Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפחות הוא אותת 😉

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשתוללות בדרום נמשכת. תיעוד תאונה.

https://13tv.co.il/item/news/domestic/internal/road-31-903204866/?pid=62&cid=903204866

שלמה וחיה נפצעו בתאונה בדרום: "נוהגים כמו מטורפים" | צפו בתיעוד

במהלך נסיעה שגרתית בדרך לערד, שלמה, חיה ואחותה התנגשו ברכב שבו נהג תושב הפזורה הבדואית - שחצה רמזור באדום. בעוד שבני הזוג נפצעו באורח קל, אחותה של חיה פונתה לבית חולים: "מצלמות של משטרת התנועה שמוחבאות מאחורי תחנות אוטובוס יש, אבל אין אכיפה".

• מבאס 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רושם מה אני חושב על הבדואים ומה צריך לעשות עם הפזורה הבדואית בארץ אבל מן הסתם זה יגרום לי להערה מצד האחראי פורום ולהרחקה וכו' וכו'. אז אהיה פוליטיקלי קורקט ורק אגיד שהם סרטן במדינה שלנו וכמה זה עצוב שלא עושים איתם כלום. כל תאונה שמתרחשת בדרום, יהיה מעורב בזה רוצח בדואי שכנראה גם פסול רישיון. מתו בשנים האחרונות לא מעט אנשים טובים בתאונות דרכים בגלל בדואים רוצחים, חלק נפצעו קשה...

בגלל שאני מאד אוהב בעלי חיים לעומת בני אדם, זכור לי מקרה עצוב במיוחד לפני שנתיים בערך, של בחורה צעירה שהייתה פעילה חזקה עבור בעלי חיים אומללים בדרום, הצילה הרבה מהם שגם היא נרצחה בידי בדואי שהתנגש בה חזיתית. נשמה טובה שנלקחה. 

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, yor2 כתב:

אפשר לראות שהנהג לא היה ערני ודרוך לקראת הצומת.

דיבר עם אשתו והעיניים שלו לרגע הופנו לאשתו ברגע הקריטי. הוא למעשה קפץ והתעורר מהצעקה של אשתו ובכך איבד זמן תגובה יקר.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שהוא אשם, רק שהוא לא חכם.

הוא יכול להיות צודק מאוד ולא אשם בכלל,

אבל בכביש אל תהיה צודק תהיה חכם.

ולהתרכז במה שהולך בכביש להאט לפני צומת גם אם הוא ירוק ולקרא כל הזמן את מפת התנועה מכל הכיוונים זה דבר מתבקש, וזה אף פעם לא סותר את זה שיש עבריינים שחוצים באדום עוקפים פס לבן ושמים פס על הסביבה.

"כל נהג לעצמו צריך להיות בטוח שהוא עשה הכל שלא יהיה נזק לעצמו ולסביבה, גם (ובפרט) כשיש בסביבה עבריינים"

• אהבתי 1

"בלי סיכון אין סיכוי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, טרט כתב:

אף אחד לא אמר שהוא אשם, רק שהוא לא חכם.

הוא יכול להיות צודק מאוד ולא אשם בכלל,

אבל בכביש אל תהיה צודק תהיה חכם.

ולהתרכז במה שהולך בכביש להאט לפני צומת גם אם הוא ירוק ולקרא כל הזמן את מפת התנועה מכל הכיוונים זה דבר מתבקש, וזה אף פעם לא סותר את זה שיש עבריינים שחוצים באדום עוקפים פס לבן ושמים פס על הסביבה.

"כל נהג לעצמו צריך להיות בטוח שהוא עשה הכל שלא יהיה נזק לעצמו ולסביבה, גם (ובפרט) כשיש בסביבה עבריינים"

אמת ויציב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקיפה על פס לבן
מ.ר 24-550-33

• אהבתי 6
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, סולל הדרך כתב:

עקיפה על פס לבן
מ.ר 24-550-33

המספר הזה שייך לניסאן מיקרה כסופה עם רשיון רכב שכבר שנה לא בתוקף.

בסרטון זה ג'וק לבן 🤔

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Michaelr כתב:

המספר הזה שייך לניסאן מיקרה כסופה עם רשיון רכב שכבר שנה לא בתוקף.

בסרטון זה ג'וק לבן 🤔

צודק 

טעות שלי 

מר 24-660-33

CA774533-442C-4DCF-BAB8-E6AC01433FBF.png

361393D0-0ED7-4A53-85E0-F1A602EF1586.png

• אהבתי 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן דיווחתי.
ביקשתי ממנהל האתר להסיר את הסרטון למיקרה והוספתי אותו לג'וק

להבא אקפיד יותר על זיהוי נכון של המספר!
תודה על ההערה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לפורום ואף אישרתי אזהרה (לא מוצדקת לדעתי) כדי להביא 2 רוצחים בהפרש של דקה אחד מהשני.

הראשון (קשה לראות בצילום אבל האוטובוס כמעט איבד שליטה):

והשני (חדי העין יזהו מרחוק):

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר עקיפות מסוכנות ע"י נהגת באאודי (עקיפה בקו הפרדה רצוף באזור של עבודות ולקינוח עקיפת משאית מצד ימין בשוליים וחזרה לכביש):

אתמול בערב עקיפה מימין של רכב שנמאס לו לחכות, עקיפה פראית מימין לתוך מעבר חציה באזור צפוף ומלא בילדים:

עריכה אחרונה על ידי בוני03
  • אהבתי 2
  • מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...