Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 16 שעות, falou כתב:

וזה כן חשוב?

לא 🤷‍♂️

לפני 16 שעות, falou כתב:

מה לי ולחבורת ריגול. מה אני, מנכ״ל של חברה עם IP קטלני או טרוריסט בינלאומי?

עדיין לא ענית על השאלה הפשוטה (׳אני לא יודע׳ זו תשובה טובה): מה רמת הסיכון?

שוב, כי אם זה אחד למיליון, זה לא מעניין.

אתה דירקטור לא?

רמת הסיכון מתחלקת ל-2:

הסיכוי ליפול ברשת, משתנה מאדם לאדם, בין נמוך, לגבוה מאוד, כתלות כמה אתה מודע לאבטחת מידע, לסיכון בפישינג, לינקים חשודים ומה לא.

מעבר לזה יש את הסיכון למי שכבר נפל, כמה הנפילה חזקה, שם כמובן מנכ"ל של חברה בסיכון גבוה פי כמה מסיכון של מסעודה משדרות.

ובכל זאת, הסיכון גם למסעודה משדרות קיים בהחלט, והוא לא מינימלי.

וזה לא אחד למיליון, אלא סיכוי הרבה יותר גבוה, ההערכות מדברות על אחד לכמה אלפים עד עשרות אלפים בלבד.

לפני 15 שעות, מרק10 כתב:

למה זה צריך להטריד אותי ? חברות האבטחה והמדיה הם אלה שעושים מרעש של זבוב פיל.

לא צריך להגזים מכיוון שיש הרבה יותר דברים חשובים מאשר להיות טרוד באבטחה של הטלפון.

אתה גם בטח חושב שחברות האבטחה פורצות לאנשים טלפונים כדי לעשות באזז... 🤷‍♂️

לפני 11 שעות, ANUTKK כתב:

A52s סמסונג

למישהו יש ויכול לרשום חוות דעת?

אם המכשיר נקנה מרשת פלאפון יש מקליט שיחות מובנה?

מכשיר ביניים מוצלח למדי (ממשחק של כמה שעות איתו, לא מחזיק כזה אצלי), צ'יפסט שנחשב מוצלח (אחד מהסמסונגים הבודדים שנמכרים בארץ עם Qualcomm Snapdragon, במקרה הזה 778 5G).

מסך Super AMOLED עם קצב רענון טוב (ניתן להפחית בשביל זמני סוללה טובים יותר), אפילו לא נראה שחסכו יותר מדי מסביב (גב פלסטיק שזה בעיניי בכלל יתרון), טעינה מהירה 25W, מצלמות אחלה, סלוט ל-SD, אפילו עמידות של IP67

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שבת שלום,

באתי להתייעץ על סמארטפון לאבא שלי.

עד 1000 ש"ח, חשיבות בעיקר לאמינות כללית וחיי סוללה. כל השאר פחות חשוב.

לצערי לא מעוניין לקנות שאיומי, אכלתי מספיק ח*א מהם לאחרונה.

הכיוון הוא סמסונג אבל לא יודע בדיוק מה ואיך הולך שם. אשמח להכוונה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, GABIUBOGI כתב:

שבת שלום,

באתי להתייעץ על סמארטפון לאבא שלי.

עד 1000 ש"ח, חשיבות בעיקר לאמינות כללית וחיי סוללה. כל השאר פחות חשוב.

לצערי לא מעוניין לקנות שאיומי, אכלתי מספיק ח*א מהם לאחרונה.

הכיוון הוא סמסונג אבל לא יודע בדיוק מה ואיך הולך שם. אשמח להכוונה.

אני חושב שאתה עושה טעות שאתה מוותר על שיאומי, בשנים האחרונות הם ממש מתפתחים בתחום הסמארטפונים ונותנים תמורה יותר גבוה למחיר מאשר סמסונג לדעתי.

