Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת מערכת ב 50 אלף ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 3573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה לHX-D3: רועי, כמה משתמשים אתה יכול לפתוח ביום למני שחוסמים אותם???

מבקש לא להקשיב לי ברצינות יתר, זה אלכוהול מדבר ולא אני:oops:

שאלה עלובה, וחסרת כל קשר לנושא. זה התנהגות של ילד בכיתה ד', לא של בנאדם שיכול לשתות אלכוהול.

למה זה מעניין אותך כל כך שהייתה צריך לכתוב את זה ככה? מפריע לך שאני בפורום?

Clarion HX-D3 Special Edition

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 785
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

50 אלף זה הרבה אבל רק סאב 9500 של DD ומגבר שיתאים לו + איטום וכול זה גומרים חצי מהתקציב

מגברים ורמקולים ברמה גבוה מהדברים שרשמת זה רק טרו, סימפוני ומקינטוש כל השאר זה מגברים ורמוקלים רגילים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסגנון מוזיקה שאני אוהב זה מזרחית רגועה לועזית, איזה קומפוננט אני ישמע הכי טוב את הסגנון הזה שאני שומע? הומלץ ה גל אודיו או הפוקל, מישהו מסכים עם ההמלצה הזו או חושב מניסיון שלו שיש משהו אחר לסגנון מוזיקה שלי

כמה שטויות כותבים כאן.

אני אתן לך שתי תשובות והן יהיו ראשוניות -

הלא רצינית - הציטוט שלך אומר הכל.

רוב המוזיקה המזרחית שקיימת עד היום מגיעה מאולפני הקלטות שלא בדיוק מבינים מה הם עושים וגם עד שנראה הקלטות באמת באיכות גבוהה מאמנים של מוזיקה מזרחית שהם לא המיינסטרים של הז'אנר דהינו אייל גולן, שרית חדד - גם כן כנראה יעבור הרבה זמן.

ההשקעה שלך במערכת יקרה כל כך תהיה חסרת טעם, כי ההקלטה עצמה שאתה הולך לשמוע לא איכותית מספיק בכדי להצדיק אחת.

התשובה הרצינית יותר -

-------------------

תקציב וסגנון מוזיקה אתה הגדרת - אין ספק, תקציב שאפשר לעשות בו יותר מהמון.

אבל מה בעצם אתה מחפש בסאונד?

איזה אופי סאונד אתה אוהב?

מה הם הגבולות שלך שאתה מוכן לעשות בשינויים ברכב?

האם אתה מתכוון להשאר עם הרכב הזה זמן רב?

האם אתה מעוניין לעשות שינויים בתשתית מערכת החשמל ברכב או שאתה רוצה מערכת שתשאיר אותה מקורית?

האם אתה שומע דיסקים בעיקר או דווקא MP3 רוב הזמן?

מה חשוב לך יותר בבמה שהמערכת שלך הולכת להגדיר? - גובה? רוחב? פוקוס? עומק?

יחידת ראש נקיה שיכולה לעשות עיבוד צליל טוב או יחידת ראש + פרוססור שיתנו תוצאה ביחד.

אולי בכלל אתה מעוניין להתקין CARPC כיחידת ראש? למרות שאני בהחלט מציע לך להשאר עם האופציה של דאבל דין וחיבור לנגן כמו IPOD למשל.

אתה מחפש סאב וופרים גדולים שירדו מאוד נמוך? או שאתה דווקא מחפש באס יותר "שפוי" עם פחות רעידות אבל עדיין שיהיה לך מספיק "נפח" בתחום הבאס התחתון?

אתה אוהב צליל חם, נעים, עמוק ואנושי ומלטף או שאתה דווקא יותר מעדיף את הצליל ה"קר" יותר - ברור יותר, צלול יותר וגם בדרך כלל אגרסיבי יותר מבחינת פאנצ' ופחות עמוק (יורד פחות נמוך)

תנסה לענות לי על כל השאלות האלה - יהיה לי הרבה יותר קל לקחת אותך לכוונים שאתה מחפש.

אבל העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא - המון סבלנות, המון המון המון סבלנות - אתה הולך להוציא סכום לא קטן ומה שהכי חשוב בסופו של דבר הוא שתהיה מרוצה.

לבחור מתקין טוב זה בסופו של דבר אבן היסוד להצלחה של המערכת שלך ומעל הכל - כוונים נכונים.

בוא נתחיל מכאן כי לפני שאני ממליץ על ציוד וסתם, אני רוצה לדעת מה אתה מחפש.

העצה האחרונה והכי כדאית עבורך - תתחיל להגיע למפגשים - גם צפון, גם מרכז גם דרום ותשמע מערכות.

בשביל סכום כזה - הייתי מוכן קודם כל לשרוף שני מיכלי דלק וקצת זמן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר שמעלי כלכך צודק ,אתה תבין עד כמה רק לאחר שתקשיב לו .

פשוט תעשה את מה שהוא אמר ,לאט לאט שוואיה שוואיה ,בסוף תהיה מרוצה.

" לא ידעתי איך קוראים לך, אז החלטתי לקרוא לך הבחורה המהממת שלא יוצאת לי מהראש "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתאום קם אדם בבוקר והוא מחליט להשקיע 50 אלף על מערכת..?

לעניות דעתי לא תוכל להרכיב מערכת שתהיה לטעמך, ללא האזנה וטעימה מכמה סגנונות של סוגי מערכות.

