Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זרקו אותי מפורום ייבוא ומכס - האם מותר לייבא לכה וחומרי ציפוי?

Platinum
שימו לב! השרשור הזה בן 4747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לרכוש בחו"ל את המוצר הספציפי הזה למטרת פרוייקט קטן שאני מתכנן מהסיבה הפשוטה שאני לא מכיר מוצר זהה בארץ.

האם עשויה להיות בעיה עם המכס אם אייבא אחד כזה?

אם כן, מישהו מכיר מוצר זהה מבחינת הרכב כימי בארץ?

תודה מראש לעוזרים (מנהלים, חסכתי לכם את הטיפול בכותרת :-D)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכס בארץ זו לא הבעיה: אני בספק גדול אם המוכר יסכים לשלוח לך את המוצר (תקנות חברות תעופה לגבי חבילות המכילות צבעים וחומרים כימים אחרים).

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי על זה מהכיוון הזה. אשמח לקבל עוד מידע בנושא או הפניה למידע והבהרות לגבי מה אני יכול או לא יכול ליבא.

לחילופין, אשמח לקבל המלצה על מוצר כזה שכן ניתן להשיג בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של הTSA תוכל למצוא את כל ההנחיות הנוגעות למשלוחים וכו'.

שים לב, שאם תזמין את המוצר מסין, אז הסינים הרבה יותר רגועים בקשר למשלוחים שלהם, ומשם יסכימו לשלוח לך.

מבירור שאני עשיתי בעניין (על צבעים) אתה יכול לשלוח אך ורק חומרים על בסיס מים, וכאלו שאינם בתצורת ארוסול (ספריי).

לעיון: http://www.tsa.gov/travelers/airtravel/prohibited/permitted-prohibited-items.shtm#9

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההתייחסות. הסתכלתי בקישר שצירפת והוא מתייחס מפורשות לנוסעים ומטענם (for travelers). לא מצוין שם להבנתי שאסור להוביל חומרים כימיים במטען. אני גם לא בטוח כמה "כימי" מתאים להגדרת החומר המבוקש.

אני די מבולבל כעת בעניין זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היינו הך. כימי = לא מבוסס מים (מה גם שאנחנו לא מדברים פה על משלוח תעשייתי). זה "כלל האצבע" ברמת העיקרון. אם תציץ בחנויות שעובדות בצורה של "עגלת קניות" תראה לגבי מוצרים כאלו שצורת המשלוח היחידה הינה קרקעית (דואר) ואינה אפשרית למקומות מחוץ לארה"ב (למשל). שווה לך לחפש את החומר המדובר בחנויות יעודיות לעבודה בעץ (או אפילו לשאול נגר). בנוסף, ברר עם החנות האם ישנו חומר זהה, אך על בסיס מים. במידה וכן, והוא עונה על דרישותיך - ישנו סיכוי שאת זה יסכימו לשלוח אליך.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חומר דליק בדרך זו או אחרת לא ניתן לשילוח דרך משלוח אוירי אלא אם קיבלת אישור לכך והמוצר עבר בדיקות לפני הטיסה ובקיצור להשיג אישור כזה עולה המון כסף.

אבל ויש אבל , אפשר לנסות דרך EBAY , הרבה מוצרים כאלו עוברים שם בלי בידוק קשה במיוחד (אבל זה על אחריות המזמין בלבד).

לא ידוע גם לפי חיפוש שעשיתי בנושא על יבואן בתחום , בהצלחה בניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה אולי לשלוח מייל לחברה, אולי יש נציג בארץ (באופן אישי, לא נתקלתי במוצרים של minwax).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. כתבתי כבר אתמול הן לחברה בחו"ל לברר לגבי מפיצים בישראל והן לחברה בארץ לברר לגבי אפשרות שיש לה מוצר מאותה משפחת הרכבים.

כעת אני מחכה לתשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...