Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת מערכת ב 50 אלף ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 3566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נישמע לי קצת הזוי כל השירשור הזה..

ישראלי שמגיע משום מקום ורוצה להשקיע 50 אלף במערכת על מאזדה 6

כן בטח!

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 785
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע למה אתה כל כך מתלהב מההתקנה הזו.

הריפוד באזור של ה6*9 נראה לא משהו :?

וזו התקנת שופוני נטו לרכב הדגמה של חברה שמשווקת ציוד אודיו.

אוהד - למה זה נשמע לך לא הגיוני? אני יכול לתת לך דוגמא למישהו שיש לו מערכת בקירוב ל100K על רכב של 120K

אני התקנתי מערכת שהשווי שלה הוא באזור ה35K (לפחות) על אוונסיס 2006

ELI I - אתה יודע כמה עולה כל מגבר VA נכון? אתה יודע כמה עולים סקאן ספיקים? אתה יודע כמה עולה ביט1, DA2K, אולטימו ואתה בוודאי ובוודאי יודע כמה עולה לעשות קוסטומיזציה כמו מקלדת נשלפת וכו' וכו' - וזה עוד היה על הרכב הישן שלו שגם כן, לא כל כך רחוק מהקטגוריה של מאזדה 6.

רוצה עוד דוגמאות?

אמממ הונדה CRV שנת 98 עם שני FI Q, שני מצברי ג'ל, סופר בילט 6, L8 ביחד עם L3 ביחד עם L1

פאסאט שנות ה90 מבודדת מכף רגל ועד ראש עם הגברת נורות, טוויטרים של ETON, וHU לא פחות מאשר סוני XES!! - לא צריך להמשיך.

אה כן!

לא מזמן יצא לי לשבת בסיאט לאון שיש בה אורכסטרה של אודיסון תסיסס (כל הסט בקיצור) על HX-D3 ביחד עם מגברי תסיסס ודאבל סאב באסו 10 של תסיסס והתקנה שאתה לא רוצה לדעת אפילו מה הולך בה

מי יעשה כזה דבר? :)

אתה זוכר את נאדר שאדו? מה אתה יודע... מאזדה 6 עם אלפיין F1 סטטוס + H900 + הגברה שלמה של מקנטוש וסאב IDMAX.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CARPC זה סיפור לא יקר אבל מסובך...

רועי,HX-D3,ostrer73,שלומי 122 או עוד כמה.דיי למסחרה.

קל לגלות שכל שמות משתמשים מאותו IP.

אני יכול להבין בבקשה למה שמי מוזכר כאן???????????????????????

על איזו מסחרה מדובר כאן???? איזו מין התנהגות זאת!!!

אם אתה מתכוון לכך שגם רועי וגם אני מעוניינים למכור ציוד דומה (וד"א ציוד ברמה מאוד גבוהה) אז לזה אתה קורא מסחרה - תבדוק את עצמך לפני שאתה מצהיר הצהרות לא במקום.

ולגבי השאלה בשרשור זה - אם לבן אדם יש יכולת כספית ורצון - כל הכבוד. ואם חברי הפורום הוותיקים והמנוסים יכולים לתרום מהידע שלהם אז הרווח כולו שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CARPC זה סיפור לא יקר אבל מסובך...

רועי,HX-D3,ostrer73,שלומי 122 או עוד כמה.דיי למסחרה.

קל לגלות שכל שמות משתמשים מאותו IP.

אני לא עושה שום מסחרה... אני פשוט אוהב את המוצרים של אודיסון והרץ ומאוד מאמין בהם, אינני מתעסק בתחום בתור עבודה אלא כתחביב בלבד. אוסטר זה בחור שקוראים לו פבל יש לו יונדאי ובתוכה מותקן THESIS אינני היחיד שיש לו את המוצרים האלה.גם מנהלי הפורום החליטו לאפשר לי להשתתף בפורום בתור משתמש חדש אשר נקרא HX-D3 אז זו זכותם וזה לא מקומך להתערב בנושא. אני חושב שאם מישהו פה עושה מסחרה ומנסה לקדם ולמכור מוצרים מסויימים זה אתה ועוד קבוצת אנשים שלא אנקוט בשמות כיוון שזו לא המטרה שלי בהשתתפות בפורום ולא מעניין אותי מה מה אתם עושים זה עניינם של המנהלים והאחרים בפורום.

