Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בתאריך 19.11.2020 בשעה 19:31, Krishi כתב:

%!@#$!@#$😡!@#$ 😡! 😡!!@#$ 😡! 😡! 😡!

רוטשילד בפתח תקווה נכון?

היה לי שם יותר ממקרה אחד או שניים כאלה עד שהעדפתי לעשות סיבוב ולא להגיע לשם.

בתאריך 20.11.2020 בשעה 23:59, eitanuch כתב:

בלי להתייחס רגע להאם יש או אין עבירה, לא ברורה מהות הפעולה של דפיקה על החלון והמשך הנסיעה. רצית הסבר מנהג האוטובוס מדוע עקף אותך או להתעמת איתו בזמן שאתה באמצע נתיב נסיעה? חוץ מלסכן את עצמך לא השגת שום דבר. 

כנראה ניסיון (מיותר?) להצביע לנהג האוטובוס ולומר לו "לא שמת לב אליי, תשים לב", אופטימי הבחור.

לפני 21 שעות, אורי מ. כתב:

אגב, אם הרוכב היה ממשיך בנתיב שלו ולא זז ימינה בהחלט יכול להיות שנהג האוטובוס היה עוקף מימין, בשביל לחסוך כמה שניות.

הוא עבר ימינה כדי לעצור בתחנה, הוא לא היה עוקף מימין.

הוא פשוט היה צריך להגיע לתחנה בצד ימין וזה לא שינה לו שיש רוכב באמצע

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהתכוונתי זה שאם הרוכב היה קצת יותר שמאלה בתוך הנתיב הימני אז חוסר הסבלנות של נהג האוטובוס היה עלול להתבטא בנסיון הדחפות מימין, בנתיב ההשתלבות.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי סביר תראה פה:

image.thumb.png.33f7c7b999e955f78100d659a40dad0e.png

אם הוא היה עוד יותר שמאלה בנתיב זה לא היה גורם לשום שינוי בהתנהגות של האוטובוס לדעתי, שים לב שהאוטובוס "סוגר" את המצלם שמאלה, והוא הולך שמאלה עם האוטובוס (כי אין לו ממש לאן ללכת)

image.thumb.png.7ca06e7dc45147cecf179237d96a2109.png

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@אורי מ. מתכוון לכך שהרוכב היה צריך להשאר בנתיב הימני ולא לעבור אל נתיב ההשתלבות, ובנתיב הימני היה צריך להתמרכז בו כך שלנהג האוטובוס תשאר רק האפשרות להאט ולעבור אל נתיב ההשתלבות מימין לרוכב.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ככה הבנתי, בהתחלה הוא כתב שאם המצלם היה נשאר בנתיב הימני ולא עובר לנתיב ההשתלבות אז אולי האוטובוס היה עוקף אותו מימין בנתיב ההשתלבות.

אבל האוטובוס לא סתם הלך לנתיב ההשתלבות - הוא עצר בתחנה, ולכן לא היה יכול לעקוף מימין.

בעצם עד שהאוטובוס היה מסיים בתחנה ומתחיל נסיעה המצלם כבר היה אחרי שנגמר נתיב ההשתלבות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי למה שידידנו m3m3m3m3 כתב.

אם תשימו לב לתחילת הסרטון, המצלם נמצא בצד הימני של הנתיב הימני (אולי ממש על קו השמאלי של אי התנועה). התכוונתי שאם הוא היה נמצא עוד קצת שמאלה, קרוב למרכז הנתיב נהג האוטובוס היה, אולי, מנסה לעקוף אותו מימין, בתוך נתיב ההשתלבות. לוקח לו כ-8 שניות להגיע לתחנת האוטובוס - נצח בעיניי נהגים על הכביש.

כמובן שיכול להיות שנהג האוטובוס היה נאלץ לנסוע בסבלנות מאחוריו וכל האירוע היה נמנע. אבל, כרוכב אופניים בכביש בין עירוני מהיר (בעצם בכל מקום) לא הייתי מנסה לאתגר את הסבלנות של אף כלי רכב עם יותר משני גלגלים ובטח לא את זאת של נהגי אוטובוסים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא היה מתכנן לעבור לנתיב ההשתלבות הוא לא היה צריך להיצמד לצד הימני של הנתיב הימני, אם הוא היה במרכז הנתיב הימני, נהג האוטובוס היה ככה"נ חותך את האי תנועה המצויר ועובר לנתיב השתלבות ועוצר בתחנה.

יש אופציה פחות סבירה שבה נהג האוטובוס עוקף את המצלם משמאל ואז חותך אותו (כמו בסרטון אבל חד יותר בגלל שזה נתיב אחד שמאלה) ועוצר בתחנה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג האוטובוס היה נאלץ להתאזר בסבלנות, שכן התנועה בנתיב השמאלי היתה מונעת ממנו לעקוף משמאל, ומבנה נתיב ההשתלבות היה מונע ממנו לעקוף מימין.

וזאת מעבר לבעייתיות של רכיבה על אופניים בכביש בינעירוני, והבעייתיות המיוחדת של הקורקינטים החשמליים שהפכו לספקי עבודה מרכזיים לחדרי הניתוחים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, motor head כתב:

יותר מדי נהגים אשכרה חושבים כמו @sperial שאופניים יכולים להתנהג כמו רכב. 

אז אם הם לא יכולים להתנהג כמו רכב..למה הם בכביש?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, yoni162 כתב:

1. כי המדרכה נועדה להו"ר

2. המדינה/הרשויות לא השכילו להקים שבילי אופניים.

• רעיון טוב! 1

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, yoni162 כתב:

כמו שקומפי כתב, הם לא יכולים להיות על המדרכה, ואין שבילי אופניים, או נתיב דו"ג (כמו באנגליה למשל)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ"כ מזדהה עם הבחור בצד השני של הקו! יש לי חבר שכל שיחה, אבל כל שיחה יש לו התפרצות "טורט" תוך כדי נהיגה, שלאחריה יש אפטר פטרטי של מטר קללות ואיחולים.

זה נעשה קצת מוזר כשהשיחה הזאת על רמקול ואני מטייל ברחוב שקט...

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...