Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בתאריך 5.1.2021 בשעה 14:34, Legend כתב:

שוקל לעשות טרייד כדי להשתדרג למכשיר עם דואל-סים 5G.

יש לי סיבה לחשוש מקריסה או מהתנגשות בין חשבונות כפולים של ווסטאפ לדוגמא?

אני עובד עם Huawei P20 Pro שהוא כמובן דואל סים - ובכל מה שקשור לוואטסאפ, קו אחד עובד על וואטסאפ רגיל והשני על וואטסאפ ביזנס. אותו דבר היה לי גם על Mi A1 בעבר.

יתר האפליקציות ה"רגילות" יעבדו רגיל כמו בטלפון עם סים אחד בלבד.
אפליקציות שהטלפון מגיע איתן ויודעות לעבוד עם 2 סימים: טלפון\חייגן וההודעות SMS. אם לא תכניס את הסים השני גם לא תראה שום הבדל שם.
בקיצור, אל תחשוש.

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו ניסיון עם LG WING 5G?

כל הקטע שלו עם מסך מסתובב זה שימושי למשהו, או סתם גימיק מעצבן שיתחיל לעשות צרות תוך חודשיים?

ההתלבטות שלי בינו לבין LG G8S (טלפון חברה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסך המסתובב הזה נראה שימושי בעיקר אם אתה צופה הרבה בוידאו, או משחק.

זו דעתי. 

בגלל שמדובר במכשיר חברה, לא הייתי דואג לגבי אמינות המנגנון.

מקסימום יוחלף.

במקומך, הייתי הולך עליו דווקא בגלל שהוא שונה בנוף.

לא תאהב? תשתמש בו כמכשיר רגיל.

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, vadim6385 כתב:

יש למישהו ניסיון עם LG WING 5G?

כל הקטע שלו עם מסך מסתובב זה שימושי למשהו, או סתם גימיק מעצבן שיתחיל לעשות צרות תוך חודשיים?

ההתלבטות שלי בינו לבין LG G8S (טלפון חברה).

תסתכל כאן, אולי יעזור לך לקבל החלטה:

https://htmag.co.il/article45794.html

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.

אז חוץ ממסך מסתובב, שאין לי כ"כ מה לעשות איתו, נראה שמדובר בטלפון די בינוני בביצועים, חיי סוללה, ובנוסף גדול וכבד יחסית.

מפתיע שנותנים לי לבחור את הWing מול G8s שעולה בערך חצי, ובן כמעט שנתיים. כנראה אין לו הרבה קונים במחיר שדורשים עליו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת (טלפון שיחליף את G7 בן שנתיים שיש לי). טלפון חברה, אז תקציב לא רלוונטי.

אחרי שירדתי מה LG Wing, כי הוא פשוט נראה גדול, כבד ומסורבל אפילו למישהו כמוני עם כפות ידיים של נהג משאית.

עכשיו האופציות הנוספות:

LG G8s ThinQ:

יתרונות:

קומפורט זון, פחות או יותר אותו דבר כמו הG7 שיש לי, טיפה יותר טוב, הבדל זניח. האופציה הבטוחה. לא דורש לשנות שום דבר בהתנהלות. תוך חצי שעה כל התוכן מהטלפון הישן עובר לחדש.

חסרונות:

פחות או יותר אותו דבר כמו הG7 שיש לי, קצת יותר גדול בכמה מ"מ, וכבד יותר באיזה 10 גרם. לא רואה הרבה טעם בשדרוג. אחרי חצי שעה שכחת ששדרגת בכלל.

אייפון 12 64GB:

יתרונות:

קישוריות 5G, על הנייר עדיף בכל פרמטר. בגדול טלפון יותר איכותי מהLG.

חסרונות:

אין שקע אוזניות, חיישן טביעת אצבע, NFC נורמלי.

חסרון מרכזי - מצריך לעבור אקוסיסטם, לקנות כבלים חדשים ומטען.

פעם אחרונה ניסיתי את זה לפני שנתיים, מLG V20 לאייפון XR, סבלתי את האייפון בדיוק יומיים, ואז ביקשתי להחליף למכשיר אנדרואיד.

הסיוט המרכזי היה להעביר את הסטוריית צ׳טים בוואטסאפ (מאוד חשוב לי) ממכשיר אנדרואיד, מה שהתברר כקשה עד בלתי אפשרי. מגיגול קצר הסתבר שהמצב לא ממש השתנה, אז זה עלול להיות דיל ברייקר מרכזי.