בכל אופן, אני חושב שהייתי הולך על Xiaomi Poco M3/4 Pro, ואם לא שיאומי אז סמסונג A22. לשניהם סוללה גדולה ונתונים סבירים מאוד, בטח ביחס למחיר.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני,קצת נרתע משאיומי לאחר 2 טלפונים אחרונים. ובגלל שבליגת הביניים היום לסמסונג יש שחקנים שהם ממש תחרותיים לשאיומי, הייתי הולך על סדרה A שלהם. A32 או A52

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, motek כתב:

אני חושב שאתה עושה טעות שאתה מוותר על שיאומי, בשנים האחרונות הם ממש מתפתחים בתחום הסמארטפונים ונותנים תמורה יותר גבוה למחיר מאשר סמסונג לדעתי.

חומרתית זה נכון, אבל זה לא שווה כלום בלי ממשק נורמלי ובזה שואה-מי כושלים ובענק. המערכת שלהם זוועתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, omar87 כתב:

גם אני,קצת נרתע משאיומי לאחר 2 טלפונים אחרונים. ובגלל שבליגת הביניים היום לסמסונג יש שחקנים שהם ממש תחרותיים לשאיומי, הייתי הולך על סדרה A שלהם. A32 או A52

לפני 6 דקות, ALÞћÃ כתב:

חומרתית זה נכון, אבל זה לא שווה כלום בלי ממשק נורמלי ובזה שואה-מי כושלים ובענק. המערכת שלהם זוועתית.

אז העדכוני תוכנה האחרונים שלהם כבר הרבה יותר יציבים, מהירים ועם הרבה פחות באגים אם בכלל. שיאומי עשו שינוי מאוד גדול לטובה בעדכונים האחרונים, ובאופן כללי שפכו ערימות של כסף על פיתוח סמארטפונים. המכשירים שלהם שיצאו השנה כבר לא מה שהיה.

דרך אגב, יש שחקנים נוספים שהייתי בודק, Vivo ו- Oppo, יצרנים סיניים רציניים מאוד עם הרבה מכשירים טובים ופופולאריים (אומנם בארץ פחות, אבל בחו"ל מאוד).

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, motek כתב:

בכל אופן, אני חושב שהייתי הולך על Xiaomi Poco M3/4 Pro, ואם לא שיאומי אז סמסונג A22. לשניהם סוללה גדולה ונתונים סבירים מאוד, בטח ביחס למחיר.

אני מעדיף לזרוק את הכסף מהחלון מאשר לקנות איזשהו סוג של פוקופון.

מניסיון מר.

בכל אופן הרשת מפוצצת בתלונות על סדרת 10 של רדמי, בעיקר בגלל חיישן קירבה. אני רוצה לתת לו חוויה טובה וכוללת בלי בגים או שטויות שאני בגילי נניח יכול לנצח אבל הוא רק יסבול.

חשבתי גם על OnePlus Nore CE 5G 128GB, ראיתי נמכרים סביב ה1100.

יש לי ניסיון פצצה עם וואן פלוסים, מה אומרים על הדגם הספציפי?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, GABIUBOGI כתב:

בכל אופן הרשת מפוצצת בתלונות על סדרת 10 של רדמי, בעיקר בגלל חיישן קירבה.

קודם כל, בעיה בחיישן הקירבה זו אכן תקלה מאוד בעייתית לשימוש שוטף. אבל זה בדיוק העניין, אם יש משהו מהותי ונפוץ, אפשר למצוא אותו ברשת, בגלל זה אני ממליץ לחפור קצת ברשת, לא חשוב מכשיר של איזה חברה קונים. אף יצרן לא חף מלימונים.

