Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוקי2

מוסך גבע - מוסך מומחה לפיג'ו וסיטרואן בתל אביב - חוות דעת גולשים

Recommended Posts

היום הייתי פעם 3 בשנתיים אחרונות במוסך זה.

כמו בפעמיים קודמות: שרות ענייני, אדיב ומהיר.

יוסי ורונן לא מדברים הרבה, פשוט עושים.

ממליץ.

עריכה אחרונה על ידי mickey

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו יוסי ורונן בעלי מוסך גבע.

הם ועובדי המוסך פותרים כל בעיה

כל זאת בעלות סבירה בהחלט

וגם לפעמים ללא עלות כלל

זאת כחלק מהשרות האדיב והאמין שלהם.

מי ייתן וירבו מוסכים כמו מסוך גבע.

• מעניין 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף לזה שמעליי - וחוזר: כן ירבו.

תודה רבה על הטיפול המסור והמהיר שבוצע היום ברכב של אחי (מילוי נוזל DPF לברלינגו 2017, איפוס תקלות ועדכון נתונים + קידוד רדיו).

תבורכו.

• מעניין 1

Citroen C4 Spacetourer (Picasso) MY17 1.6T 165hp Automatic

Citroen C4 MY07 2.0 143hp Automatic

Citroen Berlingo Turbo Diesel MY06 2.0HDI

פ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר חבר עם C4 2008 מתקשר ומתלונן על תקלת גיר ללא שום מאפיין. חיבור מחשב (שלי) לא מראה שום תקלה. התייעצות קלה עם יוסי מהמוסך והכיוון נמצא (איפוס מחוון שחיקת שמן לאחר שהרכב גמא 250,000 ק"מ - ללא היסטוריית שיפוץ גיר).

תודה רבה על העזרה הטלפונית!

מחפש פיג'ו או סיטרואן עם מנוע 1.6THP תקול לצורך שיקום

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם עדיין לא נכנסתי לשם כי אני בעלים של צרפתייה פחות משבוע. אבל תראו מה זה שירות- התקשרתי לבדוק אופציה של בדיקת רכב לפני קניה במוסך. התשובה היתה שיעשו נסיעת מבחן+בדיקת מחשב רק לתאם מראש. לשאלתי כמה העלות חינם! זה השירות שלנו. אין לי מושג מי דיבר איתי בטלפון והאם זו המדיניות כל הזמן אבל בשירות כזה אדיב אני לפחות לא נתקלתי.

ברור לי שבמקרה תקלה / אבחון אני אהיה שם!

השם הטוב מגיע לכם ביושר! 

• רעיון טוב! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חזרנו שוב,

היום בצהריים תפסתי בזמן נזילת מים ברכב של אחותי (C4 2008) שבחוסר תשומת לב יכלו להשאר עם אוטו בלי מנוע (קרה פעם אחת כבר והוחלף מנוע - כמובן אצל גבע).

טלפון למוסך, מסביר מה הבעיה ומקבל הזמנה להגיע בהקדם (פקק מים של הרדיאטור החליפי התחיל להתפרק ו"להשתין" מים. בדיעבד, היה יותר שווה להשקיע בחליפי תואם מקור של Valeo ולא בזה שמורכב היום).

לאחר מילוי מים עד הסוף יצאתי לדרך. כאשר הגעתי, כבר חיכה לי ליפט פנוי. ניצלתי את ההגעה ואת ההזדמנות שהרכב על הליפט לעוד כמה דברים.

ברכב בוצע החלפת פקק לרדיאטור, החלפת תרמוסטט (שכבר היה באוטו והחליף תרמוסטט מעפן אחר). בהמשך ביקשתי גם לעשות טיפול לרכב במקום בעוד חודשיים אז גם בדקו בלמים והוחלפו הרפידות מאחור ואיך לא, החלפת נורות.

תודה לכם, שטיפלתם ברכב בהתראה קצרה, באכפתיות, סבלנות ומקצועיות שאין כמותה.

בזכות ההכרות שלי עם המוסך הזה, לא חושב שארכוש רכב שאינו מתוצרת PSA - רק כדי לדעת שיש על מי לסמוך כאשר אני משאיר את הרכב במוסך (מה שלא יקרה יותר באף מוסך אחר).

בהחלט, מוסך גבע, חוויה מתקנת!

מחפש פיג'ו או סיטרואן עם מנוע 1.6THP תקול לצורך שיקום

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לבשר שהכל כרגיל במוסך גבע.
מתקבל בחיוכים, יוסי מאבחן תקלה בשניות, מסביר,פותר.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...