Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על צמיגי פרויד

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לקוח יחסית ותיק שלהם.

לאחרונה הם השתדרגו עם מכונת איזונים חדשה. שני רכבים טופלו ע"י המכונה הנ"ל, התוצאות מעולות.

צמיגי פרויד, ליד קניון חיפה מול אולמות הקונגרסים.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

גם לי יש ניסיון חיובי איתם. כל מה שהתחייבו בטלפון אכן קרה במציאות,

שירות מהיר, מדברים לעניין גם עם לקוחות שלא חופרים כל היום

ב-tire rack.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש לצנן קצת את האווירה.

לפני כשנה עליתי בטעות על דוקרנים בקניון חיפה וניגשתי אליהם לרכוש שני צמיגים חדשים. הם ניצלו את המצב (לפנצ'ריה בקניון עצמו לא היו צמיגים במידה המתאימה, ולא יכולתי לנסוע למקום אחר), ונקנקו אותי במחיר ב- 1000 ש"ח לעומת המחיר הרגיל שהם מפרסמים באינטרנט. ועוד עשו לי עאלק הנחה מהמחירון המדומיין שלהם על המחשב.

זהו, בעצם, עושק לפי הגדרת חוק החוזים, ובשיחת טלפון לאחר יומיים כשביררתי את המחיר האמיתי הם התחילו לגמגם אבל לא רצו להחזיר הכסף. לא היה לי חשק להתחיל לנסוע שוב לחיפה (אני גר בת"א) ולבוא עימם בדברים באופן ישיר או לתבוע אותם בתביעות קטנות. החלטתי, שבמקום זה, כל פעם ששמם יעלה - אספר לכם את הסיפור על איך עשקו אותי ב- 1000 ש"ח.

• אהבתי 1

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה שלי מבוססת על המקצועיות ואיכות העבודה. הם לא הכי זולים.

בר, בימינו אפשר לשלוח שיק בדואר או לעשות העברה בנקאית. אתה לא באמת חייב לנסוע לחיפה בשביל זה.

מעבר לכך, המחיר האמיתי הוא המחירון (גם אם זאת סתם חרטא), מחיר השוק אינו מחייב.

לבסוף, לא שמענו את גרסתם לאירוע (כלומר, אני שמעתי אבל אין לי רצון להכנס לזה).

למרות האמור לעיל, צר לי לשמוע על התנהלות שכזו מצדם כלפייך כלקוח מזדמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה שלי מבוססת על המקצועיות ואיכות העבודה. הם לא הכי זולים.

בר, בימינו אפשר לשלוח שיק בדואר או לעשות העברה בנקאית. אתה לא באמת חייב לנסוע לחיפה בשביל זה.

מעבר לכך, המחיר האמיתי הוא המחירון (גם אם זאת סתם חרטא), מחיר השוק אינו מחייב.

לבסוף, לא שמענו את גרסתם לאירוע (כלומר, אני שמעתי אבל אין לי רצון להכנס לזה).

למרות האמור לעיל, צר לי לשמוע על התנהלות שכזו מצדם כלפייך כלקוח מזדמן.

למה? אם שמעת - שתף. אין לי בעיה אפילו שתשתף פה, ואם לא נוח לך - בפרטי.

הם הציגו לי עאלק מחיר מחירון של ספק הצמיגים, על אקסל מאוד יפה, והראו לי איך הם נותנים לי "הנחה" של X%. היות שלא ממש היתה לי ברירה, הסכמתי, למרות שלבחור שם אמרתי שזה יקר. אבל מה יכולתי לעשות? לנסוע על הג'נט? ואגב, אין לי תלונות על הצמיג או היחס. רק על זה שניצלו את העובדה שלא היתה לי אפשרות לנסוע לצמיגיה אחרת.

בטלפון הבחור גמגם כשעימתתי אותו עם המחיר שהם עצמם מפרסמים באינטרנט, אמר שיחזור אלי אחרי שיבדוק עם הבעלים/שותף, ולא שמעתי ממנו מאז. ברור שהעברה יכלו לעשות לי בדואר/בנק, ועובדה שלא רצו. חשבו שנקנקו את הלקוח וטוב להם. אם זה היה עסק שקרוב למקום מגוריי, תאמין לי שהייתי מטפל בזה מייד. ואגב, לו היו נותנים לי (נניח) כרטיסיה לשטיפה - שהייתי מעניק במתנה למשפחתי או חברי מהאזור - ניחא. זה הרי אותם בעלים ואפילו הצעתי להם את זה כחלף החזר מזומן. גם להצעה זו לא קיבלתי תשובה. אז הנה, הם הצליחו לדפוק אותי ב- 1000 ש"ח, ואני עכשיו אחפש בכל מקום שהשם שלהם רק מופיע (נניח, לו היה לי את הזמן לזה ;-) ), ואספר את הסיפור שלי. שהם יעשו לבד את החשבון אם זה שווה להם 1000 ש"ח או לא.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חולק על כך שמדובר על התנהלות לא תקינה מהפן הכספי. המלצתי עם זאת מתייחסת, כאמור, לפן המקצועי בלבד.