לפני 19 דקות, GABIUBOGI כתב:

OnePlus Nore CE 5G 128GB

בהירות המסך לא משהו. כמו שיש לי בפיקסל 3a ובשמש הצהריים הישראלית, זה לא מספיק לפעמים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעל OnePlus 6, וראיתי את הנורד הנ"ל בפעולה וזה בכלל לא הרגיש לי כשדרוג. מרגיש זול ביד, עובד די מהר כצפוי, אבל מתקשה במשחקים כבדים, מתחמם בניווט וכו'. המצלמה בינונית להחריד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, GABIUBOGI כתב:

בכל אופן הרשת מפוצצת בתלונות על סדרת 10 של רדמי, בעיקר בגלל חיישן קירבה.

הבעיות בחיישן הקרבה התחילו עוד מימי הרדמי נוט 7 , שפשוט העפתי אותו קיבינימאט אחרי חודשיים, והם ממשיכות גם עד הדגמים היקרים יותר. זאת הסיבה העיקרית למה גם אני לא אתקרב לשום שיאומי. 

כצפוי גם בוואןפלוס, כמה שהמכשירים שלהם פעם היו אמינים וטובים, ברגע שהם נכנסו לקטגורית הביניים והזולה, ככה הבקרת איכות הגרועה והשימוש בחלפים בשקל וחצי התחילו לעלות. 

לצערי כול חברה זה ככה, מנסיון של אנשים, דווקא ה-גלקסי A52 עושה רושם של מכשיר די בסדר. אבל הוא קצת יקר יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, aviaviavi כתב:

אני בעל OnePlus 6, וראיתי את הנורד הנ"ל בפעולה וזה בכלל לא הרגיש לי כשדרוג. מרגיש זול ביד, עובד די מהר כצפוי, אבל מתקשה במשחקים כבדים, מתחמם בניווט וכו'. המצלמה בינונית להחריד.

בהתחשב בזה שזה מכשיר לאבא שלו, אני לא חושב שמשחקים כבדים מעניינים במיוחד. לגבי ״זול ביד״, זה רלוונטי רק למי שלא שם מגן, שזה פרומיל מהאוכולוסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה במכשירי ביניים שאתה לא יודע מה איכות הרכיבים שלא רואים במפרט. אמנם אין סטטיסטיקה בנושא, אבל אני די בטוח שתמצא משמעותית יותר באגים תוכנתיים/דברים מבאסים כמו מסך עם זוויות צפיה חרא או רטט של צעצוע סיני בשקל/ בעיות איכות ממכשירי דגל. 

אני סבלתי מזה בהרבה מכשירי ביניים שקניתי. דווקא הוואפןלוס נורד והפיקסל 3A היו יוצאי דופן בזה. הם באמת הרגישו כמו מכשירים טובים חוץ מהחסרונות  של המפרט המוחלש הידוע. לא היו שם כול מיני הפתעות נסתרות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, davemustaine87 כתב:

דברים מבאסים כמו מסך עם זוויות צפיה חרא או רטט של צעצוע סיני בשקל/ בעיות איכות ממכשירי דגל.

זווית צפיה זה משהו שאפשר ללמוד עליו מביקורות, אם כי קשה לי להבין למה זה חשוב, בניגוד לאיכות הרטט, שבאמת אי אפשר להבין למה זה חשוב...

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הביקורות או שהם פרסומות במסווה, או שהם שטחיות ברמה של קריאת מפרט(סיכוי טוב שהבודק לא בשתמש במכשיר יותר מכמה שעות טרם ביצוע הביקורת). 

כשאני קניתי את הרדמי נוט 7, אף אחד לא דיבר על איכות המסך. מסך LCD, רזולוציה פול HD. אחלה. 

רק שלא כול ה-LCD אותו דבר. אפילו לא קרוב. אני בטח שבאמולד זה בדיוק אותו דבר גם. 

ובקשר לרטט- צודק. זה סתם קטע שלי ולאחרים זה לא משמעותי. אבל אפשר למצוא עוד המון המון דברים אחרים. חלקם משמעותיים יותר חלקם פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שכדאי לי להתמקד בוואן פלוס או בסמסונג A52.

תכלס אין בעיה לשים 1250 ש"ח על מכשיר שהוא יהיה מבסוט באמת ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...