Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המצב הכלכלי שלנו מצוין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 1479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מציא לאדון קסטרו לממן מכספו את הירידה בהכנסות ולא לבקש מהמדינה. יש בתור אנשים שאין להם מה לאכול ולא גרים בווילה של מאות דונם.

חוצפן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

הוא מוזמן לחזור ובגדול לשוק הבגדים כשהמצב ישתפר, אבל לא ברור למה הוא חושב שמגיע לו יחס מיוחד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

הוא מוזמן לחזור ובגדול לשוק הבגדים כשהמצב ישתפר, אבל לא ברור למה הוא חושב שמגיע לו יחס מיוחד.

כמה נפשות העסק שלו מפרנס? כמה עובדים יש לו? 

ההסתכלות הצרה הזו על הכיס שלו ספציפית היא הסתכלות צרה במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 דקות, dj_dani כתב:

כמה נפשות העסק שלו מפרנס? כמה עובדים יש לו? 

ההסתכלות הצרה הזו על הכיס שלו ספציפית היא הסתכלות צרה במיוחד.

אז הוא צריך לקבל מענקים ותמיכה מהמדינה או העובדים שלו, שרובם כנראה חיו עד היום משכר שקרוב למינימום?

אני באמת חושב שאין לו מה לדבר כאילו הוא מיוחד וחייבים לו משהו. כרגע המצב הוא כזה שאין צורך ברשתות ענק של חנויות בגדים. זו המציאות. שיתאים את עצמו למצב, שיתחיל לעשות משלוחי בגדים באינטרנט או שיעבור לענף שכן יש לו ביקוש כרגע.

מה אתה מציע לעשות במקרה כזה?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי על התמיכות שארה"ב תתן לעסקים מסויימים. ככל הנראה די נדיבות, אבל תוך הצגת דרישות נגדיות כמו המנעות מפיטורין, שמירת שירותים מסויימים (או התחייבות לחדשם בסוף המשבר, לא ירדתי לפרטים), הגבלת פעולות של הבעלים (למשל רכישה חוזרת של מניות) והגבלה קשה על שכר המנהלים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה היא שעסקים במדינה נזרקו מתחת לגלגלי האוטובוס. במדינה מאות אלפי עצמאיים שאף אחד לא סופר והם לא נכנסים לשום סטטיסטיקה. אדון קסטרו מספיק גדול, עשיר ומקושר בשביל לעשות רעש בתקשורת. בתקווה הרעש התקשורתי שהוא עושה יגביר את המודעות למצוקה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וביינתים אצלנו:

אפקט הקורונה על שוק הנדל"ן: 3,000 איש ביום מבקשים מהבנקים דחייה בהחזרי משכנתה

ל"גלובס" נודע כי בשבוע וחצי האחרון ביקשו כ-30 אלף לווים לדחות את תשלומי המשכנתה לבנקים • מבדיקת אתר הלוחות Yad2 עולה כי שיעור המוכרים שתמחרו כלפי מטה את מחיר הדירה שלהם זינק פי שישה במרץ לעומת מרץ שעבר • האם צפויה תפנית במחירי הדירות?
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001323143

• אהבתי 1
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סביר מאד להניח שמחירי הדירות יצנחו, ולדעתי זו הזדמנות טובה להשקעה עתידית לטווח ארוך, בהנחה ויש לך סכום שלא דורש משכנתא גדולה.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

קל להתעצבן עליו. שיביא כסף מהבית המולטי מיליונר הזה, מה הוא רוצה מאיתנו. אז 5000 עובדים שיעלו לנו כסף, זה עוד בקטנה. חשבתם על המעגל הרחב שיפגע מקריסה של עסק כזה? שבוודאות תביא לקריסה של דומיו? על הספקים, המעצבים, לוגיסטיקה. גם הם, יעלו לנו כסף.   

