Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

טנדר נופל ממחלף  למפלס נמוך. הסרטון משנת 2015.

היום זה קרה שוב באותו המקום.

https://www.necn.com/news/local/car-flies-off-zakim-bridge-and-onto-ramp/2389689

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזלו שנחת בקומת הביניים, היה יכול ליפול יותר עמוק.

חייב לומר שמהצילומים זה נראה כמו שילוב של נהג לא מרוכז, קרח על הכביש וליקוי הנדסי בפיצול הנתיבים (נדרשת הפרדה, כולל מחסום סופג אנרגיה, כמה עשרות מטרים לפני נקודת הפיצול).

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אהבתי 3
  • מצחיק 4
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע מה - מגיע לו. אני מקווה שנהג הרכב הפרטי ישלם את נזקי המשאית. אני חושב שהוא הבין זאת ולכן ברח.

• אהבתי 2

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם אני מופתע מחדש כמה חסרי מוח אנשים יכולים להיות.

לא פונים מנתיב שמיועד לנסיעה רק ישר ובטח שלא עוקפים מימין וחותכים (לא טוסטוס, לא רכב ובטח שלא סמי טריילר).

צר לי על נהג המשאית שנקלע לסיטואציה (ספק אם בכלל ראה/הרגיש שפגע במכונית תוך כדי הסיבוב).

עריכה אחרונה על ידי Daewoo_Racer
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהרגיש, אם כי לך תדע מתי הוא הבין את הסיטואציה. אבל הדבר האחרון שהוא צריך זה לבצע צעד חריף שיסבך אותו עוד יותר. אני לא מכיר את הדינמיקה של סמיטריילר, בודאי לא של אחד עמוס, או - יותר גרוע - חצי עמוס עם פני נוזל חופשיים שיכולים לגרום לא לאבד את היציבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג המשאית יכל לבלום קודם, במהירות כזו נמוכה, וקשה לפספס מכונית שלמה נגררת לפניך. אי אפשר לשלול את האפשרות שפשוט רצה להינות מהסיטואציה כמו שאנחנו נהנינו מהסירטון

• אהבתי 1

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דינמיקה של משאית היא לא כמו ברכב פרטי. בלימת פתע, כשהמשאית טעונה בנוזל יכולה לגרום לאסון. בכמויות כאלה, גם בלימת פתע במהירות נמוכה היא מסוכנת. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סמיטטריילר עם נוזלים (איזה? אולי סה חלב, אולי בנזין) בסיבוב. אם זה חומר מסוכן והוא בולם בצורה חדה זה יכול להגמר בעשרות טונות של דלק בוער ובעשרות הרוגים. נראה שנהג המשאית ידע היטב למה הוא בולם במתינות.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכלית עמוסה בסיבוב בוודאי אסור לעצור בבת אחת, אבל מרחק העצירה בכל זאת מוגזם. או ששם לב לרכב מאוחר מדי, או שרצה להנות עוד קצת. במקרה האחרון לא נעים להגיד אבל אני מפרגן לו.

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לשפוך כמה קובים של חלב על הכביש זה נזק..

בנוסף, אני מאמין שלקח לנהג זמן להבחין כי הוא לא האט מיד, אלא רק לאחר שהרכב הפרטי נתקע במדרכה.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

😱 ומה זה שתי רכבים אחריו... והטרקטור הגיע קצת מאוחר מדי 

בתאריך 22.1.2021 בשעה 9:30 PM, eitanuch כתב:

אני מאמין שלקח לנהג זמן להבחין כי הוא לא האט מיד, אלא רק לאחר שהרכב הפרטי נתקע במדרכה.

גם לי נראה ככה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.1.2021 בשעה 21:15, icohen436 כתב:

מיכלית עמוסה בסיבוב בוודאי אסור לעצור בבת אחת, אבל מרחק העצירה בכל זאת מוגזם. או ששם לב לרכב מאוחר מדי, או שרצה להנות עוד קצת. במקרה האחרון לא נעים להגיד אבל אני מפרגן לו.

חולק עליך קצת

לי מאוד נעים להגיד שאני מפרגן לו

בתאריך 4.1.2021 בשעה 00:10, Daewoo_Racer כתב:

אהבתי שהמפרססת השלישית עוד עושה שלום למצלמה - כנראה קוראת פה בפורום וידעה שתככב.

האמת שהקטע עם הנפנוף יד מאוד מרגיז אותי 

כאילו אם נופפת יד אז זה בסדר להידחף, לעבור עבירת תנועה העיקר נופפת ביד. כמו איתות, אנשים מאותתים ועוברים נתיב גם אם הנתיב לא פנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...