Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעל 40 סטים ג'אנטים מפירוק!!

ג.מ פורטל
שימו לב! השרשור הזה בן 3209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאור השלמת חוסרים במפעל אצלנו הוצעו למכירה מעל 40 סטים כחדשים מפירוקים אצלנו בסניף הרצליה למעונינים נא ליצור קשר בפרטי לתיאום תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עצה

אם אתה רוצה למכור - שים רשימה או תמונות

אחרת אנשים לא ישאלו אותך "יש'ך כזה או כזה?" כולם יודעים שאתה סוחר ואף אחד לא פראייר בפורום הזה (לרוב).

אפילו אני מחפש ג'אנטים ל2 מכוניות, ולא אפנה אליך עד שלא אראה שיש לך את מה שאני רוצה, אחרת, אתה לא טוב משום פנצריה אחרת. הם לרוב ימכרו את הסחורה שלך בזול יותר ממה שאתה תמכור לעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה

אם אתה רוצה למכור - שים רשימה או תמונות

אחרת אנשים לא ישאלו אותך "יש'ך כזה או כזה?" כולם יודעים שאתה סוחר ואף אחד לא פראייר בפורום הזה (לרוב).

אפילו אני מחפש ג'אנטים ל2 מכוניות, ולא אפנה אליך עד שלא אראה שיש לך את מה שאני רוצה, אחרת, אתה לא טוב משום פנצריה אחרת. הם לרוב ימכרו את הסחורה שלך בזול יותר ממה שאתה תמכור לעם.

עצה??זוהי עצת אחיתופל

תאמין לי שמיסחר אני יודע "וככל שהפרה רוצה להיניק הוולד רוצה לינוק" אני מנוע מלשים רשימה היות ו... יש לי את המלאי הכי ענק בארץ של סחורה משומשת כך שאין שליטה על מה יש ומה אין כי יכול להיות שגאנט מסויים יכול להתאים לעוד רכבים מסוימים אז אי אפשר למרכז את זה 2) רוב המקרים שהיו לי זה שאנשים באים לחפש משומש הם קונים חדש כי ברגע שהם לא מוצאים את הנידרש או מוסיפים טיפה כסף אז אני נותן חדש 3) רב הדברים 99 % יש לי במלאי כך שבשמחה אם תרצה לבקש משו מסויים אני פה לשירותך גם בנייד 4) איך החלטתה שהפנצריות ימכרו יותר זול מימני??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שראה כמה פעמים כמה גדול מלאי המשומשים שלו אני יכול להעיד שזה לא ריאלי לפרסם כאן תמונות של כולם

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה??זוהי עצת אחיתופל

תאמין לי שמיסחר אני יודע "וככל שהפרה רוצה להיניק הוולד רוצה לינוק" אני מנוע מלשים רשימה היות ו... יש לי תמלאי הכי ענק בארץ של סחורה משומשת כך שאין שליטה על מה יש ומה אין כי יכול להיות שגאנט מסויים יכול להתאים לעוד רכבים מסוימים אז אי אפשר למרכז את זה 2)רוב המקרים שהיו לי זה שאנשים באים לחפש משומש הם קונים חדש כי ברגע שהם לא מוצאים את הנידרש או מוסיפים טיפה כסף אז אני נותן חדש3)רב הדברים 99 % יש לי במלאי כך שבשימחה אם תרצה לבקש משו מסויים אני פה לשירותך גם בנייד4)איך החלטתה שהפנצריות ימכרו יותר זול מימני??

2 - אז מה שאתה אומר זה שמראש אין לך את מה שהם מחפשים ואתה מנסה לדחוף להם משהו חדש כשהם באו לקנות משומש. זה הטעייה מכוונת של הלקוח ואתה מודה בזה

4 - מאוד פשוט, כי לפנצריות אתה מוכר בזול יותר ממה שאתה מוכר ללקוח. כדי שהם ירוויחו. הם לא טיפשים והם ימכרו ללקוח נמוך ממך כדי שהם יוכלו למכור. בדיוק כמו סוכנות משנה של מכוניות חדשות. סוכנות משנה זולה יותר כמו שפנצריה זולה ממך.

תן לי דגם ומחיר, ומחר אני בא עם קבלה שקניתי את הסט זול יותר בחוץ. כמה תשלם לי אז ? (זה שאתה עושה מלא סימני שאלה לא אומר שאתה צודק).

אתה רוצה למכור סטים חדשים? פרסם חדשים. אל תגיד "יש 40 סטים משומשים" ואז כשיבואו כמו שאמרת, תמכור חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 - אז מה שאתה אומר זה שמראש אין לך את מה שהם מחפשים ואתה מנסה לדחוף להם משהו חדש כשהם באו לקנות משומש. זה הטעייה מכוונת של הלקוח ואתה מודה בזה

4 - מאוד פשוט, כי לפנצריות אתה מוכר בזול יותר ממה שאתה מוכר ללקוח. כדי שהם ירוויחו. הם לא טיפשים והם ימכרו ללקוח נמוך ממך כדי שהם יוכלו למכור. בדיוק כמו סוכנות משנה של מכוניות חדשות. סוכנות משנה זולה יותר כמו שפנצריה זולה ממך.