עוד אופציה זה להוסיף 700 ש"ח ולקבל LG G8X 5G. במה הוא עדיף - 5G. חוץ מזה - אותו חרטא כמו G8s, ולא נראה לי שההבדל שווה את ה700 שקל שצריך מהכיס (שתי האופציות האחרון הן ללא עלות).

אז מה עדיף לי?

להישאר בקומפורט זון עם הG8s או לתת צ׳אנס נוסף לאפל?

אין אופציות נוספות, וגם אין אפשרות לרכוש עצמאית ולקבל החזר. אם היה סמסונג, הייתי לוקח סמסונג, אבל אין

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה התנסית עם אפל ולא אהבת, תיקח את ה-G8s.

ההבדלים ל-G8X לא שווים 700 שקל, ולא מבין את ההתלהבות מ-5G כל עוד אין אנטנות של גלים מילימטריים. זה בעיקר שואו אוף

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מטען USB-C אז הכבל שמגיע עם האייפון מתאים, לכן אין צורך לרכוש מטען.

יש תוכנות  בתשלום שניתן להוריד ולהעביר את שיחות הוואטסאפ לדוגמא אחת מיני רבות.

https://ioshacker.com/how-to/transfer-whatsapp-messages-from-android-to-iphone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר שיש תוכנות לזה.

אבל ההתעסקות עם זה זה עדיין זוועת עולם, שלמיטב זכרוני גם דורשת רוט למכשיר אנדרואיד וגם ios (לא מתכוון לעשות את זה, חתיכת פרצת אבטחה).

ניסיתי כבר פעם אחת ולא ממש הלך לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בהרשאת "רוט" תקרא את המדריך, לאייפון אין צורך בהרשאות בכלל.

יש הרבה חנויות ואו מעבדות סלולר שיש להם את התוכנה ותמורת כמה שקלים יעשו זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אאמל''ק את החפירות שלי - רוצה לקנות OnePlus 8T וראיתי תלונות על באגים. מישהו יודע עד כמה זה נפוץ?
ואני מתכנן להזמין מבאנגוד בשביל הביטוח מכס. מישהו התנסה ויכול להגיד לי אם זה עובד חלק או אם זה מגיע מהר מהם?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, pooh-bear כתב:

גם אם אפשר, זה לא עונה על שאלה אחת פשוטה: "למה"?

האמת צודקים, לדעתי היום הסיבה היחידה להעדיף ios על אנדרואיד זה נטו העדפה אישית.

לפני כשעה, Mr_Shankly כתב:

תישאר עם LG, וקח את G8s.

זה מה שאעשה רוב הסיכויים. יש לי ניסיון חיובי עם הG7 בסך הכל, חיי סוללה סבבה, שום דבר לא מת בו במשך שנתיים, ודרש factory reset רק פעם אחת, כשלא רצה לשנות שפה בעדכון לאנדרואיד 10.

ממש קיה של סמארטפונים. לא מרגש, אבל עושה את העבודה שלו כמו שצריך בלי דרמה מיותרת.

סך הכל תואם את הפילוסופיה של להחליף קורולה בקורולה

לפני 58 דקות, Asfanut כתב:

אני אאמל''ק את החפירות שלי - רוצה לקנות OnePlus 8T וראיתי תלונות על באגים. מישהו יודע עד כמה זה נפוץ?
ואני מתכנן להזמין מבאנגוד בשביל הביטוח מכס. מישהו התנסה ויכול להגיד לי אם זה עובד חלק או אם זה מגיע מהר מהם?

לא מכיר את הטלפון עצמו, אבל לפי מה שראיתי, המחיר בבאנגגוד דומה למחיר אצל יבואן רשמי בארץ.

לא שווה את ההתעסקות עם משלוח מחו"ל לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, vadim6385 כתב:

זה מה שאעשה רוב הסיכויים. יש לי ניסיון חיובי עם הG7 בסך הכל, חיי סוללה סבבה, שום דבר לא מת בו במשך שנתיים, ודרש factory reset רק פעם אחת, כשלא רצה לשנות שפה בעדכון לאנדרואיד 10.

ממש קיה של סמארטפונים. לא מרגש, אבל עושה את העבודה שלו כמו שצריך בלי דרמה מיותרת.

סך הכל תואם את הפילוסופיה של להחליף קורולה בקורולה

בהתאם לאנלוגיה גם ל-LG היה אירוע "בוצה במנוע" משלהם, ההלחמה במעבדים של ה-G4 כמובן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...