה אתה מתווכח הפעם :)

לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

שוב, מה הקשר?

שסמוטריץ יגיד מה שהוא רוצה, ואני אמשיך להגיד שזה צבוע וחסר יושר בסיסי.

אל תחפש יושר אינטלקטואלי, אצל אף נבחר ציבור, משום מפלגה או סקטור.

אז על מה נתווכח?

Say what now? לא הבנתי בכלל את הכוונה שלך.

הסברתי. אני לא רוצה להשתיק את סמוטריץ׳. אני רוצה למקם את הדעות שלו במקום הנכון. קורבן הוא לא. זה הכל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כן, אבל תגיע הנקודה בזמן שבה הוא יצטרך לבחור בין פתרון רע (ללכת עם נתניהו), לבין פתרון רע יותר (ללכת עם לפיד, המפלגות הערביות, ישתמשו בו, יעיפו את ביבי, ויצאו שוב לבחירות).

אההההההם גם ללכת עם ביבי לא מבטיח שלא יוצאים שוב לבחירות אחרי שנה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

לא, מה?

מה המאמץ הזה, אלו? אני לא רוצה ״למנוע ממנו להתלונן״. אני שם את התלונה שלו בפרופורציה. הוא יכול גם לספר למצביעים שלו שהחלום שלו זה לגדל פרפרי מחמד ולבשל חומוס יחד עם תושבי חברון. בסדר. ואני יכול להמשיך ולשים את זה בפורפורציה.

עם זה אין בעיה. אבל לא על זה דובר.

בתאריך 9.4.2021 בשעה 10:53, יבגניפ כתב:

אז עכשיו האח בצלאל כועס על "יתד נאמן" ואיזו קריקטורה שפרסמו עליו.

אני ממש ממש (ממש) אוהב לקרוא את בצלאל מתלונן על "שנאה והסתה", ואז שניה אחר כך מסביר שהדבר שהכי מפחיד אותו בעולם זו ממשלה של שמאלנים וערבים.

ומשם המשכתי לשאול למה אסור לו להתלונן.

אם הכוונה שלך היא בסה"כ להראות צביעות, אז Be my guest, לא חסר צביעות בביצה הפוליטית שלנו, יש יותר צביעות מיושרה אינטלקטואלית.

אני אפילו אעזור לך.

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

כל זה לא קשור לחופש הביטוי. תחליט על מה אתה מתווכח הפעם :)

ברור שלא, אתה העלית את זה שסמוטריץ' רוצה לשלח מפה מי שלא מכיר במדינה כיהודית ודמוקרטית.

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

שוב, מה הקשר?

שסמוטריץ יגיד מה שהוא רוצה, ואני אמשיך להגיד שזה צבוע וחסר יושר בסיסי.

לגיטימי, אני גם עושה את זה עם ביבי / לפיד / מרצ / עבודה ואפילו אפילו, אם זה סמוטריץ'.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

אז על מה נתווכח?

על דברים מעניינים, כאילו מה נתווכח אצל איזה פוליטיקאי יש פחות צביעות? זה כמו להשוות גושי ח*א. זה סבבה עד לנקודה מסוימת.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

הסברתי. אני לא רוצה להשתיק את סמוטריץ׳. אני רוצה למקם את הדעות שלו במקום הנכון. קורבן הוא לא. זה הכל.

זה סבבה, זה חלק מהשיח של כולם, ללבות שנאה ולהתקרבן. זו הפוליטיקה שלנו (ואולי לא רק שלנו).

לפני 7 דקות, David32 כתב:

אההההההם גם ללכת עם ביבי לא מבטיח שלא יוצאים שוב לבחירות אחרי שנה.

ברור, זה באנלוגיה ה"גירוש מהעיר", אבל לפחות שם הוא לא יאכל דגים סרוחים, או שכן 😂

בקיצור אני חושב שהוא כרגע נמצא בין הפטיש לסדן. הניסיון להשיג ראשות ממשלה לדעתי כי הוא מבין את זה ומקווה שזו דרך יציאה משם.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שאם בנט ילך עם לפיד ויהיה ראש ממשלה החרדים ישבו בחוץ ויוותרו על ועדת הכספים?
שום סיכוי. החרדים לא יכולים לשבת באופוזיציה. הם יושבים שם רק בלית ברירה (שלפיד מחרים אותם ומונע מביבי ממשלה נגיד כמו לפני כמה שנים).

