Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס
 שיתוף
עוקבים 132

פוסטים מומלצים

• תגובות 17.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

הייתי חייב  (לצפות עם סאונד) -    

10000000_323364848992016_3173542093839693688_n.mp4

לכל אלו אשר עדיין לא נחשפו לסוזוקי סוויפט המעופפת בפולין(המשטרה מוסרת כי לנהג אין פצעים קשים)      

תמונות שפורסמו בשרשור

איך מטמיעים סרטון בממשק החדש?... סליחה על הבורות.

היה לי היום מפגש מהסוג השלישי עם בבון ריגשי. 

נסיעה מנהלתית רגועה על פסי האטה גבוהים במיוחד, כשהרכב עמוס בקניות ואשתי לידי.

למר בבון הפריע שאני נוסע כל כך לאט. צפר פעם, צפר פעמיים, ראה שאין תגובה, עקף- והחליט לנסוע יותר לאט ממני ולדפוק לי ברקסים.

הבנתי שזה לא ייגמר בטוב. ראיתי הזדמנות להיעלם לו, לקחתי אותה. 

ניסה להוריד אותי למדרכה.

לא הצלחתי לברוח מסתבר. הגיע אליי שוב, כולו על סף דמעות מהעצבים. מקלל, חצי בוכה, ומתחנן שאני אצא מהאוטו. לא הבנתי למה, אולי הוא רצה חיבוק בשביל להירגע או משהו.

המשכתי לנסוע. כשהוא כבר לא היה מאחורי, עמדתי איפה שהוא לנשום קצת ולהירגע, ונסעתי הבייתה.

כמו שאני תמיד אומר:

"אין סוסים שמדברים עברית, אבל כמה פאקינג חמורים יש על הכביש!!!".

• אהבתי 2

1 כח סוס = 131.2 כח ברווז!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

"An empty vessel makes the most noise".

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אין אודיו אז קשה לשפוט - אבל נראה שהוא חמור אמיתי....

אבל למה עקפת אותו? ובסרטון זה גם נראה שקצת באגרסיביות
בן אדם כזה ברור שזה מעלה לו את העצבים...
אני פשוט הייתי עוצר בצד ל2 דק או לחילופין לוקח פנייה אחרת שאני לא צריך ומחכה שהבבון יתרחק.

עריכה אחרונה על ידי nathun
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 10 דקות, ברווז כתב:

איך מטמיעים סרטון בממשק החדש?... סליחה על הבורות.

מעתיקים את שורת ה-WEB ומדביקים בהודעה עצמה(לא דרך סרגל הכלים).

• רעיון טוב! 1

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 13 דקות, nathun כתב:

אין אודיו אז קשה לשפוט - אבל נראה שהוא חמור אמיתי....

אודיו חסר רק בקטע של ליד הכיכר. שאר הזמן אפילו לא התייחסתי לזבוב...

אבל למה עקפת אותו? ובסרטון זה גם נראה שקצת באגרסיביות
בן אדם כזה ברור שזה מעלה לו את העצבים...

הוא כבר היה בעצבים. אם הייתי מאחוריו, הוא היה ממשיך לשחק איתי עם ברקסים וכדומה. ניסיתי לברוח ממנו.

בוודאי שב"אגרסיביות". ציפיתי שלא יספיק להגיב ולעשות משהו בעקבות ההפתעה. אם הייתי משדר שאני הולך לעקוף, היה חוסם לי את הדרך. כמו שניסה לעשות תוך כדי העקיפה שלי.

אני פשוט הייתי עוצר בצד ל2 דק או לחילופין לוקח פנייה אחרת שאני לא צריך ומחכה שהבבון יתרחק.

זה מה שעשיתי, אחרי שכבר לא ראיתי אותו. 

אם הוא היה רואה אותי עוצר, זה היה נגמר אחרת לחלוטין- הוא היה יוצא אלי. אולי עם סכין, אולי עם אלה, אולי סתם מבקש חיבוק כדי להירגע- לא יודע ולא רוצה לברר.

קח בחשבון שאני 1.87 מטר, על 110 ק"ג, מיומן בקראטה (מתאמן פעיל כמעט 3 שנים. כשהמועדון פעיל... לעזאזל עם הקורונה הזו) ועם הסטוריה של אימונים בקונג-פו. נותרתי שליו לחלוטין בזמן שהוא היה בסערת רגשות מוחלטת (קרי- המצב הכי פחות צפוי ושפוי של בן אדם). זה השלב שמגיע לחדשות עם "דקירה על סיגריה/חנייה/מעלית/לא-נתן-לי-שלוק-מהטרופית".

