Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנה בסיאט לאון

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 3926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעתי CASKA כשחיפשנו יחידת דאבל דין לרכב של אבא שלי -

היתרון של CASKA הוא שהם מייצרים את הדאבל דין שלהם ככה שם יכולים להלביש לו כל פאנל שהם רק רוצים ואז הם מתאימים את הפאנל לסוג הרכב ואתה בעצם יכול לקחת רכב כמו B4 2010 ולשים לו דאבל דין שנותן לו מראה מקורי לגמרי.

האיכות היתה סבירה לא יותר.

אל תשכח שבמגאן של אשתי יש יחידה של רווד-רובר שזה פחות או יותר באותה רמה רק שהמערכת הפעלה היא כמו של ניפון במקום קאסקה.

הסאונד מספק אני אומר את זה ככה - אבל ברגע שאתה עובר למערכת הגברה - אתה צריך לקחת בחשבון שגם הדברים ה"לא טובים" מוגברים ואז אתה גם שומע את זה...

ועדיין כשאני מנסה להיות עדין איתך ועדין גם עם עצמי (בגלל הרכב של האשה) - אני לא מצפה לניסים ונפלאות :-P:-P:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 563
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו 23:40 - הולך לישון

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו, הוחלט ללכת על ה VRX, כדי לחסוך במשפתים, ״נו אמרנו לך בזמנו תלך על VRX״, אז הקשבתי לאנשים חכמים מהפורום, ונכנסתי קצת לחובות, אבל הכל למען מטרה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה, נרכש היום היפיוף הזה.

כרום קצת נפגע במהלך הניקיון, חוץ מיזה הכל נראה לפנים, עוד כמה חודשים מתהיל התקנה.

איזה יופי של דבר.

img0290d.jpg

רכשתי גם ערכת מחלצים לדשבורד, ומסגרות של רדיו דיסק.

כבר ניסיתי אותו, עובד נפלא, אם לעבוד נכון, אין מצב לשבור משהו, הכל נפתח בקלות רבה.

img0283no.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מגבר! טוויטרים נהדרים!

לגבי הדאבל דינים - כל הROAD ROVERIM והדאבל דינים שמבוססים על אותה מערכת הפעלה כמו הניפון למשל - לפי מה שאני מבין, מאחורי הקלעים רצה לה שם מערכת הפעלה WINCE 6 או גרסא אחרת של WINCE מה שגם אומר שהם נחשבים כCARPC ועל חלקם זה אפילו כתוב.

אם הלוח אם וכרטיס הקול שם הם משהו שהוא אפילו קרוב ללוח אם של מותג כמו אינטל או אסוס - יכול להיות שהאיכות תהיה טובה דווקא או לפחות סבירה מאוד.

אני לא רוצה להשלות את עצמי שזה יהיה כמו הכרטיס קול המובנה של הCARPC האמיתי שלי (לוח אם אינטל) שבאופן מפתיע הוא פשוט מעולה, למען האמת מדהים - ההבדל בינו לבין היציאה האופטית הוא מזערי.

אני באמת לא רוצה להשלות את עצמי - אבל אני כל כך מקווה!

לגבי הCASKA אין לי מושג באיזו תוכנה ומערכת הפעלה הם משתמשים אבל אני מקווה שהעקרון זהה כי יכול להיות שעוד שנינו נהיה מופתעים לטובה.

לבינתיים - אל תשדרג יחידת ראש - תן לזה סיכוי, אבל תצפה להתאכזב קשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר שהשדרוג הבא יהיה HU.

ברגע שעלית לרמה כזאת של ציוד זה פשוט בלתי נמנע.

לא בא להיות האיש הרע, אבל הימור שלי שתתקין,בהתחלה ישמע חרא, אח"כ תכוון קצת וישתפר אבל מהר מאוד תגיע למסקנה שזה לא זה ותתבאס.

לדעתי גם דאבל דין של אלפיין כמו שהזכרת פה לא יהיה מספיק כדי לעמוד באותה שורה עם שאר הרכיבים.

תצטרך להחליט מה עדיף, GPS או הסאונד.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"קאקא" ו VRX באותו משפט... מתכון לבאסה רצינית. מוצר כזה צריך זווג הולם כמו P9 או HXD2 או איזה DENON חמוד מימים עברו, במקרה מודרני לא פחות מ P99 :)

חבל :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה OK הבנתי שנקודה החלשה במערכת, היא HU.

אני עדיין מזכיר שזה מה שיהיה, ולצערי לא ניתן להחליף בשלב זה, ובכלל עתיד הקרוב.

הרבה מאוד דברים שייכים למערכת הזו, כGPS BT DVD מצלמת רוורס, ועוד.

ממשיכים עם מה שיש.

איפה ניתן למצוא מדריך\PDF איך לפרק בלי נזקים פאנל מערכת, דיפוני דלתות, תיקרה, ובכלל כל הרכב :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...