אבל מאוד מעניין אותי את המטרות והאינטרסים של מי אתה מנסה לקדם, ואני גם יודע מי מניע אותך לצאת נגדי.

ועוד דבר שאני חייב לפרגן עליו:

פשש מישהו פה נהיה מאתר ומפענך כתובות IP, מצטער חרטה לא משהו! אולי פעם הבאה יצליח יותר.

Clarion HX-D3 Special Edition

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מייצג קבוצה של אנשים שמתכננים מהפכה בפורום. זה לא יהיה כמו במצרים אלה כמו בסוריה. טנקים מוכנים לכניסה...

רועי או פבל, או שאך קוראים לך, דיי למסחרה...

שמות משתמשים נחסמים בגלל עברות פרסום שונות ואני עבריין פה?

טוב... אז אני אשם. בוא ולעצור אותי

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכן הבן אדם שרצה להשקיע 50 אלף הוא לא מבין מה הולך פה כל אחד זורק משהו אחר עשינו לו סלט מסולט :lol::lol::lol::lol:

" לא ידעתי איך קוראים לך, אז החלטתי לקרוא לך הבחורה המהממת שלא יוצאת לי מהראש "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עושה שום מסחרה... אני פשוט אוהב את המוצרים של אודיסון והרץ ומאוד מאמין בהם, אינני מתעסק בתחום בתור עבודה אלא כתחביב בלבד. אוסטר זה בחור שקוראים לו פבל יש לו יונדאי ובתוכה מותקן THESIS אינני היחיד שיש לו את המוצרים האלה.גם מנהלי הפורום החליטו לאפשר לי להשתתף בפורום בתור משתמש חדש אשר נקרא HX-D3 אז זו זכותם וזה לא מקומך להתערב בנושא. אני חושב שאם מישהו פה עושה מסחרה ומנסה לקדם ולמכור מוצרים מסויימים זה אתה ועוד קבוצת אנשים שלא אנקוט בשמות כיוון שזו לא המטרה שלי בהשתתפות בפורום ולא מעניין אותי מה מה אתם עושים זה עניינם של המנהלים והאחרים בפורום.

אבל מאוד מעניין אותי את המטרות והאינטרסים של מי אתה מנסה לקדם, ואני גם יודע מי מניע אותך לצאת נגדי.

ועוד דבר שאני חייב לפרגן עליו:

פשש מישהו פה נהיה מאתר ומפענך כתובות IP, מצטער חרטה לא משהו! אולי פעם הבאה יצליח יותר.

+1:-)

בדקתי אולי באמת יש לי פיצול אישיות - אך לא, אני זה באמת אני (שמי אכן פבל - נעים מאוד) ורועי זה רועי. כן יצא כך שאנחנו אוהבים את המוצרים של החברה האיטלקית וזה לא סתם - המוצרים שלהם באמת ברמה גבוהה במיוחד. אני באמת לא מצליח להבין מה הקשר למסחרה פה. וחוץ מזה פותח הנושא פנה לפורום לקבלת עזרא ויעוץ ובמקום זה נאלץ להיות עד לויכוחים מיותרים בין חברי הפורום. לא מתאים - תתבגרו. אם למישהו יש בעיות אישיות עם חבר פורום אחר אז ניתן לפנות אליו בה"פ או לפתוח נושא חדש ולקרוא לו למשל "ויכוחים של אנשים משועממים". רבותי - די לגן ילדים!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל איש יקר אתה צודק ב- 1,000,000% זו באמת התנהגות של ילדים קטנים ואני מרגיש חרטה שבכלל שנגררתי לויכוח כל כך מטופש,

לבחור שאיתו היה הויכוח המיותר הזה לי אין כלום נגדך ולא נגד אף אחד בפורום, ואני חושב שצריך ללמוד לעשות שעורי בית לפני שיוצאים בהצהרות נגד אנשים אחרים שאינך מכיר כלל.

ועכשיו לנושא השרשור באמת שאני לא חושב שמערכת לרכב במיוחד בסכום כזה כאשר גם הדרישות בטח גבוהות (אם לא אין טעם להשקיע כזה סכום) זה דבר שאיאפשר להמליץ עליו בכתיבה בפורום, תתאמץ להגיע לאחד המפגשים הקרובים תכיר אנשים נחמדים עם הרבה ניסיון והרבה ציוד מעניין ומיוחד ותתחיל לקבל כיוון מה אתה אוהב, מה כדאי וכדומה.

