Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת מערכת ב 50 אלף ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 3566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

elik0, בחור בחר בסטים כוחניים של 350/300/200 רמס 2WAY.אחד בעל טוויטר אלומיניום, שני בנוי כדי לעבוד POINT SOURCE ממקום מקורי בדלת (טוויטר בתוך וופר), שלישי זה עינוי לאוזן במיוחד ב2 אום.

בעקרון זה סטים להשלמה של מערכות SPL. מחירם באזור 600/999/1199 לצרכן לפני שילוח ומיסוי.

אבל זה לפי מה שאני חושב.

+1 לelik0, אם 3K להתקנה זה הרבה, אז עדיף להשקיע רק 1K לסט של מורל ולהישתמש בהגברה מ910.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 785
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום lanosforce היקר ומראש תודה על כל העזרה, אז ככה אתה צודק במה שאתה אומר לגבי האיכות של ההקלטה בארץ אבל עדין אני מנסה להוציא את הסאוונד כמה שיותר טוב, כמובן שאני גם שומע שנות ה 80 ולועזית

מה שאני מחפש בסאוונד זה בעיקר איכות שמע וכמה שיותר דיוק ורק אחר כך מענין אותי כל הקטע של עוצמה חזקה,

לגבי שינויים ברכב הבנתי שאני צריך לעשות אטימה ולעשות ליפוף אלטרנטור ולשים קבל של 10 פארד

עם הרכב אני מתכוון להישאר לפחות ל 4 שנים הקרובות

לגבי התשתית אני מוכן לעשות שינויים, הבנתי שאני צריך רק להחליף את הקבלים מהמצבר ועוד כמה

רוב השמע יהיה MP3 ובין היתר גם דיסקים של הופעות ודיסקים מקוריים

אני החלטתי ללכת לכיוון של דאבל דין למרות שאני יודע שאין יותר טוב מהמכשירים הישנים של אלפיין

לגבי סאב אני גם רוצה אותו כמה שיותר מדויק ובגלל זה חשבתי על 13W7 של JL AUDIO למרות שהומלץ לי ללכת על שניים של 10 אינץ אבל ויתרתי כי אני לא רוצה לסגור את כל הבגאז

כמו כן אני אוהב את הצליל החם, נעים, עמוק ואנושי וברור יותר, וצלול יותר

בגדול אחרי הרבה שקראתי והמליצו לי ניראה לי אני ילך על אחד מהסדרות הבאות שהם הסדרות הכי גבוהות חוץ מהפוקל

1 JL AUDIO ZR650-CS

2 BOSTON ACOUSTICS SPZ60

3 FOCAL KRX-2

כמו כן אשמח לקבל ידע לגבי ההתקנה ומה שצריך לעשות גם מבחינת הכיוונים כי לא כל מתקין כיום יודע מה הוא עושה, אשמח גם לקבל המלצה על מתקין שמאוד מבין בתחום עם זה כיוונים ועוד, כמו כן רציתי לדעת על כמה אום כדאי וממולץ לחבר את הסאב והקומפוננטים ומה ההבדל בעצם עם הוא מתחבר ל 2 אום או 4 אום, אשמח מאוד לקבל את התשובות הכי נכונות ומקצועיות כמובן ממי שמבין וגם עם יש כיוון אחר ממה שרשמתי שאפשר להמליץ, המון המון תודה לכל חברי הפורם

או קיי - לפי מה שאני מבין אתה מחפש מערכת SQ נטו אבל היא צריכה להיות נקיה ומדוייקת ולכן הפאנצ' מאוד חשוב כאן.

בנוסף לכך אתה אוהב את הצליל החם והנעים מה שאומר שאתה לא ממש רוצה ללכת על סט שהצליל שלו הוא לגמרי נקי, לגמרי ברור - אתה כן מחפש קצת "לכלוך" בסאונד או עיוות מסויים בעיניי.

שלושת הסטים שציינת מעלה לצערי - יותר מוכוונים לכוון הבהיר והצלול - סופר מפורט, אני מבין שיתכן ואני פוגע באינטרסים של המתקין שלך אבל לדעתי לפחות ממה שאני קולט כרגע, זה לא הכוון הנכון.