צא פגוש אנשים תתרשם ורק אז תוכל להתחיל להתלבט מה טעמך בעניין.

אגב איך הגעת לסכום הספציפי של 50 אלף?אתה בטוח ש30 או 40 (אלף!) לא יתנו לך תוצאה מספקת?

BMW E36 328------Pioneer p90rs

Eton PA800.4 + PA 560.2 + ECC 1200.1

Audio Development Double W600 + Double VIPERA F8

Audio Development MM4 +MM1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CARPC זה סיפור לא יקר אבל מסובך...

רועי,HX-D3,ostrer73,שלומי 122 או עוד כמה.דיי למסחרה.

קל לגלות שכל שמות משתמשים מאותו IP.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה יכול להתחיל מהדברים האלו:

1. איטום דלתות קדמיות

2. קניית HU בהתאם לדרישות שלך (אם אתה רוצה USB אם אתה רוצה דאבל דין או שאתה רוצה ללכת לאיכות בלבד)

3. כמו כן ניתן אבל לא חובה להתחיל לעבוד על תשתית החשמל אם זה שלושת הגדולים החלפת המצבר ל AGM וניתוב

כבל 0 גייג' ו RCA לאחור כהכנה להתקנה.

שאר רכיבי כמו שאמרו קודמי כדי לבוא לשמוע את הסטים שאתה רוצה לקנות וכן לאסוף קצת ניסיון.

JVC KW-AVX836

Hertz HSK-165XL @ Celestra FA475x

DC Audio Level 5 m2 12 inch @ DC Audio 3.5K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CARPC זה סיפור לא יקר אבל מסובך...

רועי,HX-D3,ostrer73,שלומי 122 או עוד כמה.דיי למסחרה.

קל לגלות שכל שמות משתמשים מאותו IP.

יבגני - אם הוא מנתק את המודם ומחבר אותו מחדש הוא מקבל PUBLIC IP שונה מהISP שלו ונגמר הסיפור :-D

גם ככה הTTL של כתובת IP שאתה מקבל מDHCP היא לרוב עד שמונה יממות.

אתה יודע, אנחנו עדיין עובדים בIPV4 רובנו וזה אומר סה"כ 2 בחזקת 32 כתובות עד כמה שזכור לי והכתובות האלו כבר עומדות להגמר ובגלל זה העולם מתחיל לעבור לIPV6 שזה 2 בחזקת 128 (בלתי מוגבל מבחינתך) וכשזה יהיה שינוי גורף אתה כבר לא תוכל לדעת לעולם לפי IP מי זה מי...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי שכחת לציין שכול מי שתקוע עם מערכות הפעלה ושרתים מלפני 10 שנים יאכל קש :lol: .

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שילוב של האייפי מהספק מול הקוקיז שבמחשב

ולענייננו, 50 אלף זה תקציב יפה, 10 זה רק לעבודת ההתקנה

מה שמשאיר 40 לחלקים.

עם בקשה כלכך גבוהה, 40 אלף לחלקים זה בהחלט בול פגיעה, סאב+מונו באיזור ה 5, קומפוננט באיזור ב5, איטום עוד 2, רדיודיסק טוב עוד 2 מגבר לקומפוננט, 5 6 7, מצבר, פרוססור,

ופה עוד הקמצנתי על חלקים

אפשר להגיע ל40 בכיף רק לחלקים

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 אלף להתקנה ? זה שהחלקים יותר יקרים ההתקנה צריכה לעלות פי 10 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להתאים את הרכב למערכת ותראה כמה זה יוצא לך.

ואני לא מדבר על תיבות בדש או בדלתות.

לצור עניין, תריץ בגוגל התקנות של DLS COMPETITION

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, התקנה יכולה לעלות גם יותר. ההתקנה יכולה לכלול בתוכה בניה מחדש של חלקים רבים ברכב.

אני, למשל, קיבלתי הצעות מחיר שמתקרבות ל- 15 אלף שקל להתקנה של הסט הקדמי בלבד.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שילוב של האייפי מהספק מול הקוקיז שבמחשב

ולענייננו, 50 אלף זה תקציב יפה, 10 זה רק לעבודת ההתקנה

מה שמשאיר 40 לחלקים.

עם בקשה כלכך גבוהה, 40 אלף לחלקים זה בהחלט בול פגיעה, סאב+מונו באיזור ה 5, קומפוננט באיזור ב5, איטום עוד 2, רדיודיסק טוב עוד 2 מגבר לקומפוננט, 5 6 7, מצבר, פרוססור,

ופה עוד הקמצנתי על חלקים

אפשר להגיע ל40 בכיף רק לחלקים

ולכמה אנשים יש כאן גישה עם סניפר ישירות על השרתים של CF? :-D

התקנה זה דבר מאוד מאוד סובייקטיבי - כל רכב והתנאים שלו, כל התקנה והאלמנטים שנבחרו וכל התקנה והדרישות שלה.

עדיף קודם כל לפותח השרשיר להבין בכלל מה הוא רוצה ובגלל זה שאלתי אותו נכון לעכשיו שאלות מכווינות בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך העניין ,כמה אמורה לעלות התקנה של דבר כזה בבגז' הכולל בניה וכו' ,אם אני מבין נכון יש שם 4 סאבים?והבניה הזאת נחשבת כתיבה ?

537355_270425633040485_100002191527748_643906_771880010_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...