Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון מפות לnavngo

Romek
שימו לב! השרשור הזה בן 746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע איך מאלצים תוכנת פרימו לשנות מסלול כך שיעבור בדרכים אחרות. לא הצלחתי על ידי שימוש ב"המנע" ושאר אופציות שהתוכנה נותנת, התוכנה פשוט מסרבת לתכתיבים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה,

ברצוני לציין את הידע הרב והנרחב שיש לאסף! מה שהבחור עושה זה בגדר פלאים ומדהים!

בזכות אסף, קיבלתי מכשיר שהינו בן 3 שנים למכשיר שכאילו זה עתה ירד מפס הייצור ובעל תוכנה מתקדמת ביותר!

נא להעריך את זה מאוד על העלאות שלו והתוכנות שהוא מספק, הרבה אנשים שאני מכיר כולל עצמי, לא בדיוק יודע איך לגשת לזה כל כך...

המשך כך אסף 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשק אסתטי יותר. יש עוד כמה פיצ'רים שנוגעים לסטטיסטיקות של נסיעה, אבל מעבר לזה לא נראה לי שיש הבדל גדול.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי להתקין את ה-Primo על המכשיר הסיני שלי לפי ההנחיות של אסף, בהסתייגויות הבאות:

- שם המחיצה - iGO8 (שימו לב לאותיות הגדולות והקטנות). זה שם המחיצה המקורי שהגיע עם המכשיר.

- שם קובץ ההפעלה - iGO8.exe (שימו לב לאותיות הגדולות והקטנות). זה שם הקובץ המקורי שהגיע עם המכשיר.

מדובר בגרפיקה שונה וממשק שונה. אנסה לתרגל ולהתרגל בימים הקרובים, ולבדוק אם יש יתרונות/חסרונות.

תודה לאסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי IGO8 ידידותית למשתמש, קל לבצע כל פעולה שמתחשק, לדעתי הכל הרבה יותר טוב מאשר ב-פרימו. נכון שהגרפיקה בפרימו נחמדה אבל היא לא בדיוק הקטע החשוב במכשיר ניווט. אני מעדיף ומשתמש אדוק ב- IGO8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שאלה למומחי ה iGo - (בעזרתו האדיבה של מר אסף התקנתי אייגו פרימו) אפשרי לעשות שיופיע מד קמ''ש כמו בוויז ?

שמתי לב שלא מופיעה כלל המהירות שבה נוהגים. שיחקתי קצת בהגדרות אך לא מצאתי אפשרות להוסיף :shock:

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מקפיץ.

קניתי GPS סיני עם igo8 בינלאומי, איך אני יודע באיזה גרסה מדובר? ולאיזה תאריך הוא מעודכן?

עוד דבר- לא הצלחתי למצוא את הקובץ להורדה של פרימו. איפה יש?

תודה!

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תמחק את ה IGO שקיבלת עם המכשיר, ותתקין את PRIMO שהוא הרבה יותר מגניב:

http://www.mediafire.com/?qpy8pj36up7ja34

ובא כבר עם המפה המעודכנת והכל בעברית.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!! אין עליך.

עוד דבר- זה כולל מפות חו"ל? אם לא- איך אני משאיר את שאר המפות החו"ל? (אירופה וקנדה, ארה"ב יהיה בונוס). פשוט אנחנו טסים מדי פעם..

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...