מה שאני הייתי ממליץ לך זה ללכת על סט שהוא חם באופי שלו ביחד עם HU ומגברים שנותנים גם לכוון הזה אבל - לקחת סאב הכי פאנצ'י והכי מדוייק שיש.

בוא נרד כרגע מנושא הקבל וה10 פאראד ונשאיר את זה יותר לסוף דווקא.

אז ככה אני אנסה לבנות לך מההבנה שלי המלצה (ואח"כ אני אשלול את הכל ואתה תבין למה)

סאב: 12 אינטש חד משמעי.

מוראל אולטימו.

אימאג' דיינאמיקס IDMAX

JL W7 ואם יש W6 ב12 אינטש אז גם כן בא בחשבון

סט קדמי - הייתי יורד משלושה חלקים כי אני חושב שאתה לא מעוניין בביצוע בניות נכון לעכשיו ולכן

מוראל? יורד מהפרק אלא אם כן אתה מתקין את הסופרימו -> ללא ספק החם שבחבורה.

ההמלצות לסט קדמי יהיו

מוראל סופרימו.

ריינבואו מסדרה גבוהה - ואנדיום או פרופי ואנדיום.

*סקאן ספיק - אך ורק אם אתה הולך על שלושה חלקים אז זה יכול להיות או סקאן ספיק או אלפיין F1 סטטוס או ג'נסיס אבסולוט.

SEAS פרפורמנס - שני חלקים יעשו כאן עבודה מצויינת.

HAT - הייבריד אודיו - סדרת לגטייה SE - טוויטר L1 R2 ביחד עם מידבאס L6SE -> תיקח בחשבון שהקצה העליון של הסט הזה נוטה קצת לכוון הצליל הקר (יחד עם זאת אם תביט בחתימה שלי אתה תבין שאני חובב מושבע של המותג).

DLS סקנדינביה - אם כי, הטוויטר פשוט ענק והיה רצוי בכלל ללכת על שלושה חלקים בסט הזה.

ובסופו של דבר בעיניי אחד הסטים היותר טובים שיצא לי לשמוע עד היום - סט שני חלקים של אודיסון תסיסס - טוויטר ואיולינו ביחד עם המידבאס שלהם שברח לי השם שלו כרגע (הווצ'ה זה המיד) פשוט סט מטמטם בעיניי (לשלושה חלקים לדעתי לא יספיק לך התקציב).

המלצות לHU - תישאר עם הבחירה הנוכחית שלך, אלפיין בעיניי מצטיינים בצליל שאתה מחפש לפי התיאורים.

המלצות להגברה - אני ממליץ בחום על סדרת הרפרנס של DLS - RA20*2 + RA10 או RA20 ביחד עם RA30

ההמלצה הנוספת הבאה תהיה הגברה על בסיס סלסטרה RA.

ואם אתה תצליח למצוא מגברים של ג'נסיס גם כן ממליץ בחום רב.

במידה ואתה מעוניין בהרפתקה - יש מגבר של תסיסס למכירה כאן בפורום יד2 (אם אתה הולך בסוף על סט שני חלקים פסיבי ביחד עם מגבר שני ערוצים) ב7.5K הייתי שוקל לחטוף אותו במקומך.

אתה צריך מונובלוק חזק אם אתה הולך על הסאבים שציינתי - לפחות 0.5 קילו-וואט ב4 אוהם תהיה ההמלצה שלי

לבסוף - שלושת הגדולים.

אלטרנטור משופר

בידוד דלתות ותא מטען ואם אפשר - גג.

לגבי יבואנים - אני יכול לעזור לך עם כל היבואנים ללא יוצא מן הכלל.

לגבי שיפור אלטרנטור ושלושת הגדולים - גם כן, יכול לכוון אותך לבעלי מקצוע מעולים.

אבל - אמרתי שאני אשלול את הכל ממש בסוף זוכר? למה?

