Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

שליח אמיתי היה נוסע על המדרכה.

• מצחיק 1
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'יפ האפור נסע מאחורי כל הירידה של פרויד וצפר בלי הפסקה. עבר נתיבים וניסע לעקוף אך לא הצליח. ולא, אני לא נוסע כל כך לאט... סה"כ בגדר המותר +, זה לא אומר שצריך לחתוך אותי מימין, ולאחר מכן לחכות ברמזור.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרוץ קלוש.

גם אם הנך צריך לפנות שמ' בהמשך, אין הדבר מתיר לך להתנחל בנתיב השני מימין.

אם תסע בימין הדרך, תמיד תוכל לעבור לנתיב השני מימין, במיוחד אם תאט את מהירות נסיעתך לפני הסטיה, כך תוכל להשתלב מאחורי כל הממהרים.

• אהבתי 1
  • לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 1

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, מעכשיו אדע שעדיף לעשות סלאלום על פני קטע כביש באורך 100 מטר כדי לאפשר למכוניות אחרות לנסוע 100 קמ"ש באזור שמותר בו 70.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה לוקח את זה קשה?😉

אלו החוקים צריך לשמור על ימין הכביש, החברה פה צודקים...

תלמד,תיישם ותמשיך האלה..

ד"א למה המצלמה מצלמת ב FRAME RATE כזה נמוך?

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי trim לוידאו עם תוכנה לא טובה, אני עובד עכשיו כדי להעלות סרטון יותר טוב. מחקתי מהתגובה הקודמת והעליתי פה כי המערכת לא נותנת לי לערוך את התגובה הזו.

אני לוקח את זה קשה כי החברה נטפלים לכך שנסעתי בנתיב השמאלי מסיבה ברורה והתעלמו לגמרי מהעובדה שהג'יפ האפור ביצע עבירה מאוד מסוכנת (עקיפה מימין, מעבר נתיב לפני צומת). לפחות ככה אוכל לדעת ממי לקחת עצות להבא. איזו הזייה.

להלן הנתיב הימני "הפנוי" לגמרי. הרמזור בצומת הבא גם ככה היה אדום ועמדנו בו כ-2 דקות, אז הכל היה מיותר מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם גיבורי מקלדת.  אתם מוזמנים לרדת בפרויד ולפנות לתדלוק בתחנת אלון או לקניות ברמי-לוי.

שלא במקרה אני נוהג בפרויד עוד בימים בהם היה סימטה חד מסלולית, ואת הקטע האמור אני נוסע לפחות 3 פעמים בשבוע, בדרך כלל יותר. מי שרוצה לפנות לקניון אכן צריך לעבור לנתיב השמאלי לפני צומת מגורשי ספרד. האפשרות השניה היא לעשות כמעשה המיצובישי בקטע הבא, כ-150 מ' עד צומת קדושי יאסי. קוראים לזה תכנון נסיעה.

דרך אגב, גם בנסיעה בנתיב האמצעי (הימני הוא נתיב יציאה למגורשי ספרד ולכביש 2. כן, אני יודע שהמינוח שלי לא בדיוק לפי התקנות) יש סיכון לא קטן כי הרבה נהגים נזכרים ברגע האחרון שברצונם לפנות ימינה, בולמים באמצעי או חותכים מהשמאלי ליציאה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

בנוסף, הנה ה-untrimmed שמראה שהנתיב הימני לא כל כך פנוי. אני לא מאמין לאף אחד שיאמר לי שהוא היה עובר לנתיב הימני בידיעה שעוד כמה מאות מטרים הוא צריך לפנות שמאלה. ואם זה אכן כך, שילמד לתכנן את הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תאמין, אך אני עושה זאת על בסיס יומי מס' פעמים בנתיב נסיעתי.

ולא, אני לא גיבור מקלדת כפי ש- @sperial מנסה להקניט(בלי להעלב), ואני לא מנסה להיות גיבור בכביש.

לא חייבים לנסוע במהירות המותרת(+) ולהיות ראשונים בטור ו/או בתור, מותר למחול על כבודכם ולהשתלב מאחור.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, kompy כתב:

אל תאמין, אך אני עושה זאת על בסיס יומי מס' פעמים בנתיב נסיעתי.

ולא, אני לא גיבור מקלדת כפי ש- @sperial מנסה להקניט(בלי להעלב), ואני לא מנסה להיות גיבור בכביש.

לא חייבים לנסוע במהירות המותרת(+) ולהיות ראשונים בטור ו/או בתור, מותר למחול על כבודכם ולהשתלב מאחור.

אני נוסע בסף העליון של המהירות המותרת כי מותר לי, לא כי אני רוצה להיות ראשון. כפי שרואים בסרטון, היו מכוניות מלפני ומימיני. מה הקשר בין להיות ראשון בתור לבין כבוד? אין פה תור בכלל.

אתה יכול לנסות להצדיק את ההתממות בתגובות שלך, בזמן שאתה מצדיק 2 עבירות תנועה שהגי'פ האפור ביצע, אבל אם אתה באמת עובר נתיבים בצורה כזו דחופה אז כנראה שאני לא הבעיה. ההתעסקות במראות גוררת המון תשומת לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירידות האלה בפרויד מאוד מסוכנות, כביש מהיר ומפותל בירידה, כל מה שבלימת חירום לא אוהבת. אין שבוע בלי לפחות מכונית אחת מעוכה בשוליים. לגיטימי לתפוש את הנתיב הנכון לפניה בזמן ולא לעשות סלאלומים ב 100 מטר האחרונים (בלי להגזים כמובן , התנחלויות זה בצד השני של הקו הירוק).
ותמיד יהיה הטייס שמחנך אותך בצפירות והבהובים כי היית בשמאלי חצי שניה מיותרת.

• אהבתי 2

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...