למרות זאת, בינינו, את שיעורי הבית שלך כצרכן היית צריך לעשות לפני ולא אחרי. בימינו לרבים יש סמארטפון (ואני מרשה לעצמי להניח שגם לך) או לכל הפחות האפשרות להרים טל' לחבר כדי שיריץ בדיקה זריזה באינטרנט.

בעיניי, אם אתה טורח לעשות מזה סיפור (לא שאני טוען ש1,000 ש"ח הם עניין של מה בכך), למה לא מיצית עמם את הדין?

לא היית בחיפה מאז? נגמרו לך הדקות בחבילת הסלולר? ואם 1,000 ש"ח אינם שווים את המאמץ בשבילך אז כנראה שזה לא כזה ביג דיל מלכתחילה.

*שלחתי לך ה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, על מה אתה מדבר?

שיעורי בית? צרכנות נבונה? לפני ולא אחרי?

קראת בכלל מה קרה שם? לא היתה אפשרות לנסוע לפנצ'ריה אחרת, בפנצ'ריה ראו את המצב וניצלו אותו בחמדנות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק, אני לא מאשים אותו וזה לא נכתב להגנתם.

אבל כן, גם במצב כזה, אפשר להריץ בדיקת מחירים. זה לא מסובך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גם לי היה נסיון רע איתם. החלפתי אצלם לפחות שלושה סטים של 4 צמיגי מישלן בשתי המכוניות, אבל בפעם היחידה שהיתה בעיה (באחד הצמיגים התנפח בלון בצד, ללא כל נזק או פגם חיצוני) הם לא קיימו את תנאי האחריות והתנערו ממנה.

חבל, כי הרושם הראשוני היה של אנשים חביבים ומקצועיים. NEXT, הגיע הזמן לעבור לעסק אחר שיעשה עלי קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק, אני לא מאשים אותו וזה לא נכתב להגנתם.

אבל כן, גם במצב כזה, אפשר להריץ בדיקת מחירים. זה לא מסובך.

תגיד, אתה אמיתי?

זה מקרה קלאסי של עושק, ניצול ורמאות מצד צמיגי פרויד.

אתה עוד מאשים את הלקוח שלא "הריץ בדיקת מחירים"?

אתה גם בוחר להתעלם לחלוטין מפרטי הסיפור.

מר בר72, היה במצב מצוקה בזמנו (למיטב זכרוני הוא נתקע עם הפנצ'ר ביום שישי בערב שכל המשפחה ברכב לקראת הארוחה המשפחתית).

הוא הגיע לפנ'צריה, הציעו לו צמיגים במחיר X.

הוא הסכים ושילם X, למרות שלדעתו זה היה קצת גבוה.

עד כאן - הכל טוב ויפה, ואין לאף אחד טענות, לא על המחיר ולא על כלום.

אחרי זה מתברר שאותה צמיגייה עצמה מפרסמת את הצמיגים האלו שמחיר שנמוך ב-1000 ש"ח מאשר תקעו לו.

לא צמיגיות אחרות, לא רשת אחרת, אלא ממש אותה צמיגייה, אותו מקום.

על כך הטענה. זוהי רמאות לשמה.

זה כמו שתבוא לסופר, 5 דקות לפני שהוא נסגר ונכנסת שבת לקנות חלה והמוכרת תיקח לך 80 שקל עליה, כי היא יודעת שאין לך ברירה אלא לקנות. בעוד המחיר שלה על השלט בחוץ הוא 3.99.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 שנים מאוחר יותר...

מקפיץ.

הגעתי במיוחד מחולון.

שירות נורא מקצועי, העובד שם סגר לי את הגלגלים עם טורק (ווידאתי כמובן את הטורק), שאל כמה אוויר למלא ושם בדיוק את הכמות הנדרשת. את האחרים הוא לא שואל אלא בודק בדלתות מה אומרת המדבקה. בקיצור לא משהו שיצא לי להתקל בו בפנצ׳ריות.

עריכה אחרונה על ידי Or05230

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הבעיה היחידה איתם זה המחיר...

תמיד כשרציתי להחליף צמיגים הם היו הכי יקרים.

באזור חיפה ממליץ על צמיגי "התותח"

הם צמודים למוסך אנרג'י.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 7.9.2021 בשעה 17:18, דניאל1983 כתב:

הבעיה היחידה איתם זה המחיר...

תמיד כשרציתי להחליף צמיגים הם היו הכי יקרים.

באזור חיפה ממליץ על צמיגי "התותח"

הם צמודים למוסך אנרג'י.

אני גם החלפתי רביעיית צמיגים אצל "צמיגי התותח" ליד אנרג'י בחיפה. הזמין לי מראש צמיגים שביקשתי, קבענו תאריך ושעה, סגרנו מראש על מחיר, והעבודה עצמה - לא יותר מ 20 דקות כולל איזון צמיגים - תענוג.

עריכה אחרונה על ידי Yossi dashti
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...