Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך גבע - מוסך מומחה לפיג'ו וסיטרואן בתל אביב - חוות דעת גולשים

לוקי2
שימו לב! השרשור הזה בן 183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר החוויה הנהדרת בגבע, אני מרגיש מחויב להגיב.

הרכב, פיג'ו 206+ 2011 נתקע. לאחר תקופה ארוכה עם צרפתיות החלטתי שאני חייב להבין על מה כל הרעש (מוסך גבע).

אין מה להגיד, פשוט מקצוענות לשמה. הרכב נגרר למוסך, איבחנו את קפיצת רצועת הטיימינג (במזל גדול לא נגרם נזק למנוע), החליפו, בדקו, תיקנו עוד כמה דברים קטנים. כאשר כל העבודה היא במחיר הוגן וחשוב מכך, ביחס אישי ללקוח, באמת שירות ברמה שאני לא נתקלתי בה עדיין במדינתינו.

לסיכום, באמת מומלץ. אנשים טובים שבאמת מתייחסים לרכבים במוסך כאילו הם שלהם.

הגעתי במיוחד מחיפה, שמח מאוד על כך.

נ.ב- סביר להניח שגם חסכתי סכום לא מבוטל על עבודה חאפרית ומחירים שערוריים של המורשים:wink::wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 152
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קבעתי עם יוסי לטיפול גדול ל-C3 picasso שבדיוק מסיימת אחריות החודש.

מגיעים למוסך, ליפט מחכה פנוי, יחס אישי והסברים על כל דבר.

יוסי היה מספיק ישר והגון שהמליץ למשוך את הבלמים האחוריים עוד קצת וביקש לחזור עוד 5,000 ק"מ.

המחיר היה טוב ואני מחכה לחזור בפעם הבאה.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

כל נסיעה לגבע היא חוויה. היום הגעתי להחליף את הצינור נשם הקרוע באחד מקורי חדש . על הדרך הוחלפו שתי נורות שרופות קדימה ואחורה. כאשר רציתי לשלם התשובה שקיבלתי מרונן ״סע לשלום״. בחיי שאין דברים כאלה !!

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היי,

הגיע תורי בשרשור הזה.

לפני כמה שבועות טיפלתי עם עוד חבר פורום ב- 207GT 2008 של חבר, יש לה את המנוע הידוע לשמצה שעונה לשם: 5FX, 1.6 טורבו.

בגלל הזנחה מכמה סיבות של הבעלים הקודמים+החלפת שמן שנעשתה לשמן איכותי התחילו הבעיות עם המותחן של הטיימינג.

אני פעם ראשונה נתקל בבעיה הזאת, וגם החבר הנוסף.

ביום למחרת (יום שבת) יוסי ענה לנו וייעץ לנו בדיוק מה לעשות.

ביום שני בשבוע לאחר מכן הרכב הגיע אליו בבוקר הרכב,

עובדי המוסך החליפו את השרשרת+המותחנים, יצא לנסיעת מבחן, וחיבר את הרכב למחשב+בדיקה כללית לרכב

וכל זה בעלות של 1500 ש''ח.

לסיכום, מוסך גבע הציל אותנו, וקיבלנו שירות מעולה, הרכב תוקן בצורה מעולה, ובמחיר הגיוני ולכן אני ממליץ על גבע.

שיבוא יום בוא לא אוכל לטפל ברכב לבדי ללא ספק גבע יהיה המוסך לרכב שלי.

בקיצור, ממליץ בחום רב.

עריכה:

שכחתי להוסיף, תמיד אם אני מסתבך במשהו או יש לי שאלה, תמיד יוסי מקבל אותי

בשמחה ועונה לי על השאלות

עריכה אחרונה על ידי רועי עוזרי

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יצא לי לבקר במוסך גבע, המטרה הייתה בדיקת קניה.

קודם כל מדובר במוסך סופר מקצועי, מרווח, נקי.

השירות היה מעולה,מיד התייחסו אליי למרות שהמוסך היה מפוצץ והתחילו בבדיקה לאחר המתנה קצרה.

ענו על כל שאלה ובדקו במקצועיות.

ממליץ בחום, לא נתקלתי עוד במוסך כזה מקצועי (שזה השם הכולל לכל הדברים שהם מצטיינים בהם)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אצטרף להמלצה על מוסך גבע!

במשך הבעלות על הרכב הקודם שלי סיטרואן סי4 ידנית עם מעט בעיות שהיו לה יצא לי לבקר במוסך גבע, לבצע טיפול טיימינג ועוד כמה דברים ברכב, אציין דאחרי מוסך גבע יצא לי לבקר במוסך אחר מהמומלצים בפורומים לסיטרואן ומה אומר? החוויה בגבע בפרטים הקטנים וביחס שלהם ללקוח היא הרבה יותר טובה!

תמיד יש מענה, תמיד קשובים, שואלים אם ניתן לצאת עם הרכב הביתה על מנת גם לבדוק את הרכב, ובכללי יחס מעולה מעל ומעבר!

עלו והצליחו!

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עוד חוויה לספר עליה במוסך המדהים הזה.

רונן ויוסי תותחים, מגדילים ראש ונענים לכל בקשה מגוכחת ובאדיבות יוצאת מן הכלל.

אחרי החלפת שמן גיר ופילטרים בc4 ועוד כמה קטנות שלא גבו לי עליהם מחיר בכלל, הגעתי לשלם וראיתי מחיר נמוך מההצעה הראשונית.

