Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש אחר מחזיק מיוחד לפלאפון

חייםבר
שימו לב! השרשור הזה בן 4223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי c4,מליסינג עכשיו, יש לה חתיכת ברזל יוצאת מליד הרדיו, עם חורים.

אני מחפש מחזיק אוניברסלי לפלאפון שיתחבר לשם. כל מה שראיתי הם עם זרוע ואני מחפש יחידה אוניברסלית, שתוכל להתחבר.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תושבות מעולות שבנויות ספציפית לכל מכשיר, עם חיבור של 4 ברגים לפלח כמו שיש לך :

http://www.proclipusa.com/

תבחר את סוג המכשיר שלך, אתה צריך רק את החלק של התושבת (holder), בלי החלק שמתחבר לדשבורד (mount).

קצת יקר אבל שווה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה משהו במחיר נוח,ויש לך ידיים לעבודה על הרכב קצת,

אני אצלי התקנתי בצורה נקייה ביותר את התחנת עגינה שנלקחה מזרוע מלאה על פלאח שמורכב ברכב,

מאוחר יותר אני אגש לרכב אצלם ואעלה..

הלו הלו! חשבתי שמדברים עלי,איך התחת של יוסי התחיל לככב כאן?

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אתה יודע מה טווח המחירים פחות או יותר?

כתוב באתר, תבחר מה שאתה רוצה ותקבל את המחיר. משלוח לארץ יוצא קצת (הרבה) יקר.

אם יש אפשרות שמישהו יביא מארה"ב זה הרבה יותר משתלם, ככה אני עשיתי.

בגדול זה בין 40 ל-70 דולר, תלוי אם רוצים גם שקע טעינה או לא.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז בהמשך למה שרשמתי,ניגשתי לרכב לצלם לך,אז ככה:

מצורף פה תמונה של החלק מורכב לרכב,התחנת עגינה נלקחה מחבילת זרוע כוללת(אני מאמין זה עולה משהו בסביבות ה40 שקל בכל חנות),לאחר מכן התחנת עגינה חוברה לזרוע (פלאח) שמורכב ברכב,כלומר הפלאח שיוצא לך מהמערכת בדבק אפוקסי-זה מחזיק את זה בצורה חזקה מאוד! זה עמיד בשמש ככה שהדבק לא נופל או משהו כזה,

אני ממליץ לשים דבק על צד אחד ואז לשים על זה שכבה קלה של צמר גפן(כמו של הלקים של הנשים)

ולאחר מכן לשים שכבת דבק על החלק השני ואז לחבר אותם יחד,להשתמש בפלייר או משהו בסגנון כדי לחזיק את זה יחד חזק,להניח לייבוש במשך יום ככה,אפילו עדיף 24 שעות בלי לגעת בזה,

זה מתקשח והופך ליחידה אחת,

אצלי זה מחזיק מעמד מעולה ואחלה פתרון למי שכבר יש פלאח שנקדח או הורכב ברכב בעבר..

את הדבק אפוקסי אתה קונה בכל חנות טמבור רגילה..

בהצלחה ותעדכן מה עשית בסוף..

IMAG0583.jpg

IMAG0585.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את האתר הזה: http://www.holdersandmounts.co.uk

הזמנתי משם מחזיק של חברת Brodit (כזה) אחרי שנמאס לי להחליף כל חודש את המחזיקים הסיניים שנשברו.

סה"כ £20 כולל משלוח ועובד מצויין כבר יותר משנה וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לשלם על זה כל כך הרבה?

תזמין אחד פשוט מאיביי למשל אחד כזה :

http://www.ebay.com/itm/Cell-Phone-in-Car-Mount-Holder-for-Samsung-Gravity-SMART-R640-Character-C3560-/200804861470?pt=PDA_Accessories&hash=item2ec0e7061e

ותתאים אותו לזרוע שלך עם בורג או דבק אפוקסי, סיליקון..

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם dprt זה בדיוק מה שאני אומר,

רק לא להשתמש בבורג כי אתה יכול לפגוע במנגנון של הזרוע בקפיץ בפנים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לגבי הפלאח מתכת - עדיף שתעלה תמונה.

מנסיון - הפלאח מתאים לכל מכשירי הפלאפון הקבועים שניתן להרכיב ברכב. יש בו הרבה אפשרויות לעגן עליו מכשיר (הרבה קומבינציות של התאמות מבחינת החורים והנקבים שבו) הפלאח ממתכת עדיף (חוזק וגמישות) על התושבת מפלסטיק (כמו שאצל יוסי בתגובה מספר 5). כבר ראיתי הרבה תושבות מפלסטיק שנשברו עקב "עצבנות יתר שלהמשתמשים".

שלב ראשון - בדוק אם התושבת בה אתה מעוניין יכולה להתחבר לפלאח (אני מאמין שרוב הסיכויים שכן). במידה ולא - תושבת כמו של יוסי, תוכל להתחבר לפלאח מצד אחד ולמעמד החדש מצד שני.

לא ממליץ על הדבקה של מי מהרכיבים (פלאח/תושבת/מעמד) בשום מצב. לא ראיתי עוד מתקין שמחבר תושבות במשהו אחר זולת ברגים.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ על הדבקה של מי מהרכיבים (פלאח/תושבת/מעמד) בשום מצב. לא ראיתי עוד מתקין שמחבר תושבות במשהו אחר זולת ברגים.

בתושבות כמו אצלי שעובדות על קפיץ כדאי לתפוס את המכשיר במקומו, כולם עובדים עם מנגון קפיצים בפנים,

אין לך אפשרות לקדוח בורג מהסיבה שאתה יכול לפגוע במנגנון ואז הרסת את התושבת.

הוא מחפש תושבת בסגנון הזה שיכול להתאים לכמה סוגי פלאפונים.

אין לו שום דרך אחרת מעבר להדבק.

ולידע כללי, דבק אפוקסי זה דבק מאוד חזק,שעומד ברמות חום גבוהות ובמצבים לא נוחים בכלל ולא קורה לו כלום.

הרעיון שהוא מחפש זה לעשות משהו ייציב אשר לא יעלה לו הרבה ויהיה תקין.

זה הפתרון המתאים ביותר(לדעתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל יש לו כבר פלאח מתכת שמורכב (זה דבר שבפלאפון, ייגבו ממך כ-100 שקלים אקסטרה על התקנת דיבורית) ושניתן לחבר אליו כמעט כל דיבורית או תושבת (בברגים, לא צריך הדבקה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל יש לו כבר פלאח מתכת שמורכב (זה דבר שבפלאפון, ייגבו ממך כ-100 שקלים אקסטרה על התקנת דיבורית) ושניתן לחבר אליו כמעט כל דיבורית או תושבת (בברגים, לא צריך הדבקה).

מה הקשר?

בפלאח הוא יצטרך להשתמש בכל מצב,

העניין הוא שהוא מחפש תושבת כדאי להניח על הפלאח.

אז כדאי להניח את התושבת הזו שמתאימה לו על הפלאח,הוא לא יכול לחבר אותה עם ברגים עקב המנגנון(הכוונה זה לחבר את התושבת לפלאח-לא את הפלאח לרכב),הוא יצטרך לחבר בצורה אחרת(צורה אחרת = אפוקסי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...