Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

באפליקציה אתה אמור לראות את רמת הטעינה של האוזניות. אני משתמש המון בימנית לבדה, ואין לי את הבעיה הזו עם ה-XS. תבדוק שהאוזניה אכן יושבת טוב בקייס ונטענת (יש אור לד אדום).

בנוסף, באפליקציה אתה יכול להגדיר את רמת הרגישות של הנגיעות. 

וגם באפליקציה, לסנכרן בין שתי אוזניות, אם הן לא מתחברות, למרות שאף פעם לא נתקלתי בבעיית סינכרון שלא נפתרה מייד (אם כי זה יכול לקרות).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שזאת האפליקציה הסינית, השתמשתי בה פעם אחת ואז הסרתי הרשאות, אבל אתה צודק אבצע בדיקה.

הנושא של הסנכרון מסתדר מעצמו, פשוט לפעמים לוקח זמן ודורש התעסקות

ראיתי את ה T1 LITE שאני שוקל עבור ההורים/אשתי, זה ללא הגומי שמחזיק את האוזניה, מישהו התנסה ויודע להגיד שזה מספיק טוב מבחינת אחיזה באוזן ונוח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים מקום שמוכר מכשירים עם 2 סימים? צריך מכשיר כזה לטובת העבודה {אני צריך להתקין ואצאפ עסקי ולא בא לי לערבב אותו עם הפרטי...}

המכשיר חייב להיות מהשורה הראשונה שיש היום להציע... לא ביניים

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לסיני או לא סיני. לדעתי ה s21 ביבוא רשמי מגיע עם אופציה ל 2 כרטיסי סים.

אם זה רק לצורך של 2 חשבונות whatsapp אפשר גם להסתדר עם מכשיר שיש בו מקום רק לכרטיס סים אחד.

אתה יכול להתקין whatsapp רגיל ו whatsapp business באותו המכשיר שיש לו מקום לסים 1. רק בעת ההפעלה הראשונית של הוואטסאפ אתה צריך שהסים יהיה פעיל כדי לקבל קוד ב sms.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, AssafO כתב:

אם זה רק לצורך של 2 חשבונות whatsapp אפשר גם להסתדר עם מכשיר שיש בו מקום רק לכרטיס סים אחד.

אתה יכול להתקין whatsapp רגיל ו whatsapp business באותו המכשיר שיש לו מקום לסים 1. רק בעת ההפעלה הראשונית של הוואטסאפ אתה צריך שהסים יהיה פעיל כדי לקבל קוד ב sms.

זה רק בשביל זה... אתה בטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדלים בין האפליקציה הרגילה לאפליקציה העסקית. תקרא תבדוק ותראה אם זה מתאים לך.
האפליקציות עובדות לגמרי בנפרד (מותקנות על המכשיר הנוכחי שלי שאמנם יכול לעבוד עם 2 סימים אבל אני משתמש רק באחד).

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו זה לא ממש דרוש

תמורת תשלום מסוים מפעילי ה אפ״ס יכולים לתת שני מספרי טלפון על סים אחד.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים מקום שמוכר מכשירים עם 2 סימים? צריך מכשיר כזה לטובת העבודה {אני צריך להתקין ואצאפ עסקי ולא בא לי לערבב אותו עם הפרטי...}
המכשיר חייב להיות מהשורה הראשונה שיש היום להציע... לא ביניים

תודה
במכשירי סמסונג אפשר להתקין שני וואטסאפים (רגילים, לא עסקי).

אני יודע בוודאות ש s20fe יבואן רשמי מגיע עם 2 סימים. גם ליין ה s21 ככה אני חושב.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו במקרה יש את הגלקסי אס 21? 

רגע לפני קניה ואז נתקלתי בסעיף הספציפי מביקורת בזאפ:

ציטוט

בדגם הזה הם העבירו את הרמקול (לא הרמקול החיצוני - ספיקר, אלא הרמקול אותו אתם מצמידים לאוזן כדי לשמוע את הצד השני בזמן שיחה) לדופן של המכשיר ולא בחזית כמו בכל טלפון אחר.
בקיצור, לא שומעים כלום! לא סתם מציעים לכם אוזניות חינם, אתם תהיו מחוברים אליהם כל הזמן.

האם זה באמת כזה מעצבן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לאישתי S21 Plus לפני 3 שבועות ולבן שלי יש A71.

בשניהם הרמקול יושב על הצלע העליונה של המכשיר, והכיסוי עצמו שמגן על הטלפון מכיל מרווח מתאים שדרכו עובר השמע ישירות לאוזן. אגב, אותו מגן מסך שיש ב A71 מתאים גם ל S21 Plus, יש רק חור אחד למצלמה\זיהוי פנים בחלק העליון של המגן מסך.

עם או בלי כיסוי מגן - לא נתקלנו בבעיות שמע בכלל, ייתכן והמגיבים בזאפ סובלים מבעיית שמיעה (למען האמת אף אחד מאיתנו לא ממש שם לב שהרמקול עבר לצלע העליונה, אלא רק אחרי ש"חפרתי" את המכשיר מקרוב בשביל לתהות על קנקנו - שמתי לב לזה...וגם זה קרה בעיקר בזכות המגן האחורי שמשאיר את המרווח הזה).

איציק

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...