Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם - התקנת בקרת שיוט בטויטוה קורולה 2008 רובוטית

uzbek40
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 1911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 8 חודשים מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

ישר כח על היוזמה והמדריך המפורט!

ברשותי קורולה סאן 2005 (מנוע ZZE121) ואני תוהה אם אפשר להתקין בה את מתג בקרת השיוט.

אני מצרף תמונה של מתחת לכרית האוויר שלי ושל קורולה 2005 אמריקאית- מבנה ההגה נראה שלי שונה (דומה לקורולה 2008 שמוזכרת בפורום הזה) והחיבור החשמלי שונה מעט אך נראה דומה לחיבור עליו מדברים בפורומים בחו"ל (ראו לינק מטה לפורום בחו"ל).

האם למישהו יש ניסיון עם קורולה סאן 2005?

אתם חושבים שזה יעבוד?

קורולה 2005 ישראלית:

Corolla_05airbag.jpg

קורולה 2005 אמריקאית:

Step4a.jpg

Step3b.jpg

http://www.toyotanation.com/forum/132-9th-gen-corolla-1st-gen-matrix-2003-2008/299894-diy-aftermarket-cruise-control-install.html

Step3b.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעיון מדוקדק בתמונות נראה שהחיבור (של החוט) נראה כמו החיבור של החברה מהפורום ההוא ולא כמו התמונות שבראש האשכול של ה2008

(גם לי יש קורולה 07 סאן ואשמח למידע ממי שיודע)

יש את זה http://www.amazon.com/ACDelco-D1919E-Cruise-Control-Switch/dp/B000IZ0W8W/ref=au_as_r?ie=UTF8&Make=Toyota%7C76&Model=Corolla%7C1013&Year=2007%7C2007&carId=001&n=15684181&newCar=1&s=automotive&vehicleType=automotive באמזון והתגובות שם טוענות שהוא מתאים גם ל05 ו07 למרות שהאתר כותב שאינו מתאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זבולון,

אחרי מחקר מקיף אולי אני יכול לעזור לך אם תספק את הנתונים הבאים:

1. הכנס את מס' ה-VIN של הרכב (מס' ארוך של אותיות וספרות הכתוב במדבקה השחורה במסגרת של דלת תא הנהג) באתר הבא http://www.toyodiy.com/parts/q.html

2. תדביק לכאן צילום מסך של הפרטים שקיבלת.

מעיון מדוקדק בתמונות נראה שהחיבור (של החוט) נראה כמו החיבור של החברה מהפורום ההוא ולא כמו התמונות שבראש האשכול של ה2008

יש את זה http://www.amazon.com/ACDelco-D1919E-Cruise-Control-Switch/dp/B000IZ0W8W/ref=au_as_r?ie=UTF8&Make=Toyota%7C76&Model=Corolla%7C1013&Year=2007%7C2007&carId=001&n=15684181&newCar=1&s=automotive&vehicleType=automotive באמזון והתגובות שם טוענות שהוא מתאים גם ל05 ו07 למרות שהאתר כותב שאינו מתאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הזמנתי מאמזון את הסטיק והיום קיבלתי אותו (תוך שבוע מיום ההזמנה בדואר רגיל ולא אקספרס)

אבל הוא לא מתאים פיזית למקום (וגם אין חורים בשביל ברגים)

ועוד יותר מזה המחשב לא מזהה אותו לאחר חיבורו לשקע שבתוך ההגה והדלקת הרכב לא נדלקת לי הנורה CRUSE

האתר של אמזון מהתחלה "אמר" לי שהוא לא מתאים אבל בכל התגובות למטה יש עדויות של אנשים שזה עבד להם אפילו בקורולה 05

אם מישהו רוצה לקנות את זה ממני שישלח לי הודעה בפרטי מהר כי אני הולך לשלוח את זה חזרה לאמזון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי זה מתפלאים למה לא מוכרים לישראלים :?

הזמנת חלק לא מתאים, באיזו טענה אתה מחזיר את זה לאמאזון? בגלל טוקבקיסטים שכתבו שזה מתאים? בחיי.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרואים בתגובה למעלה עם תמונה שהדגמים האמריקאים שונים ושם זה עובד מצוין ויש מדריך ביוטיוב איך עושים את זה ב05 וגם מדריך מצולם בעוד פורום אחר (בדיוק לשנתונים האלה עם קישור למוצר הזה)

וחוץ מזה שאני לא טענתי טענה נגד אמזון ולא האשמתי אותם רק ביקשתי להחזיר

(ככלל מדיניות החזרת המוצרים בארהב הרבה יותר אדיבה מהארץ שם אנשים מחזירים מוצרים אחרי שימוש ואף אחד לא אומר כלום ואצלם זה די בסדר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

היי, אולי נרכוש בקרוב AURIS (לא יאריס) היבריד 2015, האם יש אפשרות ע"י היבואן עצמו להתקין בקרת שיוט?

אם לא יש מוסך בארץ באזור המרכז שעושה את זה? ובכמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...