אין ספק ושאלה בליבי לגבי העובדה שאני לחלוטין מסוגל להגן על עצמי בשיטואצייה הזו. 

זו בדיוק הסיבה שבגינה ניתקתי מגע.

• אהבתי 1

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאני מזהה ממהר חסר סבלנות באיזור עירוני מאחוריי אני מאט בצד ונותן לו לעקוף.

מבחינתי אם בסופה של התקשורת מרחוק עם מר בחור אני נאלץ לעצור "לנשום אויר" או להריץ תסריטים בראש של "מה יקרה אם אנחנו שנינו נעצור ללבן עניינים" - אז מבחינתי הפסדתי כי הוא הוציא אותי משלוותי והיום שלי היה הרבה יותר טוב טרם המפגש עימו.

אבל ככה אני, כמה שפחות תקשורת עם אנשים זרים יותר טוב. אתה לא יודע על מי תיפול, אבל תהיה בטוח שב 100% מהמקרים החיים שלך היו יותר טובים לפני שפגשת אותו.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

@method תאוריה יפה, לא תמיד מעשית. במקרה זה מדובר בכביש צר ומפותל שבחלק גדול ממנו העקיפה אסורה או מסוכנת. אני לא זוכר את עצמי עוקף בכביש הזה, לא בעליה ולא בירידה.

דרך אגב, הרפלקס שלי לצפירות והבהובים מאחור הוא לשחרר את הגז. הרי מי שמאחורי מזהיר אותי ממשהו.        

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעה, sperial כתב:

@method תאוריה יפה, לא תמיד מעשית. במקרה זה מדובר בכביש צר ומפותל שבחלק גדול ממנו העקיפה אסורה או מסוכנת. אני לא זוכר את עצמי עוקף בכביש הזה, לא בעליה ולא בירידה.

לא כל כך מפותל. בהחלט צר. מעולם לא ניסיתי לעקוף שם מישהו (למעט במקרים של רכב שחוסם את התנועה, לפעמים המשאיות זבל לא משאירות ברירה).

לפני שעה, sperial כתב:

דרך אגב, הרפלקס שלי לצפירות והבהובים מאחור הוא לשחרר את הגז. הרי מי שמאחורי מזהיר אותי ממשהו.        

גם שלי...

לפני שעה, method כתב:

ברגע שאני מזהה ממהר חסר סבלנות באיזור עירוני מאחוריי אני מאט בצד ונותן לו לעקוף.

זו בדיוק הייתה הבעייה. נסעתי לאט מדי 😉 כבר קרה לא פעם ולא 20 שעקפו אותי בכביש הזה. לבריאות! בבקשה! לא מטריד אותי. תעקפו, בכיף. אני שומר על המתלים שלי בבאמפרים ההרריים האלו. אם יש לך ליסינגומט, תעקוף בכיף.

לפני שעה, method כתב:

מבחינתי אם בסופה של התקשורת מרחוק עם מר בחור אני נאלץ לעצור "לנשום אויר" או להריץ תסריטים בראש של "מה יקרה אם אנחנו שנינו נעצור ללבן עניינים" - אז מבחינתי הפסדתי כי הוא הוציא אותי משלוותי והיום שלי היה הרבה יותר טוב טרם המפגש עימו.

קשה להוציא אותי משלוותי. הוא קצת הצליח-השלווה הפנימית עפה מהחלון. החיצונית נותרה במקומה... אין מה לעשות, קורה. 

אני לא רואה את זה כ"הפסדתי". 

אצלי "הפסדתי" = נכנעתי לטימטום של עצמי ויצאתי מהרכב לדייט לוהט תחת כיפת השמיים עם בבון (שכנראה) חמוש במשהו.

הוא זה שהשתגע. הוא זה ש"הפסיד". הוא איבד גם את השלווה החיצונית שלו :lol:

לפני שעה, method כתב:

אבל ככה אני, כמה שפחות תקשורת עם אנשים זרים יותר טוב. אתה לא יודע על מי תיפול, אבל תהיה בטוח שב 100% מהמקרים החיים שלך היו יותר טובים לפני שפגשת אותו.

א-מ-ן, BROTHER!

• אהבתי 2

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 18 שעות, alex-kar כתב:

עוד סרטון אחד של התאונה שחבל הלאה

חח הרגשתי כמו בפרק של מסע בין כוכבים כאליו אני בחלל חח

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אלוהים ישמור. לפי התגובה של הנהג הראשון שלא יצא מהרכב

כנראה פושעים שגנבו רכב, או במנוסה. (גם לפי צורת הנהיגה)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...