Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

@ברווז, אני חושב שמה ש @יובל .מ. התכוון זה שברגע של לחץ אחרי שרואים תאונה מול העיניים גם אדם שקול ועירני עלול להתבלבל או לשכוח מה בדיוק צריך לעשות.

ואתן דוגמה: לפני כ- 10 שנים בערך הייתי בדרך למילואים ליד אילת. בכניסה למצפה רמון ראיתי תאונה קשה שממש התרחשה מול עיניי. כאזרח טוב התקשרתי למד"א אבל כאזרח מבולבל חייגתי בטעות למכבי אש... 😅

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ArikB כתב:

@ברווז, אני חושב שמה ש @יובל .מ. התכוון זה שברגע של לחץ אחרי שרואים תאונה מול העיניים גם אדם שקול ועירני עלול להתבלבל או לשכוח מה בדיוק צריך לעשות.

ואתן דוגמה: לפני כ- 10 שנים בערך הייתי בדרך למילואים ליד אילת. בכניסה למצפה רמון ראיתי תאונה קשה שממש התרחשה מול עיניי. כאזרח טוב התקשרתי למד"א אבל כאזרח מבולבל חייגתי בטעות למכבי אש... 😅

זו בעיה אמיתית בארועים שמצריכים תגובה מצד שירותי חירום שונים, כמו תאונת דרכים עם נפגעים ולכודים. בעולם הגדול יש מוקדים מאוחדים לכל שירותי החירום - בצפון אמריקה 911, באירופה 112. גם בישראל מדברים על איחוד מוקדי החירום.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. תודה על ההסברים.

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, eladts כתב:

זו בעיה אמיתית בארועים שמצריכים תגובה מצד שירותי חירום שונים, כמו תאונת דרכים עם נפגעים ולכודים. בעולם הגדול יש מוקדים מאוחדים לכל שירותי החירום - בצפון אמריקה 911, באירופה 112. גם בישראל מדברים על איחוד מוקדי החירום.

ראית ממתי הכתבה ששמת בלינק? "מדברים" על זה כבר עשר שנים ודבר לא זז. 

לדעתי זה גם לא יקרה כי אף גוף לא ירצה לוותר על המוקד שלו (ג'ובים, משכורות, יוקרה וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, eladts כתב:

שמחייגים 911 בישראל השיחה מועברת אוטומטית למשטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, לי לקח כמה שניות טובות להבין מה קורה. הראש שלי עבד על זה שהרכב בנתיב החיצוני יוצא מהר מדי והיה נראה לי שיחתוך טיפה את הסיבוב ויכנס לנתיב שלי. כששמעתי את בום, היתי בטוח שהרכב לפניי התנגש בו, וזה היה בסטירה עם עוצמת הרעש.

ואכן התבלבלנו במספר והתקשרנו ל102...

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצולם- אבל רוצה לפרוק משהו.

יושב ברכב בחנייה כשהוא כבוי, מדבר בטלפון. נהגת (שחסמה את כל הכביש לאורך מספר דקות לפחות) נצמדת אלי ושואלת אם אני יוצא. 

עניתי שלא (היו עוד כמה דברים שהייתי צריך לסיים לפני שאצא).

היא בתגובה- "מה זה לא? למה?!"

לא יודע איך נשארתי מאופק אחרי העצבים שהגברת הביאה לי בשאלה המפגרת הזו.

• מצחיק 2

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך שירשור ניפרד עם 20 עמודים בשביל כל הליצנים מהקטגוריה הזו

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ככה זה לגור בגולן,

פגיעה בציפור ונמיה תוך דקה :( 

חבל שלא הקליט לי שמע, הייתם שומעים את הצרחות של החברה שלי שלא הספיקה להריגע מהציפור ואז הגיעה הנמיה 🤣

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • מבאס 1

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נורא ממש. תאר לך מה זה לראות גמל פתאום באמצע הכביש בלילה. קרה לי בדרך ממצפה רמון 

שמזל שתוך שניות הבנתי לאיזו סיטואציה מסוכנת אני נכנס.  יש לי חבר נכנס בכלב, כל החלק הקדמי של רכב הלך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש שרות מקביל לכביש 4 בצפון חדרה, נהג עומד ברמזור על הנתיב הנגדי (חשב שהכביש חד סטרי?), זוחל לתוך הצומת ואז פונה באדום. 

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה אחד הטובים.

פונה ימינה ברמזור עם מתן זכות קדימה להולכי הרגל, לפתע מגיחה לי משמאל דו"גית שממש נצמדת לקדמת הרכב ומחליטה שהרמזור הרלוונטי הוא הרמזור המיועד לתנועה בדרך החוצה ומסרבת להתקדם.

פייר, הורשמתי.

• מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...