גם לא ראיתי תרעומת על ה-6000₪ מענק שהוחלט לתת לעסקים קטנים. למה? כי זה אנשים כמונו ולא טייקונים? חשבתם 6000 כפול כמה עסקים זה יצא בסוף, מהכיס שלנו?

החל"ת הזה עולה ערימות, שוב, לנו.

אם רוצים  שכשירגע פה לאותם עובדים יהיה לאן לחזור ולסיים את הנט על המדינה, זו עוד סיבה לעזור לו (קסטרו כדוגמא).

איתי, בעלים של שתי חברות שלא מתכוון להעמיס את עצמו על המדינה וחושב שכל אחד - שכיר, עצמאי קטן, עצמאי גדול וטייקון, צריכים לקבל עזרה מהמדינה. 

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בסוף העוגה מוגבלת, לא?
אז האם כל אחד יקבל חצי ביס זו מטרה והעיקר שכולם קיבלו?
שואל סתם מסקרנות. איך לתעדף את זה?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לתקציב המוגבל, נשאלת השאלה האם יש סיבה טובה לתת כסף ציבורי למישהו שיש לו כבר לא מעט כסף, רק כדי שיוכל להמשיך להרוויח עוד כסף. או לפחות האם אין שימושים טובים יותר לכסף הציבורי הזה. גם ככה כסף ציבורי מממן את דמי האבטלה לעובדים שלו שיצאו לחל"ת.

מילא אם היה מדובר באיזה עסק חיוני למדינה, או אחד שמייצר איזה ערך מוסף לאנושות, או לפחות איזה ערך מוסף לעובדים שלו שלומדים ומתפתחים מהעבודה שלהם, אבל זה לא זה, לא זה ולא זה. במקרה כזה, אני לא רואה סיבה מספיק טובה לא לתת לשוק לעשות את שלו. אם קסטרו ייפול, מישהו אחר ימכור בגדים.

בדיוק כמו שאני לא רואה סיבה שכספי המיסים של אחרים צריכים לממן את המעסיק שלי.

אני באמת לא מצליח להבין את הגישה האמריקאית שאומרת שכל עוד המוזיקה מנגנת אז כל אחד לעצמו, אבל כשיש קשיים אז כסף ציבורי מוזרם לחברות גדולות בלי שום תמורה לציבור בעצם. כלומר, אני מבין, יש הרבה לוביסטים וכולם רוצים לקבל כסף ציבורי בחינם. זה לא הרבה יותר מורכב מזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.3.2020 בשעה 18:10, SlowRide כתב:

סביר מאד להניח שמחירי הדירות יצנחו, ולדעתי זו הזדמנות טובה להשקעה עתידית לטווח ארוך, בהנחה ויש לך סכום שלא דורש משכנתא גדולה.

ביקשתם דיור בר השגה, סביר להניח שככה תקבלו אותו.

תמיד אמרתי שכשתגיע קריסה במחירי נדל"ן, היא תבוא בעקבות משבר כשזה או אחר, שבגללו המון אנשים לא יעמדו בתשלומי משכנתא, כמו שהיה בפיצוץ דוטקום בשנת 2000.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.3.2020 בשעה 17:56, maxcher כתב:

וביינתים אצלנו:

אפקט הקורונה על שוק הנדל"ן: 3,000 איש ביום מבקשים מהבנקים דחייה בהחזרי משכנתה

ל"גלובס" נודע כי בשבוע וחצי האחרון ביקשו כ-30 אלף לווים לדחות את תשלומי המשכנתה לבנקים • מבדיקת אתר הלוחות Yad2 עולה כי שיעור המוכרים שתמחרו כלפי מטה את מחיר הדירה שלהם זינק פי שישה במרץ לעומת מרץ שעבר • האם צפויה תפנית במחירי הדירות?
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001323143

שים לב מה כתוב בכתבה - רוב הפונים לא פוטרו ולא יצאו לחל"ת, אנשים מנסים לרכב על "ההטבה" הזאת (האמת שגם אני שקלתי לבקש דחיה, סתם כי למה לא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...