וקיבלתי ארטיק בנתיים שהמתנתי לרכב :lol:

אין ספק שקנו אותי בתור לקוח. מומלץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אחרי שביקרתי במוסך מורשה יבואן סוזוקי עם הרכב של ההורים, ונדרשתי להגיע לשם 3(!) פעמים על מנת לפתור תקלה פשוטה במסגרת האחריות (כשבאחת הפעמים גם ניסו להחזיר לי את האוטו עם תקלה אבל זה נושא לשרשור אחר), הבנתי שוב כמה קשה למצוא מוסך אמין ומקצועי.

מיותר לציין שהרכב של ההורים עבר להיות מטופל גם כן בגבע למרות שזה מצריך נסיעה לתל אביב. מקבלים אותך כמו שצריך, קשובים לבקשות שלך, מטפלים במקצועיות והכל במחיר הוגן. לא טריוויאלי בכלל ושווה את הנסיעה. החוויה במוסך של סוזוקי רק העלתה את ההערכה שלי אליהם.

והיום גם הפיג'ו שלי ביקרה שם לצורך החלפת כבל קלאץ' - דאגו שהחלק יגיע מראש, הגעתי אליהם רק ב11 וחצי ולמרות העומס התקבלתי בחיוך והרכב טופל בזריזות.

"נאלץ" לחזור על ההמלצה החמה! :wink:

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חזרתי להמליץ!

חבר רכש 206XS במצב מזעזע וללא בדיקה. הכוונתי אותו למוסך, קיבלו אותנו יוסי ורונן בסוף יום וללא התראה לצורך בדיקה זריזה כדי לראות מה מצב האוטו.

קיבלנו הצעת מחיר ויצאנו.

כמובן שחזרנו לתקן את האוטו, שמיותר לציין שיצא מדהים וסודרו מספר רב של תקלות בטיחותיות ברמה הכי מקצועית שיש ובמחיר שווה לכיס.

מילה טובה - כיף לראות את ההרמוניה שיש בין יוסי לרונן. כמה שלא ירשמו את זה באינטרנט, לראות את זה בעין זה יותר ממדהים!

חזק ואמץ ותראו הרבה פרנסה בחיים כי מגיע לכם!

אני אמשיך להמליץ עליכם בכל הזדמנות ולא רק לבעלי צרפתיות.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שוב ממליץ ומקפיץ על מוסך גבע, הפעם בדיקת קנייה ל C1 של חבר, למרות שהמוסך מלא יוסי דואג ומפנה ליפט מהר, עונה על כל השאלות, שירות יוצא דופן.

חשבתי שזה היה חד פעמי כשקניתי את רכבי,אבל מסתבר שבדיקות קניה במוסך גבע הן ללא תשלום, אין מילים.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ מומלץ!

בשבוע שעבר (יום ראשון) הגיע החלק לבית. כבר למחרת הרכב הגיע למוסך גבע שם התקבל ע"י יוסי באהבה.

החיישן הוחלף, ובדרך הוחלף גם שמן גיר שלא הוחלף מעולם (מאז שנת 2008).

כעת הרכב נוסע נהדר וחזר להיות כפי שאנחנו מצפים ממנו.

תודה רבה למוסך גבע ולצוות שלו

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח להצטרף לחברים שכתבו כאן.

נכנסתי היום לגבע, המוסך היה מלא עד אפס מקום, אבל לקח ליוסי 4 שניות בערך כדי לפנות אלי ולשמוע מה בפי.

הייתי זקוק לעזרתו בשינוי הגדרות הרדיו אצלי ברכב - יש להתחבר עם מחשב ייעודי ולשנות הגדרות ב2 מקומות.

יוסי טיפל בזה בזריזות במקצועיות ובמאור פנים, ולא הסכים לרחת כסף על "שטויות" כהגדרתו, למרות שביזבזתי לו לא מעט זמן.

מקומות אחרים היו לוקחים 200+מע"מ על "חיבור למחשב"...

"על הדרך", הוא גם הרכיב את הHU במקום וסידר את כל הפלסטיקים שם, בלי שביקשתי בכלל.

ללא ספק, זה המקום אליו אכניס את הרכב הזה לטיפולים שוטפים, ואני שמח שמצאתי בית גם לסיטרואן [הפולו שלי כבר מכירה את רון, 2 דק' משם].

תודה יוסי, וכיף לראות שיש בעלי מקצוע הוגנים בג'ונגל הזה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלא יגרשו אותי מהשרשור הזה.

בסוף אוגוסט שלחתי חבר למוסך גבע עם גמגומים בהתנעה. לאחר שאובחנה תקלה במשאבת דלק שנופנפה ע"י היבואן הוחלט להחליף את המשאבה אצלם.

השירות היה מדהים וחבר שלי יצא מרוצה וביקש להעביר את המסר שמצא את מוסך הבית שלו.

הכנסתי את הרכב של אחותי (306 1.6 אוטומטית שנת 2000) לאחר תאונה (לא פחחות, רכיבי מתלה שדרשו החלפה).

לא ארחיב לגבי הנזק ומה הוחלף אבל אציין שיוסי ורונן התותחים עזרו לי מאוד, הקשיבו לכל השאלות שלי וכיוונו אותי בכל ההתנהלות.

בנוסף קיבלו אותי ללא התראה ארוכה מראש למוסך והוציאו אותי לאחר שעתיים וחצי עם רכב תקין!

תודה רבה ליוסי ורונן! אני לא יודע מה עוד לרשום כדי להעביר את המסר!

אמליץ עליכם לכל מי שאוכל.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטפלים בדיזלים. שהייתי שם נכנסו רכבים לא רק ממותג PSA והלקוחות לפי השיחות ששמעתי הם לקוחות חוזרים.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...