Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קנגו בנזין 1.6 אוט' 2006-מוסך באיזור חיפה ושאלות אחרי קניה (נערך בהתאם לכללים)

לביאה עדינה
שימו לב! השרשור הזה בן 4104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי רכב ראשון ואני רוצה ללמוד איך לטפל בו היטב.

מדובר ברנו קנגו 2006, בנזין אוטומטי.

שאלה ראשונה - הרכב טופל בשנים האחרונות במוסך מורשה בלב המפרץ בחיפה. התרשמתי מאוד לטובה מהם אבל זה רחוק (אני במשגב). האם כדאי בכל זאת להתעקש לקחת את הרכב לשם או שזה לא ריאלי?

אם לוותר - לאן ללכת באזור שלי? כרמיאל? סחנין? אפשר המלצה?

מה לבדוק באופן שוטף? מים? שמן? איך בודקים? למה לשים לב ביום יום? ממה להיזהר?

אם הכל בסדר, איך יודעים מתי לטפל? לפי הקילומטרים?

כרגע שמתי לב שבלם הרגל קצת חורק כשאני משחררת אותו בהתחלת נסיעה. מה זה אומר? האוטו עם טסט לשנה ולאחר בדיקה במכון ובמוסך. יש לי פירוט טיפולים לשלוש השנים האחרונות.

יש סוג דלק מסוים שמתאים לרכב הזה? מה זה תוסף ומתי משתמשים בו?

תודה ומתנצלת על הבורות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, תתחדשי.

סוג דלק שמתאים לרכב הוא בנזין 95.

אני אישות לא ממליץ להשתמש בתוספים מכל סוג שהוא.

לפי הוראות היצרן, הרכב אמור להכנס לטיפול כל שנה או כל 30.000 קילומטרים, מה שבא קודם.

מאחור וסביר להניח שלא תסעי 30.000 בשנה - תכנסי לטיפול כל שנה בלי קשר לקילומטרז'.

מתי בוצע הטיפל האחרון ומה הוחלף?

האם בהיסטוריית טיפולים משולשת השנים האחרונות מופיעה החלפת רצועת תיזמון?

נוזל קירור ושמן מנוע כדאי לבדוק פעם בשבוע, בבוקר לפני יציאה לדרך.

בשום פנים ואופן לא למלא מיים רגילים מהברז למערכת קירור, אלא רק נוזל קירור יעודי, רצוי נזל מקורי שאפשר לקנות במוסכי רנו.

לאחר התנעת המנוע בתצוגה בלוח שעונים מופיע כיתוב oil ok למשך 30 שניות. אם בזמן הופעת הכיתוב תלחצי על לחצן איפוס מד מרחק בלוח שעונים, יוצג מד מפלס שמן בצורה של 6 עיגולים.

(םםםםםם) - מלפס מלא

(םםם_____) - חסר כחצי ליטר שמן

(ם________) - חסר כליטר שמן, צריך להוסיף.

מניסיון, המד הזה די מדוייק, אך לה מהווה תחליף לבדיקה ידנית.

אם אין ברשותך חוברת הדרכה של האוטו, ניתן להוריד אותה באתר של קרסו, יבואנית רנו.

תכתבי בגוגל "ספרי נהג רנו" ותגיעי לעמוד ההורדות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שלום, תתחדשי.

סוג דלק שמתאים לרכב הוא בנזין 95.

אני אישות לא ממליץ להשתמש בתוספים מכל סוג שהוא.

לפי הוראות היצרן, הרכב אמור להכנס לטיפול כל שנה או כל 30.000 קילומטרים, מה שבא קודם.

מאחור וסביר להניח שלא תסעי 30.000 בשנה - תכנסי לטיפול כל שנה בלי קשר לקילומטרז'.

מתי בוצע הטיפל האחרון ומה הוחלף?

האם בהיסטוריית טיפולים משולשת השנים האחרונות מופיעה החלפת רצועת תיזמון?

נוזל קירור ושמן מנוע כדאי לבדוק פעם בשבוע, בבוקר לפני יציאה לדרך.

בשום פנים ואופן לא למלא מיים רגילים מהברז למערכת קירור, אלא רק נוזל קירור יעודי, רצוי נזל מקורי שאפשר לקנות במוסכי רנו.

לאחר התנעת המנוע בתצוגה בלוח שעונים מופיע כיתוב oil ok למשך 30 שניות. אם בזמן הופעת הכיתוב תלחצי על לחצן איפוס מד מרחק בלוח שעונים, יוצג מד מפלס שמן בצורה של 6 עיגולים.

(םםםםםם) - מלפס מלא

(םםם_____) - חסר כחצי ליטר שמן

(ם________) - חסר כליטר שמן, צריך להוסיף.

מניסיון, המד הזה די מדוייק, אך לה מהווה תחליף לבדיקה ידנית.

אם אין ברשותך חוברת הדרכה של האוטו, ניתן להוריד אותה באתר של קרסו, יבואנית רנו.

תכתבי בגוגל "ספרי נהג רנו" ותגיעי לעמוד ההורדות.

בהצלחה.

תודה בוקי על התגובה. גזרתי ושמרתי על המקרר.

לא ידעתי שהגבת לי, רק עכשיו ראיתי (איך דרך אגב אני יכולה לקבל הודעה במייל על תגובות?)

רצועת הטיימינג הוחלפה די לאחרונה, ולגבי הטיפול האחרון - כרגע הרכב במוסך ואין לי גישה להיסטוריית הטיפולים. אבל הרכב עבר טסט בספטמבר השנה.

כרגע יש לי בעיה עם הרכב - ראה הודעתי האחרונה. נשרף מחשב באדי כתוצאת שרשרת מטיפול במנורה פנימית.

אני אשמח לשמוע את דעתך על התקלה.

הבחור שטיפל לי ברכב מומלץ כאן על ידי שכנים כמקצועי והגון מאוד, לכן פניתי אליו מלכתחילה, אבל השאלה האם הרכב הספציפי הזה דורש איזה ידע מיוחד שאין לו?? האם עדיף לקחת אותו למוסך מורשה רנו?

כרגע הוא מחפש לי מחשב באדי משומש מקורי של רנו. הבנתי שחלק חדש יכול להיות יקר מאוד.

אני מתלבטת האם להשאיר את זה לטיפולו או להעביר למוסך בחיפה, שם טיפלו ברכב הזה בארבע השנים האחרונות.

סליחה אם הפלתי את זה עליך, ראיתי שיש לך גם רנו קנגו (אם כי דיזל ידנית). אתה כמובן לא חייב לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...