Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
התחבר בכדי לעקוב  
m_ziso

שברולט אופטרה או דייהטסו סיריון

Recommended Posts

שני הרכבים הוצעו לאחותי במסגרת מבצע ב99 ש"ח באחת מחברות הליסניג. שני הרכבים שנת 2008.

על שניהם יש תנאים נוחים, פריסת תשלומים וכל זה. העניין הוא שאני לא ממש יודע על מה להמליץ לה.

גם בחיפוש באינטרנט לא קיבלתי תשובה ברורה מי מבין השתים יותר מומלצת, מבחינת צריכת דלק, ובטיחותיות.

אל תשאלו אותי למה דווקא הדגמים האלו אחותי בחרה, גם לי היא לא ממש ענתה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשני רכבים מקבוצות שונות:

אם אתה לא צריך רכב משפחתי, שמור מרחק מהאופטרה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ככה:

אופטרה - משפחתית, מרווחת, מאובזרת, איכות הרכבה בינונית, אמינות (כולל לעניין גיר) בינונית בלבד.

סיריון - סופרמיני, מרווח סביר, לא משפחתית, אמינה, מאובזרת סביר ובטיחות לא רעה.

שתי קבוצות שונות. אם הסיריון מספקת אותך, אין ספק שהיא תהיה קנייה חכמה יותר

Skoda Karoq 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שבאופטרה יש שמירת ערך מזעזעת ושוק ממש מת! כל רכב משפחתי אחר יהיה עדיף עליה פי מיליון.

שים לב שאופטרה 2008 נמכרת יותר זול מסיריון 2008 (כשהן היו חדשות האופטרה היתה יקרה יותר ב-20K).

אם אין לך דרישה לרכב משפחתי, הסיריון ודומותיה יתנו לך מענה מצוין.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסיריון- בליסניג הציעו עליה תוכנית תשלומים נוחה שכוללת

מקדמה 28 אלף

אחרי זה תשלום חודשי של 99 שקלים ל24 חודשים

ובסוף התקופה 28 אלף אחרי זה אמרו שאפשר לשדרג לרכב אחר אם רוצים.

בכלל עדיף לקחת מליסניג או מאדם פרטי? מה היתרונות בליניסג? את החסרונות של קנייה מאדם פרטי לצערי אני יודע- פעם ממש ממש פעם מישהו ניסה למכור לי רכב, מזל שלקחתי אותו למוסך כדי לגלות כמה תקלות חמורות, ולחשוב שיש אנשים שקונים רכב בלי לבדוק.

בכל אופן כבר יתרון ראשון לליסיניג, רכב מחברה מוכרת בשוק, יש למי לפנות בתקלות וכו,.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סיריון ואופטרה מהמודל הזה אין טעם לחפש אצל מוכרים פרטיים. כיוון שרוב הרכבים נמכרו לחברות הליסינג, מהר מאוד תגלה שגם רוב המודעות ה"פרטיות" הם מודעות שמוכרות הלכה למעשה רכבי ליסינג. במקום לקנות רכב מסוכנות מסודרת, שתתקן את התקלות שיתגלו בבדיקה ותיתן אחריות, תקבל את אותו הרכב בלי שני אלו וגם תשלם יותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סובל את האופטרה. קיבלתי אחת למשך שבוע בתור רכב חלופי ולדעתי היא מזעזעת. אמנם אבזור לא רע בכלל, אבל הכסאות לא היו לי נוחים, המרחב הפנימי היה קטן יחסית, היא הייתה חלשה, והרגישה זולה ולא איכותית. לגבי אמינות - לא יודע.

בנוסף צריכת דלק של 1:10

הסיריון עדיפה עליה בכמה עשרות מונים לדעתי

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שיכנעתם אותי ומקווה שגם את אחותי לרדת סופית מהאופטרה. אז כמו שכבר כתבתי החלטנו להתמקד בסיריון.

אבל חברה לא עניתם לי מה דעתכם על המחיר ועל תוכנית התשלומים שהוצעו לי.

זה נראה לכם משתלם??

ואני מצטט:

"מקדמה 28 אלף

אחרי זה תשלום חודשי של 99 שקלים ל24 חודשים

ובסוף התקופה 28 אלף אחרי זה אמרו שאפשר לשדרג לרכב אחר אם רוצים."

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שההצעה שקיבלת בסדר גמור, לא יודע אם אחרי זה יהיה כדאי לשדר את הרכב,

אבל ההצעה טובה.

אפשר לדעת ממי קיבלת אותה?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

את ההצעה קיבלנו דרך באנר שראינו של אלבר

ובסוף אחרי שאחותי שינתה את דעתה עוד מאה פעם היא החליטה לקחת את הסיריון.

אני סיימתי עם ייעוץ רכבים לאנשים מהמשפחה זה כאב ראש אחד גדול. בשביל זה יש סוכני רכב.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יותר נכון בשביל זה יש את הפורום,סוכני רכב לא כולם,אבל יש להם מטרה למכור את מה שקשה למכור,ממה שהם רוצים להיפטר,קח את זה בחשבון.

היום:מיצובישי ספייס סטאר 2014 CVT וגם רנו קליאו 2012

לפני: פיאט פנדה 2011 ידני.

פעם: פיאט דובלו JTD 2002 ידני.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אני לא סובל את האופטרה. קיבלתי אחת למשך שבוע בתור רכב חלופי ולדעתי היא מזעזעת. אמנם אבזור לא רע בכלל, אבל הכסאות לא היו לי נוחים, המרחב הפנימי היה קטן יחסית, היא הייתה חלשה, והרגישה זולה ולא איכותית. לגבי אמינות - לא יודע.

בנוסף צריכת דלק של 1:10

הסיריון עדיפה עליה בכמה עשרות מונים לדעתי

למרות שכבר שיכנעו אותך - אני פשוט חייב :?

חבר לעבודה קיבל את הרכב הזה כרכב מגשר וליום אחד התחלפנו ברכבים - הוא רצה להרגיש את הקורולה 2007 שהיתה לי ואני רציתי להרגיש את האופטרה.

זה בא לי לאט - כי בהתחלה נסעתי ברכב הזה במישור בתוך העיר.

סבבה... לא זריזה אש אבל לתוך העיר לא צריך יותר מזה, נוחות לא ממש סבלתי ממנה אבל הטויוטה נוחה יותר

איכות הרכבה - בעעך - פה הגיע האיכס הראשון.

ואז... יצאתי לכביש חמש - הרכב מגיע במישור ל100 קמ"ש בצורה מספקת - אבל בשניה שאתה עובר מאה מגיע האיכס השני

המנוע צורח!!! ואז האיכס השלישי - הרכב מרגיש קל ולא יציב!

ואז הגיע האיכס הרביעי - אני נשבע שהמחוג דלק פשוט זז כל כמה קילומטרים בודדים!!!

ואז הגיע האיכס החמישי - נכנסתי לעיר שאני גר בה - ראש העין, שטח הררי משהו - הרכב לא סוחב!!!!! ב60 הוא צורח כאילו שעשיתי לו משהו רע.

ואז הגיע האיכס השישי - אשתי רואה את הרכב ואומרת לי מה זה הדבר המגעיל הזה?!? והיא אחת שממש לא מתעניינת במוטוריקה.

ובסופו של דבר האיכס השביעי - הזין האמיתי - שמירת ערך ובאותה האות אני גם בטוח שהבטיחות שלו.

בקיצור "ז" אחד גדול!

בעעך!

הייתי חייב :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

התחבר בכדי לעקוב  

• Create New...