מקווה שלא נבהלת מהויכוח הכל כך מטופש שהתנהל דווקא בשרשור שלך (לצערי) יש בפורום הזה המון אנשים עם ידע וניסיון ששמחים לעזור וללמד אנשים שחדשים בשגעון המערכות שמע ברכבים.

במקרה ואינך יכול להגיע לאף אחד מהמפגשים אז ההזמנה להיפגש באופן מיוחד תמיד בתוקף תרגיש בנוח ליצור קשר.

בברכה ושיהיה לכולנו ערב טוב

רועי

Clarion HX-D3 Special Edition

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום lanosforce היקר ומראש תודה על כל העזרה, אז ככה אתה צודק במה שאתה אומר לגבי האיכות של ההקלטה בארץ אבל עדין אני מנסה להוציא את הסאוונד כמה שיותר טוב, כמובן שאני גם שומע שנות ה 80 ולועזית

מה שאני מחפש בסאוונד זה בעיקר איכות שמע וכמה שיותר דיוק ורק אחר כך מענין אותי כל הקטע של עוצמה חזקה,

לגבי שינויים ברכב הבנתי שאני צריך לעשות אטימה ולעשות ליפוף אלטרנטור ולשים קבל של 10 פארד

עם הרכב אני מתכוון להישאר לפחות ל 4 שנים הקרובות

לגבי התשתית אני מוכן לעשות שינויים, הבנתי שאני צריך רק להחליף את הקבלים מהמצבר ועוד כמה

רוב השמע יהיה MP3 ובין היתר גם דיסקים של הופעות ודיסקים מקוריים

אני החלטתי ללכת לכיוון של דאבל דין למרות שאני יודע שאין יותר טוב מהמכשירים הישנים של אלפיין

לגבי סאב אני גם רוצה אותו כמה שיותר מדויק ובגלל זה חשבתי על 13W7 של JL AUDIO למרות שהומלץ לי ללכת על שניים של 10 אינץ אבל ויתרתי כי אני לא רוצה לסגור את כל הבגאז

כמו כן אני אוהב את הצליל החם, נעים, עמוק ואנושי וברור יותר, וצלול יותר

בגדול אחרי הרבה שקראתי והמליצו לי ניראה לי אני ילך על אחד מהסדרות הבאות שהם הסדרות הכי גבוהות חוץ מהפוקל

1 JL AUDIO ZR650-CS

2 BOSTON ACOUSTICS SPZ60

3 FOCAL KRX-2

כמו כן אשמח לקבל ידע לגבי ההתקנה ומה שצריך לעשות גם מבחינת הכיוונים כי לא כל מתקין כיום יודע מה הוא עושה, אשמח גם לקבל המלצה על מתקין שמאוד מבין בתחום עם זה כיוונים ועוד, כמו כן רציתי לדעת על כמה אום כדאי וממולץ לחבר את הסאב והקומפוננטים ומה ההבדל בעצם עם הוא מתחבר ל 2 אום או 4 אום, אשמח מאוד לקבל את התשובות הכי נכונות ומקצועיות כמובן ממי שמבין וגם עם יש כיוון אחר ממה שרשמתי שאפשר להמליץ, המון המון תודה לכל חברי הפורם

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב elik0 היקר לגבי מחיר ההתקנה רצו ממני 3 אלף שקל התקנה+איטום, אין לי מושג איך הגעת לעשר

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מבין שאלו אנשים שרציניים בתחום הם לא זורקים לך מספרים. התקנה יכולה לכלול איטום, חיווט, בניה של קורות, קיקים ופודים, קונסולות מרכזיות, דשבורדים ומה לא, ובקלות יכול להגיע ל10K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עודד, אם אתה תשקיע 3 אלף שקל על התקנה, עשה לעצמך טובה ואל תשקיע כלכך הרבה על המערכת.

עדיף שתחסוך.

איך הגעתי ל10 אלף שקל?

רק דלתות\קורות מפיבר + ריפוד מלא אוריגינלי יעלה לך מעל 6.

זה לא נחשב התקנה?

או שאתה מסתפק בלתקוע סט 3 חלקים איכותי ויקר סתם ככה באוטו?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...