כי אתה לא שמעת שום דבר מהדברים האלה ולכן אתה לא תלך ותקנה על עיוור לפני שלפחות תצליח לטעום קצת ולהבין מה הכוון שלך. אם תגיע למפגשים ותשמע משהו שאהבת תרשום לנו מה היה מותקן ברכב ולמה אהבת - יהיה הרבה יותר קל לעזור לך להסגר על מערכת מיד אחרי זה בלי להרגיש אשם :-D (אני פולני :-P )

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, שיהיו גם טוויטרים מאדמנטיום, זה שהתקציב שלו 50 אש"ח זה לא אומר שהוא צריך לבזבז את זה.

אם היו מציעים לי התקנה ב3 אלף שקל, הייתי מתאים את הרכיבים לרמת ההתקנה.

אתה היית מסתובב ברכב עם בראקס מולטיפוקאל פרסיז'ן אנאערף מה השמות של הדברים האלה כשהם זרוקים לך על הדשבורד? [ואל תגיד כן בצחוק כי שנינו יודעים שלא]

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליקו נשארו לי טוויטרים של 30 שנקל מאוטו דיפו סגורים באריזה המקורית - בא לך לנסות להרכיב אותם על הבילט???

:-P:-P:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, שיהיו גם טוויטרים מאדמנטיום, זה שהתקציב שלו 50 אש"ח זה לא אומר שהוא צריך לבזבז את זה.

אתה היית מסתובב ברכב עם בראקס מולטיפוקאל פרסיז'ן אנאערף מה השמות של הדברים האלה כשהם זרוקים לך על הדשבורד? [ואל תגיד כן בצחוק כי שנינו יודעים שלא]

נשמע כואב לאוזניים טוויטר אדמנטיום:lol::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק :oops: אבל אני עדיין רוצה Z-STUDIO ליום הולדת. גם אם הם זרוקים לי על הדש... יש לי שם מקום במיוחד להם.:roll:

אני חושב שמגבר של בטלר יכול לתת אפקט חם שבחור מחפש. גם אם קומפוננט הוא קר.

חמממ, מי בעד על האש במפגש???

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כואב לאוזניים טוויטר אדמנטיום:lol::twisted:

אני חושב שיהלום יותר חד

http://www.madisoundspeakerstore.com/hard-dome-tweeter/accuton-d20-6-3/4-diamond-dome-tweeter-89.5db-d20n-6-31/

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר כזה לא יכלו להשקיע בעיצוב יותר מקורי מעציץ?!

מה זה משנה איך זה נראה מבחוץ, מה שחשוב זה בפנים.

דמיין דבר כזה משודך לטבעת נישואים: אבל מותק, יש בפנים יהלום 20 קראט.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק :oops: אבל אני עדיין רוצה Z-STUDIO ליום הולדת. גם אם הם זרוקים לי על הדש... יש לי שם מקום במיוחד להם.:roll:

אני חושב שמגבר של בטלר יכול לתת אפקט חם שבחור מחפש. גם אם קומפוננט הוא קר.

חמממ, מי בעד על האש במפגש???

אתה בטוח שאתה רוצה אלמנטים שטריקת דלת יכולה להרוס אותם? :?

ולגבי האקוטונים - אתה לא רוצה לראות את הרמקול הביתי שהם שולבו בו לאחרונה עם שני מידים של אקוטון ושני מידבאסים של סיז אקזוטיק, חבל... חבל...

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת ימתין לבוא למפגש שלכם ואז אולי באמת יהיה לי כיוון וגם יותר קל להחליט מה אני אוהב

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאני גם יהיה צריך את העזרה שלך לגבי היבואנים כי שאלתי את המתקין לגבי מה שהצאת לי וזה אומר שאין לו מאיפה להביא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב לגבי הכבלים איזה אני צריך? והעם להחליף גם כבלים ברכב ליותר חזקים? כמו הפלוס והמינוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי פורום יקרים צריך את העזרה שלכם בשאלה קצת דחופה, אחי הקטן יותר רוצה לקנות סאב והוא מתלבט עם לקחת את מה שהציאו לי JL AUDIO 13W7 או בוסטון SPG555 בבקשה עם אפשר תגידו לי מה יותר טוב מבן השניים וכמובן עם יש משהו טוב יותר מהם, שוב תודה רבה לכולכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...