בכל קונסטלציה אחרת הם מפרטים את הדרישות שלהם ונכנסים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור חברים, אחרי לא פחות מ1001 עמודים, אם למדתי משהו מהדיון הזה זה לא להיגרר לויכוחים עם @m3x7r3m3כי הוא פשוט יעשה ממכם קציצות. ולא סתם קציצות, עם סלט, בלאפה, עם טחינה, עמבה וחריף ואז גם יאכל אותכם ואתם בינתיים עוד לא חשבת מאיפה בכלל להתחיל לענות לו על תשובה מעמוד 572. אז קחו לתשומת ליבכם.

הכל בהומור כמובן 😜

אחלה mx2z7 וכו..

• מצחיק 3
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, farkash7 כתב:

אתה באמת חושב שאם בנט ילך עם לפיד ויהיה ראש ממשלה החרדים ישבו בחוץ ויוותרו על ועדת הכספים?
שום סיכוי. החרדים לא יכולים לשבת באופוזיציה. הם יושבים שם רק בלית ברירה (שלפיד מחרים אותם ומונע מביבי ממשלה נגיד כמו לפני כמה שנים).

בכל קונסטלציה אחרת הם מפרטים את הדרישות שלהם ונכנסים.

זו תהיה חתונה שלא החתן (לפיד) ולא הכלה (החרדים) רוצים להיות בה.

הדבר האחרון שלפיד רוצה בקואליציה שלו זה חרדים, הוא יעדיף להביא את המשותפת ורע"מ.

ניקח את יש עתיד וגרורותיה (17 + כחול לבן 8, ישראל ביתנו 7, העבודה 7, מר"צ 6) זה 45, נוסיף את ימינה וסער זה עוד 13, הגענו ל-58.

לפיד יעדיף במקרה כזה ללכת עם המשותפת או רע"מ ולא את החרדים.

לפני 7 שעות, motek כתב:

בקיצור חברים, אחרי לא פחות מ1001 עמודים, אם למדתי משהו מהדיון הזה זה לא להיגרר לויכוחים עם @m3x7r3m3כי הוא פשוט יעשה ממכם קציצות. ולא סתם קציצות, עם סלט, בלאפה, עם טחינה, עמבה וחריף ואז גם יאכל אותכם ואתם בינתיים עוד לא חשבת מאיפה בכלל להתחיל לענות לו על תשובה מעמוד 572. אז קחו לתשומת ליבכם.

הכל בהומור כמובן 😜

אחלה mx2z7 וכו..

הומור זה תמיד טוב

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות הג'וב של ינקי דרעי: 2.3 מיליון שקל בשנה

המדינה מחרבנת על נכי צה"ל בעוד שחיתות מעוגנת בהסכמים קואליציוניים.

ביבי. סמרטוט חזק.

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

זו תהיה חתונה שלא החתן (לפיד) ולא הכלה (החרדים) רוצים להיות בה

זה שסמוטריץ' צריך לסמוך על תמיכה מבחוץ של רע"מ נשמע לך יותר הגיוני?
כל אחד היה רוצה לשלוט לבד ולעשות ככל העולה על רוחו. בפועל יש מציאות, ואם לא שמת לב לפיד נמנע כבר כמה וכמה מערכות בחירות מלתקוף את החרדים ואת המפלגות החרדיות. גם הוא הבין את המציאות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, m3x7r3m3 כתב:

זה לא הופך אותו ליותר חשוב בהכרח.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, motek כתב:

הכל בהומור כמובן 😜

אחלה mx2z7 וכו..

אכן הבנאדם איום ונורא,זה אחד השרשורים שהתגובה שלו לקחה חצי (!!) עמוד.

איך עוד לא נשברו לו האצבעות מההקלדות..קטונתי.

הכל בהומור #2,אחלה ליאור :)

קיצר,החלטתם למי להצביע בבחירות מאוחר יותר השנה? 

• מצחיק 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ezuf כתב:

קיצר,החלטתם למי להצביע בבחירות מאוחר יותר השנה? 

יש יותר מרמז עבה שבנט ילד עם ב(ז)יבי..

אני אישית מקווה שלא אבל אם הם שניהם נפגשים פעמיים תוך פחות מ 24 שעות מתבשל פה משהו.

רק שהפעם,אם אותו ביבי ינסה לסובב,מקווה שאדון בנט יהיה מספיק ישר ,לצאת ולומר :"ניסינו ולא הולך" ולא יהיה למושא ולעג כמו בני גנץ.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנט,חח

הבנאדם משנה פוזה ודעה כל יום,לא מבין איך בכלל אפשר לסמוך עליו בקשר למשהו.

אם ביבי טוב במשהו זה לסובב את אלה שמרצדים סביבו,כשרון על

• אהבתי 2

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...