תן לי דגם ומחיר, ומחר אני בא עם קבלה שקניתי את הסט זול יותר בחוץ. כמה תשלם לי אז ? (זה שאתה עושה מלא סימני שאלה לא אומר שאתה צודק).

אתה רוצה למכור סטים חדשים? פרסם חדשים. אל תגיד "יש 40 סטים משומשים" ואז כשיבואו כמו שאמרת, תמכור חדש.

אני לא מטעה אף אחד מי שרוצה משומש צריך להבין שהוא מקבל מחיר זול ולכן הוא צריך להגיע אלי לסניף להוכיח את רצון הקניה שלו ואז הוא מקבל פופורציות על מבחר ענק .אתה צריך להבין שברגע שאנחנו מתכתבים יכול להיות שניכנס לי עוד סט משומש למלאי זה לא כמו פנצריה שיש לה נאמר 5סטים משומשים .יש לי עשרות סטים ואני לא צוחק .. לגבי הפנצריות אחי היקר ניראה אותך מחזיק עסק שמיסתרע על 4000 מטר ולא מוכר לפרטי. אני מוכר לפנצריות כבדרך אגב .אני קודם כל רוצה את השירות לפרטי ככה שאני חוסך לצרכן בזה שאני עושה יבוא מקביל של מותגי צמיגים.לסיכום אני מוכר לכולם כולל כולם.

עכשיו לגבי פנצריית הם לא יכולים למכור יותר זול ממני ואתה מוזמן אחר כבוד לבא ולראות

תיצירות שאני מוציא מהשירות שלי אם תרצה אוכל להביא כך עשרות של טלפונים של לקוחות כי לא הכל זה כסף בחיים .גם חשוב שירות ומילה של כבוד...מקווה שתפיק תועלת מהתשובה ואל תנסה להיתנצח סתם צריך שיהיא לך בסיס מוצדק בוויכוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה קטנה מהצד -

אולי לא תמונות, אבל לפחות לפרסם רשימה של מה שיש, כמו שעשו E&A כאן.

בתור מנהל מחסן עם 2800 פריטים שונים (וזה בלי להיכנס לכמויות של כל פריט), אני יכול להגיד לך בוודאות שלעשות ספירה וקיטלוג מלא של כל הסחורה שיש לך במחסן משומשים לא תיקח יותר משעה של עבודה, וזה עם שתי הפסקות קפה ואחת לפיפי תוך כדי.:lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם השניים מעלי, זמן הוא יקר מאוד ולא הייתי מבזבז אותו על לחפש בין כל המלאי.

הייתי שמח לראות קטלוג ,רשימה , תמונות,משהו.

בברכה

נתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת יש לי ניסיון לא משהו איתכם (ג.מ פורטל)

רדפתי אחרכם דיי הרבה בקשר לסט ZO 15 בשביל האלפא שלי דיברתי בפלפון שלחתי SMS עם המידות והדגם שאני רוצה

וואלה כלום לא יצא מזה... הרגשתי שדיי מחפפים אותי

בכל מקרה יש לך הזדמנות לתקן את הרגשתי

מה יש לך בשבילי עבור רנו מגאן קופה שנת 97 מנוע 2.0

המידה נכון להיום היא 195/50/16

בשביל הרנו אני רוצה משהו פשוט לא מקושקש וזול

ואגב עדיין לא קניתי לאלפא שלי סט עם יש לך OZ (מקורי) סופר לגרה/אולטרה לגרה במידה 15 98X4 באופס המתאים

אתה מוזמן לתת הצעה אני יותר מאשמח לשנות את הרגשתי ודעתי עלייכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידידי חברי הפורום!

לא ניתן כרגע לעשות רשימה היות ואנחנו גוף גדול אשר סוחרים רבים נכנסים אליו .סוכניות מורשות. קלינטים למינהם. וכו... כך שאם נניח אני יפרסם תמונות וברגע שאנחנו מדברים כאן יכול להיות שסוחר כזה או אחר בא וקנה ממני אחרי שאמרתי לפני רגע לקלינט שיש אז סתם יהיא לי עוגמת נפש. לכן לקחנו מקום ענק מעל 4000 מטר ואני כאן לשירות כל אחד ואחד ויש ביננו שיודעים זאת ואשמח שתבואו אלינו ואני יעשה לכם סיור במשומשים שתבינו זה מדובר על קומה שלמה כמעט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין את ההתעקשות שלך לא להעלות תמונות.

מעל 40 סטים זה אומר......לצלם מעל 40 תמונות, עניין של כמה דקות לכל היותר.

אתה מפרסם מה יש כרגע, הגיע לקוח ורוצה לקנות סט שכבר מכרת?

אומרים "מתנצל, הסט נמכר".

במקום להקשות על הלקוחות הפוטנציאלים שלך תנסה להבין שלא לכל אחד יש את הזמן להענות להזמנה שלך להגיע ולהתרשם מהמבחר, יש אנשים שרוצים לראות תמונה ולהגיד לך "תשמור לי את זה, אני מחר אגיע לרכוש את זה".

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו לא מעירים לך, פשוט נותנים לך כיוון כדי שתצליח יותר.

(במקרה שלי יש לי סטוק שכולל מעל 1500 פריטים ושינוי יומיומי של לפחות 15% בסטוק,אם אצלי אפשרי לתת עדכון יומיומי אצלך זה כנראה יותר פשוט).

בהצלחה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...