Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך חיבה - מוסך כללי בתל-אביב - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 3608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך חיבה, מוסך כללי לכל סוגי הרכבים.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מוסך חיבה - מוסך כללי בתל-אביב

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני רוצה להמליץ בחום על מוסך חיבה מרחוב ישראל ב"ק 22 בתל אביב.

לא נעים להודות אבל נכנסתי גרוע מאוד לחניה ושפשפתי את האוטו (של אשתי). זה אומנם היה ממש "בקטנה" אבל זה עשה נזק שבעיני נראה ממש לא יפה. מייד התחלתי לחפש פחח טוב, חבר פורום וותיק המליץ על מוסך חיבה. כרגיל החבר לא אכזב.

הגעתי למוסך וקיבל אותי שרון הבעלים, סיפר לי שהם עושים גם עבודות פחחות להרבה מוסכי יבואן באזור.

פחדתי מתיקון שיראה שונה מהצבע המקורי, אבל שרון הרגיע אותי שיש לו את קוד הדגם שהוא עובד הרבה עם מוסכים מורשי יבואן מהסוג של הרכב שלי. המוסך היה מלא ברכבים ועובדים והיה נראה שיש אווירת עבודה חזקה.

קבלתי רכב חלופי ונסעתי לדרכי.

למחרת הרכב תוקן והייתי ממש מרוצה מהעבודה, לא רואים כלום, כמו חדש וגם שטפו לי את הרכב :)

המחיר תאם את הציפיות שלי שהתבססו על הערכת חבר שהוא שמאי רכב (אגב לא היה שווה להפעיל ביטוח).

בקיצור חוויה נעימה וממולצת.

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שם בית העסק: מוסך ש.חיבה בע"מ

סוג הרכב: ב.מ.וו 520 שנת 1992

מהות השירות: שיפוץ אלטרנטור

מחיר ששולם: 1258 ₪

אחרי שנתקעתי בכביש מס' 1 והפנייה של של חברי הפורום גררתי את הרכב למוסך חיבה בתל אביב

הגעתי המוסך בסוף היום בערך בשעה 17:30, הסברתי מה קרה, בדיקה קצרה והיה ברור שהבעיה באלטרנטור .

סיכמנו שבבוקר האלטרנטור ילך לשיפוץ וביקשתי שינסו לטפל בזה במהירות.

למחרת בשעה 9:30 התקשר אליי ואמרו לי מה עלות השיפוץ

בשעה 12:30 התקשרו אליי שהרכב מוכן

לא מכיר הרבה מוסכים שעומדים במילה שלהם מבחינת זמנים, במיוחד שזו הפעם הראשונה שאני הולך לשם ובכלל אני לא מאזור תל אביב כך שאני לא אהפוך ללקוח חוזר ... (אלא אם אעבור לתל אביב)

ובכך זאת השירות היה מעולה, היחס האנושי של העובדים ובכלל יצאתי מרוצה מאוד מהמוסך.

ממליץ בחום, ותודה למי שהפנה אותי.

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ניסיתי לפתוח את דלת תא המטען אבל הכפתור לא נלחץ, גם לא בכוח.

המפתח נכנס ומסתובב רגיל וחלק, במצב נעול הכפתור מגיב כרגיל, אבל ברגע שפותחים את המנעול אי אפשר ללחוץ עליו ולכן גם הבגאז' נשאר תקוע במצב סגור.

לקח לבחור בחיבה 3 דקות לפרק את המנעול מתוך התא מטען (נכנס מהדלת האחורית) כך שהדלת נפתחה.

אחרי פירוק של 2 ברגים נוספים, כל המנעול יצא החוצה. נתפס בו הפין שתופס את הדלת סגורה והוא לא זז, אחרי שימון והחזרה של החלקים למקום הכל עובד חלק.

וגם המחיר נמוך יותר ממה שחששתי שיהיה.

אז תודה רבה למוסך חיבה ולך עזרה על ההמלצה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

היום בבוקר הגעתי למוסך חיבה עם התקלה הבאה.

המוסך הקבוע שלי נמצא בפ"ת אבל מאוד מסובך להגיע אליו בתחבורה ציבורית. היה לי שיעור בבוקר שלא יכלתי לפספס + העובדה שמחר הולך לרדת גשם הביאה למסקנה שצריך למצוא מוסך יחסית קרוב למכללה עם נגישות לתחבורה ציבורית כדי לא לבזבז יותר מדיי זמן בדרכים. אז כמובן שפניתי להמלצות בפורום כדי לבחור מוסך.

החלטתי על הדרך אם אני זורק את הרכב במוסך אז לעשות גם החלפת שמנים זריזה. הרכב בד"כ נוסע פחות מ-10K ק"מ בשנה ומקבל טיפול כל שנה לפני הטסט. אבל בזמן האחרון הקשישה נקראת לדגל יותר ויותר פעמים ובלי ששמתי לב עשיתי 6K ק"מ בחצי שנה, מה שאומר שעד הטיפול הבא הרכב יעבור לפחות 12K ק"מ. וזה BIG NO NO עבורי, אצל סחבק אין "סמוך על סמוך".

השירות היה אדיב, מהיר ויעיל.

המחיר היה מאוד הוגן.

הזריזות הייתה מדהימה, קבלתי טלפון לבוא לאסוף את האוטו תוך פחות מ-3 שעות.

אז תודה לכל החבר'ה במוסך חיבה על הכל. אני ממליץ בחום על המוסך.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

לאחר זמן רב שאני מטפל בשתי המגאניות בבית במורשים של רנו, החלטתי לבדוק את מוסך חיבה בתל אביב.

היייתי צריך טיפול 90K וטיימינג למגאן 2 הקשישה והאהובה שלנו - ולשמחתי הרבה המוסך התברר כבחירה מצוינת.

המענה, השירות, הזמינות והדברים שבוצעו על הדרך (תיקון כיפוף בכנף, פתיחת סתימת ניקוז) ללא עלות נוספת ובכלל היחס - פשוט תענוג!

רוצה להודות לאפי וערן ומתכוונן להעביר את הטיפול במכוניות של יושבי הבית לשם.

לסיכום - מומלץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...