Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס
 שיתוף

פוסטים מומלצים

כלי ואוטומטי - אתם שופטים בלי שיש בידכם המידע השלם - ומה שחשוב הוא מה שהתרחש מאחורי נדב. יתכן שאתם צודקים, אבל יתכן מאד שלא.

אגלה לכם משהו - הותק שלי בנהיגה הוא הסכום של שני הקודמים שהצהירו על הותק שלהם, בתוספת ריבית, הצמדה ומע"מ. נכון שרק על פרטי, אבל בכל זאת ותק הוא ותק. והניסיון שלי הוא שבמקרים רבים התנועה לא מאפשרת לחזור לימני - כיון שיש מישהו שממהר בו, או מישהו שמתעקש לעקוף אותך גם כאשר אתה מסמן על רצונך להחליף נתיב, או כיון שאתה מבין מהתנהגותו של זה שמאחוריך שהוא ידחף בכוח, ומעדיף אפילו להאט, ולאפשר לו להשתחל לפניך. אני נתקל בדברים האלה על בסיס יום יומי, אם במצב של סיום עקיפה ואם במצב של נתיב השתלבות מימין או דברים דומים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אוסיף על SPERIAL שהשתחלות בין מכוניות כאשר הרמזורים נמצאים במרחק של פחות מק"מ בודד בנסיעה עירונית לא ממש יתרום לבטיחות בכביש.

דבר שני, לא הפנמתם אבל זו נסיעה עירונית.

השימוש בנתיב שמאל לעקיפה בנסיעה עירונית הוא שונה בצורה מהותית מנסיעה בינעירונית.

ולא עניתם על הדבר הכי חשוב:

אם מישהו נוסע בשמאלי (גם אם יותר מידי לפי דעתכם), יש הצדקה להשתולל כמו שעשה נהג ה BMW?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הצדקה.

לא הפנמתם אבל זו נסיעה עירונית.

השימוש בנתיב שמאל לעקיפה בנסיעה עירונית הוא שונה בצורה מהותית מנסיעה בינעירונית

לא יודע אם הייתי אומר מהותית, אבל בהחלט יש הבדל. מצד אחד, חוקי שמירת הימין (והסיבות שמאחוריהם) עדיין תקפים; מצד שני, בעיר יש מצבים רבים שבהם אין ברירה ונוסעים לאורך קטע ארוך בשמאלי ללא עקיפה, פשוט כי הימני מסוכן מדי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי שבעיר הימני נועד לעקיפה אלא מה שאתה ציינת: לפעמים אתה נוסע שניים שלושה רמזורים בצד שמאל.

כל מי שטוען שהוא נוסע רק בימני בעיר, כנראה שלא כ"כ דובר אמת או שנוסע רק בשבתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ביקורת או תגובה קונקרטית בנושא כי אין לנו תצלום של מה שהתרחש מאחור. בכל אופן, נדב צודק בדבר אחד וחשוב לציין אותו. מדובר בדרך עירונית. אין צורך לנהוג בפראות כפי שנהג ב-BMW עשה. זה לא תורם לשום דבר כי גם ככה זה יקרה לו עם איזה פיקנטו ברמזור הבא. לא תמיד מתאפשר ישר לחזור לימין לאחר עקיפה. צריכים להיות סבלניים ומה לעשות, בארץ שלנו אין את הדבר הזה הנקרא סבלנות.

אני בספק אם מישהו מהמגיבים השליליים היה בוחר לשתף את הסרטון במידה והיה נמצא באותה סיטואציה.

VW Golf 1.4TSI Comfortline 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

don't worry יש על מי לסמוך

לא הבנתי את מטרת הסרטון לצערי.

הניידת שמחליפה נתיבים עם איתות או הרכב עבודה שיצא מהנתיב פניה שמאלה בכדי לאכלס את הנתיב פניה שמאלה הימני?

אין שום בעיה לאלכס את הנתיב פניה שמאלה הימני כל עוד יש 2 כאלו ואין שום סיבה ליצור פקק ארוך עד מאוד כל עוד זה לא הפריע באופן מהותי או משמעותי לתנועה.

גם באשדוד יש סיטואציה מאוד דומה כאשר נכנסים לעיר ורוצים לפנות לרובעים הדרומיים החדשים, אוכל להעלות סרטון בהזדמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את מטרת הסרטון לצערי.

הניידת שמחליפה נתיבים עם איתות או הרכב עבודה שיצא מהנתיב פניה שמאלה בכדי לאכלס את הנתיב פניה שמאלה הימני?

אין שום בעיה לאלכס את הנתיב פניה שמאלה הימני כל עוד יש 2 כאלו ואין שום סיבה ליצור פקק ארוך עד מאוד כל עוד זה לא הפריע באופן מהותי או משמעותי לתנועה.

גם באשדוד יש סיטואציה מאוד דומה כאשר נכנסים לעיר ורוצים לפנות לרובעים הדרומיים החדשים, אוכל להעלות סרטון בהזדמנות.

טעות אופטית, הניידת לא באמת אותתה.

האטתי לא כי הייתי נדיב אלא כי פחדתי שהניידת תיכנס בי בנסיון הראשון שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת אשליה, קל יותר להבין בסרטון באיכות המקורית.

אם אתה מצלם עם A119, יש לך אפשרות לצלם ב 2560*1440 וכשאתה מעלה את הסרטון, בתוכנת עריכה תערוך כ 4K.

ברגע שיוטוב מזהה סרטון של 4K הוא מקצה לו רוחב פס אחר והאיכות תהיה גם בהתאם. מה שקורה כרגע זה שהסרטון מועלה כ 1080P רגיל למשל והאיכות מקוצצת ודחוסה עוד יותר על ידי יוטוב שמעבד את הסרטון בשנית.

אחרת כמו שרשמת, אולי זאת אשליה אופטית שכביכול רואים איתות אבל זה מתרחש בדיוק תחת השמש... גם אפשרי ואני לא שולל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...ולא עניתם על הדבר הכי חשוב:

אם מישהו נוסע בשמאלי (גם אם יותר מידי לפי דעתכם), יש הצדקה להשתולל כמו שעשה נהג ה BMW?

Cat got your tongue?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך 45 שניות הולכת רגל חוצה באור אדום למרות שהיא רואה שאני קרוב והולך רגל שסתם חוצה למרות שיש להם מעברי חציה עם רמזור

https://streamable.com/zq5nj

"המהירות המותרת היא עד 70 קמ"ש. חרגת מהמהירות המותרת".

הלכתי להכין את הפופקורן :wink:

ובנימה רצינית, הולכי הרגל הם אכן מכה, ואני אומר זאת כאחד שמשתמש בתחב"ץ באופן תדיר ונאלץ לחצות הרבה מעברי חצייה :lol:. למשל, במעברי חצייה בהם לא קיים רמזור, רבים חוצים תוך שלא נעשה שום מאמץ להביט ולבדוק אם באה מכונית. ממש רולטה רוסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך 45 שניות הולכת רגל חוצה באור אדום למרות שהיא רואה שאני קרוב והולך רגל שסתם חוצה למרות שיש להם מעברי חציה עם רמזור

https://streamable.com/zq5nj

אנשים פשוט אוהבים להתאבד על הכביש. כאילו לא אכפת להם. מילא מהחיים שלהם אבל למה לגרום להרוס לנהגים אחרים את החיים במקרה של פגיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...