Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדור איתור "קרובות"

A110
שימו לב! השרשור הזה בן 710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוחאי, תודה רבה על המידע.

זה מדהים לדעת שהיא עדיין על הכביש.

ממש עושה לי טוב על הלב. (אל תשאל אותי למה, אני לא יודע להסביר את זה, אבל זה משמח שהיא עדיין נוסעת ולא הפכה לאיזה עמוד באיצטדיון בסין)

אני מכרתי אותה במצב מקורי לגמרי.מניעה בנגיעה,אינטיריור שלם ומקורי לגמרי,כולל "מערכת" המתזים לשמשה הקדמית שעבדה על מיכל מים+צינור האוויר שהיה מחובר לגלגל ספייר... (האמת,לא מתאים לגרמנים קומבינה טיפשית כזו).

אני מקווה שהיא נשארה ככה.

חוץ מהמכה בכנף השמאלית קדמית שהיא קיבלה משער הבסיס אי-שם ליד חיפה אחרי לילה ללא שינה, היא היתה מושלמת.

מקווה לראות אותה יום אחד על הכביש לידי.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חם מהתנור...

לצערי אין לי (עדיין) את המאגר אחרי 1983, כך שכל הנתונים מתייחסים למכוניות ישנות יותר.

תודה חשבתי שהקפרי עוד חיה ונושמת:cry:

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו ! ! ! :king::mm_cool: (לא מצאתי סמיילי של מחיאות כפיים).

פשוט מדהים, ועוד במדינה הבירוקרטית שלנו, ממש :shock:.

כל הכבוד לך יוחאי, בעיני, הייתי מכתיר אותך ואת חן פרחי [וסליחה אם יש עוד מישהו ששכחתי] כ'אושיות הפורום', וכאנציקלופדיות של הסטוריית הרכב בישראל, ממש תענוג לקרוא את הסקירות שלכם, ו'להריח ולמשש' את ישראל של פעם.

כה לחי, עלו והצליחו.

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

תרמת תרומה קטנה לבריאותי הנפשית: עכשיו אני יכול להפסיק לקרוא את לוחית הרישוי של כל חיפושית שעוברת לידי :-P

"רק" 17 שנה אני עושה זאת בלי שום סיכוי :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מעניין אותי לדעת מעלה בגולם של כמה מכוניות מאוד נדירות! שמצאתי תמונת שלהם כאן בפורום.

1. רנו 18 טורבו מספר 96-000-83 יכול להיות שבהתחלה זה 8, במקום 9

2. קוביה גריל עגול 62-322

3. סובארו R2 305-104

4.מוריס 29-512

5. ג'יפ 22-587

ועוד איזה רכב מענין משנות ה50 שהייתי שמח לדעת מה היצרן\דגם\שנת יצור, מסםר רישיו 64-454

תודה רבה!

קוביה גריל עגול.jpg

רנו 18.jpg

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

תרמת תרומה קטנה לבריאותי הנפשית: עכשיו אני יכול להפסיק לקרוא את לוחית הרישוי של כל חיפושית שעוברת לידי :-P

"רק" 17 שנה אני עושה זאת בלי שום סיכוי :oops:

גם אני עדיין עושה את זה, אתה יכול להסביר בצורה רציונלית מה זה יעזור לנו?

בסופו של דבר זה כמו לראות את האקסית שלך מחובקת עם מישהו אחר. :lol:

עכשיו, אחרי שיוחאי אמר ש"שלי" ככל הנראה עדיין על הכביש, אני בטוח יהפוך לעוד יותר אובססיבי בעניין.:-D

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עדיין עושה את זה, אתה יכול להסביר בצורה רציונלית מה זה יעזור לנו?

בסופו של דבר זה כמו לראות את האקסית שלך מחובקת עם מישהו אחר. :lol:

עכשיו, אחרי שיוחאי אמר ש"שלי" ככל הנראה עדיין על הכביש, אני בטוח יהפוך לעוד יותר אובססיבי בעניין.:-D

כל חיפושית צהובה שעוברת ואני מיד מחפש את המספר שלה. אין לכך הסבר הגיוני כמובן אלא רק הסבר רגשי.

אני חולק עליך לגבי האקסית, זה ממש לא כך. מבחינתי זו בכלל לא אקסית אלא אחותי הגדולה, החיפושית, ממש כך. מהבוקר כאשר יוחאי אישר שהחיפושית שלי נעה על הכביש עם רישוי בתוקף אני הרבה יותר רגוע והרבה יותר נחוש להשיבה אלי. בחודש האחרון נודע לי שהיא גרה ככל הנראה ברמת השרון אבל לא ידעתי אם יש לה בכלל רישוי בתוקף או שהיא סתם שוכבת אומללה ומחכה להצלה, ויוחאי פשוט נתן לי תקווה חדשה.

אני בהחלט מסכים איתך לגבי האובססיביות. בלי התכונה הזו לא יכולנו להיקרא אספנים....

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מעניין אותי לדעת מעלה בגולם של כמה מכוניות מאוד נדירות! שמצאתי תמונת שלהם כאן בפורום.

1. רנו 18 טורבו מספר 96-000-83 יכול להיות שבהתחלה זה 8, במקום 9

2. קוביה גריל עגול 62-322

3. סובארו R2 305-104

4.מוריס 29-512

5. ג'יפ 22-587

ועוד איזה רכב מענין משנות ה50 שהייתי שמח לדעת מה היצרן\דגם\שנת יצור, מסםר רישיו 64-454

תודה רבה!

אולי אני טועה אבל את הרנו טורבו הזאת ראיתי לפני 15 שנה או קצת יותר עדיין קיימת. (אבל שוב אולי אני טועה)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוחאי שלום,

20 שנה לפחות אני מחפש טריומף TR6 שהיתה שייכת לשכן שלי בירושלים

מספר רישוי 265-365

שנת יצור כמדומני 1971 .

אני זוכר היטב את ה TR-6 הזו היא הייתה שייכת באמצע שנות השמונים לבחור בשם גדי מלמד שהיה גר ברחוב טשרניחובסקי בירושלים. מאז נעלמו עקבותיה בעיר הקודש........

1965 MGB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...