Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוטורולה אטריקס - התקלקל דיגיטייזר, איך מעבירים הכל למכשיר אחר ואיך מתקנים?

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

מכשיר: מוטורולה אטריקס 4G, נקנה ברשת אורנג' (לפני המהפכה!!) בנובמבר 2011, זאת אומרת אין לו שנה על הכביש.

נפרץ הבוטלאודר, מריץ CM7 2.3.7 עם אובר-קלוק 1.3 או 1.5 אני כבר לא זוכר, בכל מקרה הכל עובד מעולה.

אתמול הטאצ' התחיל לעשות בעיות ממש ככה סתם, חלק מהאותיות לא מגיבות ואזורים ספציפים במסך לא מגיבים.

מחיפוש בגוגל + יוטיוב + בדיקת באפליקציה SCREEN TEST = הלך החלק המפוצץ שנקרא "דיגיטייזר", מה זה? לא יודע ולא מעניין אותי אבל הוא מתפקד חלקית.

**יש לציין שהמכשיר לא נפל לי פעם אחת אפילו מיום שהוא אצלי, אין עליו חצי שריטה או צבע דהוי ובקיצור נראה חדש לחלוטין + לובש מגן סיליקון מיום שנפתח מהקופסא, מה שמוזר לי כל רוב החיפושים באינטרנט הניבו בעיות דיגיטייזר אחרי נפילה חזקה + מסך שבור.

האפשרויות שעומדות בפניי הם:

1. לגשת לאורנג' (כבר ניגשתי, ביררתי רק לגבי האחריות) ולממש אחריות יצרן שנגמרת עוד חודש בתיקון המכשיר.

1. בעיה: כמה שאני מכיר אותם, הם ינסו להתנער, יגידו שהמכשיר פרוץ (למרות שמוטורולה שיחררה כלי רשמי לפריצת הבוטלאודר) ואי אפשר לתקן, בנוסף אני לא סומך על התיקון שלהם והם יחזירו לי אותו שבוע אחרי בטח כולו מחוק ופלוס בשבוע שהוא שם = אני ללא טלפון.

2. ללכת למעבדה פרטית (הלכתי) ולהיפרד מסכום של 350-400שקל עם תיקון של תוך כמה שעות, אחריות לחודש ושימוש בחלק לא חדש, מקורי אבל משומש מאטריקס מושבת.

3. להזמין ב30$ קיט שלם של דיגיטייזר + מברגים ושאר הכלים וללכת לפי מדריך ביוטיוב ולקוות שלא יהיו פאשלות או לחילופין לשלם להביא את החלק לאותה מעבדה ולשלם לה 150שח על "עבודה".

מה אתם הייתם עושים?

**כרגע האטריקס שלי כמעט שלא בשימוש, יש לי גלקסי ACE להשאלה לשבוע-יים עד שאני אסתדר עם שלי, איך מעבירים את כל מה שיש לי במכשיר (אנשי קשר,טלפונים,הודעות) אל הגלקסי? איך מחזירים את הכל חזרה לאטריקס התקין ומוחקים מהגלקסי כאילו לא היה כלום?

תודה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הכל האם ניסית לעשות HARD RESET? גם לי יש את המכשיר הזה והוא מפגין עמידות מרשימה כולל מספר נפילות ואחת מהן כללה צלילה לתוך מיים וגם אחרי כל זה הוא פועל כמו גדול.לפי מה שראיתי בפורומים תנסה קודם כל ל בצע הרד ריסט .מניסיון עם המוטורולה מיילסטון שבו ניסיתי להחליף דיגיטייזר ללא הצלחה, נכון שהחלק באיביי יחסית זול אבל יש סיכוי טוב מאוד לקרוע את הFLAT CABLE שהוא בערך בעובי של נייר כסף עדיף לך להזמין ושמישהו מיומן יבצע את העבודה.בסה"כ אם תשקיע משהו כמו 300 ש"ח שווה לך בהחלט כי לאטריקס יש חומרה חזקה שיכולה להחזיק אותו בחיים לפחות עוד שנה שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

לצערי שביצעתי את התהליך של ההחלפה של הרום + פריצת הבוטלאודר זה היה לפני כמה חודשים ומאז ניסיתי לשכוח ולא להתעסק עם זה בכלל כי אני סך הכל מרוצה מהCM7 ואיך שהמכשיר עובד (בלי קשר, עכשיו יצא ICS מודלף למכשיר הזה, עם כמה תיקונים שהחברה מXDA יעשו אמור להיות פיצוץ), בקיצור אני לא זוכר כלום בהחלפת רומים ומנסה כמה שפחות לקרוא ולהתעסק עם זה, גם ככה חודשים עד שאזרתי אומץ ופרצתי את הבוט-דרעק שלו.

אז שאלות:

HARD RESET., אני בצע את זה דרך ההגדרות של המכשיר? לאן ללכת בדיוק?

FULL WIPE, זה אומר להיכנס לריקוברי ובעצם למחוק הכל?

אין אפשרות איכשהו לאפס את אדון דיגיטייזר ולגרום לו להתכייל מחדש? כי על פי התוכנה SCREEN TEST יש ממש חלק שלם לכל אורך המסך מלמעלה עד למטה בעובי 1 ס"מ שפשוט לא מתפקד.

תודה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אעשה את זה עכשיו כי הבנתי על מה מדובר, מאין סוג של "שחזור הגדרות יצרן" נכון? מה אני בעצם אפסיד בתהליך הזה? מה ימחק לי ומה ישאר ואיך משחזרים?

תודה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תוריד טיטניום בקאפ ותגבה את המערכת והיישומים.הפעולה מוחקת הכל חוץ ממה שיש בכרטיס זיכרון.אתה יכול לעשות גם גיבוי ננדרואיד דרך הריקברי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר הריקוברי שאצלי במכשיר הוא CWM ועליו יש גיבוי "תמונה" של הרום הקודם של אורנג' (עשיתי את זה במידה והCM7 לא יקלט או משהו).

אז בעצם ללכת לCWM, לבצע שם בקאפ "תמונה" של הרום הנוכחי ואז לעשות FULL WIPE בשקט?

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי ברגע זה אני נמצא בריקוברי של CWM, מבצע בקאפ דרכו והוא שומר את זה בעצם כקובץ "תמונה" קיים של הרום הנוכחי.

נניח ואחליט לוותר על הטיטניום בקאפ (שגם ככה הוא שעתיים טוען את זה ולא משחזר את הכל לחלוטין) ופשוט אסיר את הכרטיס זיכרון.

ברגע שאבצע FULL WIPE, מה בדיוק ימחק לי? אפילו הרום הנוכחי ? מה השלב הבא אחרי הפול וויפ והריסטארט הראשון?

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצוין!

אז אני מבין שאחזור מחדש לרום CM7 שהותקן בהתחלה וכל שנשאר זה רק להחזיר את ה40 אפליקציות שהורדתי, נכון?

במידה ואבצע פול וויפ ואחרי זה שחזור לבקאפ הנוכחי, זה עדיין לא יעבוד טוב והדיגיטייזר לא יהיה מכויל?

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה 3 וויפס? מה קורה אחרי 3?

ומה הכוונה להתקין מחדש? זאת אומרת INSTALL ZIP FROM SD-CARD ובעצם להתקין את הCM7 מחדש?

אם אעשה פול-וויפ ומיד אח"כ בקאפ, אין סיכוי שזה יסדר את זה?

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...